• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat my mame tabulku za 60 Kč od Vitnamcu, uz asi rok, ted po roce jsme za 60 kč kupovali druhou, protze se rozbila, ale je bezva a uplne stačí...

Jak jsem uz psala vše nej všem všem, protoze já nevim kdo kdy přesně má...

u nás MP3 uspěch u velkých dětí, ale ráno si ji uz taky uzila...prekvapilo mě, jak je velká...jinak lego, a uspěch zaznamela pokladna...

Fotky má tchýně, tak musím stáhnout, my natáčeli na kameru. A bude materiál na vánoční dárek v podobě sestříhaného filmu...
25. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat .. no levná ..? Záleží na tom jaká .. ono vNěmecku je to levnější ... Ale za 500 bych jí teda nekoupila .. max do 300 ..
25. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, dík, na mmb je za 199,- Já jsem předtím ty tabulky nesledovala, tak jsem to nějak přehlédla.

bram, super, že má Xenuška radost z dárečků :dizzy_face:
25. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat my máme asi taky tutéž co Laduš http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19182444&tab=10 :wink:
25. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu máme my!!! V modrém .. za 5 euro ..
25. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já právě vyslala mnžu s malou ke tchýni,tak si v klídku zacvičím a uvařím,odpoledne jedem na výstavu Aztéckého zlata :slight_smile: tak to snad nják s malou přežijem.
Xeni to je bezva,že se oslava nakonec povedla,já jsem zvědavá jestly na vánoce na tu mp3 někoho zlomíme :sweat_smile: včera už sem nadhazovala co asi tak k vánocům,tak uvidíme :wink:
25. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sem včera malí na té burze sehnala celkem ucházející kombiézu a 2 budny-řeknu vám,ještě že sem nikde neobjednávala novou 92 páč je to na ní šíleně velká,brala jsem jednu 92 a jednu 86 a ta 86 je jí ještě větší,takže letos žádnou novou zimní bundu fakt mít nemusíme :sweat_smile: ,ale za to ségře sem tam pořídila nádherný zateplený lacláčky pro prcka,fakt pro malý tam toho měli hodně,ono vůbec am bylo buď pro miminka nebo pro větší :unamused: ale co bundy sem sehnala,kombinézu taky,i tepláčky takže vše co jsem potřebovala,na kalhoty a svetry sem ani nekoukala,máme jich tolik,že to ani neunosíme :wink:
25. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tu tabulku máme obyč z Tesca a nemůžem si vynachválit :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tabulka je celkem jednoduchej princip, zvladaji i číňani, není treba davat víc peněz, no...

MP3 jela cele dopo, musim rict jirkovi at tam hodi i jine pisnicky, nejak jsem z toho byla tumpachová, porad kluci kluci s klukama...

No tchýně se na nás docela obořila, že si tetička (po které jsme zdědili kdysi byt, do kterého jdou ted naši a který jsme dostali v rámci vyrovnání, že se vzdáváme majetku po tchýni - barák v Praze - má nepoměrně větší cenu, než náš byt,a le to je jedno) tak, že si tetička nepřeje, aby byl byt napsaný na naše. To, že naši nám dávají byt asi tak za 4 miliony, t.j. o 2 miliony vic nez ma cenu nas stávající byt, tak za to nesmíme na naše tenhle byt napsat, že si to prý tetička nepřeje, ale já tomu nevěřím. Hlavně co jí je do toho, je to náš byt, kterej nám už jednou dali a ted si po 5 letech kladou podmínky, že ho nesmíme vyměnit?No strasne jsem se závěrem oslavy pohádala a rozčílila, Jirka se mě nastestí zastal, ale i svagorvá a svagr, at nám do toho nekeca, ze je to nase vec...
25. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram .. :astonished: Pokud je byt Váš, je to Vaše věc a nebrala bych ohledy.. Bez kompromisu .. Pokud jste ho jednou dostali a byt je na Vás psaný, může být ostatním naprosto šumák co s ním budete dělat .. i kdyby to mlo být sídlo Háre Kršna.. :wink: Hodnoty v tom nehrají roli .. tady jde o fakta a princip :wink:

Vůbec se nerozčiluj a nezatěžuj se tím.. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera vyslechla od tchýně.. že na oslavě byla "negativní atmosféra" .. :wink: :grinning:
25. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli a kdo tu atmosféru vytvořil? Že by sama tchýně :grinning: :grinning: :grinning:

Hoď fotečky z oslavy :slight_smile:
25. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, je to ta tabulka, i my mame modrou a taky z Nemecka :slight_smile:

Negativni atmosfera? To je komicke...

Bram, vubec nezavidim, je to neprijemne. Ale nenech se citove vydirat.

Tak... A ja ted zkusila ten Vas tip - jatrovku. A fakt bastil, az mel boule za usima!!! To nechapu. Bleeee, ja to nerada. Ale snedla jsem taky.
25. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ..sem nasla na sparkysu..http://sparkys.cz/tat-hraci-kufrik-depo-masinka-tomas/d-26278/
Kat a v tesku maji velkou magnetickou tabulku a levnou .-)) dneska sem na ni koukala..ale mame od sousedky .-)
25. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nevím .. prostě "negativní atmosféra " .. :grinning: na dětské oslavě, kdy Ondrášek připočůraný štěstím .. :sweat_smile:

Asi jsem měla hrát loutkové divadlo a panáčkovat..
25. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, bud bez starosti, tchyne si naší malé ani nevšimla, jen seděla a pila víno, a když přišli děti od švagrové, tak běžela naproti ke dveřím a rozplývala se, jak jim to sluší a fotila je....no a xendu vubec, že...
25. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Xeni,ta mp3 je veliká,to sem ani nečekala... JInak oslava pěkná,koukám,že jsi dost zhubla :slight_smile: i dortík pěknej :slight_smile:
Eli :grinning: :grinning: to mě dostalo-negativní atmosféra :grinning: my teda nebudem mít na oslavě žádné dětičky,teda krom Maxíka a s tím si malá asi ještě moc nepohraje :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsme se navečer stavili do Tesca a já tam objevila mega akci na duplo kostičky!!! Tuhle sadu, přesně tak jak je vyfocená za 499,- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27776415&tab=0
25. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi, obvody zmerim a napisu...

tu storage thing jsem koupila v IKEA , mame tady v Cincinatti. nevim,jestli to jde koupit online....pokud ne,mohli by jsme ti to koupit a poslat postou,jen nevim,kolik by to stalo.... cela ta vec stala 60$-50 za ten box, 3$ za kazdej bin... (my uz tri ty zeleny storage bins co jsou vevnitr doma meli)
25. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u Abinky 49 cm (snad jsem to zmerila spravne,kolik ma Peta? ) a u Izabell 39cm??? nevim,jestli je to spravne....
25. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaqt, to si delas prču...koupilas? to bych si snad od tebe taky vzala...no ale my ted mame 2 sady, + jsem objednala ten domek, asi ji to staci, pak uz bude mit taky normos lego, že...
25. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
xenuska je super! ale ta MP3 je silene velika tedy... my uz ty veci nemame ani kam davat... ach jo
25. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,hele vidělas o u nás ne :wink: :grinning: já teda vůcec netuším kam to po narozkách a vánocích dáme,asi něco půjde zas dál
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ze jdem do většího, si vyskakuju ted, no já byla z tý velikosti v krámě taky v šoku, ale mala ji taha všude teda...
25. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už čůráme normálně, už jí to nebolí, tak snad to byla jen opruzenina. Ono se to řílá, tak jí tolik nepozoruj, ale to je pořád něco a když brečí au au když čůrá do nočníku, to se nedá...
26. říj 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

bram, jj, koupila jsem dvě a máme vystaráno. Zrušila jsem u paní objednávku na kostičky, u které beru i jiné věci, naštěstí to nebyl problém. Určitě to bude hned pryč, kdybys to chtěla, tak bych zkusila poprosit bráchu, protože Michal jel dneska brzy ráno na školení do Lednice na dva dny, takže jsem bez auta a neměla bych to jak přivézt.
26. říj 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak Betuli asi rostou uz zuby, protoze noc po dlouhe dobe fakt tragicka... a ted to nedospim, nebot Davidek uz tu radi
26. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, to je mi líto :frowning2: Denča díky posunu času vstávala po šesté, chjo, a to přitom byla v noci vzhůru a brečela, nevím proč.
26. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, David take vylezl uz kolem 6 hodin... a spat sel nekdy v pulce Superstar
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek