• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
protože tomu ještě nerozumim :grinning: , a sonduju
no jestli to vyjde nastejno, tak není co řešit
12. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odkaz, je to jasný vezmu pravej
a barviva, máš nějakou dobrou zkušenost nebo je to jedno ?
12. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale 2,5 kg není to moc ? na kolik to vyjde dortů
a na potažení i na mdelování je extra, tak nevim
sorry ptám se jak trdlo
12. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen se ptej, alespon se nemusim ptat ja :wink:
12. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mem.. je to na Tebe :grinning:
12. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,chuděra :frowning2: snad se vyspí a bude to lepší
No já původně chtěla udělát zas tu bonbonovku,dobře se mi s ní dělá,jenže kromě mě nikomu nechutná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normoš marcipán zas nechutná mě a navíc se mi s ním i hůř pracuje-teda aspoň s tím co jsem koupila od Kovandů :unamused:
Hani,jj puzzle knížka u nás taky jasně vede :grinning: už jí skládá snad z paměti,budu muset koupit novou :grinning: jinak jí baví takový to mega lego ,teD´ho maj v globu v akci tak pro něj sjedem.
Holky okolo kolika se tak pohybuje cena za dýni?Manža dostal chuŤ na džemík a že by tu dýni vydlabal
12. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně to neva :grinning:
ty barviva jsem našla taky u fialy, tak bych to vzala tam
jde o to, že te K2 hmoty je jen 1kg a píšou, že z ní jde potahovat i modelovat, tak to je zajímavé
nevím totiž jak a kde hlavně to skladovat a dorty plánuju jeden cvičnej a jeden hlavní, tak abych toho neměla mraky
12. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky kde budete brát ty obrázky na dort,já chtěla někde kde by byl osobní odběr,ale nic v praze jsem nenašla :confused: jedniný kde maj Vílu amálku je uSvíček a nebo u Kočiček
12. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, Leni, Zdenek furt dostava nejake chute (linecke, dzemik) - neni tehotnej ? :grinning:

ja to objednala nakonec U kocicek i s tim gelem a svickou
12. říj 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem ty dvě a pul kila vyjdou na větší dvoupatrák nebo dva kulaty..na tu modelaci se ta K2 fakt nehodi...ja jen abys z toho nebyla nestastna...nebo udelej tu salkovku..zase tolikl casu to nezabere..tu K2 berou hlavne na ty svatebni dorty kvuli tomu že je pekne bílá..ale ty budeš stejne barvit..barvy gelové jsou super..zaklad maji v Lidlu a u toho fialy jich maji moc..ja pouzivam Wilton a super..
12. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem kup tu potahovaci marcipanku..urcite z ni pujde i modelovat .-) ja ji taky kupuju ..jsem na ni zvedava..pronejhorším se dá sníst i tak a neni to hnus jak K2.-)) nebo muzes marcipanku pouzit do babovky..proste to ma urcite vetsi moznosti nez K2..
12. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už máme doma kuchynku :slight_smile:dostane od tchanu k narozkam a vanocum
12. říj 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ta kat?????????????????????????????
12. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááááák, už jsem tuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no honéém nakukuju kvuli tobě :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je mi líto :frowning2: Kéž by se to zlepšilo a do nemocnice nemuseli :pensive: A Bětušce ať je taky lépe :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, noooo, tak ti teda gratuluju k výhře :grinning: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pan doktor byl moc spokojený, mozek, srdíčko, říkal, že naprosto ukázkové, všechno vypadá absolutně zdravě, na pohlaví nebyla úplně ta nejideálnější poloha, mimčo se nechtělo otočit, ale pak říkal, že tak na 95% holčička :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže tu růžovou kombinézu, co jsem vyhrála v aukci, asi využijeme :dizzy_face: :grinning:
12. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííííííííí já to říkala a tak nějak u nikoho jsme se netrefila a u tebe jsem si byla jistáááááááááááááááá

gratlujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
supééééééééér a jestli to teda bude ta DOMINIKA tak moooooooooc závidím a doufám,že tě budu následo¨vat brzo s kávovým zrnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky Dominikou hurá mám radost a mužu jít dál pracovat na pokojíčku už je vymalováno postel ,baldachyn taky lampičky svítí mareček se pose.e radostíííííííí
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, díky :dizzy_face: Jako je tu ještě 5%, že... Příští týden jdu na utz ke svému doktorovi, tak ho zkusím přesvědčit, ať taky koukne mezi nohy :grinning:
12. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, držím palce teda, ať mě brzy následuješ :wink: :dizzy_face: A pak vyfoť pokojíček, jsem zvědavá :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - super, gratulace že je všechno v poho
a k holčině taky :grinning:
12. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, ještě tomu úplně nevěřím, že je to holka :sweat_smile: Snad to můj dr. potvrdí :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat MOC MOC MOC GRATULUJI :dizzy_face:
A mně se k Tobě tak moc líbil chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: No co, co .. když už máš tu kombinézu.. tak to bylo jasné :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, díky, no jasně, přece tu kombinézu nebudu prodávat, že jo :grinning: Tak jsem si do ní pořídila holčičku :grinning:
12. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat .. samozřejmě.. :grinning: A co si budeme povídat.. ono je to Michalova zásluha.. nechtěl Tě nechat utrácet za novější modré věci .. :grinning: :grinning: :grinning:
Takže Dominika..? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co on na to?
12. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, jako na to jméno nebo že je to holka? On mi říkal, že to bude holka už asi před měsícem, asi ví, co dělal :grinning: A to jméno je ještě v řešení, zatím je ještě čas :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No .. takže spokojen.. s harémem? :grinning:
Kdyby my měli teď holčičku, Ondra si cvrnkne radostí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mně bylo řečené, že budu mít jednou dva chlapečky.. tak nevím.. :fearful: :slight_smile:

Vyšlo Vám to podle té tabulky početí? V daném měsíci a věku? :confused:
12. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek