• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
nejbe, i my meli obycejne klasicke boby

Xeni, diky, piju, piju... chudak mala, to je desny
16. říj 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidiet boby potrebujeme!

Ladi, jako je normalni, ze ve stredu dobrala antibiotika a uz ma zase horečku? citi se ale v poho, ale to vzdy 1. den horecky. Rymu ani kasel ani nic nema, v utery u Dr. byla cista na poslech, na nic ci nestezuje...ach jo, jsme objednana na masaz, prijde tchyne, to stejne si to neuziju...
16. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už to dopadlo i na nás,sice nemáme tepltou,je celkem veselá,žravá :grinning: ale teče jí z nosu a trošku kašle :unamused:
Ladi,mě maj ty obrázky přijít v pondělí :wink: jinak na doporučuju brusinkový džus,já na to dřív opravdu hodně trpěla a tohle fakt pomáhá :slight_smile: teda aspoň mě
Jinak sme malý koupily takový to lego nelego Žako-malou to baví tak sme koupily ten obr balík :slight_smile: pak máme objednanou tu kuchyňku-pro tu jedem v úterý ,ale ta bude na vánoce
JInak Xeni na Praze 4 je obchůdek Kamilka tak tam maj tu mp3 taky,mrkni kdyžtak na net,my odtmtud budem mít tu kuchňku :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak boby máme z loňska a malou to dost bavilo,teDˇuž se malá těší v zimě na chalupu na snížek :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak Kika - gratulujem Abinke k cikaniu. :slight_smile:))
No nasa Vika sa uz do papmersky nepocikava asi 3 tyzdbne. Odvtedy mala asi 1 nehodu. Ale neviem preco, hovienko neskonci v nocniku vobec. To naopak len raz skoncilo. Tak ja uz neviem. Krasne sa pyta cikat a to kakanie je nula bodov. :-/
16. říj 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,klid,u nás se taky občas bbek povede do kalohtek,to pa příjde a maminko kakala hováínko do kalhotek :sweat_smile: a když se jí zeptám kam se má kakat tak řekne rozhodně ,že do nočníčku :grinning:
16. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
boby u nas taky bodovaly :slight_smile:

Xeni, neni to moc normalni. Ach jo. David jeste do nedele bude brat leky, ale uz ted je uplne v pohode.
Je to des. Anetka od Svom je taky porad na ATB :((
16. říj 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka uz jaky bez plinek jo? parada:slight_smile:)
my teda curame i kakame v pohode..dneska teda v tanecnim krouzku mela pampersku a odesla..ja kecala a ona stala u nocniku s teplakma dole a nezvladla sundat tu plinu no ..ale jsem ráda že i v cizim prostredi si ten nocnik nasla..jinak jsme tam chodily na takovy maly detsky zachody jak maji ve skolkach..to se mi líbilo..jinak i venku uz ma suchou plinu a cura az doma :dizzy_face:
16. říj 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaudinka už se mi i na čůrání budí v noci,vždycky začne řvát maminko čůrat,bohužel někdy až po tom co se počůrá-jenže jí začlo vadit bejt v tý počůraný pleně.
Kris,kde ste to byly jak máš fotky na Facebooku? Myslím jak je tam Abinka s těma košíkama
16. říj 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme tedy plinaci furt :slight_smile:
ale sunda si plinu, sedne si... ale zadari se obcas... normos cura do plenky
16. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a delam fotoknihy letos k vanocum:slight_smile:) maji je ted v akci na happyfotu :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici fakt? do kdy,já se chystám taky ,už mám njáký fotky stažený pod jednu složku :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
36 stran za 159kč a do 29.10
16. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni,tak to jdu večer do toho :sunglasses:
16. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...my jsme taky na plínách :unamused:

Dneska jsem byla po 4 měsících u kadeřnice, hlídala sousedka :dizzy_face:
Abince dodatečně vše nej k narozeninám!!!
16. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamilka nejak nefacha, tak nakonec dostala v pul 5 burofen, vecer mela 36,4 a ted jsem na ni sahala a je bez teploty, tuk tuk tuk, snad to vydrzi holka moje...
16. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - ved aj Vika vie, ze sa kaka do nocniku. Tiez mi pride povedat, ze: mamainka, ja som kakala do papmy alebo do gatiek. A ked ju zdrbem, ze ci nevie, kde sa ma kakat, tak povie, ze do gatiek/pampersky nie, ale do nocniku kakame aj cikame. Teoreticky to zvlada, len ta prax... Ale aj tak to nechapem - cika krasne, uz jej neujde, ale bobek proste vzdy konci tam, kde nema.
16. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to chce jen čas,minule se mi malá vykadila na koberec a šla normálně pro toaleťák,že to vyhodí do záchoda :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda jsem bez plen, ale zrovna ma chuděrka po těch průjmech pro změnu zácpu...takže porad se ji chce a nic. Bojí se vykakat, budu muset nasadit ty svestky asi
17. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinka jeste plinky ma,ale uz si obcas rekne a vycura se do zachoda

to s tema kosikama- to je v detskym muzeu:slight_smile: na narozky dostane kosik nakupni od kamosky:slight_smile:
17. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz mam antibiotika i ja... vecer jsem uz curala krev - brutalni bolest... snad se z toho brzy vyhrabu
17. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi at ti honza koupi ten brusinkovej džusík...fakt to pomáha!!!
17. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :confounded: to je mi t moc líto,určo si pošly pro ty brusinky,pomůžou :unamused: jé tak to vypadá,že mi jesle příští pátek padaj :sweat_smile: a jí se tak těšila,no snad příště :wink:
JInak u nás sice malá měla dopoledne 37,ale rýma zmizela a kašel taky už tak moc není a navíc sem rozhejbala trošku ten nerv,takže už od zítřka jdu zas tvrdě na cvíčo-dneska sem se šetřila :wink: ,jinak se musím pochlubit,předevčírem můj osobní rekord-54 kila !!! ale od té doby to leze nahoru,páč se mi skříp ten nerv a sotva sem lezla-no a na nervy je nejlepší sladký že :wink: tak sem se léčila :grinning: n o a teď to budu zas pracně hubnout :unamused:
17. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja s tim patkem pocitam, jestli budete chtit a moct a jestli budete taky uz zdrave. Ja na tu preventivku na Prosek musim a navic musim jeste k Dostalovi vratit to foukadlo, takze ja jedu urcite. Mam leky jen do utery, a hlavne uz mi jakoby nic neni. Jen vecer to byl des bes. Deti uz jsou zdrave.
17. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - ty brdo,. ved uz mas menej kg ako ja. :grinning:

Ladi - jj, brusinky su fakt dobre.Ale ak ti dali antibiotika, tie urobia najvacsiu sluzbu. :wink:
17. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Kristy, koukala jsem na fotky :dizzy_face: Holky rostou jako z vody. Bellinka teda strašně vyrostla a má krásné očka. Pořád modré??? :confused: Oslava narozenin taky krásná :slight_smile:

LeniZ, 54 kilo? Teda to jsi fakt hubeňour :slight_smile: To máme teď stejně :slight_smile: Teda myslím, že teď tak nějak budu mít, musíme koupit baterky do váhy :sweat_smile:
18. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano ...
Ladi, ja s piatkom tiez pocitam, Leni, teba aby som potom i uvidela, nie ze len nejake dziny a triko mi pridu otvorit dvere :grinning:
18. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už to na mě taky dolehlo,ale snažím se z toho rychle dostat.
No já už sem určo zas tak dvě kila přibrala :frowning2: a nezapomeňte,že jsem prcek,takže žádnej hubeňour,ale mám jen normální váhu :wink: :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tim pocasim vsechno :angry:
tak se ve ctvrtek domluvime, zda to plati, nebo ne...
ja pojedu nakonec do Prahy i ve stredu, musim jeste neco podepsat ve skole a vratit vstupni kartu, to se mi neeeechceee ...
18. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme konecne objednali darcek ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27042263&tab=1. Snad ho to bude bavit aspon ako drevena vlackodraha ...
18. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek