• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
těhu dzin uz mam, prodala mi je kamoska, co ji byli male...ten pas je dobrej, ale premyslim, jak se to treba bude hodit ja nevim k fialovemtricku, no kup si to a dej mi vedet, jo?prodavaji to i v obchode?
20. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ještě k akci baterky,tak manžel je vzal páč byly vybitý(taky se občas zváží :wink: ) jenže je dneska nesehnal,sem bez tý váhy jak bez ochrané ruky a cpu se jak nedovená :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce jsem si dala i k večeři normoš pečivo a navrch hrst buráků :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já snad ani pak tu váhu nechci vidět :unamused:
20. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat tak stím jídlem taky tak on teda jí všude a je ve stoličce,ale když jsme na chtě tam stolička není a lítá já za ním a krmím ho když tam přijede teta učitelka v mateřký školce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: si dokážeš představit ty kecy co bude dělat ve školce atd atd :grinning: :grinning:

jinak taky chci být dusledná ale když mě řekne že chce pustit noukyho dám ho tam on nodyho přendám a on jahzdku tak řeknu ne a on řve a řve a řve vypíná to ted mě do toho zvoní tel.já nervy nadranc dám mu tam jahudku za křiku jeho i mě a jede se dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

když se hračku tak mu řeknu musíš uklidit tu s kterou jsi si hrál začne se vztekat tak mu řeknu víš co a dám mu tu další :grinning: :grinning: :grinning: taky na to nemám nerva :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kat už si to nepamatuju,ale hooodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, nevím, jestli to mají i v obchodě. Zatím jsem neviděla. Já mám právě problém s tím bílým a černým, páč trička s dlouhým mám převážně tmavé, takže by se hodil ten černý, ale svetry spíš světlé :confounded: a k tomu by se ten černý asi moc nehodil :confounded:
20. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat tak oba???? :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, Denča se moc nevztekala, ale poslední týden, na zabití :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Celkově je protivná, auuuu :zipper_mouth:
Ona se i u toho jídla nevzteká, ona řekne, mami ne, stačí, Bace-jakože to mám dát dožrat psovi :grinning: , můžu zkoušet letadlo do pusy a kdo ví, co ještě a prd, prostě zavře pusu a konec.
20. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, no asi to tak dopadne, že budu mít oba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen se mi do toho nechtělo dávat tolik prašulí :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj tak mareček ted má období ,že ji hezky,ale jak píšeš pokud si sedl a já donesl taliř před něho tak to bylo ne maminko opravu ne nejdřív jsem se snažila taky letadla,vláčky,ale pak jsem to vzdala
ted máme období jídla tak si to užívááámmmmmmmmmmm sní talíř polívky a jěště druhé asi mu za ten rok vytrávilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zítra jdeme na to přeočkováni se mě moc nechce a mareček říkal,že se těší no to neví co ho čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kat myslím,že to pak dobře prodáš nebo schováš na třetí, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A k té telce, u nás je to furt: mami Samík, pustit televizku, Samíka, mamíííí, pustíme :sweat_smile: A při té telce docela jí, no :pensive:
20. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, no třetí asi né, to by naše finanční situace asi nedovolila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jestli za dlouho by nějaký bylo, tak už budu stará a budu potřebovat jinou velikost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak naše poslední dobou normální vzteklina,dneska sem venku musela napočítat asi do 550 jinak nevím,nechtěla chodit,nechtěla bejt v kočárku,řvala,kopala kolem sebe....tak sem si jí nevšímala a za pár minut už řvala jen symbolicky a nakonec se uklidnila úplně-jako normálně řekne jestly jí něco bolí nebo co chce,ale jak dostane hysterák tak z ní člověk nevyrazí nic krom Klaudinka pláče! :confounded:
20. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, s Deniskou se krom občasných zachvatů dalo domluvit, ale poslední dny hrůza, řeknu ne a začne ječet, nebo třeba neodpovím hned a zase řev, nebo jí něco nepodám hned a máchá naštvaně rukama, chce zmlátit Baxinu a podobně, hrůza :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,u nás podobný,včera večer hysterák,protože sem si dovolila připravovat večeři když ona si chtěla hrát! normálně se mi začla válet po zemi a kopala kolem sebe! Nejhorší je,že jediný co jí utišilo bylo když sem jí pevně sevřela v náruči a říkala aby se uklidnila,že je všechno dobrý,pak sem šla vařit a hysterák zas-to samý zkusil manžel a ona viváděla snad ještě víc :confounded:
20. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ u nás taky poslední dny děs knuči to mě vstávají vlasy na hlavě z toho knučení na to jsme alergická a nebo když mě něco říká a já říkám ne on zvyšuje hlas a pak to na mě řve :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych ho............

u nás je mamíí tebebízu :grinning: :grinning: :grinning: ráno přijde začne mě otevírat oči a hned Noukyho nodyho jahudku mě už z toho hrabe a dnesa usínal a zpíval nouky nouky šou pšátelééé :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha víte co je u nás všechno chce dělat sám tak já poslouchám slovo sam nesu mu polívku a sam sam ¨sam
dneska za mnou přišel do kuchyně a říká mamko opavit chtěl neco spravit tak¨jsme tam šla mákla mu na to že to spravím a onsam sam sam začal kopat nohama a já mu říkám víš co praskal jsme stím at si dělá co che a on přišel a zase spravit mamko no někdy ho fak jako nechápu co po mě vubec chce
20. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo dneska jsem si vzala svoji věc a on začal řvát,že sám sám nechápu ho asi je po MM toho taky dost často nechápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani :grinning: :grinning:
U nás zas chce pomáhat v kuchyni,akže jak se tam přesunu tak maminko židličku,pomáhám jo?
Ráno taky buď maminko Tabíky pustit,nebo maminko kouzelnou školku(ale běda jak tam je pohádka co se jí nelíbí,teĎ byla naštvaná,že přestaly dávat malou princeznu)
20. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé leni mareček taky říká kde je princezna :grinning:
20. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul :grinning:

My máme princeznu nahranou, takže dobrý a Merlin slaví kupodivu hned úspěchy. No nic, Michal mě poslal, ať si jdu okamžitě objednat ty pásy oba a přestanu s tím už všechny otravovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, tak na mě dohlídnul, že jsem to fakt objednala :grinning: :grinning: :grinning: a jdu spát, tak dobrou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prý otravovat asi už tě taky nemohl poslouchat,ale je milej mužeš oba dva super

taky jdu dobrou :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:

Leni u nás taky vedla v kouzelné školce malá princezna a co jí přestali dávat,tak se malá odmítá na školku koukat :sweat_smile: Jsou to už zkrátka potvůrky vybíravý :grinning:
Jinak záchvaty vzteku jsou u nás na denním pořádku,tak doufám,že to časem přejde. Jinak je to moje zlatíčko,pořád se tulí,pusinkuje mě :slight_smile:
A co se týče jídla,tak malá je strašně vybíravá a hned tak něco nesní,ale je hodně polívková,takže asi tak :slight_smile:
Holky prosím,můžete nám písnout komentář http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2388251 ? Děkuju :slight_smile: Jo a nelekat se,na tý fotce Kája vypadá jako golem,ale ve skutečnosti taková rozhodně není :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo taky vam zacali zachvaty? nam uz ustávají...minule to byla síla ale jeětě...
kat jsem ti taky chtěl napsat že za 700 oba je dobry, protoze za 1 tehu trcko das to samý...pak napis reference...
21. říj 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

hanul, no on je ze mě vždycky na nervy, když za ním desetkrát příjdu, jestli si myslí, že je lepší to nebo to, on řekne, že třeba se mu víc líbí to první, a já řeknu, no jo, ale...a milion argumentů, proč by bylo lepší to druhý :sweat_smile: On mi od začátku říkal, ať si vezmu oba, já nechtěla, že je to zbytečný, že bude stačit jeden... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pekk, hlas zaslán :sunglasses: Karolínce to moc sluší, ale fakt :wink:
21. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
bram, já vím, ty těhu tuniky jsou mnohem dražší, nebo těhu svetry, ale minule jsem se bez všeho obešla, tak se mi do toho nechtělo investovat ani teď, když je to jen na takovou chvíli :sweat_smile: Až dorazí, tak napíšu :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat: Děkuji :sweat_smile: A kdy nám konečně hodíš nějaké foto bříška,ať se můžeme pokochat :grinning:
21. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
pekk, no jedno už tam je, tak já dneska fotnu :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano ... my sme hned zacali nehodou, to jak som vcera vravela, ze zatim nic, tak sa mi to vraci :grinning: :grinning: :grinning:
Zakopnul so sklenickou v ruke, rozbil a porezal sa na zapesti, normalne asi 3 cm dlha rana, nastastie nie hlboka ... Esteze mame Snoopy naplaste :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek