November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
micinka22
13. říj 2009
leniz..jo to se mi taky uz stalo s jednou veci..milion zajemcu a nakonec nikdo://
lenciatko
13. říj 2009
Ahoj holky, nejdem vas docitat...

sme na SR, ale marodime (tradicne ked v Cr ochhorieme, tak sa vzdy doliecujeme tu). Vikina bola taka vseliaka, no a ja som ochorela od nej. A zda sa, ze ona potom zase odo mna. Tak sme boli u DR vcera obidve. dal nam antibiotika. Mna drzali teploty okolo 39 - 40, ale uz je dobre, uz mi klesla.
Vikinka ale, bohuzial, teploty furt ma - okolo 39. Aj teraz je ako v ohni, chudatko. 😞
obla
14. říj 2009
Ahoj holky,
dala jsem Vám do alba ty naše věci .. 😉
bramburka
14. říj 2009
tak mame hotovy 1. pokoj, to dětský...za 14 dní se stěhujeme, pak mě čeká ještě týden u tchýně...
micinka22
14. říj 2009
bram ty jo to je rychlovka 🙂 ale budete ve vetsim ne..parada..
Oblus co je to za znacku biku?? my chcem first bike..ale ta cena:/((
katarina82
14. říj 2009
Ahoj,

Lenci, chudák Vikinka, držím palce, ať se uzdraví brzy |-|

Eli, ti hasiči jsou super, tak jsem na ně koukala 🙂 Jen teď nevím, jestli Hanul nechtěla spíš vidět Ondráška v akci s tím co už má =-)

bram, už aby jste to měli za sebou, stěhování nezávidím, ale je fajn, že už máte něco hotovo 🙂
lada82
14. říj 2009
Obli, je to to kolo z Raraskova, vid? Mas i se slapkama?
Ja se bojim, ze bude velke, tak asi koupim to kolo Davidek. First Bike Honza zamitl, ze je to trend jako Next
😃 😃 A je proste drahe.

Lenci, ahoj, chudaci marodi! Drzte se! My uz meli i noc snesitelnou, ale chrci porad desne.
micinka22
14. říj 2009
Ladi ja se taky divam na segru Davidka -Terezku 🙂)
iris
14. říj 2009
Ahoj holky...tak jsem si užila prodloužený víkend u našich, zvládla jsem dve večerní akcičky bez Tomáška a jednu dopolední i s Tomíkem 😃 A za 14 dnů vyrážíme na dámskou jízdu - asi po 100 letech si zatancovat 🙂

Kat, gratuluju k holčičce 😉

Kolo necháme na příští rok, teď dostane Tom ten blbej traktor od tchánovců ]-(
lada82
14. říj 2009
mici, a je asi celkem dobry, ne? ja nic negativniho nenasla
katarina82
14. říj 2009
iris, díky 🙂

mici, ladi, hoďte odkaz na to kolo. Pro mě teda jen tak ze zajímavosti a jako inspiraci pro příští rok.
obla
14. říj 2009
No .. z hasičů bude poprděnej ..
Z kola myslím taky..

Ladi, zatím ho máme bez šlapek.. ty dokoupím eventuélně až potom... 😉

Fotky Ondráška v akci už jsou kdesi na CD 😉
micinka22
14. říj 2009
LAdi taky myslim že bude OK .-)akorat by tam nemuselo byt to Terezka napsany 🙂

Kat http://unicum.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoods...

my ho koupime k narozkam..ale pocasi nam teda moc nepreje://tak nevim jestli ho vubec vytahneme...
katarina82
14. říj 2009
mici, a k tomu se dají dokoupit ty šlapky?
micinka22
14. říj 2009
ee
obla
14. říj 2009
Kat, ty šlapky jsou k tomu našemu 😉
katarina82
14. říj 2009
eli, aha, a to je nějaké větší než to, co kupuje Laduš a Mici, jo? A to stojí kolik?
katarina82
14. říj 2009
Eli, máte z toho dupla i základní kostky? Staví si z toho?
lenciatko
14. říj 2009
Jo holky, ja som vam zabudla povedat velku novinku!!!! DAV MA PRACU!!!!!!!! Takze oficialne ide v piatok uz podpisat zmluvu. Bohuzial ale zo starej prace ho nepustia skor ako od 1.12. Takze az od decembra budeme byvat v novom a stahovanie nas zrejme caka v snehu a zime a dazdi. :-|
micinka22
14. říj 2009
Lenci to je za chvilku a pak uz budete v pohode!!! 🙂)
lada82
14. říj 2009
jako chtelo by to ta kola videt nazivo... u Davidka/Terezky pisi, ze je od 2 let, u toho kola z Raraskova od 3 let...
mne se to vetsi libi vic, ale u nas to stejne hned za rok podedi Betka, tak koupim to mensi (Davidka) a pak uz slapaci kolo

Mici, nam ten napis nevadi 😃
bramburka
14. říj 2009
Ladi a kt omu tvymu jsdou kolecka?

Kat, no jeje, ja jak vas ted necetla, gratuluju k holčičce! Nechtěla jsi radši kluka? aSPON mas vsechny vecicky stejny...
obla
14. říj 2009
Kat, no já nevím.. Koupila jsem ho v akci za něco málo přes 1200 i s poštou 😉
Moc se na něj těšíme.

DNES DOŠEL I BALÍČEK OD KRISTY x-) x-) x-) Děkuju ...

Kat, máme i základní kostky.. a staví si s nima taky hodně.. hlavně garáže, mosty .. ale nejvíc miluje silnici .. 😉
lada82
14. říj 2009
to od Eli stoji cca 2 litry i se slapkami
lada82
14. říj 2009
1200??? a kde ty jo?
obla
14. říj 2009
Ladi, na mimáči .. kde jinde ? 😃 :-p
lada82
14. říj 2009
Xeni, ne tam nejdou dat... Se slapkami jsem nasla jen to, co bere Eliska, ale mozna jich je vic
bramburka
14. říj 2009
Obla jaky mate? ze k tomu jsou ty kolesa----
obla
14. říj 2009
Hele.. do pátku by mělo dorazit .. tak já Vám pak poreferuju ..
stejně máme narozeniny dříve, než vy všichni .. 😉
micinka22
14. říj 2009
Obluš super že máte hadříky doma x-) x-) x-)
Ladi no nekeee fakt vam to nevadí?? 😃 😃 😃 😃
ja to kolo taky beru tak že toto bude mit tak rok a dasli uz normalne slapací..a zdedi to druhy mimi že 😉 😉