• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
to pero ma znama, jej mala bude mat v lednu 3 roky a vraj si s tym celkom vyhrala. maju nieco v cestine a nieco v anglictine ...
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni a kdes to videla osobne, taky bych to koupila asi spis osobko
8. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já to pochopila tak, že to Zdenka viděla u té známé, ne? :confused:
8. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to taky potřebovala spíš vidět a mm rozhodně, on se na ty fotky hraček vůbec nic moc tváří :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau baby..
kat to je dilema se jmenem..no ja proste Dominik a Ella..a tim to hasne a premyslet nebudu..ono se to dycky najednou vyrojí ti dotiční i když dáš cokoliv.-))

jo a Zuzka je od nas z Reprofitacek :(( je to sileny ..snad se bobci udrzi do toho 24TT aspon:(((

Lilca mi spi v kocare a na 5h jedem na cvicak..tak aspon bude vyspana a nebude protivka..snad..

jo a curame porad krasne i na zachode..uz vubec neprotestuje..vcera na nocniku ukazala vsem pribuznejm ..tak už nejsme za neschopy://
8. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, videla som to u tej znamej, zaujalo to dokonca i M, aj ked ta anglicka vyslovnost bola dost americka :grinning: :grinning: :grinning:
Ked som to videla, tak som myslela, ze to Sebosovi kupime, fakt, ale uz je to par mesiacov a teraz sa mi zda, ze sa bez toho da zaobist :wink:
8. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak bez všeho muzes bejt že jo, ale tak když není nic jineho, ja vaznee porad nevim, co my ji dame a slavime ji uz 24.10....
8. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme v sobotu na oslavu 2 roku Davidkova nejlepsiho kamarada :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sme dneska koupila to Caro a udělaly sme ho malý,a chutilo :slight_smile:
Mici tak to je super :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Caro piju já... :grinning:
8. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni,mě to taky chutí a podle ěm lepší než kdyby pila granko
8. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja Caro ne..ani kafe a nic z tou chuti..bleeeeeeeeeee a mala ma kakao -sunar...
8. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak my porad obyc sunar, ona ho vyzaduje, tak aspon neni vic sladkej. Ted chudak nemuze a vzteka se hrozne...snad mi to dr. pomalu povoli...
8. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já caro miluju,ale ted nevím není to pro děti až od let??

bram u nás taky pořád Um mlíko i když se ted roujedl líp tak sní talíř polívky jde spát a říká maminko udělej mlíko a večer si dá v sedm a než jde spát po osmé chce znova v noci teda nedávám tak nevím jestli se toho mlíka někdy zbavíme,ale zatím mě to až tak nevadí stejně bych dávala mlíko kupovaný tak má alespon lepší a dražší :grinning:

odpoledne zase maminko pomooc očička bolí a před spaním opět tak to třeba chápu,že jsou unavený,ale že to pořád říká určitě si nevymýšlí

holky jěště dotaz pamatujete jak měli mimina takový ty šupiny v hlavě mareček to měl taky a hodně vždycky jsem to natřela olejem a sundávala,ale jak měl fontanelu tak tam jsem mu to nechávala bála jsme se na to máknout a ted přesně na té fontanele to má pořád už takové hnusné velký a nejde stím hnout :zipper_mouth:
8. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsme napsat caro od 3 let myslím v tý reklamě to bylo
8. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako u nás se taky normálně pije sunar,to je jasný,ale tak zkusila něco jiného,neříkám,že ho hned bude pít nebo že ho vipil litr :wink: nevím na tom obalu o letech nic není,za to třeba na piškotech a šunce je taky až od tří let :wink:
8. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no jasný já jen že bych to taky zkusila,ale mareček by mě asi poslal někam on většinou co nezná tak to nechche dlouuuho mu to trvá než si něco dalšího zamiluje
8. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,tak já jsem ho původně udělala pro sebe,jenže pak sem malý musela trošku odlejt,vypila to a hned maminko ještě,ještě,jenže už nebylo co-mě to totiž taky chutí :grinning:
8. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslim, ze jsou to jen bylinky, moc ji toho nedavej, ale mala ode me ochutnává vše, takže.... :wink:
Hanul, byl na to saliciový či jak olej - kup v lékárně na seborelu (hele ty bázvy patlám, páč si to nepamatuju), to se namaze, chvilku pocka a pak hřebenem (ne dětským, ale všivákem) sloupneš.
9. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Hanul, Denča to má taky ještě na vrchu hlavičky...
9. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak my supiny meli jako mimco, ted uz dlouho ne. A Betka je nema. Ja to patlala Hipp olejem a vycesala.
Caro miliju !!! David ma ted 500ml UM denne, nekdy si da i po obede krabicku od Nestle - si ji prinese a DEJ, DEJ.
Je nastydly, ma rymu a kasel, a je protivnej jak cinze...

Vcera se s Betkou koupali, ta se rehtala jak blazen! Nez na ni caknul tak, ze se napila vody s penou :sweat_smile:
9. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, a jak to jde, když už jsou oba trošku starší?
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je to lepsi. Hlavne ta skola je za mnou, to me furt otravovalo, a skoro tedy uz nekojim - takze s tou flaskou je to proste mnoooohem vetsi pohoda. Beru ji do termolahve mlicko s sebou i ven = mensi stres, delsi prochazky.
Uz spolu vice komunikuji, ona mu brouka, smeje se. On ji neco vyklada, utira ji pusinku, nosi mi plenky a kremy, spinave plenky dava do kose nebo do pracky :slight_smile:)
Ale i tak je kazdy den minimalne jedna perna chvile... A noci stale nic moc.

Ale je to vazne lepsi. Lezi spolu na dece, ona pase hribatka a cuci na nej, on ji motivuje, ze tam je s ni. Nekdy je to moc krasne :wink: Nebo lezi pod hrazdickou, bouchaji oba do hracek...

Vyrostla mi ze vsech dobrych svrchnacku, mam jen pitome, musim utracet :astonished:

Holky, co Vanoce? Ja uz mam docela hodne veci...
9. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránjko díky koupím v lékárně i když byl malé miminko šlo to krásně tady to má prostě asi dlouho tak hnusny nechápu že jsme si toho dřív nevšimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no sice to bude těžky on si na hlavu moc šáhnout nenechá tak to bude z řevem no což už :grinning:

tak dneska počasí nic moc já nechci zimuuuuuuu :pensive:
co vaříte dneska já vubec nevím a to přijede MM bych měla začít poklizet a něco dělat jsme poslední dobou tááák línaa :cry: :grinning:
9. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Hanul,malá taky měla ty šupinky docela dlouho na hlavě a pak mi doktorka napsala na to šampon polytar liquid,je normálně i bez předpisu a tím jsem jí hlavičku umývala jednou týdně a ono to postupně zmizelo :slight_smile: http://www.lekarna.cz/polytar-liquid-liq-1x150ml/
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, zkus kouknout na MMB na ty svrchňáky, někdy tam natrefíš na fakt dobré ceny. Koupila jsem svrchňáčky IV Organic málo používáné, včera přišly a jsou fakt hezké a k tomu jedny zdarma, taky IV organic, jen jsou trochu horší sucháče, ale jak včera přišly, tak i ty zadarmo jsou v dobrém stavu. Byla jsem nadšená. To samé s plínkama. Zkus kouknout, třeba natrefíš.

Ad Vánoce, mám pro Denču tu panenku Chou chou, tu co brečí a spí, koupila jsem ji na začátku léta v sadě s golfkama za nějakých 900,-, přitom ta panenka samotná stojí přes litr :confused: Normálně se zárukou, byla akce, tak jsme na den dětí dali malé ty golfky a panenku dostane pod stromek a koupila jsem jí k tomu za 300,- originál kolébku k té panence, co jí uspí. Jinak mám nějaké trička a tak a ještě dostane za ty prachy z pojistky navíc na Vánoce tu farmu. Jinak nemám nic, ale aspoň mám typ pro tchýni a tak. Ještě navíc má táta v listopadu 50. tak se skládáme na noťas.

Hanul, já taky dneska nevím, co mám vařit :unamused: Mám polévku a víc nic :unamused:
Ahoj Pekk, jak se máte? :slight_smile:
Ladi a super, že je to s dětma lepší :slight_smile: Jsem zvědavá na nás příští rok :sweat_smile:
9. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pekk!

Kat, ja pouzivam jenom IV Organic, ale uz nam ted nejsou. Meli jsme i fleesacky HD, ale pak uz i prosakovaly.
9. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi a jakou máte velikost? Teď budeš shánět M-ko?
9. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek