• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Eli, to je parada! ale stejne asi vezmu toho Davidka, je to preci jen rozdil asi 5 cm, ta minimalni vyska sedla - ale dej vedet urcite, kdyby nebylo velke, zvazim to
14. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi.. já zavolám.. neboj .. : )))) :grinning: Těším se, jak malá ..
14. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, a kolik těch základních kostek máte nebo kolik jich mám koupit, aby se s tím dalo hrát? Od kámošky malý dostal takový ten malý box a je v tom jen 35 kostek, to je absolutně na nic. V těch velkých jich je nějak 80, ale i tak se mi to zdá málo :confused:
14. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRAM, ee, já chtěla radši holku, ale nechci to říkat ještě moc nahlas, kdyby se doktor spletl, tak ať z toho chudák chlapeček nemá trauma, že ho máma nechtěla... :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat .. jo, tak to bych musela spočítat :grinning: Ale rozhodn jich je víc, jak 80 .. :confused:
14. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se*ete mě :grinning: :grinning: :grinning:
Vyšťourala jsem fotku silnice a jedný desky ..
14. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a idem Vike k narodkam objednat kuchynku a stan Pu, lebo sa chce furt schovavat do bunkru.

Inak dnes ja som uz bez teploty, akurta kaslem ako tuberat a aj VIkine pomaly zacina klesat teplota. Bohuzial moja mamina zalahla dnes s teplotami. Fakt daka viroza ci co....
14. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, oboji je krasne, kluci i holcicky :slight_smile: jsem rada, ze mam oba, chlapecci jsou bozi a holky roztomile
14. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás krásně sněží,včera sem si koupila zimní bundu i boty,ale pro Klaudinku zimní boty(krom sněhulí nemám) takže až vyrazíme tak rovnou do obuvi a tam jí je koupím-snad budou -a rovnou přezuju
15. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas snezi taky, aj my asi vyrazame do mesta kupit nejake zimne botky pre Sebosa ...
15. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,tak držím palečeky,jak to vidím tak u nás bude zas stopro 23 vyprodaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky tu velikost co potřebujem nemaj :angry:
15. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je jasne, to cakam ... no, dufam, ze nieco zozenieme. Inak mame jedne nove podzimne Essi boticky, ktore sme ani nevytiahli z krabice ...
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,hm my máme něco podobnýho,malá je tedanosí te´d s punčocháčema a teplýma ponožkama,ale třeba nám nevyroste noha a budou nám na jaře :wink:
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

jsem ráda, že jsem nakonec zatím žádné podzimní boty nekoupila, páč bychom je vůbec neužili, tohle je už fakt na zimní boty...
15. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
Všem Terezkám přeji hoodně zdraví a pohody..v tomhle usmolenym počasí :slight_smile:))

my máme boty podzimni, pak kozacky a snehule:slight_smile: podzimni budou snad i jarni..jsou ji o dost vetsi :grinning:
15. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snezne rano!
Sisstin vse nejlepsi :slight_smile:

Holky, co je se Svomou?

My koupili kotnikove Adidasky na podzim, cha cha cha. Ale zimni boty mame taky. Velikost 25 uz, fiha.

David byl ted na kontrole, je to lepsi. Do pondelka bude v pohode.

Topim v kamnech... Betka se u nich vali jak v inkubatoru, nohy roztazene, ruce vzhuru. A lebedi si :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis a všem Terezkám všechno nej :slight_smile:

Svoma tu fakt strašně dlouho nebyla :confused: :frowning2:

Tak jsem teď objednala Duplo Farmu a sadu s mašinkou Tomášem :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme zimní botky :dizzy_face: krásný,takže Deni kdyby u vás neměli tak tady ještě maj ,řknu vám,zdaleka sme tam nebyli sami :grinning: :grinning:
My topíme akorát u Klaudinky a to ještě jen tak aby se neřeklo,je tady docela teplo :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné poledne

to je nadílka :grinning:
holky ale příští týden má být zase 10 stupnu a teplo tak se nebojte podzimní boty užijeme :dizzy_face:

kat já právě odesla meil na stažení peněz z jiného učtu kde si ukládám peníze na vánoce takže už taky objednám mašinku :grinning:

a kde jsi brala tu farmu taky u té paní???

terezkám vše nej
15. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne jsem chtela napsat, ze v listopadu ma byt okolo 15 stupnu...

Obla, dej vedet jak se vam to odrazedlo na zivo libi, JIrka ma pocit, jetsli neni maly, ale to je asi blbost, ja premyslim k tomu rovnou objednat slapky, abych to pak nemusel aresit, co si o tom myslite? dejte vedet, ja bych ho asi koupila, libi se mi.
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
omylom som skocila do ceskej sekcie a vidim, ze sa tu riesi odrazadlo
brambu, ja som vcera kupila malej toto
http://www.intrea.cz/eShop/o-i-12-yellow-training-bike-junior-brake-12-yellow/zbozi.aspx
lubi sa mi moc, este musi mala narast 2-3 cm a bude to super
zdravime Xenusku a pohodove tehotenstvo prajem :wink:
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! jak se mate?no ja hlavne resim, aby se tam asi dali pridat ty kolecka, ale premyslim, ze nez pridame kolecka, tak ji bude 3,5 let a to uz asi na toto kolo bude mala, co?
15. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja porad nevim, jestli neni lepsi trikolka nebo kolo s koleckama, protoze nebudu nic resit, ja sama jsem pak bez kolecek umela jezdit do 2 dnů...oroblem nebyl...
15. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesj jdu na kontrolu...se trochu bojim..a těším...
15. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky závidím řešení s kolem u nást to je asi na dlouho ani na odrážedle neumí je spíš na ty jiné věci šikovnej,ale na sport a na kolo moc ne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já třeba co si pamtuju jsme dlouho jezdila s kolečkama a segry taky záleži asi jak kdo
15. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat pomoooooooooooccccccccccccc ta pani už ju nemá tu mašinku levnouuuuu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: chjooooooooooooooo jsme smutnááááááááááááááááá :pensive: :pensive:
15. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, já vím :frowning2: Taky mě to sere, teď nevím, co teda... Kuwa :angry:
15. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v prdeli pardon zkusím jí napsat jestli ju jěště někdy bude mít za tu cenu sice je to trapný,ale tolik peněz nemužu dát :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsi objednala tu farmu?
15. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat a byla to ta MICHELLIN 21???abych nepslaa nějaký jiný :frowning2:
15. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek