• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
AHoj holky.

Jenom na skok jdu poprat Elisce vsechno nejlepsi k svatku a vsem ostatnim hezky zacatek tydne.
5. říj 2009 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky... dufala som, ze ked je rano tma, tak Seb bude spat trochu dlhsie, ale marne nadeje ... Furt je to budicek o 5:55 :unamused: :unamused: :unamused:
vcera vecer si "zasadol" na tatku, tak si maminka trosku vydychla. Myslim, ze to maminkovanie bolo len v blizkosti babicky, asi sa bal, ze sa mami znova strati a on ostane s babickou :wink: :wink: :wink:
a co s tou hromadnou oslavou narodenin?
5. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám,že se počasí konečně trošku vybírá :slight_smile:
Zdeni :unamused: my vstáváme o hodinku později takže paráda :wink:
Jej teď nevím jakou oslavu myslíte?
5. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky koukaly ste včera na tu reportáž ve střepinách o tom tatínkovi jak zmizel ? Já u tho bulela jak želva
5. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :frowning2: Lidi jsou zlí :angry:
5. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no zdalo sa mi, ze ste chceli na listopad zorganizovat nejake randezvous a oslavit s detmi 2 roky ...
5. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vážně se pláuje velká oslava? :slight_smile:
5. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tchánovci už mi zkazili radost...koupili Tomáškovi ten šlapací traktor :confounded: A já se tak těšila, jak od nás dostane tříkolku :pensive:
5. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to zmizeni tatinka je celkem síla..kdyby aspon chteli vykupny nebo neco že..ale když už je tak dlouho pryč..nevim jestli žije :/((

ta oslava ..no zalezi ktery datum den..a kde že...vikendy nepripadaj v uvahu kdyz budou decka nejaky pokazde slavit...

Iris..no u nas zase chteli koupit kolo s prodavnejma koleckama..a ja chci to kolo odrazecí at trenuje rovnováhu...taky celekm boj..tak sem rekla ze kolo nechci ani nahodou..sem rozdelovala darky totiz o vikendu :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já jim taky řekla, že ten traktor nechceme, je neskladnej do auta, nedá se polohovat sedačka...udělali mi to schválně, dopředu věděli, že chceme tříkolku...já už nemám sílu rozdělovat, páč oni nikdy nekoupí, co pro Toma potřebujeme...vždycky nad tím mávnou rukou, koupí zbytečnost a já pak stejně všechno sháním sama s mýma rodičema, tchánovci a švagrová jsou nepoužitelní :cry:
5. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris tak ji prodejte a kupte trikolku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža bude proti :unamused: já mu říkala, ať to teda vrátí a vezmou něco jiného za ty peníze, ale oni na tom prostě trvají :rolling_eyes:
5. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co že bude proti ....že ti na nem ještě záleží ..://((
5. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no on to bude podle mě docela problém aby sme se všechny sešly :unamused:
Mici přesně,taky si říkám,že kdyby se aaspoň někdo ozval-výkupný nebo tak něco
5. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz, sice jsem to neviděla, ale už to dávali i někdy ve zprávách, pro tu rodinu to musí být hrozný, ale nějak nevěřím, že by ještě žil :pensive:

mici :unamused:
5. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli v Ikee, xenule má 39 ...
5. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my koupime k narozkám tuhle novou zidlicku, uplne me nadchla... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20713460&tab=0
5. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemam tip na darek pro naše pro xendu, něco do 500 kč? zapomela jsem co jste navrhovali, ale lego nechceme...
5. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni :unamused: jinak židlička pěkná :slight_smile: u nás teda už jí s náma na normální židli,nebo má svojí přistrčenou ke stolu,popravdě,se mi nechce investovat do další židličky :sweat_smile: jinak já koupila malý malý prkénko s válečkem,vykrajovátka a k tomu modelínu,aTˇmůže o vánocích pomáhat s cukrovím :wink: a pak sem ještě koupila nádobí a písničky Dády.
Holky kdyby ste měli njáký tip kde by se daly stáhnout dětské písničky dejte vědět,ale bearshare a share rapid sme zkoušeli a nikde nic :unamused:
5. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak po 3 hodinych stridat ten brufena paralen?
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako české zdravotnictví, máma bere prasky na otok mozkua a ten ji zvysuje cukr, má porad okolo 30...a inzulin ji dia Dr. nedala, ze pry jede na dovolenoua at se nestresuje a radsi si cukr nemerí...chapete to?
5. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, takhle zidle se ji bude pak hodit i k psacimu stolu, takze to ej investice na hodne let...a k nasemu stolu se jaksi nevejde aby mohla sama jist, to nevim, cim bych ji vypodlozila....
5. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hustý, davam po 3 hodinach brufen a panadol a uz jsme na 39,7 smarjaaaa takhle vysokou horecku jeste nemela...
5. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,já bych možná radši malou vzala a zajela na pohotovost,kor pokud jí to neklesá
5. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ale spí, to mam pocit, ze je pro ni nejlepsi, rano to budem resit, ona to snad zvladne
5. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu držet palečky ať se to do rána zlepší
5. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

bram - to je mi líto, dobré je prý otírat nohy a ruce octovou vodou nebo zkus zábaly
5. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, Bože.. ať už Vás to pustí a jste jen zdraví !!! Ze srdce..
Xenušce dej octové ponožky a pokud se to přehoupne přes 40, dala bych zábal.. hlavně jí nenavlékej a nech jí spát třeba jen v bodyčku, pod lehkou dekou.. ať se chladí sama.. takové to "vypotit pod ducnou" fakt ne..

Neboj, dětičky to snášejí lépe.. u nich je teplota do 38 normální .. ještě to tělíčko neumí tak regulovat. Přeju ať je jí brzy lépe, kočičce.. :pensive:
5. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamča by měla vyhledat jinou dia poradnu .. diabetes nebolí, ale ty komplikace.. :confounded: A při tomhle onemocnění to nepřidá !!!! To se regulovat musí .. hyperglykemie je mnohem horší než hypo.. :fearful: NAVÍC TO VELMI RYCHLE GRADUJE .. a odnesou to většinou oči.. :frowning2:
5. říj 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak mala ma Zitra 3 mesice a Abinka v pondeli 2 roky:slight_smile: toto leti..jedna oslava bude ted v sobotu... tesim se:slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek