• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
tak Tygr měl asi 4x malou rýmu, která přešla za dva dny..pak asi tři dny kašlal..ale to bylo fakt vše..horečku měl 2x v životě ..jednou po očkování MMR..a pak jednou, nevím z čeho..to i blil..ale do 2dnů pohoda...tak aspon fakt něco, že nemám s tímhle starosti..pak si asi 3x prokousl ret, když ještě neuměl moc chodit a padal..ale jinak zatím nic..tuk tuk :wink:

no za to těch vyšetření nás čeká hafo a mám z toho hrůzu, chudinka malá moje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

kat: no Denča je dobrý éro :grinning:
20. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat 179 :wink:
u nás krom té blbý salmoneozi jen dvakrát rýmu a k tomu max zvýšenou teplotu a to k tomu nepočítám to natržený obočí :astonished:
20. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis,proboha jaký můžete mít vyšetření když ste takhle zdraví? Asi nejsem moc v obraze co
20. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča taky měla několikrát rozkousnutý ret, pak ten nos, a tak celkově furt něco.
Chudák malej, moc vám držím palce, určitě to bude dobrý. Kdy jdete na první?

LeniZ, tak to jde :slight_smile: Taky musím něco na malování koupit :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: 20.listopadu jdeme k psycholožce..to by mělo být v poho, psala mi maila, že nevadí, když to celý prosedí u mě na klíně..a kdyby hodně plakal, tak příště mám přijít sama..a ona mi poradí, co a jak :wink: no a pak podle toho, co usoudí, se to bude rozvíjet...foniatrie, EEG atd. :wink:

leniz: Tygr vůbec nemluví, neukazuje prstem a málo rozumí mluvené řeči, podezření mám na dysfázii jakéhokoliv typu( dítě nerozumí mluvené řeči, nebo "jen" nemluví)..může to být i lehčí forma autizmu :wink:
20. říj 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, a zlepšuje se to třeba nějak aspoň malinko?
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jako já pokroky vidím, třeba ještě před 3měsícema byl úplně zticha..maximálně řval a hejkal..ted "říká" bá, má, jé, om atd. :wink: víc rozumí, i když na nějaký vysvětlování to fakt není :wink: ale základním věcem jako hají, ham, hačí, pojd atd. rozumí :wink: a on hlavně, co otevře oči, tak fakt zpívá..sice ne slovy..dělá hm hm..ale bezpečně poznám každou písničku nebo znělku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on něco slyší, a hned to umí a pamatuje si to :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no vidíš, tak proč to tak hrotíš, když se zlepšuje? A zpívá, ty jo :confused: :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já to nehrotím, ale něco s tím dělat chce..prostě vidím, že na jiné 2leté děti se vůbec nechytá :wink: čím dřív se začne pracovat, tím líp :wink:
20. říj 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, hmm, asi máš pravdu, lepší, než něco zanedbat. Vy budete mít narozky, co? Dostane něco?
20. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: už dostal knížky, odrážedlo, xylofon, vkládací kostku a stavebnici a pexeso s Krtečkem..možná ještě něco od příbuzných, ale to spíš budou peníze pro mě, abych mu koupila jídlo a plínky atd. :wink:
20. říj 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a co odrážedlo? Denča třeba nechápe, že má točit aby změnila směr.
20. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no jako asi před 14dny si na něj sednul bez řevu a začal se trošku odrážet :sweat_smile: :sweat_smile: ale je to tak 0,00000025 km za hodinu a řídit ještě moc neumí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale sedne si na to, a něco dělá nohama, což považuju za úspěch :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak kolik Denča váží..Tygr zhubnul...a má 9,9kg..jí jen mlíčko s kaší od nestle a Sunarky..a křupky..tot vše :unamused:
20. říj 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, nevím, nejsme schopní koupit baterky do váhy :sweat_smile: Ale něco málo přes deset, táta ji vážil teď na klasické váze a měla přesně deset, ale nevím, jestli to váží dobře...
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute holky ...
no, my sme tu so Sebastianom asi najcastejsie chori, ako tak citam ... Antibiotika uz 4x - 1. zapal priedusiek po ryme, 2. zapal priedusiek po ryme, 3. vysoke horecky, neidentifikovany zapal v tele ... 4. spala
Okrem toho taka mala ryma asi 2x ... Nastastie prvy uraz sa nam stal vcera, narazil na roh postele a rozbil si ret, takze ho ma teraz celkom dost natekly ...
20. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Tygr tam zas nepostojí v klidu, takže nevím přesně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak David mel 2x zanet prudusek a jednou strevni chripku. A rymu ma casto. Ale myslim, ze je to normal, ze zadny extrem.

Siss: David taky mluvi blbe. Slov ma par, a jinak same skreky a blbiny, ale znam ted dalsi 3 chlapecky - starsi nez on, a jsou na tom stejne. Neboj, dopadne to dobre!
20. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: jak už jsem psala hodněkrát..nejde o to, že nemluví..ale že skoro vůbec nerozumí slovům a neukazuje, on to neumí říct ani neverbálně..a to je pak těžký :unamused:
20. říj 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, no... ale rikam si, ze je jeste malej, ze je proste jen "pohodlnej"
20. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jídlo, to už je lepší, vařím jí polívky na večeře, tak to jakž takž jde, záleží jak který den. Ale snídaně... Buď kousíček suchého chleba, namazaný nechce, nebo kousek suchého rohlíku, někdy Monte a někdy pár kuliček Cheerios, toť vše :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no o jídle mi ani nemluv, to bych se z toho musela posrat :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, střevní chřipku jsme měli taky, to jsem zapoměla.

Denču jsem dala spát, snad usne, včera řádila až do tří, pak jsem ji vzala za náma teda, že spát nebude. Jenže pak je protivná. Zatím tam je ticho, ale to neznamená, že spí...

Peču zapékané těstoviny s uzeným, vařím rýži do polévky z toho uzeného, kdyby tu nebyl takový bordel, tak mám pocit, že jsem vzorná žena :grinning: Jenže tu není skoro kam šlápnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska odpoledne jedeme pro mámu na nádraží, přijede po měsíci z lázní, Denča ještě neviděla vlak na živo, tak jsem zvědavá :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheerios taky furt basti ten nas... Ja uz je ani nemuzu videt.

Hele, holky, vcera Davidek pomahal prebalovat Betku a ona se u toho pokadila, to byla nehorazna sranda - byl v soku. Ted ji porad obraci a ukazuje ji na zadek, ze prej BOBO. A na me rano nabehl do koupelny, ukazal a rika PIPI... No comment.
Jinak takhle se zatim mluvi u nas, no...
20. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přišla nám Duplo farma, taková mega bedna :slight_smile: Otevřela jsem to a vypadá to docela dobře, jsem čekala, že to bude menší... Tak teď objednám Tomáše, toho dostane od švagrové a bráchy, kostičky a podložku, to bude od tchýně a je to. Pak ještě ten autobus z FP, ten bude od našich a ještě asi toho Hectora, protože dostane prachy od prababi a další babi s dědou. Oblečení už má a něco dostane na narozky, takže jí ho asi nakonec vezmu.
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, my střídáme Cheerios s Chocapicem. Já to teda nepovažuju za jídlo-tedy jako k nasycení, jenže když nic jiného nejí, tak si pak zas říkám, aspoň něco.

Ladi, to musí být sradna, tedy když to zrovna není na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: , s dvěma dětma :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: Denča to jí? Tygr už umí docela slušně kousat, ale nevím nevím :confused:
20. říj 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, David je miluje vsechny, nejvic mu chutnaji Cookie Crisps.

Sranda je, jak ty deti zjisti ten rozdil pindik X pipinka
:grinning: Ted kazdeho zkouma...

Chodite doma pred detma nahati? Myslim treba jen z koupelny a tak. Ne porad :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denča to jí už strašně dlouho. V čem by měl být problém? :confused:

Ladi, jo, Deniska se totiž stejně dobývá do koupelny, kdykoliv se já nebo Michal sprchujeme.
20. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: v tom kousání,on má necelých 10zubů,takže něco tvrdšího zvejka věcnost...
20. říj 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych řekla pravdu, tak ani nevím, kolik má teď Deniska zubů, ale ona to jí fakt dlouho a to jich měla míň. Dřív to víc cucala, že se jí to rozmočilo a pak to šlo lehce pokousat.
20. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek