• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
mem, díky.

Tu je taky hnusně. Leje jak z konve :unamused: A říkáš, že listy a lepidlo zabavilo Em. na dlouho, jo? Tak to taky zkusíme, teda až bude sucho a nějaké nasbíráme.
12. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,kat držím palce a tipuji holku:slight_smile: Mem to je dobrý nápad s těmi listy. Taky někdy nasbíram. Modelina ji taky trochu baví.
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hodinu a kousek, ale pak došly listy :grinning:
zkoušela pak lepit i kaštany, jak byla rozjetá, ale to jí nešlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, hurá, první holka pro dnešek. Holky ve vedlejší diskuzi taky tipují kluka...
12. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli v Pompu a Denča strašně chtěla Duplo Tomáš v dole... Tak nevím, jestli mám ještě poupravit dárky na Vánoce. Nemáte někdo duplo vláček? Odrášek od Eli má nějaký vláček myslím... Si nejsem jistá, jestli by si s tím hrála a je to drahý jako prase :rolling_eyes: Ale bylo to fakt jediné, co se jí tam líbilo, furt že Tomáš, Tomáš :grinning:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Kat právě protože nemáte to jméno, tak to bude kluk
my to měli stejně :grinning:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, tak my nemáme ani pro holku :grinning: , ale pro toho kluka to bude ještě těžší :pensive:
12. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych jí taky nějaký lego koupila ale právě vůůůbec nevím, zda by si s tím hrála :confused: vážně netuším. O víkendu jsem byla ve velkým hračkářství a koupila jsem jí k narozkám alespon ještě uklízecí sadu :dizzy_face: Pořád mi tahá mop, košťata a uklízí :sunglasses:
12. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat určite neco vymyslíte...-)) jo a ja taky uvazuju o tom vláčku duplo..nasla sem ho za 1040 na MMB..ale ty prodavny koleje jsou peken drahy k tomu :/(
12. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, ptala jsem se na to Duplo kde koho, páč taky nevím, ale všichni mě ujistili, že si s tím jejich děti hrají-okolo dvou let, někdo i dřív. Když jsmě byly před 14 dny u známé, tak si tam s tím taky jakž takž hrála. Chce toho mít ale určitě víc, škoda, že je to tak drahé :unamused: Ale postupně se to nasbírá.

mici, tak pro zatím by jí stačilo pár těch, co je v balení. Nejhorší je, že ona chtěla v tom obchodě toho v dole, který u sebe nemá kromě toho tunelu skoro nic a stojí 800 :rolling_eyes: Teda jak kde, na MMB, trochu míň, ale zas poštovné http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25485607&tab=6
12. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nejlevnější sadu s Tomášem jsem zatím našla tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27287709&tab=1
12. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, Kat - potřebuji radu
chtěla bych si zkusit potahnout dort a udělat figurku té ovečky, abych zjistila jestli mi to vůbec pujde. Můžete mi poradit z čeho nejlépe dělat, co koupit nebo hodit nějaký odkaz ? děkuju moc předem
12. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, já potahovala zatím jen hmotou z marschmellow bonbonů, ta nám nechutnala a blbě se mi s ní dělalo, pak jsem přešla na marcipánovou hmotu a dobrý. Mici myslím měla i kupovanou, K2 myslím. Já dělala tuhle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616
12. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat díky
12. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat: ja tipuju taky bimbaska :slight_smile:
nevite kde je Obla? se mi stejska

diky za tip na hmotu, taky jsem se chtela zeptat

jinak u nas silenstvi - David se zase dusil, horecky, zvracel hleny... tak jsme naklusali k Dr., mame dychatka, antibiotika - no brutal

Betce prdli druhou hexu, ale nausnice se nestihly, az za mesic - 62cm, 6250 g
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, snad bude Davídek brzy zdravý, to je hrozné, když děti marodí :frowning2:
12. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko kat u mě je holka pro tebe od začátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jé a to duplo vyúpadá super tam jsou jao jen koleje a vláček???a k tomu jen dokupuješ nějaký věci jaký???moc se v tom nevyznám
12. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, v té sadě je to všechno tak, jak je na obrázku pod tím, můžeš dokoupit cokoliv, vláčky, elektrické vláčky, koleje a tak.
12. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vidím co to obsahuje jsem dežo :grinning: :grinning: připadá ěm to teda malé za ty prachy nebo jako nic moc na stavění,ale zase pro začátek to stačí
12. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, no duplo je hodně drahé. I to použité se prodává za šílené prachy, v aukcích to leze vždy do astronomických výšin :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi koupím to a potom budu dokupovat protože jsem přemýšlele když mu koupím tu vláčkodráhu která je v pytlíkách nebude mít radost nepozná co to je když mu ju sestavím tak zase nebude rozbalovat hihihi

tak nevím zase jste mě nejak nahlodali

od mamky bych chtěla to auto na dálkáč to by měl moc rád jak jsi dávala odkaz nebo když by mu koupila tunel :grinning: no nevím chjoo je to dilema
12. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha kat a ten tunel je i stou mašinkou???pardon že se ptám jak prdlá ,ale fakt tomu nerozumím :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, a má rád Tomáše? Denča se na něj v telce moc nedívá, ale když má někdo třeba jen na tričku Tomáše, tak je povyk jak blázen. Jo a dokoupit se dají i ty ostatní mašinky, Percy a tak :slight_smile: Možná jestli uvažuješ, tak dokopit víc kolejí, ale tak jsou drahý :unamused:
12. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tan tunel je s tím Tomášem právě, proto je to i tak drahé :confounded:
12. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je jak u nás on ho má moc rád čeká kdy bude v televizi až tam je tak nic moc,ale má povlečení s mašinkou tomášem a miluje to myslím když bych se měla rozhodnout mezi vláčkodráhou a tomášem tak určitě tomáš

pořád když se ho zeptám kde mareček bydlí říká na otově sodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je to des... I nam vyhrozoval Dr.nemocnici, David proste nemuze vubec dychat, kdybyste slyseli jak narika :pensive:

Jinak z vesela, mame super pediatra:
Doktorka, co s nim ma cekarnu, poridila do cekarny plastovy domek, moc krasny. Ale je u nej cedule, ze je jen pro JEJI pacienty. Vsechny ostatni deti vyhani, je tam soustavne rev a pro rodice a deti silenej stres (vysvetli dvouletemu diteti, ze tam nesmi a proc...). Nas pediatr poridil do cekarny kuchynku a dal tam ceduli:
Tato kuchynka je plne k dispozici VSEM detem bez rozdilu barvy kuze, pohlavi, veku, vyznani a registrace u lekare.
To me pobavilo...
12. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koleje jsou taky jen samostantné zvlášt k tomu??
12. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a predstavte si, cele rodine se zdalo o tatovi, ze se prisel rozloucit...
A ja na dovolene normalka vezla ve vozicku v krame pro nej suvenyr, nez mi docvaklo, ze tatka neni... A mama rikala, ze to je jeste OK, ze ona sla jeden den automaticky do lahudek a koupila mu chlebicky... ach jo
12. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je kráva ta doktorka... Fakt, jak máš vysvětlit tak malým dětem, že tam nesmí a ostatní jo...
12. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek