• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hanul, k těm jednotlivým levnějším vláčkům myslím koleje nejsou, dají se koupit samostatně v různých sadách, tuším... Např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19947871&tab=0
12. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, ach jo :frowning2:
12. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kat ty kole¨je jsem myslela jen takto a to jde k tady tomu tomášovi??

ladi on tomu člověk nemuže pořád uvěřit držte se :cry: :frowning2:
12. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálnějsi mě přesvědčila pujdu so toho všechno jsme si uložila tak to večer prostuduju,ale určo vezmu tomáša statky atd muže být někdy jindy ten tomáš ho bude brát :dizzy_face: :dizzy_face: určitě
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ladi ted jsme si přečetla o těch dr.to jsi mě rozesmála :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, ty koleje pasují na všechny vláčky z Dupla, ono vůbec všechno duplo se dá kombinovat, ať je to Zoo nebo vlaky, všechno se dá skloubit.
12. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháá tak to je super mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ty jsi chtěla kupovat co??než jste viděli tomáše??
12. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jěště taková pitomá otázka jak jsi dávala to první za těch 1099 tak tam je mašinka na ruční pohon to znamená že sním musí jezdit sám?? :grinning:
12. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chci kupovat farmu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25099671&tab=6 nebo jsem chtěla domeček, ale ten asi později http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25100956&tab=2 a pak základní kostičky a velkou podložku. Jenže když včera byla nadšená z toho Tomáše... Chjo, leda, že bych to nějak udělala s prachama z narozenin nebo co, protože tu farmu asi koupím určitě a základní kostky jsou důležité na stavění... Nevíííím :pensive:

hanul, jj, na ruční pohon je, že ji musí tlačit sám :grinning:
12. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul a ta cena 1099 je dost "nízká", všude jinde tu sadu mají kolem 1400 a v obchodě 1600 :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo??????????? tak super cena musím teda rychle rozhodovat
ta farma vypadá taky dobře.ale mareček bude nadšenejší s tomáše ze zvířata by moc nevěděl co

a prosímtě ty zakládní kostičky??a tu podložku?? taky by byla pro mě dobrá co budu kupovat tomáše???

jj ruční pohon :grinning: :grinning: :grinning: jsem manas no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem obvolala i jesle a tam kde by to cenově i šlo je plno nebo je to moc daleko a malá by tam musela bejt tak 6 hodin :unamused: takže tím to asi hasne :unamused:
Ladi,ty jo já ani nevěděla,že nám tam dr dal kuchnňku(no my tam teda byly naposled na očkování někdy v květnu),ale s tou druhou dr je to fakt děs,taky sem tam odtud malou furt tahala :frowning2:
Jinak my taky o duplu přemýšleli,maj ho i v billa klubu levnější,ale nakonec vezmem obyč lego,malá ssi beztak nejradši hraje s těma autíčkama a staví z těch kostek vláčky,nevím jestly by jí ani to duplo bavilo :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase lepší že ruční pohon bude si jezdit sám jééé já mám radost že ¨mám rozhodnuto :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, a obyčejný vlak se dá koupit v sadě takhle a ten jezdí sám-elektrický :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27288466&tab=1
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, kostičky a podložka je důležitá, jestli bude stavět. Pokud to bereš jen jako vláček, tak asi nemusí, ale vím, jak jsme si s tím s bráchou vyhráli, takže chci aby měla taky Duplo a Lego.
12. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přišlo Chytré pero... Není to špatný, mohly být hezčí obrázky a nevím, jestli na to není moc malá. Teda ono je to zase až do pěti let, tak tam nemůžou být jen úplné primitivní věci, ale něco dalo zabrat i mě :grinning: , ale to bylo tím, že jsem v první chvíli nevěděla, co mám hledat :sweat_smile: Pak jsem si přečetla návod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na to pero koukala znovu, malá spí, a asi to schovám na později...
12. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
musela jsme vařit a dát spát marečka

kat a máš odkaz na tu podložku a kostičky

no za nás to nebylo,ale segra mladši to dostávala pořád a moc ji to bavilo no když už koupím mašinku pak budu přikupovat všechno možný :grinning:
12. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, koukni sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=354256 od té paní to beru, ať nědávám jeden odkaz za druhým. Nebo tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=470771
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kat super díky jsi moooc hodná a máš se mnou trpělivost :grinning:

objednám tu mašinku zatím a pka budu přikupovat mám to všechno uložené

co jsi vařila dneska,??
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jěště se zeptám teda jednou všechno pasuje ke všemu??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat a kdy jdeš na ten UTZ???????????????
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tu samotnou? V dole? Nebo tu sadu nebo kterou mašinku?

Já dneska nevařila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dojídali jsme zbytky ze včera, kuřecí plátek s hranolkama.
12. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já budu brát tu sadu mašinku jak jsi dávala odkaz za těch 1099
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jj, všechno by mělo pasovat ke všemu, né mělo, pasuje. Proto taky na to hřešej, že je to kompatibilní všechno se vším, těma cenama :unamused:
12. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na utz jdu ve čtyři, už začínám být nervózní :confounded:
12. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to máš pravdu,alle zase co dneska není drahý i tak to stejně lidí kupují :grinning: a než kupovat nějaký kraviny koupím toto a uvidíme jestli budeme přikupovat nebo ne,ale jak znám marečka tak ho to bude bavit a všude bude samé lego

o prázdninách jsme slavili kluka 10 let a ten dostl lego to už jsou takové veliké rakety ponorky lodě no nádhera ted dostal formulu a super ,ale jak říkáš drahý jako čert myslím ta formule stála kole 4.tisic :unamused:
12. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi, lady´s ...

Jsme v poho, ale dost zaneprázdnění ..
Co se lega týče .. již přes půl roku je to u nás nummber one .. :wink: Myslím, že je to skvělá hračka..
Staví si garáže, jezdí si po kolejích.. staví si farmu se zvířátky, prales pro dinosaury.. :wink:

Dále miluje dřevěnou vláčkodráhu a dř. farmu a stan. Je poprděnej taky z Tomáše, co jezdí a hraje..
na CD .. On je prostě hlavně přes mašinky, auta, motorky a zvířátka.. A miluje hasiče .. :grinning:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebud :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těš se bude to super :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek