November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
11. únor 2009
jasne, ze s detmi je to tezsi - finance, bydleni, neuplna rodina atd., ale ma ten vztah smysl? snad by Svome pomohli do zacatku rodice, pratele.... a strach, ze nikoho nenajdu bych nemela (ne, ze bych si myslela, ze jsem hvezda a bude to hracka, ale spis bych o necem novem zatim neuvazovala a zbavila se toho, co mi kazi zivot, a dala se do kupy tak nejak nejdriv sama) ... ale tak Svoma vi nejlepe, jak se jim spolu zije...
lada82
11. únor 2009
mimochodem, az se rozhodne chlap, ze utece za jinou nebo za zivotem vlka samotare, urcite resit nebude, zda a jak se ta zenska s detmi uzivi... 😞
katarina82
11. únor 2009
Fuj, tak už mám i tu sedačku 😎 LeniZ, no ono je to jak kdy, někdy je Denča tak moooooc hodná a nechá mě uklízet a někdy ne, včera jsem třeba s bídou udělala rychlooběd |-|
No a co vám budu povídat, často se mi taky nechce, že jo 😃 :-p :-N :-x
iris
11. únor 2009
Ahojky...
Ladi, nespletla ses...zítra začnu brát poslední platíčko HA a pak se uvidí, jestli to zase půjde rychle...
Já jsem s MM dohodnutá, že budu 2 x týdně cvičit, ale teď jsem nastydlá, tak tenhle týden vynechávám.
Tomík dneska pořád otvírá kredenc a hrabe v hrncích a taky rozhrabuje DVD...
micinka22
11. únor 2009
Ladi přesně..chlap se ohlížet nebude.. |-| |-| |-| a ten Svomy už vubec ne...když se na ně neohlíží nikdy... 8-(
kristynaw
11. únor 2009
ahoj holky,jsem v poradku. jen se okolo me deji hrozny veci 😞

muj adoptovanej bracha lezi na popaleninovym , 55% tela 3.ti stupen. je na plicni ventilaci , v umelem spanku. popaleny dychaci centrum, takze porad nevime,jak to vse dopadne. hlavne at prezije. muze byt i slepy,ale prej to doktori umi spravit a videt bude(dostal to hodne i jeho oblicej)v praci vybuchla propanbutanova bomba,on s ni manipuloval.

kamoska prave zjsitila hrozny zpravy o miminku co ceka,pokud se nestane zazrak,prijde o neho (je v 23tydnu),. druhe kamosce hrozi postizeni miminka, taky neslucitelny se zivotem... takze se to okolo me vse nejak kazi...

😢
lenkazdenek
11. únor 2009
to máte holky pravdu,že chlap by se neohlížel |-|
Kris,to je mi moc líto
Tak já malinko pozitivní zprávičku,dnes ségra dostala výsledky krve a vypadá to,že je těhotná,ale v daleko menším týdnu nežý se počítalo,takže by velikost odpovídala 🙂 ,ale vyhráno furt není,ale posunuly jí kontrolu na příští úterý 🙂 🙂
lada82
11. únor 2009
Kristy 😞 😞 😞 To je mi vsechno moc lito... Ach jo. Dnes je osklivej den. Jedna z cervencovek dnes take prisla o miminko- museji ji to vyvolat... Brr...

LeniZ: alespon neco pozitivniho! je tehotna, nebojte!
kristynaw
11. únor 2009
ladi,kdo prisel o miminko???to je hrozny,ted se to deje nejak casto vsude okolo!!! 😢
bramburka
11. únor 2009
cau, tak pohovor dopadl uspesne, vzali me... 😉

Kris, to je mi moc líto a nestresujete se holky, ach jo...
bramburka
11. únor 2009
jinak uklizeci jsme meli vcera, jsem pujcila ekolux a mame zase novy koberec sedacku 😉

Svoma, ja jsem ob den večer na cvičení 😉 ted i prace... 😉
micinka22
11. únor 2009
Kristy tonje mi lito držim brachovi palce😞(( snad se to zahoji 😞
chudiny kamosky...to si nedovedu predstavit tu hruzu a pocit mit prijit o miminko😞((

Bram gratulkui at se ti v ni libi .)

u nas se taky vsechnoi se.e ale furt si rikam ze jsme zdravy a ostatni se nejak vyvrbi no😞(
lada82
11. únor 2009
kris: Nenela...
bram: taky moc gratuluju, super 🙂
katarina82
11. únor 2009
Holky, to je hrozný takové špatné zprávy 😞 😢 😢 😢 Kristy, držím všem zmiňovaným palce |-|

Dneska poslouchám samé blbé zprávy :-S 😞 I jako z okolí :-S Chjo...

Bram, super 😉 Něco pozitivního 🙂

A o koberci mi ani nemluv, ty naše, hlavně v obýváku, jsou na vyhození 8-( Kocour, pes a dítě, do toho bordel okolo baráku a je to... 8-( 8-( T 8-( 8-( Ten z obýváku půjde pryč a dáme plovoučku, i když je studenější... Desítka za koberec za půl roku v prdeli :-S No jo, všichni říkali, že je blbost světloučký koberec na baráku... Tedy s naším zvířectvem, teď topíme i dřevem a uhlím, takže se dost práší a nanosí... No nic, příště budem chytřejší.
bramburka
11. únor 2009
Kat to mi povidej, my mame jen kusovej a jeli jsme ho ekoluxem 4x, vypadla hezky, včera!!! 😃 😃 😃
lada82
12. únor 2009
holky, my mame v obyvaku svetly koberec... mam cerne vlasy - takze na nem vidis kazdy vlas, a nenavidim to 😞 - do toho drobky od Davidka, sem tam to necim upatla, a navic topime drevem (kolem krbovek je dlazba, ale stejne)... takze se uz tesim na novy 😉
ten kusovy v detskym je zatim v pohode
iris
12. únor 2009
Kris, tolik špatných zpráviček, to je mi moc líto 😞 Budu držet palečky!
Koberec taky máme od všeho, ale naštěstí má celkem fajn barvu, tak to na něm není tak vidět...
lenkazdenek
12. únor 2009
Ahoj holky,tak malá mě docela dsostává,kažřdý den se budí v 7 a celý dopoledne pohoda,po o usne tak na 3/4 hodinky a zas čilá,už druhý čtvrtek se ,ale vzbudila už v 5 a do 8 vzhůru ,jakoby věděla,že ve čtvrtek jezdíme cvičit do mc =-) no dneska jsem jí i vděčná protože je mi teda parádně blbě :-p ,takže mrkám jestly není njáký mc poblíž abych nemusela lítat furt na bus.
svoma
12. únor 2009
Ahojky,

Leniz mě malá dostává denně,každou noc je vzhůru na 3-4 hodiny,pak na chvilku usne a vstáváme kolem šesté. 😞 Pak mi dopo spí,někdy půl hodiny někdy i dvě hodiny,to je různé a odpo už nespí,i když bývá unavená,to tu radši brečí a kňourá až do večera,ale neusne ani omylem. :-|
bramburka
12. únor 2009
dnes den hruza, vstala v 6 rano, pak prořvala cvičení, pak venku spadla a rozrazila si ret, krve jak z vola, malem mi nedali obed, co ted?

LeniZ koukni na ententyky.cz tam je seznam heren. U nas je tady to cvico zdarma v ramci denni herny. No ale to moje cičo je celkem dost penez, na to, ze to prořve!!!! ]-(
lada82
12. únor 2009
z te pusinky to vzdycky tolik krvaci, chudatko...

dnes je asi neco ve vzduchu, protoze David zlobi jak das - uz dostal i pres ruce nekolikrat, pak jsem ho sla ustvat ven a on mi ted usnul bez obeda, takze za chvili bude vzhuru 😞 jdu mu delat ryzovy nakyp...
je to trdlo - nekdy mi pres den nespi vubec, a nekdy i skoro 3 hodiny - neda se nic planovat
denisia
12. únor 2009
Ahoj zeny, hlasim sa z Australie .... Let bol uplne v pohode, maleho musim pochvalit, pekne spal, aj ked na prso chcel asi kazde dve hodiny 🙂. V Singapure sme boli v Zoo a v botanickej, bol zlaty, pekne slapal po svojich, kolko slo a potom zaspal v kociari 🙂 Horucava jak svina ... Docitat budem neskor, zatial sa majte
micinka22
12. únor 2009
Tak mi spime uz od 12..parada..v po a UT po obede nechtela vubec spat:/(( tak jsme rada ze je zase vse OK...

Denis ahooojjj tak to mas zlate detatko:)) tak si krasne uzivejte a my tu v tom hnusu muzeme jen zavidet🙂)
lada82
12. únor 2009
Ahoj Zdeni! Moc zdravime a tise zavidime ]-(
Ja uz chci jaroooo!!!
lada82
12. únor 2009
chystate nekdo neco na Valentyna?
Hanelko, Vy jste objednavali nekde nejaky ubytovani dokonce, nebo ne ?
lenkazdenek
12. únor 2009
Ahoj Zdeni 🙂 🙂 kdepak Sebik,to je zlatý dítko 🙂
Xeni díky za tip už sem tam i něco našla 🙂
MY budem na valentýna mít celý den jen pro sebe,to je hodně hezký dárek 😉 a pak jdeme někam na obídek 🙂
bramburka
12. únor 2009
my se chystame 19.2. do divadla, jinak nic.

Zdeni, super! Bezva uzivejte!
micinka22
12. únor 2009
my nechystame nic..nemam ani naladu cokoliv delat..nebavim se s M :-| :-|
svoma
12. únor 2009
Ahojky,já budu na Valentýna s dětma u mamky,budeme tam až do neděle,takže ho strávím super,odpočinu si konečně. 😉 A pak tam mamce nechám malého na týden,mají jarní prázdniny. 😉
katarina82
12. únor 2009
Ahoj holky 🙂

Deni, super, já zááávidííím x-) Chci takýýýý 😃

Na Valentýna nechystáme nic, to nějak nežeru... A Hanel má objednanej víkend v tom hotelu, ne? 😉

Mici, jak to, že nemluvíš s manžou? =-)

Bram, to je hrůza ty rozseknuté rty, to známe :-S

Začni psát odpověď...

Odešli