• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanul, já jsem taky po mamce :wink: jménem
8. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se spí no Mareček je taky nemá červený nic když to říká večer tak já mu odpovím že jsou unavený a musí jít spinkat,ale přes den nevím nevím

taky máme jít na přeočkování,ale prý nejsou vakcíny a já když první dala trivivac tak ho chci i po druhé nechci nějaký prorix zadarmo tak uvidíme
8. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris mě jako holčička po mě bych nedala i když jsme z toho žádné trauma v dětsví neměla jen nám chodili dopisy stejně nic víc,ale po těch chlapech mě to tak nevadí
8. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda jsme se narodila jako Renatka :grinning: ,ale otec když nesl papíry na matriku napsal Hana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tak to můj děda měl být Václav, jenže praděda jak to měl jít nahlásit, tak se stavil v hospodě to zapít a zapoměl jak se má jmenovat. Tak tam přišel, zeptal se co je dnes v kalendáři za jméno a bylo Antonína, tak je děda Antonín. Prababi na něj byla naštvaná hodně dlouho :grinning:
8. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je teda dobrý :grinning:
Já měla být Petra a kdybych byla kluk, tak Robert, ale taťka chtěl Irču po mamince :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé Kat ot je super story :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mamka taky byla naštvaná ,že nechtěla po sobě,ale co už ona taky měla být Alenka a děda nahlásil haničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nepřipadá vám,že už není moc těhotnejch já kdyžjsme byla těhotná a chodila po venku všude samá těhule ted nic moc :grinning: nebo už si toho tak moc nevšímám
:grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, clovece, ani nevim... mesic zhruba... liju to tam tak nejak od oka, ale asi hrnek slizu na pracku
8. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jo super story, chudák babi, si chtěla zakládat na takové "váženém" jménu a měla doma Toncka :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, mně přijde, že kolem mne jsou všichni těhotní, jenom já ne :pensive:
8. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, já dávám dva menší, tak to je asi tak nastejno :slight_smile: Jen se mi zdálo, že mi ten minulej rychle zmizl, ale asi to byl taky cca měsíc.
8. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
jeda, clovek tu chvilu nenakukne a potom aby 2 hodiny docitaval ... a ked sem chodim, tak ste lenive pisat :wink: :wink: :wink:

Dominik je krasne meno, nam sa hrozne paci, ale M vravi, ze ked budeme zit v Australii, tak ho vsetci budu volat Dom (tam totiz nikoho nevolaju celym menom, lenivi australcania), a Dom sa mi teda az tak nepaci ...
Daniel je tiez pekne, ale u nich v rodine uz je ... z dievcenskych sme mali Petru, ale teraz sa mi paci Alexandra, takze neviem. Asi zacneme vymyslat, az ked uz budeme vediet pohlavie ...

hrozne s tou amnio ... ja ked som bola na genetiku (este pred tym, nez som vedela vysledky zo screeningu), tak tiez dr. vravela, ze riziko je minimalne, som aj rozmyslala, ze co urobim, ak budu vysledky zle, ale nastastie dopadli dobre, takze som o tom nemusela rozmyslat prislis dlho. budem drzat palecky, aby to s tou pani dobre dopadlo. To je ta, co uz ma starsie deti a teraz cakaju mimco?

Hanul, mne pride, ze teraz je vsade samy kociar ... vcera sme boli v Zoo no a tam fakticky same maminky a dochodcovia. Ale tych maminiek neskutocne vela ...
8. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni no s kočárem jo,ale s břichama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já když byla těhotná tak sjme si říkala ty brdo já jsme těhotná tak hned všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jéé alexandra je kráásný jméno :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, jj, zuzka72

hanul, víš, že ani nevím? Jsem se na to nějak nezaměřovala, ale je fakt, že nějak mega boom těhulí asi není.
8. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris nevěš hlavu taky nejsem těhu :pensive: i když bych mooc chtěla,ale musíme pokat jak by řekl mareček :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo holky a ty všechnny těhule si to říkali zase o mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já mám dneska nějakou dobrou náladu :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, do kdy čekáte?
8. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla jsme do konce roku,ale vypadá to že začneme v lednu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, ses něčeho napila, že jsi tak happy? :grinning:
8. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych to stihnout do těch marečka 3 let abych diostala jěště tu mateřskou z práce tak uvidím
8. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat snědla jsme čočku na oběd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, super, to je co by dup :slight_smile:

Jdu pověsit prádlo, fuj, zas budu muset koukat na toho ptáka :angry: Už jsem kocoura náležitě sprdla :angry: Uklidí to až Michal jak přijede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky to chytre pero vypada hezky, ale nase pise jen kolo kolo, asi spis ji to necham na pristi rok? nebo jste to videli nektera na zivo? maji to nekde v akci? ja bych to mozna koupila synovcovi, co mu bude v lednu 3
ahoj holky
Ladi mala je kouzelná
Kat - my se na jméně pro kluka nemohli dohodnout dlouho, moji další favoriti krom Štěpánka byli Šimon, Matěj, Jan, Jakub (bohužel je jich moc), David, Lukáš, Aleš

ty oči . nemohou to mít z větru a následně z prachu ?

My byli dnes na cvičení v Sokole, minulý týden poprvé se moc zapojovat nechtěla, ale dneska to bylo úplně super, lítala jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: , snědla polívku a usnula, malej taky spí, tak jsem zvědavá jak dlouho

odpo budeme něco tvořit, včera jsme nasbírali listí v parku, tak je asi nalepíme na čtvrtku nebo nevim, taky bych chtěla udělat podzimní věnec z břečtanu
8. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat fuuj já včera přejela kočárek rojetou kočku blééé jěště ted jě mě špatně :unamused: :angry:
8. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pero nakonec mít nebudeme, mm se nelíbí

bram - já dávala ještě rýžovou kaši bud obyč nebo tu proti průjmu a míchala jsem jí do toho smectu a vyřadila jsem mlíko

těhulí je kolem mě pořád mraky a kočárků jakbysmet
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no naštěstí je ten pták v kuse, minulá myš byla na sračku, to bylo jak z učebnice anatomie pro veterináře, blééé.
8. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som to pero videla nazivo a zdalo sa mi to celkom dobre ...
Seb sa teraz zobudil, a uz aj obeduje, ale nejako mu to nejde ... dostal cestoviny s rajcatami, cuketou a sampionami ... vybera si z toho len cestoviny a huby :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, já myslím, že za ty prachy je to pero ok. Co v dnešní době koupí člověk za dvě kila, že jo...

A o jídle mi ani nemluvte, ráno kousla dvakrát do housky, snědla malou mrkev, kousek jablka a toť vše :unamused: Naštěstí jí docela chutnalo rizoto na oběd a snědla ho na své poměry hodně :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek