• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
ahooj eli u nás taky ted vedou auta mašinky tak snad bude mit radost a prosímtě to máte všechno do kupy a on si to tak nějak staví já si to toiž nedokážu představit :grinning: :grinning: :grinning:

vyfot něco z toho???
12. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, my teda s bráchou jsme Duplo neměli, ale od čtyř, pěti jsme dostávali lego a s tím jsme si hrály roky a roky. No a ty rakety a tak, lodě, to je už mega drahé :unamused:
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak ty jsi mladice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě bude 33 takže za nás lego nebylo,ale mladši segra o 10 let tak ta toho měla plno a taky pokaždé ji ho naši kupovali a apamtuju se i tenkrát to bylo drahý jak hrom taky kolem litru a to byly peníze :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli :slight_smile:

hanul, mladice teda už moc nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooooooo kolik ti je určitě ne cet :grinning:
12. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třeba dvacet mi není už hodně dlouho :grinning: Už se blízím k tomu číslu třicet... V dubnu mi bude 28.
12. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Hani.. já tu kdysi i měla fotku .. hele.. má to už pomalu 3/4 roku .. takže byl dost prťavej.. a miluje to do dnes.. a staví si už sám.. dokonce i komplet dveře a tak .. i takovou jednu silnici (okruh), která je celkem komplikovaná .. :wink: Takže si myslím, že každé 2leté dítě kje schopno něco stavět .. Ondrášek dělá hlavně mosty a garáže.. a silnice..
12. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat .. za mě si myslím Kluk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
tady je soutěž o jedno Duplo, Hasičská stanice
12. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elíí jj právě si myslím že to bude Marečka bavit on miluje puzzle a skládá i to pro děti od 3 let knižky z puzzle skládá s přehledem tak si ymslím žetato titěrná práce ho bude bavit :grinning:

heeej tak jěště hod fotku :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, pockej jak zestarnes druhym mimcem :slight_smile:)

holky, my v tech Alpach jeli parni lokomotivou, to byl celej odvazanej... a pak tam jezdila masinka po chodnicich - vyhlidkova jizda - tim jel taky a pak kdykoli jsme ji potkali ve meste, tak chtel jet a rval...

ted jsem ho preprala, narvala mu ten nahubek a foukla 2x ventolin, jenze nic nepomaha - takze asi pujdeme lezet do nemocnice .... po obede se oba silene pozvraceli... Betka uz ma skoro 39 taky... fakt veselo

koukm na nej a rikam si, co jsem mu to dala za kratasy - hm, ja blazen na nej narvala Betciny kalhoty
12. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi u nás taky mašinka v chorvatsku jsme jeli pak v ostravě zoo a v týdnu mu říkám pojedeme pořádnou mašinkou a jeli jsme vlakem tak to se mu míoc nezdálo :grinning: :grinning: :grinning:

jéé tak at jste brzo zdraví to je hrozný když děti marodí :unamused:
12. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš.. :cry:
12. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2:
12. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sileny... Betka asi z hexy, ale chudak David... se mi fakt nechce do nemocky... :confounded:
ma spasmaticky zanet prudusek, ted mi volal doktor a pekne me sprdnul, ze to foukam malo casto
12. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuhle hasičskou stanici máme pro Ondise :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,.. chudinka malinkej .. :cry: :cry: :cry:
12. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted usnul, snad alespon na chvili si odpocine

at uz Honza prijde! vsechno je tu poblity, tak to nejak postupne davam do poradku... ale taky mi z toho neni nejlip
12. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi to je hrozny snad se z toho decka brzo vyhrabou :(((

holky na modelovani hmota http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=53991 da se i potahovat ...neroztika se ..drzi tvary a proste se s ni krasne tvaruje ...

ja budu kupovat Lilce na dort marcipanovou hmotu pravou..jsem zvedava jak pujde potahovani..jestli si ji nebudu muset nejak poupravit :wink:
12. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - vy si to tedy vybíráte :frowning2:
12. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici - tu K2 jak psala Kat, zkoušela jsem jí najít a asi si jí koupim, přeci jen vyrábět zabere čas
koupim bílou a zamíchám si do ní barvy viď
12. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz mne ta K2 hrozne nechutna :frowning2:
12. říj 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi - je hnusná nebo moc sladká ?
12. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem K2 je chutove nic moc..na potah dobra..na figurky moc měkká...rychle se roztika kdyz je doma teplo..jsi z prahy tak si skoc na prodejnu a kup rovnou marcipan..z toho pujde tvarovat pěkně :wink: :wink: :wink:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji jedla jednou na svatbe bratranka a prisla mi proste nijaka, sladka, ale nijaka... ale on celkove ten dort byl hnusnej, pac byl jeste k tomu kokosovej
ale holky tu psaly, ze jim chutna

ja ale proste miluju ten pravej marcipan, mnam mnam :sunglasses:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no já jí asi zkusim, potřebuju někde natrénovat figurky a práxi s tím, takže se mi nechce jí ještě vyrábět

no pravej je pravej :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, ja zkusim neco upatlat, ale urcite to uz vubec nebude dobry :sunglasses:
12. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem tak kup pravej ne? .-)) vzdyt cena je skoro stejna ..tak proc chces tu K2?.-)
12. říj 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek