• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky, tak já zítra naklušu k doktorce, asi mám zánět močáku :unamused:
28. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, ten jsem taky mela nedavno, opruz...
28. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetci. Hlasim sa zase po dlhsej dobe. Bola som v Martine, tak sme si to s Vikinou uzili.
David pomaly zacina chodit na pohovory do prace, tak uvidime, co z toho bude.

Tuto noc mala Vika akusi blbu. Furt bola hore a revala. Asi stolicky jej idu. Ale dnes sa divam, ze aj sopel jej ide ten vodnaty, tak neviem, ci aj nenachladla. NAdchy so zubami asi tazko suvisia,ze....
28. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni, Maxik je sladucky. Fakt krasne dopecene miminko :grinning:
Lenci, sa mi zdalo, ze uz ta tu dlho nebolo :wink: . Tak snad to Viki rychlo prejde. Podla mna sopel zo zubov kludne moze byt, ale ak bude aj zajtra a pozajtra, tak to asi bude nadcha :wink:
28. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxik je proste maxik :slight_smile:)
Krasnej!

Holky, manzel ma do toho vseho narozky, tak mu pecu :slight_smile: A on chudak pere, zehli, bali - pozitri jedeme na dovolenou !!! No blazinec.
28. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no tak teda ty si fakt SUPERZENA. Dufam, ze z tej torty zoberies zajtra na skusku :wink:
Tak krasnu dovolenku. Ja idem na Slovensko. Jupiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a neviete nahodou, kde by sa v Prahe zbiera oblecenie na charitu?
28. zář 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci jee my zrovna jeli pres MARTIN..sme byly v Prešově :slight_smile:)
Ladi přeju at to zitra vyjde a dovolenou si uzijete se vší parádou!!!!!!!!
28. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
denis - bud je takový domeček u Ikea, kam to oupneš nebo to sbírá společnost Diakonia
já to vozím k té Ikee
28. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, jsou tu takové speciální kontejnery na oblečení, mozna by bylo vice info na netu, vim, ze jeden je naproti skolce v Michli.
28. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to u Tesca v Kralupech :slight_smile: a obcas delaji primo u nas ve meste ve skole sbirku - my tam ted dali pul skrine...

tak zitra 15:00 - 17:40 me budou mucit - myslete na me

dobrouckou
28. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš zítra budu držet palečky :slight_smile:
Tyhle zběrný ,,koše ,, maj dole v Ďáblicích a na sídlišti,jeden byl i na Ládví
28. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, bdueme myslet!

Holky pražský, daruju asi 100 čísel Betynky, máma a já a tak, nechcete? ted jsem si jeden namátkou vzala a precetla moc hezky clanek o dětském vzdoru, takže priste ignorovat a nenadechnutí se nemusim bát, prý pud sebezáchovy jim nedovolí, pomalinku chlácholit, ale v nejvetsim vzteku nepomaha nic, nez ejn ignorovat, uplně to sedelo na tu naši hysterku. Psali, ze to není vec výchovy, ale temperamentu, prý bývají vzteklejší děti inteligentní a tvořivé...no aspon neco :grinning:
29. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...bram, je to otrava a navíc si říkám, co když se náhodou zadařilo?No nic, asi vyfásnu atb, tak si nebudu dělat žádnou naději,hlavně když to přejde.
29. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jdeme s Deniskou popřát malému od známé k narozkám, tak máme aspoň program :slight_smile:

Ladi, tobě budeme samozmě moc držet palce :wink:
29. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi držíme palce,my zachvilku jdeme na yamahu ,malá už chce za Jájinkou :grinning:
jinak holky šíklená noc,sem si včera trošku dopřála-čokoládu a pár chlebíčků-večer mi bylo tak zle,sem furt lítala na záchod a lítalo to ze mě jak dolem tak horem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a největší překvápko na váze po téhle noci o 2 kila víc!!! neuvěřitelný fakt
29. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz :confounded:
Ladi, držím palce :wink:
29. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, teď volal kámoš, že jedou do porodky, mám úplně husinu, snad to půjde dobře a brzy bude miminko :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :slight_smile: koukám,že baby boom pokračuje :grinning:
je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi došlo, že už jedu 18tt, ty vole to to letí :pensive:
29. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat ,koukej porodit hezky na termín ať prcka dostanu k narozkám :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až moc, stále tiše závidím...ale hlavně přeju :slight_smile: Opět mě naštvali tchánovci...chtěli jsme Tomovi koupit k Vánocům tříkolku, i jsem se o tom před nimi zmínila, těšila jsem se, až ji Tom najde pod stromkem..no a oni v pátek volali manžovi, že mu chtějí koupit šlapací traktor i s valníkem a že ho zamluvili :rolling_eyes: Je neskladnej do auta a když Tom jede k našim, tam mu odrážedlo balím s sebou. Manžovi jsem řekla, že dle mého by byla tříkolka lepší, ale že s jeho rodiči to probírat nebudu, páč si stejně udělají, co chtějí.
29. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak nasa nadcha je hnusna, aj teploty mava Vikina tak do tych 38. A ked si kychne, tak vybehne ten hnusny zlty sopel. TAk ja neviem, mam ist k Dr, ci pockat zo 2 dni, ci to ustupi?
Som jej kupila ten Olynth - sprej do nosa pre deti od 2-7 rokov, ze ho vyskusame. Ale moc si ho nechce davat. :sweat_smile:
29. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenciatko a má jen rýmu, nebo i kašel?
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kaslat praveze nekasle.
29. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bych ještě počkala, ona ti stejně nedoporučí asi nic jiného než kapky do nosu a při teplotě sirup a hodně pít :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenci, snad bude Vikinka brzy v pořádku :pensive:

Dneska mi paní odešle kolébku pro chou chou, co dostane denča na vánoce, se těším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal má dneska svátek jsem mu chtěla udělat aspoň tiramisu, ale to nestihnu, páč nemám ingredience a odpo jdeme na ty narozky :confounded: No nic, budu muset skočit aspoň pro bonbonieru :unamused:
29. zář 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek