November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
14. říj 2009
Eli, to je parada! ale stejne asi vezmu toho Davidka, je to preci jen rozdil asi 5 cm, ta minimalni vyska sedla - ale dej vedet urcite, kdyby nebylo velke, zvazim to
obla
14. říj 2009
Mišul .. x-) x-) x-)

Ladi.. já zavolám.. neboj .. : )))) 😃 Těším se, jak malá ..
katarina82
14. říj 2009
Eli, a kolik těch základních kostek máte nebo kolik jich mám koupit, aby se s tím dalo hrát? Od kámošky malý dostal takový ten malý box a je v tom jen 35 kostek, to je absolutně na nic. V těch velkých jich je nějak 80, ale i tak se mi to zdá málo =-)
katarina82
14. říj 2009
BRAM, ee, já chtěla radši holku, ale nechci to říkat ještě moc nahlas, kdyby se doktor spletl, tak ať z toho chudák chlapeček nemá trauma, že ho máma nechtěla... :-N
obla
14. říj 2009
Kat .. jo, tak to bych musela spočítat 😃 Ale rozhodn jich je víc, jak 80 .. =-)
obla
14. říj 2009
Se*ete mě 😃 😃 😃
Vyšťourala jsem fotku silnice a jedný desky ..
lenciatko
14. říj 2009
Jo a idem Vike k narodkam objednat kuchynku a stan Pu, lebo sa chce furt schovavat do bunkru.

Inak dnes ja som uz bez teploty, akurta kaslem ako tuberat a aj VIkine pomaly zacina klesat teplota. Bohuzial moja mamina zalahla dnes s teplotami. Fakt daka viroza ci co....
lada82
14. říj 2009
holky, oboji je krasne, kluci i holcicky 🙂 jsem rada, ze mam oba, chlapecci jsou bozi a holky roztomile
lenkazdenek
15. říj 2009
Ahoj holky,tak u nás krásně sněží,včera sem si koupila zimní bundu i boty,ale pro Klaudinku zimní boty(krom sněhulí nemám) takže až vyrazíme tak rovnou do obuvi a tam jí je koupím-snad budou -a rovnou přezuju
denisia
15. říj 2009
U nas snezi taky, aj my asi vyrazame do mesta kupit nejake zimne botky pre Sebosa ...
lenkazdenek
15. říj 2009
Zdeni,tak držím palečeky,jak to vidím tak u nás bude zas stopro 23 vyprodaná :-p vždycky tu velikost co potřebujem nemaj ]-(
denisia
15. říj 2009
tak to je jasne, to cakam ... no, dufam, ze nieco zozenieme. Inak mame jedne nove podzimne Essi boticky, ktore sme ani nevytiahli z krabice ...
lenkazdenek
15. říj 2009
Zdeni,hm my máme něco podobnýho,malá je tedanosí te´d s punčocháčema a teplýma ponožkama,ale třeba nám nevyroste noha a budou nám na jaře 😉
katarina82
15. říj 2009
Dobré ráno,

jsem ráda, že jsem nakonec zatím žádné podzimní boty nekoupila, páč bychom je vůbec neužili, tohle je už fakt na zimní boty...
micinka22
15. říj 2009
dobré ráno..
Všem Terezkám přeji hoodně zdraví a pohody..v tomhle usmolenym počasí 🙂))

my máme boty podzimni, pak kozacky a snehule🙂 podzimni budou snad i jarni..jsou ji o dost vetsi 😃
lada82
15. říj 2009
Snezne rano!
Sisstin vse nejlepsi 🙂

Holky, co je se Svomou?

My koupili kotnikove Adidasky na podzim, cha cha cha. Ale zimni boty mame taky. Velikost 25 uz, fiha.

David byl ted na kontrole, je to lepsi. Do pondelka bude v pohode.

Topim v kamnech... Betka se u nich vali jak v inkubatoru, nohy roztazene, ruce vzhuru. A lebedi si :-N
katarina82
15. říj 2009
Sis a všem Terezkám všechno nej 🙂

Svoma tu fakt strašně dlouho nebyla =-) 😞

Tak jsem teď objednala Duplo Farmu a sadu s mašinkou Tomášem 🙂
lenkazdenek
15. říj 2009
Tak máme zimní botky x-) krásný,takže Deni kdyby u vás neměli tak tady ještě maj ,řknu vám,zdaleka sme tam nebyli sami 😃 😃
My topíme akorát u Klaudinky a to ještě jen tak aby se neřeklo,je tady docela teplo 🙂
hanulinecka
15. říj 2009
kráásné poledne

to je nadílka 😃
holky ale příští týden má být zase 10 stupnu a teplo tak se nebojte podzimní boty užijeme x-)

kat já právě odesla meil na stažení peněz z jiného učtu kde si ukládám peníze na vánoce takže už taky objednám mašinku 😃

a kde jsi brala tu farmu taky u té paní???

terezkám vše nej
bramburka
15. říj 2009
presne jsem chtela napsat, ze v listopadu ma byt okolo 15 stupnu...

Obla, dej vedet jak se vam to odrazedlo na zivo libi, JIrka ma pocit, jetsli neni maly, ale to je asi blbost, ja premyslim k tomu rovnou objednat slapky, abych to pak nemusel aresit, co si o tom myslite? dejte vedet, ja bych ho asi koupila, libi se mi.
alififi
15. říj 2009
omylom som skocila do ceskej sekcie a vidim, ze sa tu riesi odrazadlo
brambu, ja som vcera kupila malej toto
http://www.intrea.cz/eShop/o-i-12-yellow-traini...
lubi sa mi moc, este musi mala narast 2-3 cm a bude to super
zdravime Xenusku a pohodove tehotenstvo prajem 😉
bramburka
15. říj 2009
Ahoj! jak se mate?no ja hlavne resim, aby se tam asi dali pridat ty kolecka, ale premyslim, ze nez pridame kolecka, tak ji bude 3,5 let a to uz asi na toto kolo bude mala, co?
bramburka
15. říj 2009
ja porad nevim, jestli neni lepsi trikolka nebo kolo s koleckama, protoze nebudu nic resit, ja sama jsem pak bez kolecek umela jezdit do 2 dnů...oroblem nebyl...
bramburka
15. říj 2009
dnesj jdu na kontrolu...se trochu bojim..a těším...
hanulinecka
15. říj 2009
Holky závidím řešení s kolem u nást to je asi na dlouho ani na odrážedle neumí je spíš na ty jiné věci šikovnej,ale na sport a na kolo moc ne 🙂 🙂 🙂 🙂

já třeba co si pamtuju jsme dlouho jezdila s kolečkama a segry taky záleži asi jak kdo
hanulinecka
15. říj 2009
kat pomoooooooooooccccccccccccc ta pani už ju nemá tu mašinku levnouuuuu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 chjooooooooooooooo jsme smutnááááááááááááááááá |-| |-|
katarina82
15. říj 2009
hanul, já vím 😞 Taky mě to sere, teď nevím, co teda... Kuwa ]-(
hanulinecka
15. říj 2009
to je v prdeli pardon zkusím jí napsat jestli ju jěště někdy bude mít za tu cenu sice je to trapný,ale tolik peněz nemužu dát 😞
hanulinecka
15. říj 2009
a ty jsi objednala tu farmu?
hanulinecka
15. říj 2009
kat a byla to ta MICHELLIN 21???abych nepslaa nějaký jiný 😞