• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jasne, ze s detmi je to tezsi - finance, bydleni, neuplna rodina atd., ale ma ten vztah smysl? snad by Svome pomohli do zacatku rodice, pratele.... a strach, ze nikoho nenajdu bych nemela (ne, ze bych si myslela, ze jsem hvezda a bude to hracka, ale spis bych o necem novem zatim neuvazovala a zbavila se toho, co mi kazi zivot, a dala se do kupy tak nejak nejdriv sama) ... ale tak Svoma vi nejlepe, jak se jim spolu zije...
11. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem, az se rozhodne chlap, ze utece za jinou nebo za zivotem vlka samotare, urcite resit nebude, zda a jak se ta zenska s detmi uzivi... :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, tak už mám i tu sedačku :sunglasses: LeniZ, no ono je to jak kdy, někdy je Denča tak moooooc hodná a nechá mě uklízet a někdy ne, včera jsem třeba s bídou udělala rychlooběd :pensive:
No a co vám budu povídat, často se mi taky nechce, že jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Ladi, nespletla ses...zítra začnu brát poslední platíčko HA a pak se uvidí, jestli to zase půjde rychle...
Já jsem s MM dohodnutá, že budu 2 x týdně cvičit, ale teď jsem nastydlá, tak tenhle týden vynechávám.
Tomík dneska pořád otvírá kredenc a hrabe v hrncích a taky rozhrabuje DVD...
11. únor 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi přesně..chlap se ohlížet nebude.. :pensive: :pensive: :pensive: a ten Svomy už vubec ne...když se na ně neohlíží nikdy... :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem v poradku. jen se okolo me deji hrozny veci :frowning2:

muj adoptovanej bracha lezi na popaleninovym , 55% tela 3.ti stupen. je na plicni ventilaci , v umelem spanku. popaleny dychaci centrum, takze porad nevime,jak to vse dopadne. hlavne at prezije. muze byt i slepy,ale prej to doktori umi spravit a videt bude(dostal to hodne i jeho oblicej)v praci vybuchla propanbutanova bomba,on s ni manipuloval.

kamoska prave zjsitila hrozny zpravy o miminku co ceka,pokud se nestane zazrak,prijde o neho (je v 23tydnu),. druhe kamosce hrozi postizeni miminka, taky neslucitelny se zivotem... takze se to okolo me vse nejak kazi...

:cry:
11. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máte holky pravdu,že chlap by se neohlížel :pensive:
Kris,to je mi moc líto
Tak já malinko pozitivní zprávičku,dnes ségra dostala výsledky krve a vypadá to,že je těhotná,ale v daleko menším týdnu nežý se počítalo,takže by velikost odpovídala :slight_smile: ,ale vyhráno furt není,ale posunuly jí kontrolu na příští úterý :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi vsechno moc lito... Ach jo. Dnes je osklivej den. Jedna z cervencovek dnes take prisla o miminko- museji ji to vyvolat... Brr...

LeniZ: alespon neco pozitivniho! je tehotna, nebojte!
11. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi,kdo prisel o miminko???to je hrozny,ted se to deje nejak casto vsude okolo!!! :cry:
11. únor 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, tak pohovor dopadl uspesne, vzali me... ;)

Kris, to je mi moc líto a nestresujete se holky, ach jo...
11. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak uklizeci jsme meli vcera, jsem pujcila ekolux a mame zase novy koberec sedacku :wink:

Svoma, ja jsem ob den večer na cvičení :wink: ted i prace... :wink:
11. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tonje mi lito držim brachovi palce:((( snad se to zahoji :(
chudiny kamosky...to si nedovedu predstavit tu hruzu a pocit mit prijit o miminko:(((

Bram gratulkui at se ti v ni libi .)

u nas se taky vsechnoi se.e ale furt si rikam ze jsme zdravy a ostatni se nejak vyvrbi no:((
11. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris: Nenela...
bram: taky moc gratuluju, super :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je hrozný takové špatné zprávy :frowning2: :cry: :cry: :cry: Kristy, držím všem zmiňovaným palce :pensive:

Dneska poslouchám samé blbé zprávy :confounded: :frowning2: I jako z okolí :confounded: Chjo...

Bram, super :wink: Něco pozitivního :slight_smile:

A o koberci mi ani nemluv, ty naše, hlavně v obýváku, jsou na vyhození :rolling_eyes: Kocour, pes a dítě, do toho bordel okolo baráku a je to... :rolling_eyes: :rolling_eyes: T :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ten z obýváku půjde pryč a dáme plovoučku, i když je studenější... Desítka za koberec za půl roku v prdeli :confounded: No jo, všichni říkali, že je blbost světloučký koberec na baráku... Tedy s naším zvířectvem, teď topíme i dřevem a uhlím, takže se dost práší a nanosí... No nic, příště budem chytřejší.
11. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to mi povidej, my mame jen kusovej a jeli jsme ho ekoluxem 4x, vypadla hezky, včera!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my mame v obyvaku svetly koberec... mam cerne vlasy - takze na nem vidis kazdy vlas, a nenavidim to :( - do toho drobky od Davidka, sem tam to necim upatla, a navic topime drevem (kolem krbovek je dlazba, ale stejne)... takze se uz tesim na novy :wink:
ten kusovy v detskym je zatim v pohode
12. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris, tolik špatných zpráviček, to je mi moc líto :frowning2: Budu držet palečky!
Koberec taky máme od všeho, ale naštěstí má celkem fajn barvu, tak to na něm není tak vidět...
12. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak malá mě docela dsostává,kažřdý den se budí v 7 a celý dopoledne pohoda,po o usne tak na 3/4 hodinky a zas čilá,už druhý čtvrtek se ,ale vzbudila už v 5 a do 8 vzhůru ,jakoby věděla,že ve čtvrtek jezdíme cvičit do mc :confused: no dneska jsem jí i vděčná protože je mi teda parádně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže mrkám jestly není njáký mc poblíž abych nemusela lítat furt na bus.
12. únor 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz mě malá dostává denně,každou noc je vzhůru na 3-4 hodiny,pak na chvilku usne a vstáváme kolem šesté. :frowning2: Pak mi dopo spí,někdy půl hodiny někdy i dvě hodiny,to je různé a odpo už nespí,i když bývá unavená,to tu radši brečí a kňourá až do večera,ale neusne ani omylem. :unamused:
12. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes den hruza, vstala v 6 rano, pak prořvala cvičení, pak venku spadla a rozrazila si ret, krve jak z vola, malem mi nedali obed, co ted?

LeniZ koukni na ententyky.cz tam je seznam heren. U nas je tady to cvico zdarma v ramci denni herny. No ale to moje cičo je celkem dost penez, na to, ze to prořve!!!! :angry:
12. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
z te pusinky to vzdycky tolik krvaci, chudatko...

dnes je asi neco ve vzduchu, protoze David zlobi jak das - uz dostal i pres ruce nekolikrat, pak jsem ho sla ustvat ven a on mi ted usnul bez obeda, takze za chvili bude vzhuru :frowning2: jdu mu delat ryzovy nakyp...
je to trdlo - nekdy mi pres den nespi vubec, a nekdy i skoro 3 hodiny - neda se nic planovat
12. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny, hlasim sa z Australie .... Let bol uplne v pohode, maleho musim pochvalit, pekne spal, aj ked na prso chcel asi kazde dve hodiny :slight_smile:. V Singapure sme boli v Zoo a v botanickej, bol zlaty, pekne slapal po svojich, kolko slo a potom zaspal v kociari :slight_smile: Horucava jak svina ... Docitat budem neskor, zatial sa majte
12. únor 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi spime uz od 12..parada..v po a UT po obede nechtela vubec spat:/(( tak jsme rada ze je zase vse OK...

Denis ahooojjj tak to mas zlate detatko:slight_smile:) tak si krasne uzivejte a my tu v tom hnusu muzeme jen zavidet:slight_smile:)
12. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni! Moc zdravime a tise zavidime :angry:
Ja uz chci jaroooo!!!
12. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystate nekdo neco na Valentyna?
Hanelko, Vy jste objednavali nekde nejaky ubytovani dokonce, nebo ne ?
12. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni :slight_smile: :slight_smile: kdepak Sebik,to je zlatý dítko :slight_smile:
Xeni díky za tip už sem tam i něco našla :slight_smile:
MY budem na valentýna mít celý den jen pro sebe,to je hodně hezký dárek :wink: a pak jdeme někam na obídek :slight_smile:
12. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se chystame 19.2. do divadla, jinak nic.

Zdeni, super! Bezva uzivejte!
12. únor 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nechystame nic..nemam ani naladu cokoliv delat..nebavim se s M :unamused: :unamused:
12. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já budu na Valentýna s dětma u mamky,budeme tam až do neděle,takže ho strávím super,odpočinu si konečně. :wink: A pak tam mamce nechám malého na týden,mají jarní prázdniny. :wink:
12. únor 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Deni, super, já zááávidííím :dizzy_face: Chci takýýýý :grinning:

Na Valentýna nechystáme nic, to nějak nežeru... A Hanel má objednanej víkend v tom hotelu, ne? :wink:

Mici, jak to, že nemluvíš s manžou? :confused:

Bram, to je hrůza ty rozseknuté rty, to známe :confounded:
12. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek