November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
katarina82
8. říj 2009
Bram, Dominik je hezký, ale že jich hodně přibývá :-| Aby to pak nebylo jak s Kubou, všude samej Kuba :-S Ondra je hezký, ale už znám v okolí čtyři. A Vítka má kámoška. Ale to by si člověk asi nemohl vybrat kromě Cyrila nebo Květoslava nic 😃 8-(
lenkazdenek
8. říj 2009
Ahoj holky
Ladi,mě malá taky poslední dobou vstává později,třeba i v půl 8 a to chodí v 8 večer =-) já bych řekla,že je to i počáskem,přeci jen se spí příjemnějš 😉
Hm u nás by asi musel bejt ten Zdenda,ikdyž bych prosazovala Daniela ,Vítka nebo MIkuláše 😉 jenže krom Dana by nic neprošlo a zrovna Dana my vyfoukne kamarádka,teda jestly jí potvrdí kluka,takže holt Zdenda to jistí |-|
lada82
8. říj 2009
Dan je taky dobre...
Kat, a co treba Martinek?

Betka kouka na Kouzelnou skolku a rehta se jak pominuta 😃
lenkazdenek
8. říj 2009
koukám,že kouzelná školka letí asi všude 😃 akorát naší štve ,že už tam nedávaj tu princeznu,to i po skončení sedí u telky a prej ,ještě princeznu prosím 😃
katarina82
8. říj 2009
LeniZ, Daniel se mi taky líbí, jen si říkám, jestli to není blbý, páč pak voláš na Denisku Deni a Daniela třeba Dany... To je blbý ne?

Ladi, Bude mít R už v příjmení, blbě se by se to vyslovovalo, tak zatím se snažím hledat něco bez R.
katarina82
8. říj 2009
U nás školka už moc nejede, obzvlášť když tam je děda, páč hodně kecá a málo se děje 😃
bramburka
8. říj 2009
Leni, prosim t ě banan muzeme vid? a ktere potraviny jo a ktere ne? dr. rikala jen ryzi a brambor, ja ji zkusila dat ted banan, snad to projde, jsem rada ze to jí....
iris
8. říj 2009
Bram, na průjem brambory, mrkev, rýže, banán, jablka...nic mléčného :-|
U nás se na školku kouká, Tomovi se líbí děsně František 😃

Kat...co David, Vojta...mně se líbí robin, ale to nikdy neprojde 🙂
katarina82
8. říj 2009
iris, Vojtu mám trošku v záloze, ještě nevím, co na to Michal. Davida už v rodině máme. Robin má R a u Michala by asi neklapl. Myslím, že to skončí u Dominika a Dominiky 😃
iris
8. říj 2009
Kat, Dominik-Dominika je moc hezké 😉
katarina82
8. říj 2009
iris, no jo, ale ta nápaditost, co? 😃 Si v porodce řeknou, že jsem švihlá 😃
iris
8. říj 2009
Neřeknou...lepší než jména Pamela, Esmeralda, Kasandra 😃 😃 😃 Tomu říkám švihost 🙂

Kat...nebo Lukášek...
katarina82
8. říj 2009
iris, Lukášek taky není zlý. Poznačím si 😃
bramburka
8. říj 2009
Kat, co by si rikali, narodi si jen jeden, divny by bylo, kdyby Deniska byla Dominika a chtela bys ted Dominika...
bramburka
8. říj 2009
a budou mit stejny inicialy, to je hezky...
katarina82
8. říj 2009
I příjmení je na D 🙂

Jinak brácha se švagrovou chtějí pro Denču jako dárek taky to chytré pero 🙂
iris
8. říj 2009
Kat 😃
katarina82
8. říj 2009
No jsem to sem hodila jako nápad pro Bram, jak se ptala a nakonec to budou mít všichni včetně nás 😃
iris
8. říj 2009
A po měsíci ještě nedorazila má karta k novému doktorovi ]-( Ta bývalá gyndařka mě teda štve, bez karty se zatím nemůžu objednat na preventivku, jen akutně :-|
lenkazdenek
8. říj 2009
Xeni,jj banán,mrkev,my dokonce jedly i borůvky,rýži,zkoušely sme i rýžovou kaši proti průj od nestlé,jenže tu nesnesla,ona teda pak už rejži ani vidět nechtěl skoro půl roku potom 😞
já dneska akorát to chytré pero platila 🙂
lada82
8. říj 2009
Kat, nebudou - me chytre pero moc neoslovilo.
Lukasek je krasne, ale my jich mame v rodine nekolik. Jinak by to byl byval taky muj favorit.

Vyrabeli jsme ted sliz 😃
hanulinecka
8. říj 2009
krásné poledne jdu uspat Marečeka a chtěla jsme se asi už měsic zeptat Mareček asi pětkrát denně říká že ho bolí oči tak je promneme trochu mu zaslzi a dobrý,ale je to fakt skoro pořád nevíte co by to mohlo být???
katarina82
8. říj 2009
hanul, Deniska taky poslední dny říká, že jí bolí oči a šudlá si je =-)

Ladi, sliz jsem vyráběla v sobotu 🙂 Dneska mi přišly kalhotkové plínky z druhé ruky v super stavu. I pro mimčo i větší pro Denču na noc. Paráda. I pro prcka už jsem sehnala svrchní kalhotky za polovinu a tak 😎
katarina82
8. říj 2009
Jsem teď šla dát ty plínky do pračky a ve sklepě je mrtvý pták 😞 Já toho kocoura zabiju ]-(
lada82
8. říj 2009
super, ty plinky!
mrknete na aktualni foto nasi tlustoucke princezny 🙂)

ty fotky z Alp jsou krasne, ale hazet sem hory a lesy a jezirka nebudu
iris
8. říj 2009
Ladi x-)

Lukášek je moc krásné jméno, ale my nedávali, páč manža je Lukáš a já nejsem zstánce toho, aby se mimi jmenovalo po rodinných příslušnících...a druhé máme předpovězené holku...chtěla bych Kristýnku, ale ta by neprošla, tak Nellu.
lenkazdenek
8. říj 2009
Ladi x-) celej Honza 🙂
katarina82
8. říj 2009
ladi, jo super, mám radost 🙂 A malá je krásná, a není tlustá, děti se všechny kolem tří čtyř měsíců tak nějak zakulatí 🙂
hanulinecka
8. říj 2009
Kat tak Mareček to říká asi 2 měsice už mě to teda moc normální nepřijde |-| a jak jsi se rozhodla stím očkováním já pořád nevím |-| ,ale spíš se přikláním že do toho pujdu

ladi malá je fáákt kráásná

iris já byla taky vždycky proti ,aby se jmenovali děti po rodičích já sama jsem po mamce a
ale pak přišlo vymodlené těhu a jěště kluk tak nešlo odolat jak MM chtěl syna marečka i když předtím o to taky moc nestál,ale potom čím jsme si prošli atd a ted jsem štastná páč jsme nemohli vybrat hezčí jméno 😃 😃 jinak zase výhoda zavolám a přijdou oba mužu je spuciovat naráz :-p 😃 😃 😃
katarina82
8. říj 2009
hanul, jsem se dívala, ale ty očka nemá červené ani nic, tak nevím. S očkováním taky nevím, spíš se přikláním k tomu, že nepudu 😃 Uvidím, co mi řekne doktorka, jak půjdeme na druhou dávku Trivivacu nebo čím to budou očkovat.

Tak jsem ji konečně vyhnala spát, snad usne...

Ladi, na jak dlouho ti vydrží kýbl slizu a kolik ho dáváš do pračky?