• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky jen tak mezi náma holkama, jedna známá mě lanařila do Amway, jako dělat to nebudu, ale mozna bych od nich neco koupila, nemate zkusenosti s tema vyrobkama?
29. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes David povedal sefovi, ze odchadza z prace. Ze ma zajtra dat vypoved, ale skor ako za tie 2 mesiace ho nepustia, jedine, ze by za seba nasiel nahradu. Ach jo... Tak dnes skusi zavolat 1 kamosovi, co tam kedysi chcel pracovat. Ono je to tak - ponuky na SR by boli, ale kazdy chce, aby nastupil hned,ze......

Inak Vika sopli furt, ale nekasle, ztak snad to bude "len" ta nadcha a buáde za par dni ok.
29. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky kasel a rymu, mela ji i asi pred tydnem, ale bez teplot, tak to moc neresim, jen hedelixem.
29. zář 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No k Dr s nou nejdem, pockam zo 3 dni. No len skoda, tento tyden som uz s nou chcela na to ockovanie (Priorix tetra). MA len tu nadchu, aj ked ma aj nazelenale sople, ale kaslat nekasle, tak snad to prejde same.
29. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, z Amway jsme měli kdysi nějaký čistič, myslím, že byl dobrý, ale hodně drahý. Jinak nic.

Denča usnula až o půl třetí :angry: To tak je vždycky, když máme odpo někam jít, takže na ty narozky dojdeme bůhví kdy, páč samo ještě spí :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my meli tusim pastu na zuby belící..asi pred 15 letama..a pak muj ex byl dealer alenic sem nemela z te firmy..
29. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
myslim na Ladu a dufam, ze to s tou skuskou dopadne.
Inac som dnes mala kontrolu, UTZ nebol, ale srdiecko bije krasne. Prirastok na vahe +2 kg od snazilkovania ...

Xeni, mna tiez do Amway lanarili, na vyrobky nedali dopustit, ale ja som osobne este nic nevyskusala. viem, ze maju aj nejake ekologicke cistiace prostriedky a vraj su ok

A o par hodin sadam na vlak a dufam, ze Sebik ma privita s radostou. Inac mamka vravela, ze sa nam v skolke asi zamiloval. Ze sa vcera hral cely den s nejakou Tamarkou a ze dnes rano otvoril oci, a ze Tamarka Tamarka a takmer bezal do tej skolky :slight_smile:
29. zář 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis :slight_smile:) super ze je vse OK :slight_smile:)a malej má první lásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no to je pekny teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladušce držíme palce:slight_smile:)))

ja se tady asi zblaznim..ječí spat nechce...takže asi budem chodit ven po obede s kocarem a snad usne :// nevim co s ni asi se zblaznim :/
29. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, mají fakt doslova skvělej čistič na trouby, jar a přípravek na okna.. ale třeba tablety do myčky stojí za prd.b :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,ségra v tom jela taky,ne,že by někomu prodávala,ale brala od nich tuším prášek na praní :wink:
Mici,mi povídej,mě snad někdo vyměnil dítě,poslední dobou děs běs,večer nejde uspat,brzo se budí,po obědě spát prostě nechce,začíná být hodně vybíravá v jídle,jak není po její tak dostane hysterák -lehá si na zem kope kolem sebe nebo mlátí hlavou o zem,začla nás mlátit a zapomíá si říkat na nočník. Jako většiniu vše řeším njákou domluvou,kompromisem,vztekán tím že odcházím,ale asi budu muset udělat něco razantnějšího :unamused:
Zdeni tak šťastnou cestu a až se vrátíte tak někam zajdem :wink:
My zatím ťuk,ťuk bez rýmy a kašle,naposled sme měli kašel a rýmu snad někdy začátkem roku
29. zář 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: TAk zacinam pozorovat, ze odkedy kojim tak cca raz denne, tak mi vaha ide nejak hore. A jeeeeje.
29. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduško.. tak co..? Jsem celá netrpělivááááá :confused:
29. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mrkam na hodinky a už musí být PO ne?? :confused:
29. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jí snad napíšu SMS, nebo uz jste psaly? Nechci stresovat...No ja prave myslela ze bych koupila ten cistic trouby a do kuchyne kdyz ted podědim tu 100 letou kuchyn. Tak to zkusim, ale jetsli to nebude fungovat, tak mi to vrátěj teda :grinning:
29. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni jestly bude fungovat tak si to na tu troubu koupím taky :grinning:
Já nepsala,taky nechci stresovat,ale nakukuju jestly už nenapsala-třeba už oslavujou :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:.

Tak jsem vas docetla a obcas jsem se teda nachechtala:slight_smile:.

Koukam jak broucci rostou, maminy tehotni a dvojmaminy zvladaji 100x vic veci nez ja.

Moc myslim na Ladus a verim, ze to dobre dopadlo.

LeniZ Max je kouzelny :dizzy_face:

Z Amway kupuju hodne veci a namuzu si vynachvalit pastu na zuby, pripravek na cistani trouby, praci prasek, glycerinove mydlo a krem - tim maleho mazu od narozeni a taky antiperspiranty ve spreji. Kdyz jsem koukla do koupelky tak to je vlastne prevaha Amway - vcetne kosmetiky. Obcas jsem zkusila neco jineho, ale zase presla pak zpatky. A souhlasim s Obli tatblety do mycky neee.

Jinak vzteklinu mam obcas doma taky a mam co delat, abych mu obcas nenafackovala, nejdriv jdu uklidnit pod studenou vodu sama sebe a pak resim co s tim vrestidlem. vetsinou je super, ale obcas mi da teda zabrat:slight_smile:

Tak a pak HOSIP.
29. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u doktorky jsem vyfásla atb, i když v moči toho moc nebylo, ale pro jistotu na přeléčení.
29. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za rady, koupim to na tu troubu a do kuchyne a uvidime.
29. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoplky, jsme ted sedeli nad jmenama, zase prča...tak teda Eliška a Ondřej, to máš Obla radost, vid?
29. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elišku jsme měli napsanou u prvního těhu a Ondřej se mi líbí taky, jenže se tak jmenuje přítel švagrové a je to děsnej idiot :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už to o Ladě vím, nemohla jsem vydržet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak Gratuluji Ladi ke zkousce:slight_smile: podle smajliku bram to je jasne!!! ladi,jsi fakt superzena

vidim,ze uz resite darecky...my mame narozky za 13 dni a jeste nic koupeneho.. od nasich jsme dostali penize,tak ji koupime trikolku, od Gregovych rodicu jeste nevim, od nas dostane asi keyboard,hrozne rada hraje na piano a asi nejakou tu pokladnu
na Vanoce jeste vubec netusim,ale mozna neco lepsiho,protoze pristi Vanoce budeme bez tatinka, az pak zase ty dalsi bude s nama...a protoze me prijde porodne a pridavky zpetne :wink: tak uvidime.

jinak vidim,jak to leti,tehulim naskakuji tydny jak zblanene!!!

holky,nechcete si zalozit facebook??ja to tam mam radsi jak tady, i kvuli fotkam atd...tam se nemusi zmensovat a vidi je jen pratele....
29. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, paráda!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Velká gratulka!
29. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, gratulkááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já to věděla, že to dáš :sunglasses:
29. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi užasna jsi :slight_smile:) takže oslavujete!!!! dovolená bude bezva a všechno z tebe spadne!!!!!!!!!!!!!! Gratuluju:slight_smile:)

Kristy ja ma facebook..ale už si mě našel i nekdo koho jsem nechtěla..celkem mi to vadí ...moc tam nechodím..
29. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAduško super!!!!!! te´d si zasloužíš njákou pořádnou oslavu !!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to jsi si ho do pratel davat nemusela,muzes ho blokovat...
29. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer

Lado - super, vidíš a máš to :slight_smile:))
29. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak měla jsem Ladino svolení to tady prásknout :grinning:
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy taky jsem ho dala do ignorace..ale ten pocit že se i když jen na uvod muže podivat nekdo koho nechci..

Bram .-)) jeste aby ti svoleni nedava kdyz nam malem odumrely vsem palce :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek