• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Tak, dnes pride Dav, ale len do zajtra, potok zsae odchadza do zajtra. Zajtra idem knecne podpisat tu pracovnu zmluvu.
Holky, ja tak dufam, ze ho pustia zo starej prace co najskor. Teraz tam bol nejaky chalan na pohovore, tak snad ho prijmu na Davidove miesto, drzte palce. To by Dava pustili o nejaky piatok skor. Nech uz sa mozeme stahovaaaaaaaat!!!!!!!!!!
Uz sa tesim, az vam ukazem fotky nasho noveho bytiku, musime ale este nakupit nejaky nabytok a par malickosti.
Inak ani neviem, kedy urobime oslavu Vikine. V kazdo,m pripade uz neurobime tu chybu, ze by sme nase 2 rodiny dali oslavovat spolu, takze musime urobit 1 oslavu pre CR, druhu pre SR. Tak to bude zase roboty.Ach jaj.

Dnes Vika 2x kakala, z toho raz na koberec a raz do Pampersky. Tak ja uz neviem.... Cika tak pekne do nocniku, ziadne nehody....Bohuzial kvoli tomu kakaniu musi mat furt Pampersky. :unamused:
18. říj 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vsetko ma svoj cas ... Vika vo vsetkom vsetkych predbieha, tak aspon v niecom moze trosicku zaostavat :grinning: :grinning: :grinning: . Aj tak nie je pozadu, ved ja nepoznam vela deti, co su bez plienky pred 2-2.5 roka ...
18. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurat tu na koni je to nejaka vynimocna skupina :wink:. Seb je bez plienky len doma, vonku si netrufnem, aj to su nehody dost casto, ak ho nedavam na nocnik ja ... a v zime sa to podla mna zase trochu skazi, lebo uz nebude pobehovat po byte polonahy ...
18. říj 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Xenda se dnes po dlouhe dobe 2x pocurala, usuzuju, jestli nema neco s mocakem, kdyz porad ma pres cely den okolo 27,5 teplotu, zitra donesu moč Dr., at to posle na testy, co jí to je
18. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejste tu nějaká od Zlína atak? dostala jsem poukaz na 1 noc v hotelu pro 2 osoby ve Velkých Karlovicích, tam teda jako nejedu a navíc se musí koupit 3 noci, aby ten kupon šel uplatnit, no tak je trochu naprd, ale třeba některá bydlíte kousek a chtěli si udělat výlet.
18. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nekoukaly ste některá na Les mrtvých? Já si asi totálka sedím na vedení,ale nják jsem ten konec nepobrala :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem po kontrole :slight_smile: Všechno ok, můj doktor taky říkal, že pytlík tam nevidí, takže asi fakt holčička :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no tak to je radosti! Grutulka. My jdeme 2.11. na dušičky :pensive: ale zase má i Xenuška narozky, tak snad jí dáme zdravé genetické testy :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Kat super! Xeni, budu držet palečky! :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak Xenda dnes bez teploty ale mame byt jeste 2 dny doma, ja uz nevim, co mam delat a to potrebuju balit!krize. Ale hlavně aby byla OK, ve čtvrtek má dětskou party a v sobotu oslavu.
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Miškám všchno nej k svátku :slight_smile:

Bram, budu taky držet palce na genetiku a ať už je Xenuška zdravá :wink:

My máme oslavu přesně toho sedmého listopadu, co se Denča narodila, vychází to na sobotu. Týden před tím se celá rodina sjede na dušičky, příští týden jdeme ke tchýni a ještě musím zkusit upéct cvičně nějaký dort, aby to pak naostro bylo k jídlu, páč jsem nepekla fááákt dlouho.
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to bude Niky - bezva :slight_smile:
David strcil Betce pred chvili propisku do nosu...

Holky, ten patek, rano jsme ve skole na P4 a dorazim metrem k poliklinice cca v 10:30. Od 11h tam jdu, snad tam budu max 20 minut. Pak od 12 jdu k pediatrovi vratit to foukadlo... Jeste nejak musim vyzvednout fotky v drogerii...
Pokud budete moct, slo by dat sraz v 10:30 u metra? Vzali bychom to prochazkou kolem Schleckera a ja bych si pak odbehla k te Dr., vratila se, a ve 12 bych sla s detmi k pediatrovi a pak domu?
No,uvidite, zda budete moci, kdyztak je proste vezmu s sebou :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, mas toho dst teda...my mame 36,9 tak snad to nebude stoupat, Dr. ma strach o mocove cesty, ja si myslim, ze ji nic neni, ale zase to nechci zanedbavat, ale moje Dr. je strasne opatrna, dava pro jistotu porad antibiotika, tentokrat byli opravnene, ale uprimne, tak 2x je dostala myslim zbytečně.
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se vám musím svěřit, mama mi volala, že kontrola kvuli té rakovině až za 3 měsíce, další léčba zatím žádná, máma z toho má dobrý pocit, že prý nádor je na ústupu, ale pořád tam je a bude s ním žít až do smrti a ted se bude čekat, jak zabralo to ozařování. Nevím, jestlinad ní nelámou hůl, ale prý Dr. zněla optimisticky, dokonce jí vysadila ty prášky kvůli otoku mozku. Tak nevím. Co myslíte? mama rikala, at senestresuju, asi psychika hraje hodně, a tím, že máma věří, je asi dost vyhráno, přsto z toho mám divný pocit, ta jiná Dr. ji říkala, že dostane ještě další chemo...
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,já už mám jen rýmu,tak snad se z toho brzo dostanu,jinak my klidně v 10:30 budem :wink: asi nám ještě upeču něco dobrýho ať si dáme do nosu.
Holky ten můj chlap je nepředsatvitelnej-normáně mi schoval baterky s váhy-pravda včera jsem šílela,že jsem nabrla 2 kilča :sweat_smile: prej už se na to nemůže koukat.
Xeni na genetice držím palečky a ať je Xenda brzo ok-s mamkou-hele když i maminka věří,že je to lepší a jeslty se i cítí líp tak je to dobře,oni se někdy dr seknou,pamatuju jak když tenkrát přivezly na homolku mámu tak si myslely,že je to poslední stádium rakoviny a nedávaly nám skoro žádnou naději-nakonec se z toho vyklubalo něco úplně jiného a máma je krom cukrovky dnes v pořádku :wink:
Všem Míšám všechno nejlepší :slight_smile:
Jo mě dneska přišly ty obrázky na dort,tak schovám-my budem oslavovat až 21.11 a mžná ještě 14,nebo 15.11 jak to vyjde s našima,páč táta je furt někde na služebce po čechách a moravě,takže s ním se dohodnout je kapku oříšek.
19. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my musíme oslavovat dřív kvůli tomu stěhování, ale jde jen o týden :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram pokud je jí lepe je to to hlavní..snad na dobre ceste a pár let se jeste bude tesit z vnoučátek!!!
leniz se nedivim že je schoval .-))
díky za gratulace holky.-)
19. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz, schovala bych ti je taky, ale prot, že bych záviděla :grinning:
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, musis verit, ze je to lepsi! Uricte ano! A to je skvela zprava !!

Miso, i my prejeme!

Leni, tak v patek 10:30 u metra, a pak se domluvime, co a jak do tech 12.
19. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, ak veri mama, tak musis verit aj ty, musi z teba citit tu vieru, pozitivnu energiu .. to urco bude dobre.
A snad aj xenuska bude uz zdrava a genetika dopadne na 1.

Leni, ja by som ti tie baterky zobrala uz davno, myslim, ze ta zachranil pred zblaznenim sa :grinning:
A na piatok kludne upec, ja si do nosu dam, my vahu nemame ziadnu :grinning:

Ladi, Leni, u metra budeme 10.30. Tesim sa.
19. říj 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
parada :slight_smile:
19. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se tu někdo ptal na ty boby, tak mi došlo, že máme jenom sáňky... Jaké máte boby vy? Nevím, jestli koupit nějaké obyčejné nebo jestli je to ještě malá? :confused:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Mici dodatečně vše nej :wink: A máš hezkou fotku v profilu :slight_smile:

Kat, my máme boby ještě po mně, takové červené s černým sedátkem, úplně obyč.
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nevím,mě už je dobře,sem bez teplot a kor mírné rými pohodička,malá sem tam zakašle,jako nemá žádný záchvaty kašle nebo že by kašlala každou hodinku,tak nevím,ale snad je to ok,radši ale do kolektivu ještě nepůjdem :slight_smile: akorát musím odpo do banky ,na poštu a nakoupit? Holky co myslíte nemám jí vzít v lékárně něco na posílení imunity? Jako je fakt,že tohle je první kašel po 10 měsících a antibiotika sme ťuk,ťuk nikdy neměli ,ale nevím přeci jen chodíme jinak tak 3x týdně do kolůektivu mezi děti tak aby ještě něco nechytila?
Kat my máme úplně obyč boby ,ale jezdily sme loni s ní :wink: kupodivu pod náma neprdly :grinning:
Jinak dneska jí musím za noc pochválit,hezky se budila na čůrání,takže plena suchá,ale za to po snídani mi dvakrát udělala dáreček do kalhotek :rolling_eyes:
Hurá dneska jedem pro kuchyňku :dizzy_face: ještě sem malý obědnala kufřík s věcma na malování a tímto končím :sunglasses:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a normálně se tam udrží? Mě se teda nechce kupovat nějaký zbytečně drahý, jen aby ty obyč nebyly na prd, že by to neuseděla, ale tak snad jo, když vy je máte :slight_smile: :sunglasses:

LeniZ, my bereme preventivně jednou týdně Osccilococcinum nebo jak se to píše, jedno víčko, páč ten příbalový leták kecá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale my jsme celkově homeopatičtí, takže tak. Jinak asi nějaké vitamíny, ne?

LeniZ a jaký kufřík? Hoď odkaz, jsem zvědavá :grinning:
20. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus děvčata, dneska mám koníkovské dopoledne po dlouhé době :slight_smile: :slight_smile:

Tygr ještě nemocnej nebyl, tak aspon to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://img.mimiaukce.cz/3/2/091016/23/b4148131.jpg akorát je stím spidermanem no,chtěla jsem původně s medvídkem pů,ale zapoměla jsem na něj a byl za chvilku pryč :unamused:
Já totiž žádný vitamíny zvlášť nedávám,maximálně tAK čaj na posílení imunity a na ten mi poslední dobou kašle :unamused: takže jedině ovoce,zelenina,ředěný džusíky,jogurty.
Kat,no nevím naše se normálně držela těch madýlek a nahoře teda jsou trošku nadzvednutý,takže se tam v pohodě i trošku opřela ,akorát mě teda štvalo jak tam padal do těch bob ten sníh :unamused: takže letos budou jak boby tak sáně :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniZ, kolik to stojí?

sis, čus, Denča taky nebyla nemocná, dvakrát měla kašel, ale jinak nic, klepu na dřevo, ale za to milion úrazů... Předevčírem si natrhla ucho :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, natrhla ucho? :astonished:
Tom měl jednou angínu a jinak ty kašlíky a rýmu a pak měl asi 3 x horečku, z ničeho nic a měl ji dva dny, ale nic k tomu :confounded:
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, jo :confounded: , otevřela šuplík a když jsem ho šla zavřít, tak přede mnou utíkala, strašná sranda :confounded: , uklouzla a spadla, naštěstí né na ten roh, to by zas dopadlo, ale nějak ho lízla a o tu úchytku zatrhla náušnicí nebo co a trochu si to natrhla :frowning2: Byla to sekunda, takže až tak nevím, brečela, ale krev netekla, hned na to se šla koupat a tam jsem si všimla, že jí teče krev :unamused: Doufám, že jí to nezačně hnisat :confounded:
20. říj 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek