• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, jo, vyšlo :confused: Ale počítala jsem to na nás s bráchou a to nesedí...
12. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat super gratuluji. A něco jsem vyhrála když jsem se (snad) trefila ? :grinning:
12. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, gratuluji! Hlavne, ze je kocicka mala zdrava :slight_smile:
Super!

Mne to vyslo u Davidka na holku a u Betky na kluka, takze je to asi nesmysl, nebo jsme my nejak divni.

Davidek pookral, bezva... Ale foukame o 106. Noc me desi, ale snad to oba zvladnou. Betka se uz zdala uplne v pohode.
12. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, tak jedině, že by mi mimčo poslalo pusu :sweat_smile: A díky :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, taky děkuju :slight_smile: A moc držím palce, ať se uzdravíte bez nemocnice :pensive:

Hele, tak třeba jste se trefily, že je to kluk, když vás bylo tolik, a doktor se blbě díval :grinning:
12. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brouku, gratuluju k houstičce mezi nohama :dizzy_face: né té tvojí, té pogratuluju až porodíš ,že nevzala nohy na ramena a z toho masakru neutekla, ale k té mezi nohama tvojí Dominiky. Protože ty to jméno dáš! Je totiž velice kvalitní, vím o čem mluvím :grinning: A můžeš jí říkat Míno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak tfuj tfuj tfuj, aby to nakonec nebyl ten rohlík :grinning: tomu by ale určitě růžová též slušela (bohužel takhle vídám chlapečka na hřišti, co dědí věci po sestřičce a nepřijdou mi jako sociálové , tak má paní možná vyhraněný vkus :confused: :sweat_smile: )
12. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, čááu, díky za gratulku :dizzy_face: Zase jsi mě pobavila, jako vždy :grinning: Hele a dalo by se jí říkat Niky? My jsme vždycky chtěli Nikolku, víš, ale v okolí je jich moc :frowning2:
12. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite bych ji rikala Niky, Nika... to je hezci nez Domca - pro me :sunglasses:

nikka: nase Betule je zase vetsinou divka v modrem :slight_smile: co nadelas - ale to neni tak blby jako naopak, to je jasne
12. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,gratulka,akorát mě štve,že sem se sekla :wink: :grinning: :grinning:
Ladi,no jo,sem říkala,že rodit znova nejdu,tak to Zdenda vezme za mě i s těhotenstvím :grinning: jak vám je?
12. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada,dívka v modrém je podle mě v poho :dizzy_face: moje neteř má občas na sobě oblečení po Domísovi, ale vidět na klukovi svítivě růžové crocsy a k tomu barevné pruhované jakoby legínky :confused: :sweat_smile: Asi to moc řešim :sweat_smile: :sweat_smile:

Kat, já jsem ze začátku říkala Domísovi Nikouši :wink: ale nějak mi to nešlo přes pusu, tak je to spíš Domí, Domís, Domíno a Domča jen občas, spíš vůbec... Beztak je to Fuf a nebo moje zvíře :grinning:
12. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Nikolku jsem měla naspanou vedle jména Dominik kdyby to byla houstička :dizzy_face: ale na příště jí též nenapíšu, už mě to jméno nebere :wink:
12. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj:slight_smile:
13. říj 2009 ve 03:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ahoj Kristy, jak se daří?
13. říj 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kat, super, gratulka, ze je vsetko v poriadku a ze bude znova mala princeznicka. Ja mam UTZ az o mesiac, uz sa neviem dockat.
Ladi, tak snad budu deticky na tom coraz lepsie, je to fakt des bes, ked nie su uplne ok.
Ideme teraz na cvicenie a po obede na plavanie, hura, vcera to teda bola dost nuda, ani von sme poriadne nemohli ist kvoli tomu hnusnemu pocasiu ...
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Kat mooocc gratuluju :slight_smile:))) tak další baba to je bezva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja na tu ružovou kombinezu zapomela..jinak bych tipla samo holku :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj do záoceání :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:

Deni, neboj, to uteče jako voda, fakt to hrozně letí, už jsem v polovině :confused: :confused: :confused:

mici :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kristy!

ty jo, tak ta antibiotika jsou tak nechutne hořká, ze vsechny nase pokusy vysly hned ven - pozvracena postel, pozvracena cela kuchyn...
takze doktor na telefonu porad... des bes
ale je mu ocividne lip

Betka ma svou prvni rymu, ale bude snad dobra

ruzove crocsy :grinning:

zahadou je, ze kdyz se dite pozvraci v posteli, tak trefi uplne vsechno = polstar, kus prosteradla, perinu, plysaky i sebe, a to vrsek i spodek pyzama... ja furt jenom peru
13. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, a Veronika nebo Berenika se Ti nelibi?
13. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam je zas to R vlastne... ja hlava derava :sunglasses:
13. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to je dobře, že je to lepší, snad bude už jen lépe :pensive:

Veronika je taky na seznamu, ale to R, no...
13. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča a Verča to by bylo hezké - já to jméno miluju :slight_smile:
Moje nejlepší kámoška je Verunka a chce mimi Bereniku nebo Maxe.

Chudák manžel, má od 9h nějakou prezentaci a vůbec se nevyspal už 2 noci...
13. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, jak se ma Bellinka? Jake dela pokroky?
Nas vcera doktor pochvalil, jak hezky pase koniky, a ze ma zadek po mamince :grinning: Otacime se na bok, ale cela se jeste neprekuli.
13. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,k jménu Veronika se snad nemá cenu vyjadřovat, též velice kvalitní jméno a též vim o čem mluvim :grinning: A co máš s tím R?
13. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, velmi, velmi kvalitní jméno to je :grinning: My máme R v příjmení už... :confounded: Se to blbě vyslovuje a co kdyby pak neuměla R, že jo :confounded: Měli jsme ve škole Kristýnu Hrobskou a neumí dodnes R, takže Kuistýna Huobská :pensive:
13. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

u nás je fujavec jako kr.va šla jsme ráno pro marečka jak přišel do nového pokojíčku tak byl uplně paf lítal sem tam pak hodím nějaký fotky,ale blbně mě foták a je to zrnitý :confused:

Ladi tak po dominice je Berenika muj druhý favorit segra ju měli ve třídě a říkali ji Beruško :dizzy_face: ,ale 50.letý babce říkat beruško tak uvidím MM teda vubec nesouhlasí,ale ten se zpracuje není problém :grinning: mě se kdysi dávno líbila Daniela jemu ne tak dlouho jsem to do něho hučela že jiný jméno nechtěl než Daniela,ale nesměli by jí říkat Dano,ale celým jménem
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jenže často se Danielám říká Dano :rolling_eyes: To je blbý :unamused:
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ často právě bych to musela utnout hned od začátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

včera jsme ukazovala MM to lego a byl nadšenej nejraději by mu koupil všechno :grinning: nebo sobě? :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak pokud by neuměla R, tak by si s ní přeci stejně chodila na logopedii, ne? A tam tě to naučí :slight_smile: A pokud máte R v příjmení, tak je to už stejně jedno :sweat_smile:

Já zase neřešim to, že jméno pro případného druhého kluka má na konci S a přjmení taky začíná na S. Naši mi zase dali jméno Veronika a k tomu máme delší příjmení a já se ze začátku nemohla vejít do kolonky na jméno na sešitech než jsem se to naučila smrsknout :sweat_smile:

Berenika je pěkný kméno též :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme dala 2 fotečky Marečková dárečku k narozkám :grinning:

já se taky za svobodna tak tak vletzla do kolonky a segry Kateřina a Gabriela to měly jěště horší :grinning: :grinning: ted jsem si trochu polepšila :grinning:
13. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jenže ve škole a tak neovlivníš, jak jí budou říkat, že... Takže Dano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verunko, ta naše Kuistýna taky chodila na logopedii a hovno :zipper_mouth: Ale o to nejde, když si to řeknu, tak se to blbě vyslovuje, no... Ale jako vyškrtnuta ze seznamu není.
13. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek