• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sovmi, to je fajn dárek, kuchyňka, my máme pro Denču na narozky taky kuchyňku :slight_smile: Tak jí k tomu vem třeba plastelínu, pastelky, fixy nebo tak něco, je to levné, není toh nikdy dost a dětem se to líbí :wink: Nebo nějakou knížku, Denča teda knížky žere. Nebo něco na sebe.
15. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat něco na sebe dostane,to je jasné,obzvlášť když nemá skoro žádné oblečení na zimu.Plastelína by jí byla nanic,ještě to nechápe a pastelek má spousty,ale nebaví jí malovat.To je právě problém,jí nebaví nic. :unamused: Takže ani nevím,co k Vánocům.Jsem tu koukala na ty vaše dárky,ale to by pro ní nebylo.Fakt nevím. :frowning2: Sem tam si hraje s panenkou,že jí dává na nočník nebo jí vozí,ale má kočárek i golfky pro panenky a panenek má taky dost,takže smůla.Ještě sem tam jezdí na odrážedle,ale má dvě,takže taky nic.
15. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, moc krasna! Davcu by to asi taky bavilo :slight_smile:

ja mam k narozkam pro nej zimni bundu (uzasnou, jsem z ni nadsena, nadherne zelenou perovku) a velike drevene auto plne zvirat, od manzelovych rodicu dostane tu tabuli a kridy, fixy...
na Vanoce mam Neznalky a plysaka, koupime to kolo Davidek a pravdepodobne stan z Ikey

holky, mate nekdo presovac? ja bych rada koupila Honzovi pod strom, ale nevim, ma-li smysl kupovat levnej
15. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svomi, to je skoda, David kresleni miluje a tim se zabavi na taaaak dlouho!!! uz se tesim na tabuli!
ted travi denne dost casu u takove te mazaci tabulky, jestli vite, to je taky dobrej tip na darek treba
15. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, my měli presovač, Solac, byl docela dobrej, čím víc barů tím líp, my měli 15 barů a docela nám to stačilo.

Ladi, jakou máte tu tabulku, hoď odkaz :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nádherná,už sem po ní mrkala asi taky objednám,ale k vánocům :slight_smile: ,jinak k vánocům dostane tu mp3ku chlapečka :slight_smile:
my máme doma magnetickou tabulku :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, LeniZ, to myslim:
http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=911635

Kat, diky, ten Solac je ted zrovna v akci
15. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé podobnou máme,je fakt super :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak vidim,ze resite darky..mala uz narozky mela,tady jste na to uplne zapomneli... :sweat_smile:
mala dostala ruzny veci,od nas(dohromady s penezma od nasich) dostala trikolku,sadu veci na panenku(lehatko,postylka, hraci deka,golkfy,taska na plinecky) pak takovou sadyu kde ma lahvicky pro panenku a misticku s priborem...pak obleceni,knizky, prstovy barvicky, a little people autobusek a traktor,protoze ma doma ruzne veci little people...od ostatnich dostala ruzne obleceni, domecek little people, pianko, panenku, puzzle , cajovy set..atd..dostala toho dost a to bude mit jeste jednu party s polecne s jejim kamosem pristi sobotu:grinning:

vanoce- chceme koupit stolecek a zidlicky a uvidime co dal
15. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, Kristy, to me moc mrzi!!! omlouvam se, dodatecne Abince vse nej!!
ona je proste o dost driv, ze mi to ani nedoslo :cry:
15. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika - ty brdo, Abinka asi moc posluchala cely rok, ked tolko krasnych darcekov dostala. Inak som divala na FB, krasne fotky, holky rastu do krasy. :wink:

No darceky - ja uz som objednala tu kuchynku - mamainka vybrala tuto http://www.maxus.sk/detsky-sen/hracky-pre-deti/kuchynka/kuchynka-gourmet-international-2.html takze od nasich bude mat toto.Plus teda ako nasich pznam, tak este pol hrackarstva. :slight_smile:))
JA som jej objednala taky ten stan Pu - http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/products_id/1385?osCsid=phkd2h6o2rev7v33aevbtf1563.
No a este jej kupim mozno nejaku knizku a nejake malickosti v hrackarstve.

Ale na Vianoce - to fakt netusim, co jej kupit. Ale to je este daleko. :sweat_smile:

Co sa tyka nasej choroby - tak teploty uz nemame, akurat este obe kasleme ako tuberaci + aj moja mamina, ktora sa tiez nakazila. Takze tak.
15. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss - to je divne s malym, ze tak nereaguje. Snad fakt nepojde o nic vazne. :frowning2:
Vika ta praveze hovori pekne vo vetach vsetko. Obcas ju sice prepadne nalada, ze keca si pre seba tou svojou recou, ale to malokedy. Uz aj hrackam rozprava vsetko normlane. A aj pekne sklonuje, len predlozky este nevie dobre pouzivat, preto ich vacsinou vynechava.
POkyny rozumie, aj take, kde sa povel sklada z viacerych ukonov - chod do izby, otvor suplik, daj tam tento zosit, vyber ten druhy a prines mi ho,... a podobne.
15. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v pohode,ja sem uz ani moc nechodim,tak to chapu
15. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala nam taky moc nemluvi,ale je to tim ,ze je bilingualni... ale mozna bude chodit na nejakou speech therapy.. uvidime...

a co je s malym od siss?
15. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kris:nemluví a nerozumí moc mluvené řeči,vypadá to zatím buď na vývojovou dysfazii nebo poruchu autistickeho spektra,ale ještě je malej...může to být jen opožděný vývoj řeči s neporozuměním...čeká nás psycholog,EEG a foniatrie...já to teda vidím na tu dysfazii,ale nejsem odborník...
15. říj 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásný večer
Kat na živo jsem viděla krabice je to obrovská a nevím jak to vypadalo vevnitř,ale co ted si dávala odkazy tak teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

a v tom dole ten tunel je velkej a mašinka nevím byla schovaná ted jsme zase na vážkách tolik peněz za pár kostiček ted myslím tu mašinku

našla jsme tohle jěště

http://www.mall.cz/masinka-tomas/thomas-vlackodraha-tomas
15. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha siss,tak snad to bude dobry a malej to dozene....

pridala jsem nejaky foto

na toho tomase, kat,divali jste se na amazon?
15. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem nejake foto,at vidite,jak rosteme
15. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kris,to je trapas,úplně jsem zappoměla,že malá je dřív :sweat_smile: tak pozdě,ale přece všechno nejlepší,ještě pověz jaká byla oslava :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslava dobry,mela ju spolecne se sestrenici, mela jeste jednu kdyz tu byli nasi,takvou malou,a pristi sobotu bude mit dalsi s kamosem...ale uz se tesim az bude mit jenom svoji,ty spolecna byla takova..nevim,no, rozdelali darky a to bylo tak vsechno.... nejak jsem cekala vic...ale dobry :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy, jé, to je mi taky líto, že jsme zapoměli na Abinku :frowning2: :pensive: Já měla ten den velký utz, měla jsem toho plnou hlavu, přitom ty její narozky mám poznačený v kalendáři :pensive: Dodatečně všechno nejlepší :wink:
15. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris omlouvám se,taky jsme zapomněla,dodatečně vše nejlepší Abince. :wink:
16. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci tak sem včera ukazovala tu kuchyňku manželovi a tak moc e mu líbila,že sme jí našly tady v praze v jednom e-shopu a rovnou objednaly :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ahojky,super,se mi líbily její funkce,vzhled i cena. :wink:

Kdo chcete,tak jsem na chvíli dala nějaké fotečky. :wink:
16. říj 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak včerejší kontrola dopadla dobře, mimino je macek, má 2,9 cm a odpovídá 10+1 (byla jsem 9+4), tak jen doufam, ze to neznamena nic nenormálního. Malá má zase 37,4 a mě třeštila včera strasne hlava..to počasí asi...
16. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy, mě to taky mrzí,že jsme zapoměli, ale já vůbec nevím kdo kdy tady co má...tak se omlouvam dopredu vsem a dopredu vsem dětem vše nej!

Siss, ja nevim, je malej, muj synovec ve 2 letech neuměl ani rict, ze ovečka dělá beee, jen obas na neco ukazal. Fakt z něj byli zoufalí, ted mu budou v lednu 3 roky a mluví asi jako Xenuška, tak nějak pár slov, věty ne, ale Dr. rekla, ze je to uplně normoš. Můj švagr do 3 let nemluvil vubec, teta taky ne, a oba mají vysokou školu. Tím to nechci podceňovat, asi sama víš, ale věřím, že to nebude nic vážného.

Jinak dárky, kuchynka by se mi taky libila, svagrova snad kupuje k vanocum, tak doufam, ze jo.
16. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem na těch genetických krevních odběrech, není to brzo 9+5?
16. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi, krásné fotky, a na tom seně, taková letní pohoda :slight_smile:

Jinak narozky ostatních si taky moc nepamatuju :pensive: , teda jako myslím dětí z koně, něco, co jsem si vzpoměla mám napsaný v kalendáři a v tom listopadu koukám do pasu, ale jinak ee :sweat_smile:

Bram, to nic není, vždyť to je o tři-čtyři dny větší, ty víš, kdy jsi měla přesně ovu? Vždyť to může být jen dřívější ovulací. Já ji třeba měla dost brzy, mimčo bylo větší, ale oni se stejně řídí tou poslední MS...
16. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat díky,ale letní pohoda to není,spíš podzimní,ty fotečky jsou z konce září. :wink:

Bram super,že kontrola dopadla dobře a nemyslím,že by byl problém v tom,že je mimi o trošku větší. :wink:
16. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, myslím, že ne, ty jsi teď 10tt a ty testy se dělají od 10tt do 14tt (13+6), na utz se chodí nějak 13tt ideálně.
16. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek