November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
lada82
13. únor 2009
zdravime Renuskacool 😉
u nas pres den jak kdy, vetsinou spi, kdyz ho hlida nekdo jinej, asi ho vic unavi
sisstin
13. únor 2009
kat: malá ještě jí v n oci? :-o
svoma
13. únor 2009
Mě malá spí přes den jen dopo a to různě,někdy půl hodiny,ale spala už i tři a půl zrovna předevčírem,ale to byla výjimka. A večer se koupe v šest,nají se,dám jí do postýlky a to usíná hned,protože je utahaná,jak nespí odpo.
katarina82
13. únor 2009
sis, jj 8-( Ale zatím nějak nemám sílu jí to odepřít, zkoušeli jsme to jednou, ale to jsem málem obrečela s ní a to jsem teda vůči jejímu pláči po prořvaném půlroku imunní 8-( , ale tohle bylo hrozné, ona ani tak neřvala, jak byla nešťastná, mi ji bylo fakt líto |-| Tak jsem to po cca dvou hodinách vzdala a dala jí mlíko.

No nic, musím jít, Denča tu za mnou lítá s kombinézou a ječí, že chce ven...
sisstin
13. únor 2009
holky..mě teda fascinuje, jak už ty vaše děcka komunikujou...to teda u nás naprosto nic..vždycky jen můžu tak hádat, co chce |-|

kat: jo ty vlastně kojíš co furt? No tak to je normoš 😉 to budeš asi ještě hodně dlouho :-N
iris
13. únor 2009
My v noci nekrmíme...naštěstí 🙂
renuskacool
13. únor 2009
Mi sme teda vždy spinkali v pohode,teda ak nebola Terezka chorá,alebo nás netrápili zúbky.Cez den si pospí cca od 10.00 do 12.00 a večer ide spinkat okolo 19.00 a vstava so železnou pravidelnostou o 7.00 😃
svoma
13. únor 2009
Sis moje malá taky moc nekomunikuje,ona má na všechno dle,dle,umí akorát máma,mami,táta,bába,teta,pak když se jí někdo zeptá kde je táta,tak řekne táta pa a pak její oblíbené dejde,což znamená nejde,to používá často.Ale rozumí teda hodně,tak aspoň něco. 😉

Renus tak to se máš,mě spala celou noc od narození do čtyř měsíců a pak konec,katastrofa. :-|
katarina82
13. únor 2009
sis, jo no, v noci ještě kojím...
Denča komunikuje super poslední dobou x-) A už na mě neřve mama, ale hezký mamííí a na Baku volá Bakííí 😃
Jo a furt za mnou lítá a hladí mě a tak x-) To ještě nedávno nedělala x-)

renus, tak to je super režim na spaní, ale já po tom našem ročním hororu, jsem vděčná za součnasný stav x-)
lenkazdenek
13. únor 2009
ahoj holky,tak u nás byla včera noční do půl 10 :-S takže na práci jsem ani nešáhla ]-( ( ikdyž věřím,že by se to malý líbilo,rochnit se v papírech)
Ladi mě zas kamarádka doporučovala nevěstu 🙂 já se vdávala v 5 měsíci a šaty jsem sehnala horko těžko,přes pas byly všechny ok,ale přes prsa sem je nedostala 😞
jinak přes den spíme od 1 do 2
sisstin
13. únor 2009
svoma: tak to je šikula..Tygr neřekne nic..jen mamama..a slabiky, ale nema to žádnej význam :-S a rozumí max. tomu, že něco nesmí..jinak podle mě nic..takže když něco chce, a já nevim co..tak řve nebo knučí..a to je celý dny furt dokola 8-(
lenkazdenek
13. únor 2009
luci,to se moc nevyspíš 😞
svoma
13. únor 2009
Kat malá za mnou poslední dobou taky pořád lítá,jenže mě to až tak skvělý nepřijde,chce pořád chovat,nemůžu nic dělat,dřív nechtěla vůbec a teď tohle.Zrovna předevčírem jsem potřebovala vařit,tak jsem jí dala Erikovi do pokojíku,ať si hrajou.,jenže ona ne,si stoupla ke dveřím,začala ječet a mlátit do nich hlavou. 😞 V noci taky nemůžu na záchod,to řve,dokud nepřijdu. A ještě ke všemu začala děsně žárlit na Erika,ten se ke mě chudák nesmí ani přiblížit,protože to se hned přiřítí ona a začne ho mlátit,kousat nebo štípat a ještě u toho ječí. ]-(
katarina82
13. únor 2009
Jo a od včera přidala k tomu svému oblíbenému DEJE?, když něco hledá takovou hereckou scénu 😃 K tomu hodí takový udivený a "naštvaný" výraz, otočí ruce dlaněma nahoru a takový tím hraným udiveným toném říká "no deje? Deje?" a kroutí hlavou 😃 No já chcípám 😃

Začala zívat, tak se jí snažím zabavit doma a půjde spát, snad |-|
svoma
13. únor 2009
Leniz to teda fakt ne. :-| Jenže nevím,co s ní. Sice přestala v noci jíst,ale zase dělá tohle,to krmení dvakrát za noc bylo lepší,se najedla a většinou hned usnula,ale tohle. 😞
lenkazdenek
13. únor 2009
to u nás když se jí něco nelíbí udělá ksichtík,zavrčí a prohne se dozadu ,ale už vím jak na ní,vždy když to udělá tak jí polochtám na krčku a má to 😃
luci to s tím záchodem máme stejný,manža nemá šanci ji utišit 😞
svoma
13. únor 2009
Leniz Mp taky ne,když na ní promluví,tak ječí ještě víc.
lenkazdenek
13. únor 2009
luci,jj přesně,akorát furt přemýšlím kde se stala chyba,asi ve mě,protože,když byla malá tak sem k ní chodila spíš jen já,manžu jsem nechávala odpočívat a tady to mám 😞 uspávání už snad ani neřeším,někdy mám sto chutí jí tam nechat ať si řve,protože když je tam s ní člověk už 3/4 hodinya ona se furt převaluje,leze po vás..... :-S tka to potom vzdávám a beru jí do obýváku a za hodinu zkouším zas.
svoma
13. únor 2009
Tak já naštěstí aspoň uspávat nemusím,když už nic jiného.
katarina82
13. únor 2009
LeniZ, tak usínání máme už taky v poho, až na vyjímky jako úplněk a nebo zuby, jinak jí položím ona mi zamává, já odejdu a ona spí. Dřív, když mi někdo vyprávěl, že mu takhle usíná dítě, tak to bylo pro mě úplný sci-fi 😃
svoma
13. únor 2009
Holky,kdy smí med?Jsem jí v noci chtěla dát teplé mléko s medem,to prej zabírá na spaní,ale MP říkal,že med smí až ve třech letech.
lenkazdenek
13. únor 2009
holky tohle vám závidím,já už jen jak vstávám z postele tak malá zpozorní a začne hysterák a je schopná řvát opravdu hodně dlouho
luci nevím,nědko říká od 3 někdo po roce =-)
sisstin
13. únor 2009
svoma: trocha přírodního medu, ne nějakýho extra slazenýho..ji nic neudělá 😉
lenkazdenek
13. únor 2009
Kat,jak si to udělala :-N pro mě to je sci-fi 😃
svoma
13. únor 2009
No já právě četla někde ve dvou letech a někde v jednom,ale MP tvrdí,že až ve třech,ach jo,se zeptám mamky a bude to.
micinka22
13. únor 2009
ahoj vespolek..my spime od 12-15 a od 20-8 .-) plus minut pul hodinky ...takze spokojena jsem jak zelva i kdyz v noci jí..
no u nas v noci vstava MM a jsem rada ze aspon neco a muzu ji s nim nechat kdykoliv ..stejne jako s babulama a dedulama... .-)

Svoma myslim že od roku..ale trosinku...my nedavame ..jen kdyz je to ztreba kase s medem ..tak tam je samo..a ta je od 8m....

Jo a mame konecne 8 zub...4 vlevo dole .-)
svoma
13. únor 2009
Tak mamka říkala,že to můžu zkusit,ale zatím jen malinko,kdyby měla alergii.
lenkazdenek
13. únor 2009
my už med teda zkoušela,trošičku na chleba a v pohgodě, zatím sme ťuk,ťuk bez alergie na jídlo,tak ještě aby nebyla na pyly
svoma
13. únor 2009
Leniz alergie se může objevit kdykoliv,kámošky bratránek začal být silně alergický až v 18 letech,už ani nevím na co všechno.
katarina82
13. únor 2009
LeniZ, IP 😉

Mici, Lilinka v noci jí? Jsi říkala, že jí to odnaučujete, ne? Se mi teda něco vybavuje... Nevyšlo to? :-S

Začni psát odpověď...

Odešli