November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
denisia
26. zář 2009
Leni, to uz asi bude k porodu. Drzime palecky. A radsej 3x a zbytocne nez by malo ist nieco spatne ...
lenkazdenek
26. zář 2009
Tak už je v porodce 🙂 za chvilku jí tam už i pustěj manžela aby byl oporou 🙂
bramburka
26. zář 2009
leni, tak drzime pesti!!!
lada82
26. zář 2009
parada! tak co? drzim pesti!
katarina82
26. zář 2009
Leni, taky držíme palce, snad už bude brzy prcek na světě 😉

Ladi a co ty? Stihla ses na něco kouknout?
lada82
26. zář 2009
Kat, snazim se, ale boli me z toho zaludek, streva, vsechno... nerviky... bude to silenost
denisia
26. zář 2009
Ladi, to zvladnes. Urcite!!!
Leni, segra nech to ma rychlo a bezproblemovo za sebou. daj nam vediet, ked budes teticka 😃
bramburka
26. zář 2009
Ladi, myslim na tebe, jak se dnes flakam! ale zitra uz jedu makat k nasim, tak jsem si uzila aspon 1 den. Ted varim, ale hovezi, tak to se děla samo...
micinka22
26. zář 2009
Leniz segře držím palce 🙂) at to má rychlí x-) x-) x-)
Ladi tobě držím všechno at se stihnes aspon neco našprtat.-)))
lenkazdenek
26. zář 2009
Tak Max je na světě má 50 cm a 3,800 kg x-) x-) x-) kluk jako buk x-)
Už zapíjíme prvního chlapa v rodině a zítra se možná budem moct jet podívat x-) x-) ségra hotová,ale nesmírně šťastná x-)
denisia
26. zář 2009
Jeeej, super, a krasne meno!!!!!!! Mame ho na zozname!!!!!!!
Gratulujeme a zelame vela zdravicka a stasticka v zivote ...
mem
26. zář 2009
ahoj holky,
Leni - gratulace, jsi tetka 😃

kat - Emča taky má pastelky průběžně, ale radost z dalších bude mít 100%, ještě taky vodovky a štětce zabalím
tu tabuli z Ikea dostane až k svátku do nového pokojíčku
bramburka
27. zář 2009
Leni, no tak to maji za sebou, fgratulujeme! uz se taky tesim, az budu mit splníno 😃
lada82
27. zář 2009
Leni, super! Gratuluju! Dej pak vedet, co vypravela 🙂
iris
27. zář 2009
Leniz , gratuluju!

Holky, já trpěla předevčírem v noci a včera celý den, bolelo mě v kříži, ale tak úděsně, že jsem večer nevydržela a vzala si prášek, naštěstí je to dneska lepší. :-p
lenkazdenek
27. zář 2009
Ahoj holky,tak já teď byla za ségrou v porodce,chudinka si dala,je nastřižená a ještě natržená až víte kam :-S 😞 Maxím měl 50 cm a 3,800 kg 🙂 je to krásnej chlapeček ,říkala ,že prod hrůza,předtím 2 dny nespala,tak už byla chuděra vyčerpaná 😞
iris
27. zář 2009
Teda, pěknej cvalda 🙂
bramburka
27. zář 2009
leni, no ani mi to nerikej..... :-N
micinka22
27. zář 2009
Leniz segre gratulka k super chlapákovi 🙂) uzila si..to aby hned tak nezapomela co má doma ne 😃 😃 😃 tak hodne zdravíčka prejem .-)
katarina82
27. zář 2009
LeniZ, taky gratulujeme ségře k Maxíkovi 🙂
lenkazdenek
28. zář 2009
Holky díky,malje je fakt nádhernej,kouzelnej chlapeček x-) x-)
Xeni klid,víš dobře,že každej porod je jinej,ale chtěla sem se vás holky zeptat co to je za kruh na to sezení-jako obyč nafukovací?
Jinak sme byly s malou na pouti,malá chtěla strašně na autodrom,tak šla se švagrovou-totálně vysmátá a spokojená,pak že chce ještě-tak jela s náma no holky hysterák jak prase,já byla čerená až na zadku...... to byla nejdelší jízda mýho života :-S jinak má doma balonky tak to e jí moc líbí 🙂
Jo a sme obě ostříhaný,já sem to dala taky radikálně dolu,už mě dlouhý vlasy nebavily 😉
denisia
28. zář 2009
Leni, tak to je fakt chlap ako hora. A co Bulovka, ok?
Inac zajtra idem na kontrolu na gyndu a potom konecne na Slovensko vyzdvihnut Sebastiana, no holky, fakt sa uz neviem dockat. normalne pocitam, kolko krat sa este vyspim a keby som mohla, tak letim helikopterou.
Ladi, drzim palce na skusku. Snad mas trochu klidu na uceni ...
katarina82
28. zář 2009
Ahoj holky,

LeniZ, u nás to bylo na autíčkách na pouti taky tak...

Deni, jak dlouho jsi vůbec neviděla malého? =-)

Ladi, taky držím palce.
denisia
28. zář 2009
Kat, je to este len 2 tyzdne a 2 dni ... ale zjavne je v pohode. Vcera sme mali video telefon cez skype a Seb mi tam nieco povykladal, potom povedal ahoj a odfrcal von s dedom sekat travnik ....
lada82
28. zář 2009
no, holky, muzu mit stesti a vratit se se samejma 1 nebo 2(sance minimalni) a nebo budu mit smulu, totalne se mnou vymetou a bude to trapas jak prase... uz tady hystercim a nechci tam zitra jit !!!!

vcera vecer horor, Davidek ze bude kadit - a opet zacpa jak prase, rval, narikal, lehal si, na zachode trpel, ale asi po hodine to na WC vytlacil, a pak usnul vycerpanim... silenost... horsi nez porod...
denisia
28. zář 2009
Ladi, ty si chudatko. a Davidek taky. a jogurty alebo probiotika nejake nepomahaju?
bramburka
28. zář 2009
Ladi, zkouska je od toho ji zkusit, pamatuj si to!!!vyhodit tě muzou, to je pravda, ale zkusit to musis!
bramburka
28. zář 2009
holky, tak se asi budu definitivne stehovat za mesic, pudjeme do stareho a rekonstruovat se bude za chodu...ale na pul budu bydlet u tchyne, no cekaji me krusne casy
denisia
28. zář 2009
Xeni, to teda asi bude fakt trochu narocne. No ale mozno ti pomoze s Xenuskou a tebe moze v klude rast brusko 😃 😃 😃
lenkazdenek
28. zář 2009
Ladi zítra držím moc palečky 🙂
Hodila sem nový fotky plus fotečku Maxíka 😉
Jo LAdi zkus na tu zácpu švestkovou šťávu nám to dost pomáhalo

Začni psát odpověď...

Odešli