• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
deni, ty jo, ještě že to docela dobře dopadlo :pensive: To je jak u nás, jak řeknu, že něco nemáme nebo neděláme, tak šup, druhý den je to tu :grinning:
21. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved prave, preto uz radsej nic nevravim :wink:
21. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
som pridala svoje brucho v 17 tt. Zatial este nemam ten pigmentovy pasek. Myslim, ze v prvom tehotenstve som ho mala celkom skoro ...
21. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, to je pidi břicho, jako minule, co? :grinning: Mě za poslední měsíc vykouklo :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my jsme taky každou chvíli samej úraz :confused:

Denis,koukám bříško skoro totožné jako se Sebíkem :wink:
21. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano..
pekk mas hlas.-) Lilca ma bundu taky větší a jak je tuhá tak vypadá podobně :grinning: :grinning: :grinning:
kat vidis a budeš ladit se vším:slight_smile:))

u nás se taky vzteká..všechno dej dej deeeeeeeeeeeeejjj...kdyz se nastve tak vsechno mlati a kope..no obcas se naprahne a zarazi..pac vi ze to bude bolet jenom ju že.-)
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné odpoledne

tak sjme po očkováni :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že to bude ok

jinak s těma očima jdeme k dr.říkala že tak malé děti si nevymýšli a když to říká často at naněho koukne jestli třeba blbě nevidí a z toho ho to muže bolet jiank za měsic jdeme na synflorix teda máme recept tak jěště popřemýšlím,ale spíš že jo
ke stahováni mě řekla že jemně stahovat aby mohl čurat dobře a že do 5 let je čas,že by měl být on první kdo si to stáhne tak uvidíme říkala,že se tím nemám trápit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jinak dneska přišla ta vláčkodráha a je nádherná at už jsou vánoceeeeeeeeeeeee musela jsme si ju složit a vyzkoušet :dizzy_face:

deni kráásný bříško :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mareček přišel do ordninace měl natrénováno tak řekl dobý den paní doktoko a pak dodal bolí často oči to už nemlě říkat :grinning: jen jsme mu říkala,že to pani doktorce řeknem žeho bolí často oči jsme se nařechtali dr.že teda na 2 dítě a jěště kluka mluví krásně :dizzy_face:
no jenže pak ona tam má hračky atyji nechtěl vrátit tak asi chtěla dodat vztekat se umí taky pěkně :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím si že je zvyklá kluka po nás tam tahala maminka smykem :grinning:
21. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nám dneska dorazilo to chytré pero,tak se snad budu na vánoce těšit víc než naše malá :grinning: teDˇjak je tady u nás cirkus,tak furt,maminko půjdem cirkus jo? :grinning: Ale mě se na to zdá ještě malá,vydrží sotva půl hodinky na tu školku :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekk, posílám hlasík :wink:
21. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
STÝSKALO SE MIIIIIIIIIIII :grinning:
21. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:

Leni a myslíš,že si s tím chytrým perem dětičky vyhrajou? Není to pro ně ještě moc náročný? :sweat_smile:
21. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakej hlasík? jsem asi uplne necetla, pek znova hod odkaz, at ti taky poslu
21. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek, nasa znama ma to chytre pero, a jej holcicka sa s tym vyhrala celkom hodne.

Aj ja uz chcem vlackodrahu ... dufam, ze potom vydrzim mu to nedat do tych narodenin :grinning: :grinning: :grinning:

Stahovat som skusala tak jemne pri poslednom kupani, a zda sa mi, ze mu to pomaly pomalicky zacina povolovat. Inac vobec nepretahujeme, ale on jak sa vo vani a pri kazdej prilezitosti hra s pindurom, tak si to asi natahuje sam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, to je prej at nejlepsi varianta, na druhou stranu brachovi to zarostlo, musel na operaci, celkem malej. Ale uz nevim kolik mu bylo.
21. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pek,no nevím,ale když zvládne skládat puzzle a zkouší ovládnout počítač tak tohle podle mě zmákne taky :wink:
Mě ten hlas nejde odeslat,se to vždycky zasekne :frowning2:
Tak si říkám ještě že nemusím řešit tyhle problém s tím přetahováním :sweat_smile:
Elíku vítek zpátky :slight_smile:
21. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho asi taky zkusím koupit :slight_smile: Snad to nebude další krám do baráku :grinning: :grinning: :grinning:

Bram: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2388251
21. říj 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat co tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26512150&tab=0 je blbej?

Pek, jdu poslat
21. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi se musis zalogovat do MMB
21. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ už se zdařilo,mě se vůbec dneska na to mmb nešlo nahlásit,nják mi blbnul :unamused:
21. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně zase nešel 5 dní kůň :astonished:
21. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já myslím, že není blbej, jen je myslím jednovelikostní a to já bych musela na 100% zúžovat, tak jsem si vzala ten dražší, v nejmenší velikosti a uvidím, no... Možná budu muset zabrat i ten vícevelikostní :unamused:
21. říj 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram a včera jsi mě nakopla, jak jsi tu vedla sama se sebou monolog, jestli koupit duplo domeček nebo ne a než ti někdo odpověděl, tak jsi ho objednala :grinning: a dneska jsem objednala zbytek lega i pro naše a pro tchýni a i toho chodícího čokla a mám snad všechno :slight_smile: Ještě koupím v obchodě nějaké drobnosti, fixy a tak, lahvičku pro panenku a v Ikey box na lego, páč jsem vzala to s normoš krabicí a Denču mám hotovou :sunglasses:
21. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen nakukuju, já momentálně spíš řeším, jestli odejít od manžela :unamused: On se sice snaží, ale mně už to nějak nic neříká.Jsem taková "už si dělej co chceš", velkej podíl na tom mají i jeho rodiče a nějak chci mít klid.

Jinak dárky...kámoška mi slíbila pro Toma sehnat lego, je zaměstnanec, tak by to bylo za bezva cenu :dizzy_face: Chci ho k narozkám.
21. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, já myslím, že bys měla jít. Řešíš to už dlouho... :wink:
21. říj 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, ak myslis, ze to nema buducnost, tak asi sa musis rozhodnut rychlo. Cim dlhsie to budes natahovat, tym horsie pre teba i pre Toma ... Ked bude Tomik starsi, alebo sa pritrafi druhe dieta, uz neodides ...
Rozhodnutie je samozrejme na tebe, urcite je to pre teba strasne tazke ...
21. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HUrá už mám baterky ve váze a kilo dole :dizzy_face: :dizzy_face:
Iris,já myslím,že rozhodnutí je na tobě,ale pokud si nerozumíte a jste v podstatě jen spolubydlící tak to asi nemá cenu,co třeba něco co by váš vztah oživilo?
21. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!
Iris, nechces zkusit uvolnit jeho misto pro nekoho, kdo si te vic zaslouzi?

Holky, ja dnes v MHD zjistila, ze kombinace eskalator + kocar + Davidek za ruku je pro nas zatim naprosto nebezpecna... Takze v patek jedu do skoly a na Prosek jen s Davidem... Mimco bude s babickou doma.
Plati i tak minisrazik?
21. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris gratuluji k rozhodnutí...bude to tak lepší...

jo a nam segra koupila lego domeček na narozky:slight_smile:))) už se na neho tesim..bednu mame(teda mam v ni kramy tak je musim vyhodit :slight_smile:)) a furt pokukuju v obchodech ze bych koupila nejakou malou sadu uz tedka:slight_smile:
21. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, brisko uz se krasne rysuje!! Super.
21. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek