• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
svomi, jo, ale evokuje to takové pocity jako v Slunce, seno... :grinning: Aspoň ve mě :wink:
16. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jj,na fotečkách to tak vypadá na to léto. :wink: To je tím divným počasím,je to foceno před pár dny,to byly pomalu tropy a teď by zase človék umrzl. :angry:
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
na UZ pujdu 12+1...
Asi jo, jen se tak divil a ptal se na cukrovku (mama ji ma) - ale ja si u mamy merila po jidle jsem mela 5,8...
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kdy jsem mela ovu nevim, ale ten 1. UZ odpovídal, ale noc z toho nedělám :wink:
16. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakej mate ten MP3 prehtravac, ja bych to asi taky chtela koupit...
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ja som mala UTZ v 10+0 tt a plod mam napisane v TP ze mal 39.5mm (co zodpoveda 10+6) - myslim, ze ziadneho macka v brusku nemas :wink:
16. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak mame oba macky - nemate tady nekdo kolik mm maji mit v kterym tydnu?
16. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mp3 máme takový, nevím jak se teď pohybují ceny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21092868&tab=7
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ja vedela presne, kdy jsem otehotnela, ale Betule byla porad dle utrazvuku o tyden, 10 dnu atp. vetsi...
pak se i narodila driv :grinning: kdybych ji donosila, asi by byla hooodne velka
16. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi a ja si uz rikala, ze by mohl byt kluk... :grinning:
Kat nikde nemaji skladem, snad se jeste vyrabi, nemuzu najit zadnou akternaativu...
16. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhe dite byva udajne vetsi!
prala bych Vam Ondraska
16. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, mě je to si jedno, ale tak nějak kuli Jirkovi bych chtěla kluka, i když on tvrdí, že klidně bude mít doma 3 holky... :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny, vzdyt je to jedno :slight_smile:

Elisko, co kolo? male x velke x tak jak ma byt ?
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě čumím na tu krabici, před chvílí je dovezla pošta .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nechce se mi to sestavovat :grinning: Chci mu to dát zabalené :grinning: A když to rozbalím, tak to bude v pr.. už to nedám zpět .. a v horším případě mu to dám hned :grinning: :grinning: :grinning: Nebude to stačit v tu sobotu? Příští ? : ))) :sweat_smile:
16. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obla, bude...ale my kdyz dali Xende zidli rozdelanou, tak chytla hysterak, ze ji chtel Jirka smontovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky..
tak ja na docetla par stranek ...
objednala sem toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27338687&tab=4 myslim ze je to dobra alternativa napodobenina:slight_smile:) vlacek sem chtela ale ta cena no..a tot bude stacit .-)
segra Lilce koupila uz ten duplo dum :slight_smile:) a tatovi dneska posta dovezla odrazedlo Terezku :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kristy, dodatečně gratuluji Abince k narozeninám :dizzy_face: Už je to veliká slečna,

bram, to je super, že je vše ok, moc vám to všem přeji, aby bylo všechno jak má být :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici zajimalo by me , jestli to jde na lego nasazovat...
16. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme k vánocům taky kuchyňku. V létě jsme na ni narazili v Hypernově asi za 300Kč a normálně v Tescu stojí přes 1000Kč.
A dnes jsem objednala toto ještě k narozkám: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26169844&tab=1

Snad se jí to bude líbit a procvičí si při skládání části těla :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
K čemu jsou ti bramborovi..? :confused:
16. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
obli, skládají se na ně různé části těla, děláš z toho různé obličeje atd...přidáváš vlasy, brýle, vousy, boty, různě to měníš atd. Mají hodně druhů :wink: Vhodné pro děti od 2 let
16. říj 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc krasne vecicky!
Mici, masinka je uzasna!

my dame kolo az k Vanocum

mne dnes dovezla posta jedly obrazek, David ho nasel, a ma tady hysteraky, ze mu ho nechci dat, snazi se vselijak do te spajzky vlezt... no komik :slight_smile:

ja mam asi zanet mocaku - nevim, ja to nikdy nemela, ale na WC dost divnej pocit... :pensive:
16. říj 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ten Spiderman !!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky, nejprve se omlouvám, že vám lezu do diskuze, ale potřebovala bych poradit. Vy už jste si tím nejspíš prošli. Mám přesně o rok mladšího kluka, jako jsou vaše dětičky, takže mu teď bude rok. Jelikož je u nás sněhu víc než bývá na vánoce, tak mu chci koupit boby. Nemáte některá zkušenosti s bobem Eda?
http://www.hastrmanek.cz/img.php?file=http://www.hastrmanek.cz/obrazky/velky_1195423263.jpg&a
Já jen jestli už na něj není velkej. Moc prosím o info. Díky Pavla
16. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz ma 38,5 jako to se asi zblaznim...
16. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada, hodne pij, pij pij, prolejvej se vodou!!!
16. říj 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram na nejakym jinym shopu psali ze maji vyzkouseno a sedi to na duplo...

nejbe ..taky sem o nich loni uvazovala a myslím že to je tak do toho roku..my loni uz jezdily na normalnich bobech .-))
16. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek