• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky co mam dat v těhu na kvasinkovou infekci, uz mam zase strasne svedeni, ....
29. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nejaky masticky jsou ne
29. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj, zlaticka moje :slight_smile:
jen nakukuju, balim do Alp...

zacalo to tak, ze nedojelo hlidani, protoze na D8 zacpa jako blazen, takze jsem dorazila pozde, ale nastesti jeden clen z komise se taky nekde zasekl a uz to mezitim posunuli... brrr...
a pak neuveritelne stesti - z dejin divadla Moliere!!! to jsem se nemusela snad nic ucit!!! :grinning: :grinning:
z dejin hudby otazka c.8 - ja je umela asi do cisla 15...
anglina byla hnusna, ale dalo se to okecat
a hudebni nauka byla jednoducha :grinning:
parada !!! a z te basnicke sbirky mi dali za 1- jsou hodny :astonished:

diky diky moc! a na dovce se budu jen valet a uz nikdy zadna skola !!!!
juchuuuuuuuuuuuuuu

mejte se a opatrujte se, 7.10. se hned ozvu :sunglasses:
29. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, gratuluju moc!!!!!!!! mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: to je fajn, žes měla štěstí na otázky a jsi moc statečná, žes tam vůbec šla! klobouk dolů, dvojnásobná maminko s titulem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, a Bram, Amway znam glycerinove mydlo - uzasne, pripravek na trouby - super, detsky prasek - standard, prasek na skvrny Trizyme - bezva, tekute praci prostredky a cistic na vany, sprchy atd. nic moc

v tehu se davaji nejake ty boritanove (??) cipky pruhledne "gumove", dost zabiraji
29. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi vidíš ..odvážnému štěstí přeje..a ty seš zdárnej příklad:slight_smile:) užijte si Alpy:slight_smile:
29. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Stydím se.. Laduš je SUPER HERO !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Xeni .. no naprosto úchvatná jména, škoda, že to nejsou dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: Skvělá volba, schvaluju.. :wink:
29. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Ladi, užijte si dovču :dizzy_face: Taky bych hned někam jela :slight_smile:

Včera v pět odpoledne se narodila tomu kámošovi Natálka :dizzy_face: Musím nachystat nějaký dáreček :slight_smile:

Jinak na narozkách včera dobrý :slight_smile: Deniska předala dáreček, dostala pusu a ani se vyjímečně necukala, splácala snad tunu čokolády :rolling_eyes: a hrála si s Duplem :slight_smile: Otázka jestli si bude hrát i doma, ale tam spolu si hráli a hlavně Denča super uklízela ty kostky, doufám, že jí to vydrží i na doma :grinning:
30. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
u nás je hodně zataženo a prší
noc celkem good 21 - 2:30, 3 - 6:30

jdeme vařit, čekáme na pána, co přijde zrevidovat plynové kotle před zimou a kolem poledne přijede havarjka

od pondělí řešíme díru ve stoupačce, teče nám voda z nové koupelny do staré, je to ve zdi , tu koupelnu jsme dělali před roke, takže jsme z toho takoví smutní, není přímo naše koupelna v bytě, zaplatbanbuh, ale v garsonce, co sme jí loni v květnu celou zrekonstruovali, ale jsou v tom naše peníze, práce čas starosti, tak to mrzí, no jo no, barák
30. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
mem, my budeme mít dneska dopo taky návštěvu, příjde se mi nějaký technik kouknout na přípojku na internet, páč to furt vypadává :rolling_eyes: To abych trochu uklidila :sweat_smile: , je tu bordel jak v tanku :sweat_smile:

mem, jj, barák :confounded: To je furt něco :unamused:
30. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram - Canaesten by nemal uskodit, aspon teda ja som ho pouzivala na doporucenie gynekologa v tehu.
30. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tady je taky echt hnusně.. :confounded:
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pražandy, jdete o víkendu na tu výstavu hraček..? :confused: :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky
Ladi užij si dovču
Eli,já asi ani nepůjdu,přeci jen chtěj 150 za osobu a 5O za dítě ,tak to radši půjdem do bazénu :wink:
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, jseš vážně šikulka! Užijte si Alpy :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha.. tak nic ..
30. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ten canesten prave pisou jen na doporučení, no ja koupila na radu VitaGyn C, co psali holky, no zatim to vypada ze to zabira, je to nehormonalni, ciste prirodni, tak snad neuskodi, resp. pisou ze se to v tehu muze. Kdyz nepomuze pujdu holt k Dr.

Obla jaká, bych s tebou sla, jsem tu sama s malou...
30. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, snad to zabere :wink:
30. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, .. já bych šla raději k dr hned.. špatně léčené mykoza není pak nic příjemného. :confounded:
My pojedeme asi celá family.. myslím já, Ondra, i mlaďas.. tak pokud bys chtěla..? :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
muzeme se potkat, ale adsi neslibuju, napr. ted mi neni moc valně a kde to je? mas nejakej odkaz!
30. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nemáš .. :grinning: Asi na letňanech, ne? :grinning:
30. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis v letnanech, jo.. ty vogo... :frowning2: hodina cesty...
30. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste nevim, je to na nas asi moc megalomanský...
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:02 • karotky
no tak si presdtavte, ze mi to nedalo a ja uz od 9.9. kdy jsem byla na KO mam tu mykozu a pak jsem menila tho Dr. ta stara Dr. mi nic nerekla a od te doby jsem u noveho jeste nebyla. No to je snad na zalobu!
30. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram .. :astonished:
30. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no jako potvrzuje to mou teorii o total krávě, tzn., že jsem tááááááááááááá stastna ze jsem od ní odesla...
30. zář 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram - no ja som na to trpela dost casto, ale teraz uzivam Sporanox raz do mesiaca, je to taka tabletka proti mykoze a zatial sa teda drzim. Ale uz som bola tak, ze DR mi chcel dat urobit taku autovakcinu na mykozu, lebo mne sato uz opakovalo ze tyzden mykoza, tazden som liecila, 3dni ok a zase mykoza a tak dookola. A tak ma napadlo, uz asi aj tu vakcinu budem mat u DR hotovu zo 3 mesiace a ja som sa ani neozvala. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nebydlíte někdo tady?v okolí?:(Božecká 334/2 Praha 10 Malešice
30. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek