• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: za a) ještě nejsou doma b) u nás se na to nehraje, pro mě je to mega trapárna.. :sweat_smile: dostanu nějaký prašule a čus :sunglasses:
15. říj 2009 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj, zase dárky :grinning: Hele, tak narozky a Vánoce se blíží, já to vždycky musím mít s předstihem. Tohle je jediné, co nedělám na poslední chvíli :sunglasses:
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no vidíš, dostaneš prašule, takže to "slavíte" :wink:
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já nekupuju nic :wink: Tygra nic nezajímá, hračky ho neberou..take máme vystaráno, s MP si nedáváme nic..tohle je to poslední, co by mě ted zrovna zajímalo :unamused:
15. říj 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: ale bez potřásání rukou a přání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat hector je super,ale teda ty prachy a myslíš že jde rychle???aby jsi na ně všude nečekala :grinning: :grinning: l :grinning:
že jako ěnco z dárku musíš vyškrtnout?????

siss ahooj :dizzy_face:
15. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss taky řeším dárky :grinning: ale jen vánoce narozky už má dárek za sebou :grinning: novou postel viz album :dizzy_face:
a na vánoce chci jeden dárek větši nic jiného není love není láska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: marečka sice baví dost věci,ale má toho moc tak prdím na ruzný kravinky
15. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat dívám se na toho pejska a musím říct,že mareček by byl z něho pos.anej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neviděla jsi nějakou levnnější variantu nebo pod čím to hledáš????

jo a už nic nedávej pak nic nevyberu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to je fuk, ale jako neberete to tak, že svátek není :wink:

Denča už vstala, venku furt prší, nebo sněží nebo co to je, tak se dívá na požárníka Sama :sweat_smile: A cpe se samotnýma špagetama, páč mi dneska bojkotovala dva druhy oběda, ani puding nechce, tak aspoň ty špagety :pensive:

hanul, to je nejlevnější, kterého jsem sehnala, teda jako ten Hector, jinak stojí spíš do 1500,- :rolling_eyes: A chodících psů je málo, já už po nich čumím dlouho, oni se i "jetý" prodávaj kolem 500 :rolling_eyes: bez záruky, bez ničeho, tak jsem právě vzala nadšeně toho Pluta, stál asi 170 s poštovným :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale on teda fakt skoro nechodí :confounded: Právě nevím jak moc chodí nebo nechodí ten Hector, a nemám to kde prozkoumat, když to v těch našich hračkářstvích nemaj. Jedině to risknu a přinejhorším vrátím :confounded:
15. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, no buď vyškrtnout nebo to nějak nakombinovat s prachama z narozek nebo nevím. Chjo...
15. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho Tomáše měla brát švagrová s bráchou, ale když je tak drahej... :frowning2: Jenže zase Vánoce úplně bez Tomáše? To by asi nešlo :grinning:
15. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj..to zas ne :wink:

nás čeká příští měsíc psycholog, v prosinci EEG a foniatrie, to jsem z toho celá nakřivo..to asi bude masakr..předpokládám 2x narkozu, tak snad se mi z toho probere :confounded:
15. říj 2009 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak nám změřily nožičku na 24 essiny a to mi říjde,že 23 je jí o dost větší,ale prej když tam pak dám v zimě punčocháče a ponožku budu ráda,že tam má rezervu a ,že jí v prosinci nebudou malý :sweat_smile:
Zus krásnej setík,škoda,že máme větší hlavu :unamused:
15. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, :frowning2: narkozu? Proč? To EEG budou dělat v narkoze? Nebo co? Chudáci, snad to ale dopadne dobře a zjistí, že je Tygr ok :pensive:
15. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no pokud je dítě v klidu, tak se to dělá normoš..jenže to u nás nehrozí...na foniatrii se ti zas hrabou v krku, a jemu stačí, když mu Dr. dá špachtli do pusy a už bleje jak amina, a taky musej bejt v klidu..on na sebe nenechá šáhnout ani MP..natož nějakýho doktora :unamused:
15. říj 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm dárkům,já už je mám vymyšlená jen nakoupit,malá dostane kuchyňku+ to chytré pero,Zdenda njáký parfém a poukaz k k Flekům na pivo(strašně touží ho ochutnat :grinning: ) našim taky poukaz ke Flekům na véču,tchán dostane takový ty držáky pod trofeje,Maxík pletenou čepičku a kabátek,tchýně,babička a druhá babička foto knihu s Klaudinkou,švagrová asi kosmetiku,ségra to samý akortá pro šváry nevím :sweat_smile:
15. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, aha :frowning2: To je mi líto, já to částečně četla u vás v diskuzi, věřím, že to dopadne dobře. Vždyť hodně dětí nemluví a tak...
15. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: nj, jenže on nejenom nemluví..on ani moc nerozumí, v porozumění je tak na 15m maximálně :wink: a nedomluví se ani neverbálně, neukáže...nedělá gesta..takže když něco chce, tak řve..a já vim kulový :unamused: bud to může být ta dysfázie nějakého typu..nebo i autismus :unamused: autisti taky nekomunikujou vůbec, a jinak můžou mít normoš IQ :wink:
15. říj 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, chjo, teda to ti nezávidím, no :frowning2: Budu držet palce, aby to dopadlo dobře. Kdy budeš vědět výsledky?
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to žádné výsledky nejsou, do 3let se určuje jen opožděný vývoj řeči...a pak se zkoumá dál...pozná to jen jedna odbornice v republice..a k té jdeme nejdřív za půl roku, možná dýl..páč je přetížená :wink: tohle není jen tak určit :wink:
15. říj 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, taky drzim palce, je mi to lito
my tenkrat dopadli dobre, Davidek zadny problem nema - a je fakt, ze ted uz je tak 14 dni uplne bezvadnej a i zacina mluvit i normal, nejen tou jeho reci

holky, mne zase padaji vlasy jak svin
15. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: tak Tygr byl hodnej odjakživa.."jen" nemluvil...a ted jsem zjistila, že ani nerozumí...jsem to nikdy neřešila, nic jsem po něm nechtěla..kdybych si nezačla něco číst, tak jsem v pohodě doted :confounded:
15. říj 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo
David rozumi, jen obcas schvalne dela, ze ne, a dost se ted s miminem zabavi, pomaha prebalovat, hraje si s ni, krmi ji, nosi a oplachuje dudu...
Betka se ted taky srovnala, a to hlavne diky UM, fakt nebyla drazdive dite, nybrz hladove nenasytne dite :pensive:

uz to u nas prestava byt cirkus... konecne!!!
15. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: on jakoby taky pomáhá, když jdu na balkon, tak podává kolíčky atd, to jo...ale když mu třeba řeknu: vem kostku a dej ji na stůl..tak neudělá nic, jakoby prostě neslyšel :wink: na jméno reaguje většinou, pokud není do něčeho zabranej...ale prostě abych mu něco vysvětlovala, tak to vůbec neví, která bije..navíc si na nic neukáže..takže já jako fakt nevim, co chce :confounded:
15. říj 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidis, co vymyslej doktori, snad nic hrozneho

tak zatim cau, uz se to tu vrti a knika
15. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak ted jsem byla v pompu a ta mašinka tomáš je nádherná :frowning2: ale mají ju za 1599 :grinning: a do vánoc v akci nebude za 1099 měli tam takovou tu sadu vláčkovou normální za těch 1099 a jěště mě dala katalog a v akci bude i zoo a nevím co jěště jsem to nestudovala ten tunel je tak super velký vypadá to lego fakt dost dobře

zkusím počkat a jěště hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jsi ho viděla za těch 1299???nejlevnější???
15. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss alespon ho dukladně proklepnou a bude uplně normoš budem držet pěstičky když tak tě čtu vždycky si hned převedu na marečka co dělá a co ne

mareček co se týká mluvení,skládání dones přines odnes tak tomu rozumí,ale na odrážedle neumí skákat neumí takové ty tělocvikové prvky vubec je nemehlo jde a na rovině je schopnej 5 krát spadnout
15. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, tady je nejlevnější, teda aspoň co jsem našla já http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23254705&tab=4
Tys to viděla na živo? Ta mašinka, ale není moc velká, ne? Ani u toho Tomáše v dole nebude ta mašinka veliká.
Kdbys ho chtěla "levně", tak jsem našla jednoho jetého http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26728846&tab=2 a ještě levnějšího Spencera http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26915221&tab=2
15. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo ještě tu je o trošičku dražší http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25880006&tab=1
15. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tohle dostane malá k narozkám a ještě přemýšlím,co k tomu.Má je už příští víkend.http://www.broucci.cz/images/product_images/info_images/d02_sm024446.jpg
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek