• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
holky, tak jsme byli na te krvi, brali ze žíli, děs běs, než jsme dojedli hranolky za odměnu, tak volala laborka doktorce a ta hned nam, ze okamzitě k ní, vysoké leukocyty, CRP snad 22, naše tam uz nebyla, tak zástup, bylo pred námi 10 dětí!!! jako krize nad krizí, zkusili dalsi antibiotika, tentokrat jestli to neni zanet mocovych cest, Dr. rikala, zeje to opravdu divný, že neví co to je. Já už v hlavě od rána, že je to nádor, jak toho máme plnou rodinu, jsem úplně na dně, snad ale výsledky ukážou na něco jinýho, ach jo ach jo.
26. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, Xeni, ted tady z toho bulim... Prosim Te, nemysli na takove veci (priznam se, ze ja myslim furt, od tatovy smrti), takhle se neda existovat... Xenuska ma nejaky zanet, prijde se na to, a bude to v poradku !!!!!
Sakra, to je mi tak lito, ze mate takove trapeni :cry: :cry:
26. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, neblbni, jakej nádor, neboj, nic takového to nebude. Moc moc držím palce, ať je Xenuška bzry fit a ať to není nic komplikovaného. Ale nádor to určo nebude, nestresuj.
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy budou vysledky? zitra ?
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni neblázni ,to bude možná ten zánět močovejch cest-sama jsi říkala,že jí to asi bolí při čůrání,na takový věci vůbec nemysli. Samozřejmě držím palečky ať vám to doře dopadne
26. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze mit takhle male dite treba zanet slepaku? to by ale i blinkala, co? taky tipuju ty mocove cesty - brr... ja to ted mela prvne v zivote a stacilo mi to teda
26. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,no asi teoreticky ano,ale zas to by jí bolelo říško ,horečky ....... při slepáku jsou ty boloesti fakt dost krušný.
Já měla zánět močovejch cest poprvé přesně na 2 narozeniny,máma na to dodnes s děsem vzpomíná-p40ky horečky řev na záchodě a když si mě nechaly v nemocnici tak se to ještě zhorilo. No a od té doby sse to semnou táne,ikdyž musím zaťukat od porododu nic :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jojo...

Leni, holky, ja nikdy jeste nepotahovala dort... Mam to jako vyvalet na placku a tu se pak snazit roztahnout pres celej ten dort? A dole to nejak podstrcim pod dort, nebo jak? Zacinam mit tremu :pensive:
26. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi sem se tě právě chtěla zeptat abys písla jak ti tam šel dát ten obrázek :sweat_smile: já vždycky vyválím placku ,dort trošku potřu rozředěnou marmoškou(používám meruňkovou) a pak tam hodím ten marcipán a konec zahnu pod dort nebo odříznu,minule sem dělala hmotu z bonbonů,letos chci zkusit tu hmotu z ošeničného sirupu tak snad se povede.
26. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, budu delat az 7.11., ale vedet dam :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...tak jsme s malým od pátku u našich na návštěvě a ségra s noťasem dorazila až dnes, tak jsem nemohla ani písnout.
Dodatečně gratulka všem oslavencům!
Dnes mě opět vytočila tchýně, nebo spíš až rozbrečela, nakupovala jsem malému kalhoty v obchodě, do toho telefon, proč tam nechci jezdit, výčitky,jak moc jsem se změnila (asi čeká, že se mnou nevěra ani nehne, nebo co), no, řekla jsem jí slušně, že po telefonu to řešit nebudu a že nakupuju, rozjela se jak tank, ke slovu mě pustit nechtěla, tak jsem jí to típla...do toho volal manža a po mé vlažné konverzaci padl i dotaz, zda se chci rozvést, tak jsem řekla, že asi jo.
Jinak ty sýrové koláčky dělám doma a jsou moc dobré a hlavně rychlé...dá se do toho těsta použít i pribina, prostě neochucený sýr :wink:
26. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vim že plaším, ale prostě mě to napadá a jak ta dr. rikala ze je to divny, al eme pak doslo ze ona koukala na ty minule vysledky, protze to cetla z takoveho strojoveho papiru a sestra od me Dr. rikala, ze ji z laborky volali (ne tedy papír), ze jsou vysoké leukocyty...no tak uvidime, teplotu ma 36,7..normalne bych rekla, ze je zdrava ale kdyz ta krev...treb aje to jen dojezd a my mame dalsi antibiotika...ja nevim...
26. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v\sledky snad komple t ve ctvrtek, ale rakovinu by z toho stejne nepoznali, jestli to nebude nic, budu trvat na lepsim vysetreni, ale nevim jakym
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, to bude ok!
26. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí já vím, al enevim, jestli už nějak toho nemám moc, a to se to 2. mimi ještě nenarodilo. Dala jsem aspoň výpověď, tak sice budeme chudý, ale víc v klidu.

Iris, to máš pravdu, že to probůch :slight_smile: nejde to řešit po telefonu, co si mysleji, nejsou soudný, uteč ke své rodině!
26. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, ani nevis, jak Ti rozumim... Hele, nic neni dulezitejsi nez zdravi, i kdyz to zni jako fraze, na vse ostatni se vy...
Kdyz si vzpomenu, jak jsem toho mela i ja hodne... Tehotenstvi, Davidek, taty nemoc a navstevy na JIPce, tehu vysetreni, laborky kvuli nestovicim, David se zanetem prudusek, skola a zkousky a diplomka, domacnost, plavani ... No brutus...
Neni divu, ze jsem rodila predcasne. Nenervuj se !!!!
26. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
bram klud, Seb ked mu raz robili tu CRP, co mal tyzden vysoke teploty bez akychkolvek inych priznakov choroby, tak mal nejakych 22, a doktorka bola v pohode, no ze je to zvysene, ale antibiotika to spravia...
26. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, mě ten posun času zabije :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno..
Kat u nas je to právě posunulo konecne do normálu... vstavame po 7 a chdí spat o pul 9...konecne ne v 11 ://
27. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, u nás ne, posunulo se vstávání skoro o hodinu a půl dřív :confounded:
27. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je na zabití..aspon me by to zabilo urcite:/((
no jdu tady udelat obyvatelno trochu.. :wink:
27. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat normalne si nech hodiny posubutý ...

jinak k ty nemoci Zdeni, no ono ja prezila 1. jeji nemoc v poho, ale kdyz i po antibiotikach jsou hodnoty porad vysoko a nikdo nevi proc, je to promin trochu jina situace, navic nema ani tepoty ani nic, jen vysoke hodnoty
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...
Kat: To jsme na tom podobně,Kája začala od změny času taky vstávat o hodinku a půl dřív :angry: Dneska strašíme zase od půl šestý :rolling_eyes:

Zítra jde Kája prvně na službu ke tchánovcům,tak jsem zvědavá jak to přežije :confounded: A to jsem si o to musela říct,abych doma aspoň pořádně uklidila. Co se narodila,tak jí ještě neměli :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekk, my taky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

bram, no jo, ale když se ostatní svět řídí tím druhým, tak to by bylo docela blbý :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja nechala neprerízeny (omylem)) v loznici jenom a kdyz jsem rano vstavala (v 7:45 - neprislo mi to tak desivy jako v 6:45 no a nez jsem rpisla do obyvaku, páč jsme jeste blbli v postýlce), tak bylo uz zase 7:45 :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to mě to hrozné příjde i kdybych si ho naopak posunula i hodinu dál, protože tím pádem chodím později spát a ráno jsem jak praštěná pytlem :confounded: a je mi jedno, kolik ukazují hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás posun času nják nevadí,večer chodí spát po 8 a ráno vstává okolo 7 ráno :slight_smile:
Xeni tak držím palečky :slight_smile:
Achjo ,zas sem přibrala,to co jsem minulý týden zhubla už mám zas skoro nahoře :angry:
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

my to máme taky děsný s tím vstáváním,včera vstávala v pět a dnes dokonce před třičtvrtě na pět. :unamused: :frowning2:
27. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, tak to jste na tom hůř :confounded:
27. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to by mě zabilo :confounded: jinak vše nejlpší Anetce k narozeninám :slight_smile:
Já tady mám dneska ségru s prckem,jdou na kyčle k našemu výbornému ortopedovi :rolling_eyes: tak sem zvědavá jestly aspoˇje nechá na pokoji
27. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek