• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Leni, to uz asi bude k porodu. Drzime palecky. A radsej 3x a zbytocne nez by malo ist nieco spatne ...
26. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je v porodce :slight_smile: za chvilku jí tam už i pustěj manžela aby byl oporou :slight_smile:
26. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, tak drzime pesti!!!
26. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
parada! tak co? drzim pesti!
26. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky držíme palce, snad už bude brzy prcek na světě :wink:

Ladi a co ty? Stihla ses na něco kouknout?
26. zář 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, snazim se, ale boli me z toho zaludek, streva, vsechno... nerviky... bude to silenost
26. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to zvladnes. Urcite!!!
Leni, segra nech to ma rychlo a bezproblemovo za sebou. daj nam vediet, ked budes teticka :grinning:
26. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, myslim na tebe, jak se dnes flakam! ale zitra uz jedu makat k nasim, tak jsem si uzila aspon 1 den. Ted varim, ale hovezi, tak to se děla samo...
26. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz segře držím palce :slight_smile:) at to má rychlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ladi tobě držím všechno at se stihnes aspon neco našprtat.-)))
26. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Max je na světě má 50 cm a 3,800 kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kluk jako buk :dizzy_face:
Už zapíjíme prvního chlapa v rodině a zítra se možná budem moct jet podívat :dizzy_face: :dizzy_face: ségra hotová,ale nesmírně šťastná :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej, super, a krasne meno!!!!!!! Mame ho na zozname!!!!!!!
Gratulujeme a zelame vela zdravicka a stasticka v zivote ...
26. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni - gratulace, jsi tetka :grinning:

kat - Emča taky má pastelky průběžně, ale radost z dalších bude mít 100%, ještě taky vodovky a štětce zabalím
tu tabuli z Ikea dostane až k svátku do nového pokojíčku
26. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no tak to maji za sebou, fgratulujeme! uz se taky tesim, az budu mit splníno :grinning:
27. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, super! Gratuluju! Dej pak vedet, co vypravela :slight_smile:
27. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz , gratuluju!

Holky, já trpěla předevčírem v noci a včera celý den, bolelo mě v kříži, ale tak úděsně, že jsem večer nevydržela a vzala si prášek, naštěstí je to dneska lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já teď byla za ségrou v porodce,chudinka si dala,je nastřižená a ještě natržená až víte kam :confounded: :frowning2: Maxím měl 50 cm a 3,800 kg :slight_smile: je to krásnej chlapeček ,říkala ,že prod hrůza,předtím 2 dny nespala,tak už byla chuděra vyčerpaná :frowning2:
27. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, pěknej cvalda :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, no ani mi to nerikej..... :sweat_smile:
27. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz segre gratulka k super chlapákovi :slight_smile:) uzila si..to aby hned tak nezapomela co má doma ne :grinning: :grinning: :grinning: tak hodne zdravíčka prejem .-)
27. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, taky gratulujeme ségře k Maxíkovi :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,malje je fakt nádhernej,kouzelnej chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face:
Xeni klid,víš dobře,že každej porod je jinej,ale chtěla sem se vás holky zeptat co to je za kruh na to sezení-jako obyč nafukovací?
Jinak sme byly s malou na pouti,malá chtěla strašně na autodrom,tak šla se švagrovou-totálně vysmátá a spokojená,pak že chce ještě-tak jela s náma no holky hysterák jak prase,já byla čerená až na zadku...... to byla nejdelší jízda mýho života :confounded: jinak má doma balonky tak to e jí moc líbí :slight_smile:
Jo a sme obě ostříhaný,já sem to dala taky radikálně dolu,už mě dlouhý vlasy nebavily :wink:
28. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je fakt chlap ako hora. A co Bulovka, ok?
Inac zajtra idem na kontrolu na gyndu a potom konecne na Slovensko vyzdvihnut Sebastiana, no holky, fakt sa uz neviem dockat. normalne pocitam, kolko krat sa este vyspim a keby som mohla, tak letim helikopterou.
Ladi, drzim palce na skusku. Snad mas trochu klidu na uceni ...
28. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

LeniZ, u nás to bylo na autíčkách na pouti taky tak...

Deni, jak dlouho jsi vůbec neviděla malého? :confused:

Ladi, taky držím palce.
28. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je to este len 2 tyzdne a 2 dni ... ale zjavne je v pohode. Vcera sme mali video telefon cez skype a Seb mi tam nieco povykladal, potom povedal ahoj a odfrcal von s dedom sekat travnik ....
28. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, holky, muzu mit stesti a vratit se se samejma 1 nebo 2(sance minimalni) a nebo budu mit smulu, totalne se mnou vymetou a bude to trapas jak prase... uz tady hystercim a nechci tam zitra jit !!!!

vcera vecer horor, Davidek ze bude kadit - a opet zacpa jak prase, rval, narikal, lehal si, na zachode trpel, ale asi po hodine to na WC vytlacil, a pak usnul vycerpanim... silenost... horsi nez porod...
28. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ty si chudatko. a Davidek taky. a jogurty alebo probiotika nejake nepomahaju?
28. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, zkouska je od toho ji zkusit, pamatuj si to!!!vyhodit tě muzou, to je pravda, ale zkusit to musis!
28. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se asi budu definitivne stehovat za mesic, pudjeme do stareho a rekonstruovat se bude za chodu...ale na pul budu bydlet u tchyne, no cekaji me krusne casy
28. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to teda asi bude fakt trochu narocne. No ale mozno ti pomoze s Xenuskou a tebe moze v klude rast brusko :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi zítra držím moc palečky :slight_smile:
Hodila sem nový fotky plus fotečku Maxíka :wink:
Jo LAdi zkus na tu zácpu švestkovou šťávu nám to dost pomáhalo
28. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek