November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
sisstin
15. říj 2009
kat: za a) ještě nejsou doma b) u nás se na to nehraje, pro mě je to mega trapárna.. :-N dostanu nějaký prašule a čus 😎
katarina82
15. říj 2009
sis, jj, zase dárky 😃 Hele, tak narozky a Vánoce se blíží, já to vždycky musím mít s předstihem. Tohle je jediné, co nedělám na poslední chvíli 😎
katarina82
15. říj 2009
sis, no vidíš, dostaneš prašule, takže to "slavíte" 😉
sisstin
15. říj 2009
kat: já nekupuju nic 😉 Tygra nic nezajímá, hračky ho neberou..take máme vystaráno, s MP si nedáváme nic..tohle je to poslední, co by mě ted zrovna zajímalo :-|
sisstin
15. říj 2009
kat: ale bez potřásání rukou a přání :-N :-N :-N
hanulinecka
15. říj 2009
kat hector je super,ale teda ty prachy a myslíš že jde rychle???aby jsi na ně všude nečekala 😃 😃 l 😃
že jako ěnco z dárku musíš vyškrtnout?????

siss ahooj x-)
hanulinecka
15. říj 2009
Siss taky řeším dárky 😃 ale jen vánoce narozky už má dárek za sebou 😃 novou postel viz album x-)
a na vánoce chci jeden dárek větši nic jiného není love není láska 😃 😃 😃 😃 marečka sice baví dost věci,ale má toho moc tak prdím na ruzný kravinky
hanulinecka
15. říj 2009
kat dívám se na toho pejska a musím říct,že mareček by byl z něho pos.anej x-) x-) x-) neviděla jsi nějakou levnnější variantu nebo pod čím to hledáš????

jo a už nic nedávej pak nic nevyberu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
katarina82
15. říj 2009
sis, to je fuk, ale jako neberete to tak, že svátek není 😉

Denča už vstala, venku furt prší, nebo sněží nebo co to je, tak se dívá na požárníka Sama :-N A cpe se samotnýma špagetama, páč mi dneska bojkotovala dva druhy oběda, ani puding nechce, tak aspoň ty špagety |-|

hanul, to je nejlevnější, kterého jsem sehnala, teda jako ten Hector, jinak stojí spíš do 1500,- 8-( A chodících psů je málo, já už po nich čumím dlouho, oni se i "jetý" prodávaj kolem 500 8-( bez záruky, bez ničeho, tak jsem právě vzala nadšeně toho Pluta, stál asi 170 s poštovným :-N :-N :-N , ale on teda fakt skoro nechodí :-S Právě nevím jak moc chodí nebo nechodí ten Hector, a nemám to kde prozkoumat, když to v těch našich hračkářstvích nemaj. Jedině to risknu a přinejhorším vrátím :-S
katarina82
15. říj 2009
Hanul, no buď vyškrtnout nebo to nějak nakombinovat s prachama z narozek nebo nevím. Chjo...
katarina82
15. říj 2009
Toho Tomáše měla brát švagrová s bráchou, ale když je tak drahej... 😞 Jenže zase Vánoce úplně bez Tomáše? To by asi nešlo 😃
sisstin
15. říj 2009
kat:jj..to zas ne 😉

nás čeká příští měsíc psycholog, v prosinci EEG a foniatrie, to jsem z toho celá nakřivo..to asi bude masakr..předpokládám 2x narkozu, tak snad se mi z toho probere :-S
lenkazdenek
15. říj 2009
Zdeni tak nám změřily nožičku na 24 essiny a to mi říjde,že 23 je jí o dost větší,ale prej když tam pak dám v zimě punčocháče a ponožku budu ráda,že tam má rezervu a ,že jí v prosinci nebudou malý :-N
Zus krásnej setík,škoda,že máme větší hlavu :-|
katarina82
15. říj 2009
sis, 😞 narkozu? Proč? To EEG budou dělat v narkoze? Nebo co? Chudáci, snad to ale dopadne dobře a zjistí, že je Tygr ok |-|
sisstin
15. říj 2009
kat: no pokud je dítě v klidu, tak se to dělá normoš..jenže to u nás nehrozí...na foniatrii se ti zas hrabou v krku, a jemu stačí, když mu Dr. dá špachtli do pusy a už bleje jak amina, a taky musej bejt v klidu..on na sebe nenechá šáhnout ani MP..natož nějakýho doktora :-|
lenkazdenek
15. říj 2009
K těm dárkům,já už je mám vymyšlená jen nakoupit,malá dostane kuchyňku+ to chytré pero,Zdenda njáký parfém a poukaz k k Flekům na pivo(strašně touží ho ochutnat 😃 ) našim taky poukaz ke Flekům na véču,tchán dostane takový ty držáky pod trofeje,Maxík pletenou čepičku a kabátek,tchýně,babička a druhá babička foto knihu s Klaudinkou,švagrová asi kosmetiku,ségra to samý akortá pro šváry nevím :-N
katarina82
15. říj 2009
sis, aha 😞 To je mi líto, já to částečně četla u vás v diskuzi, věřím, že to dopadne dobře. Vždyť hodně dětí nemluví a tak...
sisstin
15. říj 2009
kat: nj, jenže on nejenom nemluví..on ani moc nerozumí, v porozumění je tak na 15m maximálně 😉 a nedomluví se ani neverbálně, neukáže...nedělá gesta..takže když něco chce, tak řve..a já vim kulový :-| bud to může být ta dysfázie nějakého typu..nebo i autismus :-| autisti taky nekomunikujou vůbec, a jinak můžou mít normoš IQ 😉
katarina82
15. říj 2009
sis, chjo, teda to ti nezávidím, no 😞 Budu držet palce, aby to dopadlo dobře. Kdy budeš vědět výsledky?
sisstin
15. říj 2009
kat: to žádné výsledky nejsou, do 3let se určuje jen opožděný vývoj řeči...a pak se zkoumá dál...pozná to jen jedna odbornice v republice..a k té jdeme nejdřív za půl roku, možná dýl..páč je přetížená 😉 tohle není jen tak určit 😉
lada82
15. říj 2009
siss, taky drzim palce, je mi to lito
my tenkrat dopadli dobre, Davidek zadny problem nema - a je fakt, ze ted uz je tak 14 dni uplne bezvadnej a i zacina mluvit i normal, nejen tou jeho reci

holky, mne zase padaji vlasy jak svin
sisstin
15. říj 2009
lada: tak Tygr byl hodnej odjakživa.."jen" nemluvil...a ted jsem zjistila, že ani nerozumí...jsem to nikdy neřešila, nic jsem po něm nechtěla..kdybych si nezačla něco číst, tak jsem v pohodě doted :-S
lada82
15. říj 2009
ach jo
David rozumi, jen obcas schvalne dela, ze ne, a dost se ted s miminem zabavi, pomaha prebalovat, hraje si s ni, krmi ji, nosi a oplachuje dudu...
Betka se ted taky srovnala, a to hlavne diky UM, fakt nebyla drazdive dite, nybrz hladove nenasytne dite |-|

uz to u nas prestava byt cirkus... konecne!!!
sisstin
15. říj 2009
lada: on jakoby taky pomáhá, když jdu na balkon, tak podává kolíčky atd, to jo...ale když mu třeba řeknu: vem kostku a dej ji na stůl..tak neudělá nic, jakoby prostě neslyšel 😉 na jméno reaguje většinou, pokud není do něčeho zabranej...ale prostě abych mu něco vysvětlovala, tak to vůbec neví, která bije..navíc si na nic neukáže..takže já jako fakt nevim, co chce :-S
lada82
15. říj 2009
tak uvidis, co vymyslej doktori, snad nic hrozneho

tak zatim cau, uz se to tu vrti a knika
hanulinecka
15. říj 2009
kat tak ted jsem byla v pompu a ta mašinka tomáš je nádherná 😞 ale mají ju za 1599 😃 a do vánoc v akci nebude za 1099 měli tam takovou tu sadu vláčkovou normální za těch 1099 a jěště mě dala katalog a v akci bude i zoo a nevím co jěště jsem to nestudovala ten tunel je tak super velký vypadá to lego fakt dost dobře

zkusím počkat a jěště hledat :-p ty jsi ho viděla za těch 1299???nejlevnější???
hanulinecka
15. říj 2009
siss alespon ho dukladně proklepnou a bude uplně normoš budem držet pěstičky když tak tě čtu vždycky si hned převedu na marečka co dělá a co ne

mareček co se týká mluvení,skládání dones přines odnes tak tomu rozumí,ale na odrážedle neumí skákat neumí takové ty tělocvikové prvky vubec je nemehlo jde a na rovině je schopnej 5 krát spadnout
katarina82
15. říj 2009
hanul, tady je nejlevnější, teda aspoň co jsem našla já http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23254705&tab=4
Tys to viděla na živo? Ta mašinka, ale není moc velká, ne? Ani u toho Tomáše v dole nebude ta mašinka veliká.
Kdbys ho chtěla "levně", tak jsem našla jednoho jetého http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26728846&tab=2 a ještě levnějšího Spencera http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26915221&tab=2
katarina82
15. říj 2009
A nebo ještě tu je o trošičku dražší http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25880006&tab=1
svoma
15. říj 2009
Ahojky,tohle dostane malá k narozkám a ještě přemýšlím,co k tomu.Má je už příští víkend.http://www.broucci.cz/images/product_ima...

Začni psát odpověď...

Odešli