• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici bohužel Malešice mám kapku z ruky,popravdě ani nevím jaký busy tam jezdí :sweat_smile:
1. říj 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasim sa zo Slovenska.
Ladus, super a gratulka k ukonceniu skoly. Ja som furt hovorila, ze si SUPERZENA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inac Seb zlaty, vcera ma sice privital len kutikom oci, akoze ziaden beh, objimanie alebo co sa nekonalo, akurat na mna mrkol a povedal mami ... ale od poobedia sa odo mna ani nepohol, vsetko len mami mami a v noci samozrejme z postielky k mami do postele ... akurat sme sa vobec nevyspali, lebo ma rymu, tak sa celu noc budil, kopal okolo seba, ja som sa bala, ze ma kopne do brucha (co sa parkrat i stalo)
Bram, ja som teraz brala nejake take smiesne vaginalne cipky, vyzeraju ako zelatina, ale neviem, ci nie su len na predpis ... ale v tehu by som si to bez predpisu asi neriskla ...
1. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vypada ze v Pondeli pojedu do Prahy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denis..jj tak to bylo i u nas ..akorat po dvou dnech..sli s dedou z prochazky.tak od branky jecela mami tati..a pak nas ani nechtela a za chvilku si nas oba tahla domu a chtela byt jen s nama.-))
1. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :sweat_smile:

Nás dneska vzbudili pánove od O2, páč nám přišli natahovat na barák nové dráty. Jenže mi měli předtím zavolat a domluvit se v kolik... No nic, hlavně, že byl Michal doma a už byl vzhůru a domluvil to s nima kudy a tak. Snad to pomůže a net nebude tak blbnout.

Deni, super, že už jste spolu, nevím, jak bych to tak dlouho bez Denisky vydržela.

mici, co v Praze?
1. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se do Prahy chystám někdy v říjnu :grinning:
1. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ale koupila sem si korbu a sedacku na Janecko,ze si usiju novy potahy a mela mi to vyzvednout kamoska a nejak nema cas nebo nevim..neoziva se..tak budu muset sama:/ no jsem nadsena fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Iris vsak v pondeli uz bude Rijen tak muzem udela sraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, já čekám, až písne kámoška, že se taky chystá...budeme mít srazík s kolegyňkama z práce, co jsou taky na MD :grinning:
1. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla u Dr. a predepsal mi Canesten a Candibene, no pisou, ze se smí v těhu, v 1. trimestru s poradou lékaře, tak snad ví co dělá a má zkušenost, že?
1. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - no vidis, nakoniec si skoncila u toho Canaestenu. :slight_smile:))) :grinning:
1. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, určitě :wink:

Lenciatko, jak je an tom malá?
1. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a ten mam doma, ale uz jsem nemela pribalovy letak, tak jsem si nebyla jista...
1. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už zas bolí záda v kříži :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začne to opdoledne a večer je to nejhorší :frowning2:
1. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris - no zelene sople jej uz nevybiehaju pri kychani, nakolko uz kychne tak 2x dene len. Ale tecu jej furt tie priesvitne sople. Ale teplotu uz nema od vcera. TAk sa snad dolieci.

Apropo sople...holky, ja som dnes zazila nechutnu vec. Kupala som sa s Vikou a ze si dame pusu a taku ze fest velku, ze cmukneme, no a ona ako sa ku mne blizila, tak nejak zle dopadla a mne na perach dopadla nosom, ale to ja uz som bola vo faze ze "cmuk", takze som jej posluzila jak odsavacka sopla a mne na perach skoncila taka guca sopla. Fuuuuj. No fakt nechutne. Ale jej sa ocividne ulavilo. :slight_smile:))))

Zajtra sa chystame na SR a v pondelok ma Dav pohovor do prace, tak drzte palce. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je bezva, že je jí už líp :dizzy_face:

Palce budeme držet určitě!
1. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer,
tak havarijka včera dorazila místo v poledne až v půl šestý večer, ale za dvě hodiny měli hotovo. Projeli odpady, stoupačky a dokonce nám tam usadili zpátky i ten sprcháč, takže už nemusím honit extra instalatéra. Akce za 5000 , ale ta koupelna vyšla komplet na 50, takže jsme rádi, že nemusíme nic bourat . Hurá, budu klidně spát

taky hlásím míry po kontrole, Štěpánkovi je 5týdnů, váha 5,46kg, 58cm. Mudra se smála, po zjištění, že kojím 7-8x za 24hod se smála ještě víc , A to jsem jí ani nestihla řct, že pouze 10min, jinak pak už blinká
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no peknej cvalda, a to moc nekojis ale! hmmm

Leni, no my teda odsavame luxem, musime sice spolu s ní odsát ještě všechny plyšáky, ale zatím to dává, hodně jí to pomáhá
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo mem pěkknej kus chlapa :grinning:
Leni budem držet,přejem hodně štěstí :wink:
Holky dotaz jak je to s tím uchováváním mateřského mlíka?
1. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz co myslis? v lednici 24h a v mrazaku 3 mesice
1. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici ,přesně tohle děkuji,zítra přetlumočím :slight_smile:
2. říj 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem - jeeeejjj, to je fakt kus chlapa uz. :slight_smile:

No Vika v noci ked sa zobudila, , tak kde plakala, tak akoby mala taky chrciaci zastrety hlas, tak neviem, ci jej to stieklo na hlasivky ci co.
Ako teplotu nema, sopliky ma furt, ale uz jej aspon netecu furt, akurat teda nechapem, co zase to "chrapcanie". Rano ked sa zobudila, tk akoby mala potrebu si odkaslat, ale to ona nevie,ze... ale teraz sa mi zda ze dobre zase bude. TAk uvidime... V kazdom pripade ju na SR zase doliecim.
No odsavanie - my neodsavame, snazi sa vysmrkat soplik sama. Dokonca ked jej tecie sopel, tak sa pride stazovat, ze treba smrkat.

No a holky, nocnikovanie... musim pochvalit VIku, dnes uz 3. den, co beha bez plienky s vysledkom - za celu dobu kaka vsade inde ako do nocniku, ale cikanie - zatial mal len 1 nehou, aj to ked sa o nu staral Dav, takze to je mi jasne. TAk drzte palce, aby sme takto aj pokracovali. Dost nam v tom pomohlo, ze sme boli furt doma, tak sme to mohli kontrolovat. Co uz, aspon na nieco je ta choroba dobra. :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zkuste odsavat, ono je to hned a ma pokoj treba na hodinu ,jinak my taky chrčíme a odkašlává tak, že jí jako předvedu že kašlu a ona se po mě opičí a rozkašle jí to.
2. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kvasinky zda se zazehnany, tablety budu zavadet dal ale mam teda mazat i ten krém? mam ho mazat 2x denne, ale kdyz je to pryc?
2. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tady se uz nechatuje? ja jsem ov ikendu sama doma a tuze se tu nudím...
4. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak sem zjistila,že my fakt mít teĎ druhý nemůžem,malá na Maxíka žárlí,jako takhle,má ho ráda,hladího,nosí mu hračky,ale jakmile sem ho třčeba chovala tak dostala hysterák a chtěla na ruku,takže pokud je u mě v náručí je v klidu,ale jakmile má pozornost Maxík hned se jí snaží strhnout na sebe...asi normální,ale já bych to nedla . :unamused:
Jo holky v nemáte tip na njákpou pěknou a ne extra drahou zimní bundu? Já te´d byla v tescu ,že tam maj mít zimní bundy,tak jednak tam byla poslední 36 a tu my před nosem sebrala njáká ženská a jednak byly dost slabý :unamused: ach jo
4. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim Leni, nam dnes vykradli auto, kde jsem vcera nechala kocarek i se zimni bunduo tak to asi taky bduu resit...
4. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram no to je teda desny:///
4. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, to je teda pech!
Cau holky, sme spat v Prahe. Seb sa tvari, ako keby nikde nikdy nebol. Ze mami musi robit vsetko, to pretrvava. Uvidime, ci ho to maminkovani prejde :slight_smile:
4. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :frowning2: to je mi vás líto :frowning2: :frowning2:
Zdeni vítej doma-unás je mamánkování taky :wink: doufám,že se brzo uvidíme :wink:
4. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, dufam i ja, ze sa coskoro uvidime :wink: :wink: :wink:
4. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
m yjsme ted na cas odmamánkovali, ale cekam, kdy to prijde, ted ji zajimají naopak vsichni ostatni jen ne maminka---
4. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek