• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
taky myslim, ze Hanel objednavala hotel :slight_smile:)

my nic nechystame, jen si zajdeme na veceri - vsichni 3 - a ja budu delat nejake cokoladove peny, co byly v Mamince ... snad nebude mit Davidek tu reakci a bude to v klidu, protoze tady kousek je zase posviceni s prasetem atd., tak mozna vyrazime dopoledne tam

a v nedeli jsem chtela na svatebni veletrh, ale asi to nedam
12. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
xeni: na co jdete?
12. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, se budes vdavat? :dizzy_face:

Jdeme na Líbánky, je to v divadlu Palace na Václavaku, listky jsme dostali od tchyně :wink:
12. únor 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jeee že by každy mimi jedna svatba ?? to bych brala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
zdravím a potvrzuju, zítra a pozítří jsme v hotelu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těším se moc, šak si to umíte představit, né? :grinning: jako nebude to úplně víkend bez Julinky, protože: hned v šest ráno (jak se znám :wink: ) poletím domů nakojit, po obědě ji půjdu uspat (to by se mamce asi nepovedlo a Juli by pak do večera nevydržela) a pak zas kolem paté šesté nakojit :sweat_smile:, no ale jinak budem úplně sami :grinning: :wink:

mějte se všechny krásně :slight_smile: :dizzy_face:
12. únor 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odstrikej? :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no, ten nas svatebni dort bych si dala... moje nejlepsi kamaradka planuje svatbu, ale az za rok

hanel, neblbni, preci nebudes behat domu! a uspavat? to Julca s mamkou samy nezvladnou?
12. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Ladi,koukám,že už půlka skoro za tebou :slight_smile:
J8 budu lítat kvůli ségřiný svatbě a jestly to mimi víjde(těhotná je stopro ,ale čeká se jak se bude plod vyvíjet) tak bude prča s šatama :grinning: ,ale mámina kamarádka má dceru co šije šaty,tak by jí je udělala na míru
12. únor 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanelko, užijte si ten hotela chvíle ve dvou :wink:
Lenkazdenek: dneska se dají půjčit nádherné šatky i na těhotnou nevěstu, kamarádka se vdávala v 7. měsíci :grinning:
13. únor 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Já bych spala, až bych řvala :confounded: Ale Denča je čilá, takže se budu muset vrhnout na nějakou práci :unamused:

Hanel, hezky si to užijte :wink:
13. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: čauvec..malá je krásná :dizzy_face:
13. únor 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau sis, díky :wink: Hele, tygr je taky fešák :wink: Chodím na něj koukat, ale moc fotek teda nepřidáváš... I když já mám co mluvit :sweat_smile: Jak se máš? Tobě se pomalu blíží ta práce, ne? Neříkala jsi kdysi, že budeš tento rok dělat? :confused:
13. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kat to jsme na tom bohužel stejně,madam byla vzhůru od třičtvrtě na jedenáct do půl čtvrté,pak usnula a v sedm už měla vyspáno. :frowning2:
13. únor 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no nepřidávám :wink: ono nějak není, co fotit :confused: jo..asi v červenci nastupuju... :wink: ale jen na brigošku :wink: páč už budu brát jen těch 3800..sice MP říkal, že mi bude dávat víc..ale víš jak :sweat_smile: navíc ty moje nexty, nyxy, MACy, lushe atd. něco stojej :sweat_smile:
13. únor 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, a co budeš dělat? Jaktože budeš mít jen 3800?
13. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
To náš Tom usnul včera asi v půl osmý a spal do rána do 6:45..super :dizzy_face:
13. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já mám 4letý čerpání(no ted bych si za to nejradši nafackovala), ale myslela jsem si, že situace bude trošku jiná :sweat_smile: takže od 22m už je to jen ta půlka :wink: asi do Afi paláce někam do hader, přinejhorším na pokladnu někam..docela se už na to těšim :grinning: ono mě to pak rychle přejde :sweat_smile:
13. únor 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris závidím.Docela by mě zajímalo,kdy se konečně vyspím.
13. únor 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja Vas lituju, nas spi cca od 20 do 8 rano, +- hodina na obe strany ...

Siss: to nic moc :unamused:

LeniZ: doporucuju salon Adina v Holesovicich - nejdriv mi saty ty holky zmensily z 36 na 34, a pak se zjistilo, ze jsem tehotna a tesne pre svatbou z nich udelali 38 :grinning: a byly vsechny strasne mile... a nebo maji primo tehotenske saty
mne ted psala kamoska, ze me zve na svatbu 18.7. asi neeee, no ...
13. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..tak u nás se spí max. 30minut v kuse :sweat_smile:
13. únor 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já si taky sem tam říkám, že bych šla do práce, ale jen tak na jeden den v týdnu na odreagování, ale zatím je to jen ve fázi uvažování :sweat_smile: A co přítel, jezdí často?

iris, taky závidím :pensive:
13. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zas nam tedy moc nespi pres den, to uz musi byt jooo unavenej, aby dal po obede vic jak hodinku
13. únor 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: Tygr nespí přes den vůbec někdy :sweat_smile:
13. únor 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom spí přes den tak od 10 (+ - půl hoďky a vydrží tak 1,5 - 2h) - odpoledne nespí vůbec a proto večer většinou odpadne brzy a vydrží do rána...už spí sám v pokojíčku :slight_smile:
13. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygr je proste divoky zvire :wink: to Te obdivuju, ja bych uz kolabovala unavou
13. únor 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: lze přivyknout :grinning: dnes jsem se vyspala..vstávala jsem pouze každou hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no mi sme tiež novembrovky..... :grinning:
13. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mela bych zacit trenovat nocni vstavani, za par mesicu je to tu zas :grinning:
13. únor 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renuskacool ahojky. :wink:
13. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my po té první kinezi tenkrát v listopadu, jsme začali spát přes den :dizzy_face: Takže i teď spí obvykle půl až hoďku dopoledne i odpoledne, sem tam i trošičku déle. Spát chodí kolem sedmé až osmé a vstává taky kolem sedmé, osmé... Takže spí docela dost, taky mi je trochu lépe a nepadám na hubu únavou. Ale budí se v noci, ale taky už je to lepší a nemá žádné několikahodinové pauzy na noční hraní jako dřív :angry: To bylo hrozné. Teď se budí jen na jídlo, ale tím, že spí přes den mi to zas tak neva, páč mám konečně přes den trošičku klidu :dizzy_face:
13. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek