• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Aha,tak to je divný že jí to nenaučlili, ale já moc lidí co ráčkují nebo neumí R neznám..ráčkovala jedna spolužačka na základce,ale jinak fakt nikoho neznám. Tak si říkám, že ta pravděpodobnost je malinká. Ale jestli to zní k sobě tvrdě, tak to asi není dobrý, no... ale důležitý je, že máš nějaké favority, horší by bylo, kdyby si vůbec nevěděla :dizzy_face:
Beztak Dominika mi jde k Denisce nejvíc :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela za svobodna tak komicke prijmeni, ze ho sem ani nebudu psat :grinning: zaplatpanbu, ze jsem se vdala
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, Deniska má iniciálý D. D. a Dominika by měla taky D. D. :sunglasses:
13. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, já myslim, že si každý určí jak chce a nechce aby se mu říkalo :slight_smile: Já zase neměla jako dítě a puberťák ráda když mi někdo říkal Verčo, tak mi tak skoro nikdo neříkal :wink: a pak mi pár kamarádů ve školce říkalo Verka, no tak to byla katastrofa, tak jsem to zatrhla :grinning: Teď mě pro změnu štve,jak mi každý, ale fakt každý říká Veru a Verča by mi přitom už nevadila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem V.V. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky jj taky si myslím já nesnášela když mě říkají HANČO nebo Hano to uplně mám husinu tak mě říkají Hanko což mám ráda a nevadí mě
13. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem L.L. :grinning:
13. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo :grinning: , už u minulého příspěvku jsem měla napsaný Verčo a pak jsem to přepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,přesně,u Dominika jsem zase každému řekla, ať zapomenou na Domču :sweat_smile: , nakonec jsem mu tak začala říkat občas sama :sweat_smile: ale dá se to ukočírovat jak chcete aby vás okolí oslovovalo :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč si to přepsala? :sweat_smile: Ikdyž Verunko je víc láskyplné :grinning: tak si udělal dobře :grinning:
13. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, takové to blízké okolí jo, ale myslím, že těžko ovlivníš děti ve školce třeba, ne? :confused:
segra má taky verunku a říkáme ji Verčo :grinning: :grinning: ale Mareček neví jak ji má říct tak ji říká oča :grinning: :grinning:
Dobře Verunko :grinning: :grinning: :grinning: Láskyplné je v tvém případě na místě, takže budu pokračovat ve Verunce :grinning:
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co vůbec ty s tím mimčem? Se mi zdá, že jsem někde četla, že to stěhování padlo nebo co :confused:
13. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje teta dělá ve školce a učitelky se ptají jak jim říkají atd...ve škole už si to mužeš říct sama :wink:
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u dětí ve školce bych to asi neřešila a na základce už si to to dítě určí samo jak chce aby mu lidi říkali...

Óóó děkuji :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Hani, mě děti říkali Veju :grinning:
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, padlo no :angry: majitel udělal sviňárnu :rolling_eyes: Ale to nám ve snažení nebrání :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veju :grinning: Takže na tom pracujete, jo? Tak držííím palce :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, no tak přece jenom jsi byla ta, která se mnou "byla" na sále a i přes pokročilou hodinu mi psala :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davidek rika Betce Bebé nebo Béda
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katoušku a ráda budu i u druhého porodu :dizzy_face: jak si nevěřila že rodíš, tele jedno :grinning:

Pracujeme, pracujeme, jen musim sehnat nového gynekologa, nejlépe gynekoložku a jako véélikej problém sehnat vůbec doktora, natož si vybírat :angry: Buď neberou a nebo podle referencí na znamylekar.cz stojí za prd :unamused: To bude ještě kovbojka totok :unamused:
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada, Bebé je roztomilý :dizzy_face:
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme sa prave vratili z cvicenia. Fuj, vonku je hnusne ...
Ladi, Betynka je sikulka. A doktor tiez, ked uz stihol pochvalit i zadok :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,.. já měla být Willy a nebo Aleš .. tím, že se vyklubala buchta, měli naši po žížalkách a tak jsem pre Éliška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ségry jsou Monika a Veronika.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Holky z naší školky)

Znám dvojčata .. teď jim může být asi tak 14-15 let a jsou to Dominik a Dominika : ))) Modrooké, blonďaté.. děti.. andělsky vypadající : )))

Monika má Báru a Ivíka - Dle Ondráška : Bára a Ibík
Veronika má Kristýnku a Adámka - Dle Ondráška : Krytýnka a Adánek

Ondrášek R naštěstí bezproblémů umí .. R si myslím není tak zlé jako š, ž, č ..
Takže třeba Eliška Blaščáková .. ještě že nešišlám a neprskám :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my před chvilkou přišly z yamahy,ještě sme cestou koupily tu dýni a sezbíraly pár listů ať máme na odpoledne zábavu :wink:
Ladi bych do našeho doktora neřekla,že to ještě sihne pochválit zadek :wink: :grinning: nám zas řek,že malá má hrudník po mamince :grinning: :grinning: jinak malá je šikula :slight_smile:
Tak venku je hnus,zima a já nemám ani zimní bundu ani boty a dneska mi ve svetru a kožený bundě už byla kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budu muset někde tu bundu splašit,ta loňská je mi moc velká :unamused:
Já kdybych byla kluk tak sem Honzík :wink: Jinak s příjmením si nestěžuju ani za svobodna ani jako vdaná,akorát občas když řeknu příjmení,tak si to občas někdo zkomolí jako Čížková nebo Křížová :grinning:
13. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak uteka to fakt rychlo, ani sa mi nechce verit, ze uz som 17tt ...
Pozeram z okna a nechce sa mi verit, ze svieti slnko ...
13. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau vo novýho, my jsme zdravý a salmonela to nebyla, jen strevni bakteriální hnus chřipka. Dostala jsem taky Zyrtec kapky, 1.12. jdeme na ten druhej priorix...tak prej pak nebude mit reakci.
13. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni unás taky svítí slunko,ale ten vítr :pensive:

Barm super,že už je líp :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak marečkuv koutek s posteli je v albu :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jé, krásný :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to snad není možný,nabídla sem tady botky,páč se jich potřebuju zbavit,tak docela dle mého názoru levně,ozalo se mi dost maminek,tak sem to brala kdo se první ozval,jenže ta paní se mi pak další 4 dny vůbec neozvala,tak sem vzala druhou,ta jestly bych jí s penězma počkala do pátku-je úterý a opět se neozývá a já už samozřejmě inzerát smázla a ostatním napsala,že sjou zabrané ,už sem i paní psala jestly teda pořád má zájem,nebo jak to s ní vypadá a nic :angry:
13. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek