• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
zdravime Renuskacool :wink:
u nas pres den jak kdy, vetsinou spi, kdyz ho hlida nekdo jinej, asi ho vic unavi
13. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: malá ještě jí v n oci? :astonished:
13. únor 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malá spí přes den jen dopo a to různě,někdy půl hodiny,ale spala už i tři a půl zrovna předevčírem,ale to byla výjimka. A večer se koupe v šest,nají se,dám jí do postýlky a to usíná hned,protože je utahaná,jak nespí odpo.
13. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jj :rolling_eyes: Ale zatím nějak nemám sílu jí to odepřít, zkoušeli jsme to jednou, ale to jsem málem obrečela s ní a to jsem teda vůči jejímu pláči po prořvaném půlroku imunní :rolling_eyes: , ale tohle bylo hrozné, ona ani tak neřvala, jak byla nešťastná, mi ji bylo fakt líto :pensive: Tak jsem to po cca dvou hodinách vzdala a dala jí mlíko.

No nic, musím jít, Denča tu za mnou lítá s kombinézou a ječí, že chce ven...
13. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..mě teda fascinuje, jak už ty vaše děcka komunikujou...to teda u nás naprosto nic..vždycky jen můžu tak hádat, co chce :pensive:

kat: jo ty vlastně kojíš co furt? No tak to je normoš :wink: to budeš asi ještě hodně dlouho :sweat_smile:
13. únor 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My v noci nekrmíme...naštěstí :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi sme teda vždy spinkali v pohode,teda ak nebola Terezka chorá,alebo nás netrápili zúbky.Cez den si pospí cca od 10.00 do 12.00 a večer ide spinkat okolo 19.00 a vstava so železnou pravidelnostou o 7.00 :grinning:
13. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis moje malá taky moc nekomunikuje,ona má na všechno dle,dle,umí akorát máma,mami,táta,bába,teta,pak když se jí někdo zeptá kde je táta,tak řekne táta pa a pak její oblíbené dejde,což znamená nejde,to používá často.Ale rozumí teda hodně,tak aspoň něco. :wink:

Renus tak to se máš,mě spala celou noc od narození do čtyř měsíců a pak konec,katastrofa. :unamused:
13. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, jo no, v noci ještě kojím...
Denča komunikuje super poslední dobou :dizzy_face: A už na mě neřve mama, ale hezký mamííí a na Baku volá Bakííí :grinning:
Jo a furt za mnou lítá a hladí mě a tak :dizzy_face: To ještě nedávno nedělala :dizzy_face:

renus, tak to je super režim na spaní, ale já po tom našem ročním hororu, jsem vděčná za součnasný stav :dizzy_face:
13. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás byla včera noční do půl 10 :confounded: takže na práci jsem ani nešáhla :angry: ( ikdyž věřím,že by se to malý líbilo,rochnit se v papírech)
Ladi mě zas kamarádka doporučovala nevěstu :slight_smile: já se vdávala v 5 měsíci a šaty jsem sehnala horko těžko,přes pas byly všechny ok,ale přes prsa sem je nedostala :frowning2:
jinak přes den spíme od 1 do 2
13. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: tak to je šikula..Tygr neřekne nic..jen mamama..a slabiky, ale nema to žádnej význam :confounded: a rozumí max. tomu, že něco nesmí..jinak podle mě nic..takže když něco chce, a já nevim co..tak řve nebo knučí..a to je celý dny furt dokola :rolling_eyes:
13. únor 2009 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,to se moc nevyspíš :frowning2:
13. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat malá za mnou poslední dobou taky pořád lítá,jenže mě to až tak skvělý nepřijde,chce pořád chovat,nemůžu nic dělat,dřív nechtěla vůbec a teď tohle.Zrovna předevčírem jsem potřebovala vařit,tak jsem jí dala Erikovi do pokojíku,ať si hrajou.,jenže ona ne,si stoupla ke dveřím,začala ječet a mlátit do nich hlavou. :frowning2: V noci taky nemůžu na záchod,to řve,dokud nepřijdu. A ještě ke všemu začala děsně žárlit na Erika,ten se ke mě chudák nesmí ani přiblížit,protože to se hned přiřítí ona a začne ho mlátit,kousat nebo štípat a ještě u toho ječí. :angry:
13. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a od včera přidala k tomu svému oblíbenému DEJE?, když něco hledá takovou hereckou scénu :grinning: K tomu hodí takový udivený a "naštvaný" výraz, otočí ruce dlaněma nahoru a takový tím hraným udiveným toném říká "no deje? Deje?" a kroutí hlavou :grinning: No já chcípám :grinning:

Začala zívat, tak se jí snažím zabavit doma a půjde spát, snad :pensive:
13. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to teda fakt ne. :unamused: Jenže nevím,co s ní. Sice přestala v noci jíst,ale zase dělá tohle,to krmení dvakrát za noc bylo lepší,se najedla a většinou hned usnula,ale tohle. :frowning2:
13. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás když se jí něco nelíbí udělá ksichtík,zavrčí a prohne se dozadu ,ale už vím jak na ní,vždy když to udělá tak jí polochtám na krčku a má to :grinning:
luci to s tím záchodem máme stejný,manža nemá šanci ji utišit :frowning2:
13. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz Mp taky ne,když na ní promluví,tak ječí ještě víc.
13. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,jj přesně,akorát furt přemýšlím kde se stala chyba,asi ve mě,protože,když byla malá tak sem k ní chodila spíš jen já,manžu jsem nechávala odpočívat a tady to mám :frowning2: uspávání už snad ani neřeším,někdy mám sto chutí jí tam nechat ať si řve,protože když je tam s ní člověk už 3/4 hodinya ona se furt převaluje,leze po vás..... :confounded: tka to potom vzdávám a beru jí do obýváku a za hodinu zkouším zas.
13. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já naštěstí aspoň uspávat nemusím,když už nic jiného.
13. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, tak usínání máme už taky v poho, až na vyjímky jako úplněk a nebo zuby, jinak jí položím ona mi zamává, já odejdu a ona spí. Dřív, když mi někdo vyprávěl, že mu takhle usíná dítě, tak to bylo pro mě úplný sci-fi :grinning:
13. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdy smí med?Jsem jí v noci chtěla dát teplé mléko s medem,to prej zabírá na spaní,ale MP říkal,že med smí až ve třech letech.
13. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tohle vám závidím,já už jen jak vstávám z postele tak malá zpozorní a začne hysterák a je schopná řvát opravdu hodně dlouho
luci nevím,nědko říká od 3 někdo po roce :confused:
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: trocha přírodního medu, ne nějakýho extra slazenýho..ji nic neudělá :wink:
13. únor 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jak si to udělala :sweat_smile: pro mě to je sci-fi :grinning:
13. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě četla někde ve dvou letech a někde v jednom,ale MP tvrdí,že až ve třech,ach jo,se zeptám mamky a bude to.
13. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek..my spime od 12-15 a od 20-8 .-) plus minut pul hodinky ...takze spokojena jsem jak zelva i kdyz v noci jí..
no u nas v noci vstava MM a jsem rada ze aspon neco a muzu ji s nim nechat kdykoliv ..stejne jako s babulama a dedulama... .-)

Svoma myslim že od roku..ale trosinku...my nedavame ..jen kdyz je to ztreba kase s medem ..tak tam je samo..a ta je od 8m....

Jo a mame konecne 8 zub...4 vlevo dole .-)
13. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamka říkala,že to můžu zkusit,ale zatím jen malinko,kdyby měla alergii.
13. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už med teda zkoušela,trošičku na chleba a v pohgodě, zatím sme ťuk,ťuk bez alergie na jídlo,tak ještě aby nebyla na pyly
13. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz alergie se může objevit kdykoliv,kámošky bratránek začal být silně alergický až v 18 letech,už ani nevím na co všechno.
13. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, IP :wink:

Mici, Lilinka v noci jí? Jsi říkala, že jí to odnaučujete, ne? Se mi teda něco vybavuje... Nevyšlo to? :confounded:
13. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek