• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj holky
Lado - super, že dovolená vyšla a odpočala sis, bylo to potřeba viď ?

Kat - držím palce na utz, tipuju kluka :grinning: , a ten odkaz na dárek je dobrej, poslala jsem mm, co on na to

Bram - to je mi líto že jste horší, chudinka chytla nějaký blbý virus asi, tak držím palce ať je brzy lépe a výtěry jsou v pořádku

my dobrý, ráno jsme byli nakoupit, pak vařit, upekla jsem buchtu, Štěpánek už po o spinká, Ema to snad brzy zalomí, ještě si vykládá v postýlce :grinning:
odpo půjdeme do parku, nasbíráme nějaké listy, využijeme hezkého dne, je krásně
7. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to bude jen strevnui chripka, dnes mela pul rohliku, prvni jidlo po 2 dnecha to je konec. O vysledky mam volat v patek. NO LeniZ, byli jste mensi, ale stejne, jak jste pak lecili?
7. říj 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda i ten příšernej prujem zvlada bez plinek, vzdy hned zavola, ze to na ni jde! tak jen litam a menim 2 nocniky, protoze udela kapku a konci, ja to vymeju a jedeme znova čí ....
7. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,v podstatě neléčily nják na teplotu panadol,na průjem dieta a hylak + lactobacily,toť vše,oni nejprv myslely,že je to střevní chřipka nebo vir,až potom co odezněli po dvou dnech teploty a průjem byl menší brnkly,že je to salmonea,jenže to už pak nebyl důvod aby byla v nemocnici. Teda to je šikula,ikdyž je jí tak blbě dokáže si říct
7. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásný večer

tak jsme po návratu od tchyně :grinning: :grinning: ze severu bylo tam hezký počasi tak to šlo navštívili jsme zoo v ostravě a mareček teda ze zvířátek nadšenej

ladi nejste poslední mareček má plínku celý den a nějak to neřeším myslím že už chápe co po něm chci,ale nejsem dusledná nebo spíš jsem líná musím koupit lepší nočnik na tom obyč nechce sedět a taky ted mě moc neláká ta zima před náma tak uvidím

jinak s jídlem super jí hodně začal těstoviny tak mám radost a klidek

Kat supéér že Dominika taky bych ju chtěla ,ale neptala jsi se toho tatínka??na tu numerologii nebo tak já když byla v porodce a sepisovali se mnou něco kde se hlásili jména tak když sestřička psala na holku Dominika tak říkala jéé to už tady dlouho nebylo :dizzy_face: jenže jak ju dáme bude to samá Dominika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale u nás v rodině se to nikomu nelíbilo,ale to me vuubec nevadilo i dneska má svátek justýnka kráásný jméno a u tebe tipuju holku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bram jé chudák xenuška snad už ji bude líp a ty TT vám nějak utíkají :grinning:
7. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takovej blbej dotaz,jaký používáte pro prcky mýdla? Nám teĎ dochází to johnson s olivovým olejem nebo co to je,tak s říkám,jestly už nekouoím něco jinéo než tyhe miminkovské :sweat_smile:
7. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já už používám všechno možný co mám po ruce takže miminkovské už nekupuju a třeba dneska jsme nemohla najit jeho těl.mlíko od hippu tak jsme ho natřela svoji niveou myslím že už to není tak hrozný
7. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, táta říkal, že to nejde tak brát, že se to bere dohromady s příjmením a i tak, žádné číslo není úplně dobré nebo úplně špatné. Takže na seznamu zůstala :grinning: Ale to si piš, že jak dáme Dominiku, tak to bude příští roky samá dominika :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To samé s tím Dominikem, dneska jsem se dozvěděla, že od bráchy známý čeká Dominka a můj spolupracovník taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my se myjeme už dlooouho normálním Dove. Doporučila mi to doktorka, když byla Denča furt osypaná a dobrý :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je pravda a taky mé 3 kamarádky mají kluka dominik ale holčičku dominiku žádnou neznám akorát markuv kolega má holčičku asi měsic a dominiku to znám první

jééé závidím ti že ju budeš mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pouzivame z DM nejaky to baby love, krem ja i mala nivea baby. Ale mala ma problemy s pleti.

Normálně je bez teploty, otrnulo ji, akorat place pri kakani, asi to tam ma chuděrka podrazděné, dala jsem mega vrstvu bepanthenu, snad to zabere...ale teda nejí, snad se to zitra zlomi, uvarila jsem ji ty hnusy, co se maji delat...
7. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuwaa, a pak že je amniocentéza skoro bez rizika... V Kuřátkách březňátkách chudák holce praskla voda po odběru plodovky :pensive:

hanul, no možná to bude kluk a jsem se jménem v p.deli :zipper_mouth:
7. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat amnio není bez rizika chodím na jiné diskuze a taky asi 2 holky potratily :pensive: :pensive: :pensive: zdravé miminka je to hrozný já když byla na amnio neměla jsme tolik načteno po druhé bych 100% odmítla jít na amnio :pensive:
7. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, to je hnus ale, hlavně, že většina doktorů ti řekne, že to riziko je minimální :angry: A to už je tolik holek, co o mimčo zdrávé!!! přišly kvůli tomuhle :angry: Ach jo :cry:
7. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ten Dove normální nebo jako mycí gel?
chudák holka :frowning2:
Xeni,zkus imazol,ten nám zabírál skoro hned kor po těhlech průjmech :confounded:
když vím co jsem podstoupila a měla jsem riziko hranični 1:250 na downa nechápu že jsem do toho šla,ale chtěla jsme mít jistotu že miminko je zdravé chjoo je to hrozný neštěstí

a jěště třeba ty holky potratily po amnio a po ivf kdy měli těžce vybojovaný těhotenství hruza :cry:
kat to je pravda když jsem byla na genetice v brně taky genetička říkala že je pul % potratu a ty podepisuješ že stím souhlasí brrr jěště ted se otřepu z toho :unamused:

bram jěště k prujmu taky taky pomáhal imazol,ale jak jsme natírala třeba 2 a vice dnu tak už nepomáhala a pomohla nám ondřejova mast
7. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zkusim, to je pravda, jestli ho jeste nekde najdu. Ted ale nekakala od 17h! hurá! teda chtěla, ale vzdycky se rozplakala a rychle vstala z nocniku.
7. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, nejdřív mýdlo a teď máme gel a obojí ok.
Ona teda zatím naštěstí nepotratila, ale před ní na pokoji porodila holka dvojčátka :pensive: Prý tam byly tři se stejnou diagnozou. Musí vydržet aspoň do 24tt, jinak jí ty mimča nebudou ani zachraňovat :pensive: Snad vydrží.
Zrovna nedávno, jak někde holky psaly o postižených dětech jsem si říkala, že bych na amnio asi teda šla, ale teď jsem se zase ujistila, že néééé. Kdybych čekala náhodou někdy třetí a ruplo mi v bedně a chtěla na to amnio jít, tak mi to připomeňte...
7. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj připomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale já byla po těžce vybojované těhotenstvi a muj dr.řekla jen že musím na genetiku že něco není v pořádku jsme se u něho zhroutila hned jsem voalal MM že máme postižený miminko no hruza když si na to vzpomenu,ale taky jsem nebyla v tom 12 tt ted bych šla na tyto a pak bych se rozhodla :cry: já v tu chvili prostě viděla všechno černě všechno špatně a jěště kdybych měla postižený miminko nevím bylo to hrozný nejhezčí bylo když jsem na den děti 1.června volala na výsledky celá rozklepaná a pani mě řekla čekáte zdravého chlapečka :pensive:to jsme bulela a bulela jak želva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kat právě i holky co o miminka přišly po amnio leželi v nemocnici a unikala jim plodovka,ale nevydrželi to :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je to tam prostě narušeny chjoo budu držet pěstičky,aby jim to dobře dopadlo
7. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, ach jo, to je fakt děsný, snad jí to chuděře dobře dopadne :pensive:

No a já chtěla na ten screening ve 12tt právě i proto, že kdyby to vyšlo blbě, tak hned jdeš na klky a i kdyby se nedejbože něco stalo, tak mi to příjde "lepší" než potratit třeba v 19tt, kdy už cítíš pohyby a vůbec už je člověk s tím mimčem sžitej. Jako hrozný by to bylo i v tom 12tt, ale já osobně bych to určitě nesla lépe, než o miminko přijít teď :pensive:
7. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj to máš pravdu ijá to tak cítím já byla na plodovce celkem brzo asi v 16tt takže jsem pohyby jěště necítila tím to bylo horší že jsme nevěděla co se děje,ale uf uf uf dobře to dopadlo :dizzy_face:

a co jinak jaké máte noci??spí deniska??
7. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, já teď už cítíla pohyby od 13tt, ale jen slabounce, teď už to jsou kopance, teď už by to byl masakr :pensive:

Denča docela spí, teda jakž takž, no spí s náma, sem tam se vzbudí, chce čaj, začala jsem jí cpát vodu, páč jinak za noc vypila i tři magic cupy :rolling_eyes: a plínky byly durch, tak teď někdy smlouvá, že vodu ne, maminko čajíček, čajíček nemáš? Zajdi po čajíček a podobně :grinning: Ale většinou usne, jen teď jí lezou asi stoličky, tak minulý týden byla v noci déle vzhůru, ale jinak usíná sama a tak. Klepu na dřevo :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem znovu vejrala na ty klučičí jména, a kromě Tobiase, kterého Michal nechce ani za nic, jsem tam fakt nic nenašla :frowning2: Ještě se mi líbil Tomáš, ale těch je víc než Dominiků :unamused: Já chci holkůůů :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né, si dělám prdel, mě to je fuk, ale to jméno mě štve.
7. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj u nás to je asi týden v noci bez mlíka vzbudí se a maminko udělej mlíko a stupnu je hlas a řve mamnko mlíčkoooooooooooooo,ale zatím jsem vydržela poslední 2 noci byli prospaný tak sjme zvědavá co dál,ale chci vydržet nic mu nedat v noci myslím že 2.leták nemus mít v noci mlíko a to jěště obyč nepije musí mít Um takže to je taky majlant za mlíko :grinning: :grinning: :grinning:

no já taky kluka mít nemužu páč teda vuubec nevím :cry: i tobiášu je okolo mě dost ,ale to by si člověk asi nevybral žádny jméno

já možná jsem ze 3 holek otec velký fotbalista vždycky chtěl kluka je král a má 3 dcery :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak bych dala možná po něm je sice Miroslav :grinning: ,ale možná by mě nevadil malý Mireček :grinning: :grinning: :grinning: a Mareček :grinning: :grinning: :grinning: nevím ted mě to tak napadlo
7. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás by to byl po dědečkovi Zdeněček a to teda nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a z Michalovy strany by to byl po dědečkovi Břetislav, no a to už ani omylem :grinning: :zipper_mouth:
7. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dneska jsme vstávali nějak dřív, ale spala celou noc, takže super.

Bram, doufám, že dneska už bude Xenušce lépe :pensive:

Dneska odpoledne příjde kámoška, tak musím trochu uklidit. Se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano teplota 37,2 a jeste nekakala, naposledy v 4 rano, ale bylo to jen 1x za noc, snad se to hustí - rohlikem, nic jineho neji...

Kat a dominik - blby? my asi toho Ondřeje, je to časté jméno, ale kupodivu ani kamaradky ani rodina ho jeste nema...libil se mi Adam, to mi vyfoukla kamoska, pak Viktor, 2. kamoska....
8. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co se deje? - David usnul vecer v 18 a jeste spi... doufam, ze neni nemocny

Ondrej je krasne jmeno, ale je to muj bracha :slight_smile:

hruza s tou amnio... chudak ta pani
8. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my meli napsano toho Tobiáše a jeste se mi libil Vítek
8. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek