• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
pekk díky kouknu po tom jéé super mám radost i když mytí hlavy u nás katastrofa :grinning: :grinning:

já se na vánoce dívala na tu vláčkodráhu a nevím jestli vzít malou nebo hned velkou nejvice mě vadí že je to vlastně jen v igelitových obalech a vlstně když to zabalím a on rozbalí nebude nadšení nebude vědět co to je a když mu to sloužím a on přijde do pokojíčku bude štastnej a jiný dárky už nebude rozbalovat nebo nebude nadšenej a je to v pjerdelce :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Mareček ted dosnídal a lítá tady ,že chce polívku to mu asi za ten rok pěkně vytrávilo musím jít nějakou uvařit když chce jíst :grinning: :grinning: :grinning: je to pro mě nezvyk jako,že chce jít ne že musím vařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tie supinky ma Seb v hlave taky, a co som si vsimla aj deti od kamosiek, tak tiez. On ich uz jeden cas vobec nemal, to viem na 100%, ze mu zmizli a potom sa zrazu znova objavili, su take tmavsie a vacsie ... a doktorky sa vzdy zabudnem opytat...

my dnes asi varime lososa a brambory ...

Ladi, uplne si predstavujem Davidka a Betynku spolu, no strasne sa uz na to tesim :slight_smile:
9. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomíkovi se taky objevily šupinky ve vláskách :unamused:
9. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak pijeme banánové Hami mlíko nebo vanilkovej sunar.Dneska odjíždíme na víkend s malým k našim, tak budu odpočívat :wink:
9. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jojo, Small maji byt do 8kg, ale ani omylem nevydrzej...
9. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se celkem dobře,zítra zase odjíždíme na 10 dnů k našim,tak mi bude úplně fantasticky :grinning:

Denis,malá měla právě taky takové tmavší a větší šupinky a dr.mi řekla,že ty se z hlavičky špatně dostávají,proto nám napsala ten šampon. Příšerně teda smrdí,jako asfalt,ale pomohl. :wink:

My vánoce nějaký mega neplánujeme,dostane pár věcí,nějaké oblečení a hotovo.
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Ladi, to musí být krásný,když si spolu hrají :dizzy_face: úplně to vidím :dizzy_face: :dizzy_face: fakt super. ted už to bude jen a jen lepší :wink:

Malá taky měla ve vlasech jako mimčo šupiny a dostala na to olej. Vyčesávala jsem jí to jen někdy. Ted už to tam snad nemá :confused:

Jinak na narozky a vánoce už máme asi vše pro malou. Už si to ani nepamatuju, budu muset prohledat skříň. Ale nějak strašně to nepřeháníme. Hlavně hračky,které by jí bavily. Oblečení ji dám taky, ale to by dostala stejne. A jí samozřejmě oblečení moc nezajímá. Furt čumím na ten nový next, už jsem několikrát objednala :pensive:
Jo a ještě jí musíme koupit k narozkám maňáska Františka :slight_smile: A k Vánocům možná Bramborovy, jestli znáte :wink:
9. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo mělo být BramborovI s měkkým? já už fakt nevím a omlouvám se všem učitelkám čj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bramborovi...ale to máš fuk :wink:
9. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdo jsou Bramborovi? Ja neznam...

Tak Davidek je nemocny, dokonce spi. Snad to do zitrka vylezi (oslava Vojtiska) nebo alespon do pondelka (Trivivac)...
Betka se ted brutalne zakadila, samozrejme do latkovky, teklo to bokama...Brutus. Na zacatek byly latkovky super, ale ted je tezke obdobi. Asi ted pauznu, dokud nebude kadit nejak normalne :astonished:
9. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Lado super, že je to s dětmi lepší
dnes jsem vařila tohle a je to výborný
http://www.modrykonik.cz/forum/group.php?vGroupID=22&vHighlightThreadID=101174

jo a ty šupinky má Ema ještě taky, tak jednou za týden před kopání, promastím olejíčkem, vyšeču co jde všivákem a umyjeme vlasy
9. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi pokud nechcec moc utracet..http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4087490..mam dve od teto pani za 360kč..bylo to na aukci a ma i jinde inzeraty ze dava mnozstevni slevu...jsou super..je to jako vkladacka..ja tam vkladam ctvercovky bambusovy..nic neproteka a jsou tenounky:slight_smile:)
budu podle nich i na maly mimco..toto jsou jednovelikostni ..lilca ma 16kg a jsou nám krásně..takže vydrží dlouho:slight_smile:
uvnitr je save jadro..ale to ja zase pouzivam kdyz dam do normalnich svrchnaku latkovku tak jeste na to...udrzi to prdku v suchu:slight_smile:)

i kdyz my krasne chodime samy na nocnik:slight_smile:)) zdokonaluje se rychlosti blesku!!!! dopoledne jsme teda byly na cestach tak mela plinu,ale ted doma chodi porad na nocnik a cura o106 :slight_smile:)
9. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás jede normálně sunar kakao,vanilka,banán,teď sem koupila na příští měsíc ten jahodovej od 2 let,jinak mylsím,že se jí nic nestane,to caro je s čekanky,ječmene atd,akorát je to pražený a navíc v mléku že,ale fakt toho moc neměla,na druhou stranu nikdy něměla pribináčka,tvaroháčka,termix,kravíka ,hranolky,bonbony atd,tak se jí podle mě jednou nic nestane :wink:
Ty šupinky měla malá jen jako miminko,nják se jí ztratily sami :sweat_smile:
Jo holky ještě dotaz jak je to s čajema(se ptám už asi na 4 diskuzi :grinning: ) já dávám furt sáčkový dětský čaje nebo dost ředěnou šťávu Yo a ve svém okolí sem za exota,že ostatní už dáváj normálně ovocný čaj ( je fakt ,že některý dáváj i třeba to kravský mlíko) tak nevím jak to teda s těma čajema je-je tam vůec njáký rozdíl?
9. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz nevim my caje nepijem..a kdyztak jen na nachlazeni detskej..ale v zime bude pit normal ovocnej..taky pijem yo stavu ..nekdy i kakao z mlika..ale to málo..ted ma taky ten jahodovej sunar a chutna ji .-))ja to caro nekupuju pac mi to nechutna že.-))tak proc ho kupovat male :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici v tom případě naše asi nikdy neochutná mák,páč ten ani já ani manža nejíme-my sme povidlový :grinning: letos sem dělala domácí :dizzy_face: mňam už se těším až udělám buchty nebo tak :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my taky mak ee..to nase baba je makova...-) jako nekdy jo..ale nevyhledavam:slight_smile:)

Jo a tramtadadaaaaaaaaaaaa mame prvni hovinko na nocniku:slight_smile:)) a oznamila mi to anglicky..PO :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, Denča pije ovocné čaje, nebo slaboulilinký černý se šťávou už dlooouho.

mici, gratulka k hovínku :grinning:
9. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus buchty :grinning: já už dávám tak dva měsíce kravský..a narozdíl od UM ho vypije i litr denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau sis :slight_smile: , Denča nechce ani kravský, ani UM, ani nic, takže na mlíko prdím :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no Tygr sice mlíko pije, ale zas nic jinýho nejí..kromě asi deseti křupek denně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. říj 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča taky nejedla, moje nervy, ale poslední tři dny jí líp :sunglasses:
9. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no dneska snědl přesnídávku, jsem slavila :grinning:
9. říj 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé siss čus mareček se rozjedl uplně super tuk tuk na oběd sní polívku ,druhý a jěště to zapije mlíke :grinning: :grinning: to se u nás nestlo už rok ale není to každý den jsou slabší dny,ale není to jak dřív že nejdel nic jak píšeš asi 10 piškotu
mě mareček obyč mlíko nechce :pensive:
9. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já taky dávám pořád dětský sáčkový od Megafyt a leros. Chutnají ji. Anebo vodu. Nic jiného. No a mlíko-obyčejný sunar. Kdyby bylo na ní,tak vypije dva litry denně. Ale hodně moc ji to ředím
9. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pijeme jen čistou vodu, čaje nechce
sunar obyč ráno 200 a večer 120, ty s příchutěma jsem ani nezkoušela
9. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne sobotne rano, holky ...
no, asi az take krasne nebude, jak tak pozeram z okna :wink:
Seb sa prave pocural do gati, nocnik vedla neho ... ani som ho este neprezliekla, chodi s nohami nasiroko, ze fuj ...
tak som zvedava. Predtym ale nalozil do nocnika tak, ze ani dospely chlap by sa nemusel stydet :slight_smile:
inac my rano pijeme Sunar bez prichuti, 350 ml, to hned ked vstane okolo 6-6.30, a potom mame snidane okolo 8-8.30 - rohlik s necim.
cistu vodu nechce pit ani nahodou, tak mu davam dzus s vodou, alebo detsky ovocny caj ...
10. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tom pije černý i ovocný čaj,něksy s trochou medu, občas granulovaný i třeba džus ředěný vodou..
10. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak Davidek dostal Nurofen a na oslavu nejdeme. Ale bude brzy v pohode, uz tu leze po vyskach a radi.

Deni, Leniz - mam prosbu... Nemate cas na "stretko" v patek 23.10.? Musim k Dr.na polikliniku - ja, sama se sebou, a nechci tam tahat decka. Nemohly byste mi s nimi tak 20 minut nekde pockat, prosim? Hlavne s Davidem tedy... Prosim, prosim, smutne koukam :astonished:
10. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ,LAdi,určo by to šo,jen mi napiš v kolik by to asi tak bylo :wink: a děti klidě můžou počkat u mě doma,tam je aspoň líp ohlídám :sweat_smile: :wink:
10. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek