• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kristy jee to už začínáme slavit 2 roky...to fakt letí....a malá tři měsíce ..fakt neskutečny :pensive: :pensive: :pensive: ja dneska chovala dvoumesicni mimi...ale mirama bylo jak narozena Lilca :grinning: :grinning: :grinning: no byla tak lehoučká malinkata ...krasny...
a mam novinu Lilca vcera dvakrat do nocnicku curala ..dneska teda dvakrat nocnik a dvakrat dlažba a pred koupanim záchod( asi 6 kapek ) ale je to silenej pokrok když jeste pred par dny nechtela nocnik ani zachod ani videt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak mame radost doma no..je nadsena kdyz si muze splachnout sama:slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
kristy - super - letí to šíleně, malemu je zítra 6 týdnů

mici - gratulace..., my už jsme s plenama jen na spaní, od té nemoci, jak jsme byli pořád doma se to krásně naučila, i vydrží než jí někde svliknu. Ven chodíme taky bez, náhradní oblečení v tašce. Jen včera jsme jeli autem na delší vzdálenost a ještě zkoumat světla na půdu, tak dostala pro jistotu plenu, ale řekla si i tak.
Jo a splachování je taky oblíbené, vyčůrat, utřít, letí na zíchod s křikem že spláchne, pak si letí umýt ruce a pak pro gumového medvídka (na to jsme jí to naučili jako odměnu), nejřív ho dostala vždycky, teď už jen, když si na něj sama vzpomene a pak je už prostě zapomeneme koupit :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy,toto letí :slight_smile: a jaký pak ste připravily tentokrát dárečky? já sem zvědavá jak ude malá letos prožívat narozky a vánoce,mikuláše :slight_smile:
Mici ,gratulace k nočníkování :slight_smile:
JInak naše princezna dneska zavřela Zdendu na balkoně,já si furt říkala, kde ten chlap vězí a co to ťuká,tak jdu do obýváku a on tam chudák jen v tričku a trenýrkách na balkoně :grinning: ještě že nebyla extera zima
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my sme přes den bez plen,ven dáváme takový ty kalhotky,ale poětšinou si říká,jen je furt problém kakání :rolling_eyes: občas se povede,ale jinak až když ho udělá tak příjde a řve maminko hovínko,nebo čeká na večerní plenku a ned to do ní pustí
Jo a zkoušela jsem i malýho od ségra přebalovat a přišlo mi to takový jiný než u holčičky,kor sem nevěděla co s tím pindíkem :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :grinning:

mem jak válčíte vy ?? pohoda???no vy už jste tady všichni s nočnikem profici no .-)

leniz dobraaaa:slight_smile:)) Lilca taky zavírala..naštěstí už povyrostla do výšky kdy i otevře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:takže super:slight_smile:)
6. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem mi takhle naučily na čokoládu jako odměnu,jen je ten kousek čím dál menší,teď sme přešly na rozinky :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - jde to, díky za optání
dvě děti jsou zatím v pohodě, je o to udělat si systém
samo že někdy je to na palici, a na vyskočení z okna, ale zvládnout se to dá. Já teď už běžně zvládám kojit a zároven chodit pro papír a utírat zadek Emče , díkybohu za kojo polštář, pěkně na něm mímo drží
a domácnost zvládám taky, v pohodě, vařim i peču, zahradu.... jen tedy večer padnu a spim

no ale je pravda, že my máme hodné a klidné děti zatím..... tuk tuk
6. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz - přebalování pindíka bylo ze začátku takový scifi... tolik záhybů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš rozinky, já asi vytáhnu brusinky, ty má ráda
6. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
MEM no tak to je super že to máš tak v klídku.-)) jo asi taky zacneme kupovat rozinky..ty miluje ..a proste nejaky suseny zobání místo těch sladkostí ./(((
6. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici,my to teď taky musíme omezit,jako sice nedostává žádný sušenky ,jen občas ten kousíček čokolády ,ale i tak,už sem nahlásila aŤ na mikuláše spíš koupí rodina ovoce,jogurtíky,rozinky ,špaldové sušenky(ty miluje) nebo njákou pořádnou čokoládu,než ty humus figurky-jednak sme jich loni měli plnou igelitku a navíc to beztak skončilo po částech v různých polevách nebo v mufínech :sunglasses: ale musím to ještě zopakovat,nevím totiž jak u vás,ale u nás je to u babiček a prababiček,pojď se vzít čokoládku,brumíka,sušenčičku,pišingr,ale kdyby jí daly třeba jeden ještě beru,ale to ne,když jí to chutná ať si dá :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano!
Hlasime se po navratu. My s sebou vlaceli teple obleceni a tam bylo cely tyden kolem 25 :slight_smile:
Nadhera. Takze tricka, odrazedla, hristatka, obedy na terasach, lanovky... Skvele jsem si odpocinula. Deti nadsene. Honza si i na ledovci zalyzoval. Z vysokohorskych tur jsme opaleni jak od more. Nadherne fotky mame, pak prihodim.

Cesta tam trvala 7 hodin, Betka se dvakrat pokadila. Cesta zpet 5 hodin, oba dva ji prospali, parada.

Byli jsme s Davidkem po dlouhe dobe plavcit, rehtal se celou dobu.

A koupili jsme mu tam boty, bundu a darky k narozkam :sunglasses:

Skoda, ze je konec.

Elisce dodatecne vse nejlepsi!
7. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zdravím po pár dnech :slight_smile:

Elišce taky přeji všechno nejlepší.

Ladi, super, že jste si dovču tak užili :dizzy_face:

Mici, to je fajn s tím nočníkem, uvidíš, že teď už se to bude jen zlepšovat :wink:

U nás nic nového, Denča mluví čím dál líp, bez plínek jsme furt kromě spaní, jídlo se taky trochu zlepšilo, ale asi jí ty stoličky rostou, páč mi ukazuje na tvářičku, že tam má bebínko.

No a mé druhé mimčo pořádá v břichu mejdany, fakt už kope hodně. V pondělí jdu na velký utz, tak možná budeme vědět, co to bude :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Jé Ladi to musela bejt super dovča,já chci taky ! :grinning: je fajn,že jste si to užily a byly ste všichni v pohodě.
Kat,tak držím palečky ať se malý v pondělí ukáže,jaký vlastně máte jména?
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky :slight_smile: Jména... No tak jak jsem to tu řešila před 14 dny, tak je to furt stejný, nevíme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak to tak vidím, tak na toho kluka zůstane to samý, co jsme měli napsaný u Denči, Dominik a holku nevíme. Zatím jsme se shodli jen na Dominice :grinning: :grinning: :grinning: To je nápaditost, co? :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat takže tu budou dva jo?..-))) No nam včera dr rikal že se chysta pěknej bráška :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme :wink: :wink:

Eeeelišce taky opožděně vše nej k svaátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Laduš tak to je paráda....po to všem to musel být dokonalý balzám :slight_smile:)))
7. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balzam to byl, uzasnej.
Ale jsem zase na vazkach, zda nevypadnout z CR, naveky. Clovek prejede hranice a cuci, co je tam "standard".
Ach jo.

Jinak s nocnikem jsme asi nejpomalejsi, ale co nadelam, nic.
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi njn :(( taky koukam..ale zase ja jsem domaci typ ..takže bych do ciziny neodjela..:((
a nočkik se u nas během tydne obratil z nenavisti na pohodovou vec..zazrak:slight_smile:
7. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ty ses ptala na dárek pro Xenušku, vedle v diskuzi jedna kočka házela odkaz na tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24315743&tab=0
7. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jee toto sme meli jako maly ale se zviratkama..se spojoval nazev s obrazkem..ale to bylo pro starsi..
ja jeste objednam maxi puzzle..
7. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nočník nějak nejde, Tom na něm nechce sedět :frowning2:

mici, jak se chystá pěknej bráška? :grinning:
7. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris..folikul zatím .-) to dr je jen takovej pozitivní :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :wink: on se povede, nějak to cítím...já chci sestříčku pro Toma :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zoufala, k horeckam se pridal ridky prujem tak 20x denne i vice s krví. Dr . rika, ze to muze byt z konecniku, ale etn se mi zda ok, kdyz otru na pline nic neni. Udelala vyter, snad se neco zjisti...
7. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram :cry: :frowning2: ť je malá v pořádku! není to na hospitalizaci?
7. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram a jeje :(( hlavne at ji poradne vysetri:((
7. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, chudáček malá, držím palce, ať je malá ok :pensive:
7. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to pero je dobrý,k narozkám dárečky mám,ale k vánocům to bude bezva,asi objednám :dizzy_face: :dizzy_face: díky za tip :slight_smile:
Xeni,chuděrka malá,taky se dívím,že vám nedooručily pobyt v nemocnici,nám ho cpaly hned při tý salmonee a to horečku měla fakt jen jeden den a přes 39 to nešlo,a průjmík měla bez krve,snad to nebude nic vážného :frowning2:
7. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám ojednáno,a mažem zas ven :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, dobrej tip na dáreček :wink:
My půjdeme taky za chvíli ven... a pak musím žehlit.
Nevíte o někom, kdo by chtěl hannoverského barváře? Sousedi mají 12 štěňátek :grinning:
7. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek