• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Bram, Dominik je hezký, ale že jich hodně přibývá :unamused: Aby to pak nebylo jak s Kubou, všude samej Kuba :confounded: Ondra je hezký, ale už znám v okolí čtyři. A Vítka má kámoška. Ale to by si člověk asi nemohl vybrat kromě Cyrila nebo Květoslava nic :grinning: :rolling_eyes:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Ladi,mě malá taky poslední dobou vstává později,třeba i v půl 8 a to chodí v 8 večer :confused: já bych řekla,že je to i počáskem,přeci jen se spí příjemnějš :wink:
Hm u nás by asi musel bejt ten Zdenda,ikdyž bych prosazovala Daniela ,Vítka nebo MIkuláše :wink: jenže krom Dana by nic neprošlo a zrovna Dana my vyfoukne kamarádka,teda jestly jí potvrdí kluka,takže holt Zdenda to jistí :pensive:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dan je taky dobre...
Kat, a co treba Martinek?

Betka kouka na Kouzelnou skolku a rehta se jak pominuta :grinning:
8. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že kouzelná školka letí asi všude :grinning: akorát naší štve ,že už tam nedávaj tu princeznu,to i po skončení sedí u telky a prej ,ještě princeznu prosím :grinning:
8. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, Daniel se mi taky líbí, jen si říkám, jestli to není blbý, páč pak voláš na Denisku Deni a Daniela třeba Dany... To je blbý ne?

Ladi, Bude mít R už v příjmení, blbě se by se to vyslovovalo, tak zatím se snažím hledat něco bez R.
8. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás školka už moc nejede, obzvlášť když tam je děda, páč hodně kecá a málo se děje :grinning:
8. říj 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, prosim t ě banan muzeme vid? a ktere potraviny jo a ktere ne? dr. rikala jen ryzi a brambor, ja ji zkusila dat ted banan, snad to projde, jsem rada ze to jí....
8. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, na průjem brambory, mrkev, rýže, banán, jablka...nic mléčného :unamused:
U nás se na školku kouká, Tomovi se líbí děsně František :grinning:

Kat...co David, Vojta...mně se líbí robin, ale to nikdy neprojde :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, Vojtu mám trošku v záloze, ještě nevím, co na to Michal. Davida už v rodině máme. Robin má R a u Michala by asi neklapl. Myslím, že to skončí u Dominika a Dominiky :grinning:
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, Dominik-Dominika je moc hezké :wink:
8. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, no jo, ale ta nápaditost, co? :grinning: Si v porodce řeknou, že jsem švihlá :grinning:
8. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neřeknou...lepší než jména Pamela, Esmeralda, Kasandra :grinning: :grinning: :grinning: Tomu říkám švihost :slight_smile:

Kat...nebo Lukášek...
8. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, Lukášek taky není zlý. Poznačím si :grinning:
8. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, co by si rikali, narodi si jen jeden, divny by bylo, kdyby Deniska byla Dominika a chtela bys ted Dominika...
8. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budou mit stejny inicialy, to je hezky...
8. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
I příjmení je na D :slight_smile:

Jinak brácha se švagrovou chtějí pro Denču jako dárek taky to chytré pero :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning:
8. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem to sem hodila jako nápad pro Bram, jak se ptala a nakonec to budou mít všichni včetně nás :grinning:
8. říj 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A po měsíci ještě nedorazila má karta k novému doktorovi :angry: Ta bývalá gyndařka mě teda štve, bez karty se zatím nemůžu objednat na preventivku, jen akutně :unamused:
8. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,jj banán,mrkev,my dokonce jedly i borůvky,rýži,zkoušely sme i rýžovou kaši proti průj od nestlé,jenže tu nesnesla,ona teda pak už rejži ani vidět nechtěl skoro půl roku potom :frowning2:
já dneska akorát to chytré pero platila :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, nebudou - me chytre pero moc neoslovilo.
Lukasek je krasne, ale my jich mame v rodine nekolik. Jinak by to byl byval taky muj favorit.

Vyrabeli jsme ted sliz :grinning:
8. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné poledne jdu uspat Marečeka a chtěla jsme se asi už měsic zeptat Mareček asi pětkrát denně říká že ho bolí oči tak je promneme trochu mu zaslzi a dobrý,ale je to fakt skoro pořád nevíte co by to mohlo být???
8. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, Deniska taky poslední dny říká, že jí bolí oči a šudlá si je :confused:

Ladi, sliz jsem vyráběla v sobotu :slight_smile: Dneska mi přišly kalhotkové plínky z druhé ruky v super stavu. I pro mimčo i větší pro Denču na noc. Paráda. I pro prcka už jsem sehnala svrchní kalhotky za polovinu a tak :sunglasses:
8. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem teď šla dát ty plínky do pračky a ve sklepě je mrtvý pták :frowning2: Já toho kocoura zabiju :angry:
8. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, ty plinky!
mrknete na aktualni foto nasi tlustoucke princezny :slight_smile:)

ty fotky z Alp jsou krasne, ale hazet sem hory a lesy a jezirka nebudu
8. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :dizzy_face:

Lukášek je moc krásné jméno, ale my nedávali, páč manža je Lukáš a já nejsem zstánce toho, aby se mimi jmenovalo po rodinných příslušnících...a druhé máme předpovězené holku...chtěla bych Kristýnku, ale ta by neprošla, tak Nellu.
8. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :dizzy_face: celej Honza :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, jo super, mám radost :slight_smile: A malá je krásná, a není tlustá, děti se všechny kolem tří čtyř měsíců tak nějak zakulatí :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak Mareček to říká asi 2 měsice už mě to teda moc normální nepřijde :pensive: a jak jsi se rozhodla stím očkováním já pořád nevím :pensive: ,ale spíš se přikláním že do toho pujdu

ladi malá je fáákt kráásná

iris já byla taky vždycky proti ,aby se jmenovali děti po rodičích já sama jsem po mamce a
ale pak přišlo vymodlené těhu a jěště kluk tak nešlo odolat jak MM chtěl syna marečka i když předtím o to taky moc nestál,ale potom čím jsme si prošli atd a ted jsem štastná páč jsme nemohli vybrat hezčí jméno :grinning: :grinning: jinak zase výhoda zavolám a přijdou oba mužu je spuciovat naráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jsem se dívala, ale ty očka nemá červené ani nic, tak nevím. S očkováním taky nevím, spíš se přikláním k tomu, že nepudu :grinning: Uvidím, co mi řekne doktorka, jak půjdeme na druhou dávku Trivivacu nebo čím to budou očkovat.

Tak jsem ji konečně vyhnala spát, snad usne...

Ladi, na jak dlouho ti vydrží kýbl slizu a kolik ho dáváš do pračky?
8. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek