• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, jasně ,že platí-ty bláho tak tu kombinaci si ani nedovedu představit :confounded: ikdyž škoda ,jsem se na malou těšila :wink: v kolik teda dáme ten sraz? Jestly chceš tak mlžeš Davču nechat u mě než pojedeš do školy
21. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauu holky,ladi prosim te,jak stihas byt tady na konovi???
ja se sem dostanu ,kdyz abigail spi,to je 2 hodiny denne.... jinak jsem taky spis na facebook... ale i tak,nestiham :grinning:
21. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy :dizzy_face: Jak to jde s dvouma holčičkama? Ať se připravuju :grinning:
21. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zahul :slight_smile: ale je to krasny :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Abinka? Pomáhá? :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazi se:slight_smile: je takova mala maminka :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no jde o to, kdo je závislák, já sice nestíhám, ale nějak mam PC furt zapnutý, tak když jdu okolo, zasednu na chvilku, jako nečtu májovky 2010 - holky, co jsou doma na rizikáči toho nakecaj! :grinning:

Kat, no to já koupim teda asi taky ten pás, ale XL, tak jsem asi pro tu levnější variantu, japorad nějak nevim, jestli to nesluší spíš takovejm těm typům typu ty: tzn. hubený, jen bříško...no...nevim, abych nevypaadla jak velryba ještě s kruhem kolem pasu... :grinning:
21. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy: To je dobre! Davidek uz taky pomaha, uz je to cele lepsi, uz to neni tak desnej zahul...
Jak stiham Kone? Kdyz je doma Honza, nebo kdyz si Davidek hraje sam a Betka spi, nebo kdyz obcas oba spi, tak pracuju na PC a mrkam na Kone.

Jinak jako jsme se malem zabili na tom eskalatoru... Dolu v pohode, ale nahoru jako fakt ne, to jednou rukou nejde... Kocar mi skocil dva schody dolu, ja ho branila telem, do toho Davidek sotva stal, no krize. A vylezt z tech schodu taky nic moc. Jenze proste na Vysocanske zase nefungoval vytah !!!

Leni, ja jedu do skoly uz v 8. ToTi nemuzu udelat... Ale muzu dat sraz drive tim padem. Klidne uz v 10.
21. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela dziny s pasem, a jeste jeden pas jsem si koupila... bez pasu bych umrela bolesti zad, mne to strasne pomahalo
21. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky levny lego http://legenio.cz/
21. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,my vstáváme v 7 takže by to bylo ok,ale na tu 10 je fakt,že to bude lepší,aspoň stihnu uvařit oběd :wink:
21. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, překonala jsem se a hodila pupek do alba :sunglasses: Ale je to focené teď ráno, večer je podstatně větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, takze v 10 na metru Strizkov?
Levnejsi lego je i na morelega.cz, duplik.cz - ale ja som napr. tu vlackodrahu najlevnejsie videla na mmb ...
22. říj 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, Kat, je krasne a fakt malinke. Teda moj pupek je vecer min. o 2 cisla vacsi, vyzeram ako pred porodom :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, i můj pupek je večer mega :grinning:
22. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak hlásím, že dvouleté míry jsou 85cm a 10,1kg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak to jste docela "vysocí" :grinning: , my asi nebudeme mít ani těch 85cm :sweat_smile: Ale zase možná bude malilinko těžší :grinning:
22. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdneni?katy vy dvě a mega břich a jo :grinning: :grinning: kecky :wink:
Sis,ty jo proti vám sme tlutý máme 87cm a 11 kilo :slight_smile:
JInak si představte jakej já sem blbec,večer sem malou uspala a úplně sem zapoměla ,že nemá plenku(dávámě těsně před spaním ) a v půl druhý řev z pokojíčku -maminko počůrala!! Chuděra úplně mokrá postel,polštář a celý pyžamko :frowning2: tak sem ještě v noci pslíkala peřiny a malá spala u nás
22. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, zitra v 10 tam :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ať žije koncentrák...zrovna žije jen na mléčné stravě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sissss přejeme Petínovi moc zdraví a at se ukáže že je zcela v pořádku :slight_smile:))
no a míry teda... to jsme měli v roce..ale ješte a o 2,5 kila víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to já bych ráda, kdyby nějaké to mlíko pila, aspoň něco, že... Jo a vy slavíte už dneska, já ani nevím, kterej je den :sweat_smile: Všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně to zdravíčko a dobré výsledky u doktorů :wink:
22. říj 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, no my jsme proti Lilince jako jiný ročník nebo co :grinning:
22. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jenže on ted pije jen to mlíko :sweat_smile: ráno mlíčko s kaší od Nestle, večer to samý...a přes den tak 10kukuřičných křupech...od 18m přibral 200g..ehm :sweat_smile: :sweat_smile: ale normálně mu vylezly najednou spodní 3,4,5,..a nahoře čučim, že mu už kouká kus stoličky...tak ono to bude asi k těm zubům..protože takhle špatně nikdy nejedl :confused:
22. říj 2009 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi, taky se přidávám a přeju Péťovi vše nej :slight_smile:
Mici,my nosíme furt tu z loňska :sweat_smile: ,ale jednak tam bunda v odkazu už není a jednak je tady v sobotu burza :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám mrtě oblečení v 92 a nemůže to nosit..teda jako bundy a svetry jo, ale kalhoty ani omylem... :confused: i ty 86 má po chvíli až u kolen, jak je mu to obří v pase :confounded: v pase je mu akorát 74 :pensive:
22. říj 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis,jj taky mám na zimu koupenou 92 a kalhoty dlouhý,široký,bundu má jak hastroš,jediný co může mít jsou trika,pyžamo a svetry :unamused: takže máme už přes rok furt 86
22. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já mám 12-tery džíny v 92...no kdy to bude nosit nevím..a dlouhý by mu byly taky ještě šíleně :sweat_smile:
22. říj 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak aspoň víš z čeho to je, denča jí blbě a nevím proč :unamused: Nejlíp jí ve vaně, hraje si a já do ní něco cpu, to toho sní docela hodně, ale co je to za systém, že... :pensive:

My taky nosíme hadry z loňska, jen na narozky dostane bundu a oteplovačky, ale to zas bude mít určo i další rok, minimálně :sweat_smile: Kalhoty má Deniska taky všechny velké v pase.
22. říj 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek