• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Obnli, to znám, prášky jen v krajním případě, odmala nesnáším polykání pilulek, takže se mi často stává, že je prostě vyzvracím...paralen jedině po půlkách, katastrofa byly nedávno ATB na zánět močáku, musela jsem polykat celé, jinak bych tu druhou půlku určo nepozřela :wink:
22. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, ať je brzy lépe :wink:

Denča snědla sama skoro celou misku rýže s tou omáčkou :confused: Půlku jedla u stolu se mnou, pak jsem jí teda musela pustit telku :rolling_eyes: , ale nemusela jsem to do ní cpát :dizzy_face: , tohle jí fakt asi chutná, furt říkala, mňam, mňam, doblůtka :grinning: Jenže takhle jí fakt málo co :unamused:
22. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad léky, já měla antibiotika naposledy někdy na základce. Né, že bych pak už nebyla nemocná, ale najeli jsme na homeopatika a tak, takže pokud neumírám, tak se léčíme takhle a nám to teda funguje :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska asi dorazí ten pes, co jsem ho včera objednávala :confused: Mihaj někde od Olomouce, ale fofr teda :sunglasses:
22. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nerada zeru leky, ale jaksi taksi za posledni dobu bych bez ATB asi byla mrtva :cry:
David bez te pliny schvalne furt leze po pohovce, do postele atd., ja ho pretrhnu
22. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Denča si zas sundává plínku, když jde spát, pak je celá postel počůraná a to skoro pravidelně :rolling_eyes:
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. jako já mám lekárničku nacpanou .. od všeho něco .. včetně šití, věcí na odběry, někde možná i ambuvak.. :grinning: Ale já z toho používám maimálně náplast na puchýř a občas teploměr : ))))

Iris.. Přesně tak .. já mám vždycky "pocit" .. že mi to vázne někde v krku .. tak dlouho se mi zvedá kufr .. a snažím se to polknout.. až se mi chce zvracet .. :confounded: Představa mega ATB mě děsí .. :grinning:

Jinak došlo mi to "lego" jixin.. s tím vláčkem .. a řekla, bych, že je super .. :wink: Bude vydřenej .. :slight_smile:
Takže doporučuju.
:wink:
22. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat .. to byl můůůůj typ.. Ondis jí taky miluje.. ostatně on všechno omáčkový : ))) Ale játrovku s rýží nejvíc.. asi jí uvařím :grinning:
22. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo .. to jsem Vám neřekla.. na odpolední spaní už je bez pleny.. takže jen večer :wink:
A to nějak omylem.. jako LeniZ.. zapomněla jsem mu jí jeden den dát, on šel spát bez ní .. a vstal jako obvykle a já koukám, že je bez pleny a suchej .. od té doby odpo neplenujeme .. :grinning: :wink: Jsou to 4 dny ..
22. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tom se před chvílí vzbudil a odmítá obědvat, tak má smůlu a bude hlady, je nějakej špatně naloženej, hejká jak blázen :unamused: Pití vyžaduje z normoš hrnku, nebo skleničky, tak máme pořád po podlaze mokro a Cira se hárá , tak pořád něco někde stírám :angry:
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblus tyjo to je rychlost teda!!! ja to dneska platila :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ráda že to bude pasovat..my uz mame od segry ten domek,od svagra dostane cirkus a pak jeste koupím tu mega ZOO a nejaky dopravni prostredky..letadlo,policii a tak:slight_smile:) uz se na to nesim..v Ikey chcu koupit ten stolek mammut ..ma jenom židle...a zda se mi celkem velkej na to stavění..a pak ji vezm,u regal se trema boxama na to lego:slight_smile:

Kat jj Mihaj je tady kousek od nás..je to skladiste jak blázen:.-))) by se z toho decka pomatli kdyby to videli :grinning: :grinning:

Tak my taky popapali..potvurka jak uz nechce tak to da psum dojist....no ma to okoukany od nas ze://
22. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul .. no my máme doma teď ty hasiče, kus zoo a přemýšlím o té velké.
Box na lego taky budu muset vymyslet .. :pensive:
22. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to bylo hned jasné :slight_smile: Taky o tom uvažuji :wink:
22. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se od našich.
My máme asi 6 tery džíny + manžestráky,zateplený kalhoty a maskáčky :grinning: sice je mi jasný,že ti zašpiní,ale mi když jdem ven tak jdem v podstatě do města a díky bohu se nják extra nezašpiní,nejvíc jí baví něco zbírat a tak,někdy chce jen sedětz v kočárku a baštit rohlík.
Jinak venku chodíme jak kdy,když jen na nákup do blízkého obchodu tak bez kočárku,když dál tak s kočárkem,ale ona chvilku jde a pak chce nosit na ruce :unamused:
Mě teda léky nevaděj,já radši hned po něčem šáhnu :sweat_smile: nebo aspoň po bylinkovém čaji.
Jinak my přes den plůínu na spaní nemáme,jen ven a na noc a to venku zůstává většinou suchá :dizzy_face: ale furt my kadí do kalhotek :rolling_eyes: přitom ví,že kakat se má do nočníčku,ale beztak se vykadí do kalhotek ,příjde ke mě a maminko pokakala do kalhotek šikulka :confounded:
Dneska tady začla chodit a říkat,já chci ségru,já chci ségru :grinning: to bude mít Zdenda radost :grinning:
jinak na zítřejší srazík už se moc těším :slight_smile:
22. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sněhule máme,jedem v zimě na hory,tak je určo na sáně nebo na boby využijem,těch Essin za litr(oni je snad rok co rok zdražujou loni stály 750) by mi bylo líto :sweat_smile:
22. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam zase kadit do pliny nechce uz dlouho, ted uz ani curat - ale to ani do WC...

stul Mammut mame, je bezva, jde z nej vsechno umyt :sweat_smile:
22. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mala ma zase ted vecer 37,5 tak uz nevim, jinak vse OK a pres den se mi zda ze nic nema...ja nevim co mam adelat...
22. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nej nej Petovi!!!

my mame tento ulozny box nebo jak to nazvat a super:slight_smile:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=9404945&id=875390592 (je tam v pozadi :slight_smile: )
22. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:.

Preju Petinkovi vsechno nejlepsi k narozeninam:slight_smile:.

Jinak vsechny moc zdravim. Dekuju za inspiraci na darky - jsem ves leniva a nechtelo se mi moc hledat, ale Thomas vlacek me nadchnul a pak vsichni volali co prinest k narozeninam - takze budem mit z toho lega asi vsechno :grinning: , ale zase to vydrzi na dlouho a zabavi se i tatinek s maminkou.

Kristy odkud mas ty ulozne boxy a tu skrinku? Hodis mi odkaz - neco bych na ty Petinove kramy taky potrebovala.

Jinak jsem podlehla hackovani, tak se nenudim.

Holky ja jsem takova lemra lina, ja uz mam nakoupene skoro vsechny darky na Vanoce, sedim si v kresle a objednavam:slight_smile: NO neni to nadhera.

Mejte se tady moc krasne a vsech oslavencum preju vsechno nej.

Bram to je hruza s tou teplotou, nerikala TI na to neco doktorka? Ja si pamatuju, ze kamoska mela dite, ktere melo chronicky zvysenou teplotu - kolem tech 37,6.

Jinak Petanek do zachodu jenom cura, kadi zasadne, kdyz mu dam cvicnou na ven:slight_smile:.
23. říj 2009 ve 03:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

kristy, super ty fotky, jsem si to včera pořádně prohlídla a hezký teda :dizzy_face:

gabbi, viděla jsem tvou háčkovanou čepici pro Petina, super :wink: Už mám taky spoustu dárků na Vánoce, ale jen a jen díky internetu, jinak bych neměla nic, po obchodech se mi teda chodit nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

K těm boxům, já chci něco takového pro Denču, ale spíš nějaký větší kus, musím vymyslet, taťka s bráchou mi to udělají. Teď koupím v Ikey jeden velký zavírací úložný box na kolečkách je myslím a pak bych chtěla něco většího se spoustou těch boxů.
23. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vám řeknu jak mám skvělýho manžílka,včera jsem šla nečekaně do divadla(po 3 letech) táta nestíhal a bylo to lístky na Někdo to rád horké-což sem chtěla vidět,jenže beznadějně vyprodáno,jenže jsem chtěla na dnešek něco upéct aby sme s holkama měli co mlsat-představte si,že můj drahý normálně upek za mě a ještě mi popřál příjemnou zábavu a když sem přišla domů,dítě chrnělo a po celým bytě to krásně vonělo :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabi tak s tím háčkováním tě obdivuju,já si furt říkám,že s něčí takovým začnu-třeba i s pletením,jenže na to nják nejsem :unamused:
JInak jsem na tom podobně,mám už taky pár dárků a povětšinu z netu :grinning:
23. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se holky obávám, že mi Denča přestane spát přes den :frowning2: Vím, že někomu už děti nespí, ani já ve dvou letech už nechodila spát po obědě, ale já byla tak ráda, že spí... Jenže ona sice po delší době přes den sama usne, ale pak blbě spí v noci a od dvou do pěti třeba řádí, nebo od tří nespala vůbec a tak, poslední týden děs, jsem byla mrtvá, včera nespala a spala jakž takž celou noc, i když se teda taky budila, ve zase usnula, narozdíl od předešlých dní. Doufám, že je to zas jen nějaké období :pensive:
23. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ, super :wink: A divadlo se líbílo?
23. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jj bylo to super,hned bych šla znvu,byla to fakt sranda,jako Zdenda do divadla rád nechodí,ale tohle by se mu asi ltky líbilo :slight_smile:
Kat,u nás se zas naopak začlo spát přes den,minulej tejden přes den vůbec nespala a včera si šla sama lehnout :confused:
23. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vcera nespali a mam podezreni, ze na to dojela tou teplotou, ted ale porad jeste spi, jsem zvedava, jak ji donutim vycurat se d osterilizovane lahve
23. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme podotýkám, že poprvé :sweat_smile:, do divadla v sobotu. Dostali jsme od našich lístky na Čtyři dohody s Duškem, tak jsem zvědavá, máma z toho byla nadšená a kámoška taky a přitom ani jedna není "divadlový" typ, tak uvidíme :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,tk přeju aby se líbilo,já mám lístky ještě na příští týden,ale asi je dám mámě a tátovi,když já teď v divadle byla a Zdenda o to eztak moc nestojé-naopak se děsil,páč kalhoty jsou mu už hoodně těsné :grinning:
Xeni já myslím,že po probuzení to půjde dobře :wink:
23. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo povedlo se, teplota 36,9 tak ja jdu k Dr. protoze zitra ma oslavum,, holky nemela bych to zrusit, ale vzhledem k tomu stehovani by o ni prisla uplne...
23. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nam bude delat kompletni testy - no jinak rikala, ze vypada zdravě...no...a slavt muzeme prej...
23. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek