• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahojky, Bram, tak snad to bude vsetko dobre.

Gabbi, ja teraz skusam hackovat Sebikovi capicu, ale zatial len bojujem, takze idem strikovat. Vlnu uz mam :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ma 37,9, holky, to uz bude 3. tyden co je nemocna a porad asi nelečíme, ach jo, zítra má mít tu oslavu!
23. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Bram...
my budeme slavit az 7.11.

Deni, Leni, jeste jednou moc diky a musime to zopakovat, Davidkovi to ocividne svedci :grinning:
23. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asii ty zuby...myslite ze je to mozny, dr. rikala, ze jsou to stolicky...
23. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, my sme mali teploty zo zubov, rezali sa mu vsetky 4 spicaky naraz, tyzden boli vysoke 38-38.9, dr. tiez kontrolovala krv, moc, boli sme na URL a nic ... ale po tych 6 dnoch mu teploty ustupili sami od seba
23. říj 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, Davidek je nahodou zlaticko :grinning:
23. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt rikam, svedci mu to :slight_smile: doma je dnes celou dobu bez pleny - jasne, pocural se , ale plinu uz proste nechce...
varim dnes uz druhy hrnec bramboracky, jsme zrouti
:grinning:

a Leniz, posles mi recept na tu dobrutku, co byla na stole, prosim?

holky, a co ten hromadny srazik? nic?
23. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som za akykolvek srazik, aj ked nebude celkom hromadny :grinning:
23. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi Davča fakt zlatíčko :slight_smile: Já sem taky pro srazk naší to taky svědčí,představte si,že mi spala přes hodinu :grinning:
ladi receptík : 1 hera,50g sýra apetito,350g polohrubé mouky-uděláš těsto to necháš chvilku odležet v ledničce,pak uděláš maličký koláčky a naplníš je buď povidlama,džemem,tvrohem.... a po upečení obalíš v moučkovém cukru :slight_smile:
Zdeni recept na korpus ti hodím do IP jo :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik leni
23. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
syr Apetito?
ty jo, to je bomba :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jj ,taky sem na to vejrala když mi to tchýně donesla :grinning: manžovi se líbí jak je to jednoduchý
xeni já tipuju,že to asi bude k těm zubům :wink:
JInak malá dneska ani nevyžadovala pohádku a písničky-obložila se plyšákama a stačilo když sem 10 minut počkala než usne :sunglasses:
23. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak my dnes pokračujeme, po ránu 37,1, je bledá, enchce jíst a jen koukat na TV, ale tu komentuje dobře. Po obědě jí dám nurofen, aby tu oslavu přežila, stejně si myslim, že toho na ní bude moc, ale ono jí fakt jinak nic není, tak přeci kvuli zubum to nezruším, když i Dr rikala, at oslavujeme.
24. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Xeni, snad bude lépe !!! A užije si to :slight_smile:

Malá ochutnávka fotek v albu .. :wink:
24. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi přejeme moooocc zdravíčka a ať je pořád tak úžasnej jako doteď :slight_smile:))) Užij si oslavu chlape :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Obluš fotky super..řádí na kole?? pujdete ven?? pak napiš jak mu to šlo:slight_smile:
24. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišul, moc děkujeme !!! No je vydřenej ! Úplně .. :dizzy_face: Nic jiného nedělá .. jen jezdí .. a nechce si nic sundat .. :grinning: Všechno je tak nějak s Tomášem.. takže je úplně maximálně šťastnej .. ostatně .. podle fotek : )))
Kolo bomba.. ven možná nachvilku půjdou .. před obědem :slight_smile:

Tak já mažu potáhnout dort ..
24. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi,hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: ať si pěkně užijete oslavu :wink:
24. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Ondraskovi vsetko naj naj naj!!!!!!!! Krasne narodeniny a do zivota vela zdravicka, stasticka a radosti :grinning: :grinning: :grinning:
Fotecky uzasneee!!!!!!!
24. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme holky.. jsem nějaká naměkko .. :pensive: Přijde mi to jako včera a zároveň tak dááávno .. Ach jo .. :pensive:

Kolo a potřeby k němu měly oooobrovský úspěch .. Byl šťastnej .. a užil si to.. odpo, až přijde rodina .. bude chaos .. a už by to nebylo ono .. :slight_smile: Bude mít dárků hromady ..

Ale krásná byla ta reakce .. když jsme mu ty balíky donesli .. Byl zrovna ve stanu .. odhrnul ty dveře a řekl "Nejdu ven, jsem doma" .. pak zbystřil dárky .. a málem ten dům zbořil.. normálně začal skákat, pištět a volat " Jéééé dárečky!!! Moje dárečky!!!! Rozbalim, rozbalim. Míšo (ten jeho hroch), koukej to je moje .."S Ondrou jsme se málem počůrali .. a dojalo nás to. :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betynka a Davidek preji vse nejlepsi!
24. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky krasne - kolo super! jeste do prosince musim promyslet, zda tohle nebo Davidka, ale asi Davidka, uvidim, co Lilca na Terezku
24. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Též se přpojuji ke gratulacím Ondráškovi a přeji do dalšího roku hlavně zdravíčko a at jste všichni šťastní a spokojení :wink:
Je vidět, že kolo a mašinka Tomáš měli úspěch :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, tak rodinná oslava u nás super, mala byla z dětí nadšená, až na tchýni a její sestru (tetičku) - OK, ale ty dámy jsou případ Petr teda...no ale ted jsu spat, mam toho dost, hodim i nejake fotky potom.
24. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vse nje Ondraskovi,u nas je porad jeste sobota:slight_smile:
25. říj 2009 ve 02:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky:slight_smile:

Prejeme s Petinem vsechno nejlepsi Ondrovi - taky jsme to stihli jeste v sobotu :grinning: .
Fotky ma uzasne:slight_smile:

Kristy tady prosim, odkud mas ten ulozny (jak to mam cesky napsat) - to ono, vis:slight_smile:

JO to hackovani me uklidnuje a zabijim tak dlouhe vecery - ne ze bych mela nejake volne, ale treba ted jezdime casto do Denveru - tak Petr ridi a ja hackuju - dve hodky tam, dve zpatky a pul cepky hotovo:slight_smile:.
Kristy napis my obvody holek do IP - at muzu zacit neco tvorit:slight_smile:.

Jinak mam zada v pr... uz 2 tydny, bolest hrozna, 2 dny jsem nemohla vylezt s postele. A zajimave, ze primo v miste toho nepovedeneho epiduralu. Ted mi ta bolest zacala slehat do nohy a kycle - pocit na po***. Takze doporucuju vsem nastavajicim zkusit to bez epiduralu :confounded: .

No jdu motat cepici. Mejte se krasne:slight_smile:
25. říj 2009 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

ELi , super fotky, úplně mě to navnadilo na kolo, ale Denča to fakt ještě nechápe :unamused: Příští rok ho dostane.

Holky, nemáte někdo nějakou kreslící tabulku? Vím, že známá říkala, že některá je ok a některá naprd, jenže na ní nemám číslo. Nevíte náhodou, která je dobrá? Stojí to přece jenom kolem pětikila...
25. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkujeme .. bylo to bezvadný .. užil si to, měl tu děti .. tak byl šťastnej a spokojenej .. :dizzy_face:
Myslím, že sevydařilo .. :dizzy_face: Dárků moc .. největší úspěch kolo a to lego s mašinkou .. Což jsme čekali .. :slight_smile:
Hrozně se mu líbilo sfoukávat svíčky.. foukali jsme, dokud nevyhořely .. :slight_smile: Byl strašně zlatej ... :slight_smile:

Těším se na Vánoce !!!

Dnes přejeme ANETCE od Lucky .. VŠE NEJLEPŠÍ, PRINCEZNO !!!!! :dizzy_face:

Kat, my koupili kreslící tabulku takovou tu magnetickou za 5 Euro v Německu .. a je super :slight_smile: :wink:
25. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetce všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :slight_smile:

Eli, takže myslíš, že i ta levná stačí, jo?
25. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ja tenkrat hazela odkaz... Je to ta ART and FUN, nebo co to tam je... Stoji asi 300.
25. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek