• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, 12-tery džíny???? :confused: :grinning: Co s tím děláte? My máme patery a stejně všechny nevynosí.
22. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Kat: Teda ty máš bříško jako já netěhu ráno a před snídaní :grinning: A to si teď teda hoooodně lichotím :grinning: :grinning: :grinning: Nééé,fakt máš hezké bříško :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kde letos nakupujete pro prcky kozajdy,nebo sněhulky? Já uvažuju,že jí je ještě objednám z nextu,ale plavu v těch jejich velikostech.... :unamused:
22. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pekk, díky :sweat_smile: Ale večer je to fakt horší.
22. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kat:já ho oblikam každý den jinak,navíc to má jak nový,takže to pak prodávám za pořád slušný peníze,takže se mi min.50%penězi vrací...navíc mě to baví prodávat v aukcích :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, tak my bychom to nevynosili, že... Tady okolo baráku, kdy má všechno po pěti minutách jak prase, bych jí to neoblíkla a do města chodíme jednou za uherák, takže do obchodu a na návštěvy jí bohatě stačí to, co máme a i tak některé svetry a tak ani neměla na sobě.

Pekk, mám pro Denču zatím jedny, něco mezi, takové jakoby Goratexy.
22. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kat:Tygr si ještě v životě žádný oblečení neuspinil,strašnou dobu jen jezdil v kočáru,teď uz teda i vyleze z něj,ale to stejně jen chodí,na nic nesahá atd.,takže jestli někdy bude jako prase,tak to oslavím...
22. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, Ladi, tesim sa na zajtra ...
a to sa chodi na 2 rocnu prehliadku? Som ani nevedela ... cakam, ze nas pozvu na 2. ockovanie spalnicky ...
22. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Siss, ten tvoj Tygr je teda velmi slusny ... Sebos zasadne saha na vsetko mozne i nemozne, otvare dvere na vsetkych autach okolo, vyskusa vsetky schody a schodiky, na ktore narazi ...
Hej, a vsetko najlepsie k narozkam! hlavne aby bolo vsetko v poriadku ...
22. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, tak to my jsme jak prase furt, pořádl leze kam nemá, skáče v bahně, sedá si na patníky, sem tam zakopne, hrabe se v písku, ráchá se v Baxině misce venku a tak.

Deni, jo a o otírání se o špinavé auta, to ani nemluvím...
22. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
den:on ještě pořád nechodí bez kočáru,jen když někde sedím,tak chodí okolo...ale jakmile se zvednu,tak okamžitě rev a chce do kočáru,boji se venku chodit...takže tak.Nikam neleze,na nic nesahá,jen se drží u mě nebo mi sedí na klíně,je to na palici...
22. říj 2009 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my taky chodime vsade este s kocarkom, lebo vedla neho alebo za ruku, to nehrozi, to len ked sme v parku, ze ho vidim na 50 metrov dopredu, dozadu, dolava i doprava :slight_smile: inac na chodniku bezi predo mnou, alebo ho musim drzat a takmer tahat za sebou ...
22. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no já doufám,že se ho tak do půl roku zbavíme,přece někdy musí začít chodit bez kočáru...já to bez něj zkoušela,ale on si sedne na zem,řve a ani se nepohne,takže nevím,jak ho to mam naučit...asi potřebuje čas ještě,z kočáru prvně vylezl tak v 18m,možná i dyl...
22. říj 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
David je uz skoro pul roku bez kocaru... jinak to neslo...

vse nejlepsi Petovi!

tesim se na zitra, na kontrolu jdeme s tim dychanim, dvouletka asi neni, nebo jo?
doufam, ze nebude zitra David deti placat jako Betku - to ho desne bavi :(
22. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas nejvic jedou teplaky že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady kolem je blata habadej...i tygr by se ušpinil ani by nevěděl jak :grinning: :grinning: :grinning: a na hezko máme taky troje kalhoty ...staci to az az ..
zato kombinez a oteplovaku mame habadej :grinning: :grinning: :grinning: snad bude ten sníh
22. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ale mame docela problem, uz asi tyden odmita pliny - proste si ji sunda, vytahne a basta... ale na nocnik si nerekne, takze cura kdekoli... sunda si i ji v posteli klidne...
tak mu davam slipy nebo treninkovky, ale tam se vycura proste okamzite, ikdyz treba tesne predtim sedel na WC nebo nocniku, me z nej klepne
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame troje dziny, ale vsechny mu padaji ze zadku a jedny teple manzestraky, jinak same teplaky taky
22. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky řekla,že dvouletá prohlídka není, mě teda aspoň dr. říkala,že na další kontrolu máme přijít až ve 3 letech.
22. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
LAdi to mi delala Lilca taky..jak citila na zadku kalhotky nebo plinu okamzite curala..takze sem ji ukazovala ze musi kalhotky sundavat ....tak ho nechavej jen v teplacich..Lilca taky byla zezacatku aby to mela jednodussi na sundani..
22. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
OK, zkusim, diky :wink:
to bude veci do pracky... :grinning:
22. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dvouletá prohlídka není..jen to přeočkování..pak je až ve 3 letech..em se na to tedka ptala dr jak byla lilca nemocna
22. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme byli venku, jsem pohrabala listí trochu, stejně to tam bude zítra zas. Teď jdu vařit, udělám tu játrovou omáčku s rýží, jak jsme se tu o ní docela dávno bavili, tak snad když si z toho vyházím ty játra, tak to jednou za těhu vadit nebude...
22. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...já dělám takovou "čínu", kuřecí+sojové maso, zeleninu a k tomu rýži...
Tom má džíny asi čtvery, ale stejně je neunosí, u nás na samotě jsou nejlepší tepláky :grinning:
Včera jsem měla normálně klíště :angry:
A to rouhodnutí...v srdci ,mám pocit , to je definitivní, a to je asi to nejhorší...hlava to zatím pořád přebírá, kvůli bydlení a tak...není to jednoduché.Ale chce to rozlousknout, co nejdříve.
22. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
iris ty jo kliste:/(( fuj at uz zalezou a pomrznou potvory jedny://....no pokud se srdce už rozhodlo..hlava musi zařídit to ostatní:slight_smile:) držím moc palce !!!!!

já budu vařit zapečený prsa kuřecí ve smetaně :wink:
22. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky ..
jsem nemocná, až hrůza .. dnes si vzala maličkého tchýně.. a já tu převorávám byt.. a uklizím.. místo toho, abych ležela pod duchnou.
V SO má Ondrášek narozeniny.. a tak to tu musím dát trochu do pořádku. Dnes jedeme ještě odpo nakoupit na oslavu a večer musím vařit a začít se pižlat s tím marcipánem.
Jo, jsem na sebe zvědavá .. mám 38,7 .. a kašlu jak starej tuberák, kouřící 2 krabičky denně.

Peťkovi přejeme VŠE NEJLEPŠÍ .. a hlavně zdraví, protože to je nejdůležitější .. to ostatní přijde samo.. :dizzy_face:
22. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, mňam :slight_smile: ale mně to tady taky krásě voní :dizzy_face: když u mně je nejhorší, že vždycky zvítězí smysl pro povinnost a moje city jdou stranou :frowning2: Čekám na MS.
22. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Obluš ty jo to v neděli padneš a budeš se kurýrovat jo!!!!

Lilča je taky grogy..sice už sopel moc neteče ..ale začla kašlat ..čaje nechce,jitrocelák nechce..to je boj..děsny.
22. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťkovi vše nej! :dizzy_face:

Obli, ať jseš brzy ok :wink:

Tom je zatím v pohodě, ťuk, ťuk.
22. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
To zvládnu holky.. ale díky.. není to tak hrozný .. :wink: Můžu si za to hlavně sama.. :zipper_mouth: Já totiž nic kromě čaje, propolisu a vincentky na hlasivky nepožívám.. tzn. paracetamol, na podporu vykašlávání, proti kašli .. No jo.. zdravotní sestra :sweat_smile: Já totiž nenávidím léky jako takové .. paralen musím v nejkrajnější nouzi polykat alespoň po půlkách .. a to mi stejně vždycky zůstane někde v krku .. a kapky tak maximálně do nosu. :grinning: :grinning: :grinning:

Neberte si ze mě příklad... :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Obluš..nápodobně a to zdravotník nejsem :grinning: :grinning: :grinning: my máme doma taky jen tak paralen....Llčs teda sirupy nějaky ...
22. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek