• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat bohužel jo,nikdy jí posun času nevadil,ale tentokrát jo,snad se to srovná,nemám na to denně vstávat před pátou. :frowning2:
27. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz díky a díky i ostatním,jsme dočítala,ale ne všechno. Jo a kuchyňku máme nakonec úplně jinou,protože tam nám jí slíbili,jsme tam pořád volali a pořád,že se to stihne,že jí mají a když už jsme jí v pátek potřebovali,tak tam MP volal a oni mu normoš řekli,že jí ještě nemají na skaldě,dobrý ne?Hlavně že tvrdili,že mají,takže narychlo letěl do ČB a sháněl jí tam,fakt super,naštěstí sehnal poslední kus měli,ale samo,že jinou,než jsem chtěla.
27. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,tak my už jí teda máme doma,měli jí skladem za 1200 ,to byla snad nejlevnější co jsem v praze našla :sweat_smile: ,no hlavně,že njákou teda máte,ale fakt super komunikace :unamused:
holky asi nejsme normální,ale já už mám normálka vybranejch asi 14 druhů cukroví co budem letos péct :grinning: a včera sme začly menší předvánoční úklid skříní aby toho na vánoce nebyo tolik-ono beztak se úklid moc nedá dělat jelikož malá hned zas vše rozbordelaří
27. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz jj,malá je z ní nadšená,má blikající plotýnky a na jednu,když něco postaví,tak vydává zvuk,jako když něco smažíš a druhá zase vydává zvuk,když se něco vaří,je z ní úplně hotová.

A s tím úklidem se máš,aspoň toho nebudeš mít pak tolik. :wink:
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
svom, tak vidíš, nevadí, že neměli tu, co jsi chtěla, když má Anetka z téhle takovou radost :dizzy_face:

Leni, ty jo, Vánoční úklid, já nejsem schopná udělat běžný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,tak jen skříně,navíc sem to nedělala já ,ale moje drahá polovička-uklízel totiž hlavně ten vůj bordel :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ještě na Vánoce radši ani nemyslím,úklid,dárky,to zase bude děs.
27. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se na Vánoce těším :dizzy_face: , ale na ten úklid né :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat já se těším na Štědrý den,ale až budu mít vše hotové,děsí mě ty věci kolem.
27. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, moc na Vas porad myslim!

Tak minulou noc s nami posun a zuby tak zacloumaly, ze jsme zcela nelogicky dnes dokonce zaspali :slight_smile: Vstali jsme vsichni 4 v 8, a to uz ma byt manzel v praci :grinning: Za to muze Gregory House :grinning:

A Leni, Ty uz nestvi! Jsi vyhubla, az to neni normalni - jako jo, slusi Ti to, ale vic uz fakt ne !!! A zmen si foto v profilu, tam je s Klaudinkou uplne jinej clovek...
27. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tata by mel dnes narozeniny...

holky, k tem darkum, spoustu uz toho na Vanoce mam, ale do te doby bude mit mamka 60 a babicka 90 a segra hned v unoru 40... blazinec

to potahovani dortu me trochu desi, nerozmackam si ten korpus? :slight_smile:
a tu hmotu musim potahovat hned cerstve udelanou, nebo je naopak lepsi ji delat treba den predem? asi hned, co? ptam se jak blboun, ze ? :slight_smile:)
27. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,děkuju,ale teď mám právě o 2 kilča víc než v ten pátek,mě příjde,že čím víc cvičím a míň jím tm víc tloustnu :sweat_smile: :confused: foto musím změnit,jen co se mi je podaří zmenšit :sweat_smile:
Já se na vánoce taky už moc těším,ani ten úklid mi nevadí,ona malá ráda pomáhá jak s úklidem tak s pečením :wink:
Jé včera si manžel udělal nco s kolenem tak tady chdák kulhal tak říkám ty jo ty seš úplnej House :grinning: :grinning: jinak my včera koukali na horor,docela maso,jako žádnej krvák,ale nápor na nervy :confounded:
27. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi,unás je to taky blbý,příští týden švagr narozky,pak hned švagrová narozky,poak je Klaudinka,pak má bratranec svátek,mikuláš ,ségra a švagruše svátek :astonished: horor jinak n vánoce už jen čekám až příjdou balíčky :grinning:
Neboj korpus nerozmačkáš,já to teda dělaa hned jak sem mla tu hmotu,ale jak říkám potahovala jsem jen tou z bonbonu a jeden rok ještě beránka koupený marcipánem a šlo to docela dobře a když se mi to někde roztrhlo tak se to v pohodě zamaskovalo :wink:
27. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, ja mam kazdy vecer o 2 kila vic, nez rano... pred MS treba jsem vzdy mela o nekolik kilo vic nez bezne - to je normalni!! je to voda v tele, nebo nevim co...
+- 2 kila fakt neres :slight_smile:

nas pediatr ma na Znamy lekar 100% hodnoceni :slight_smile: je to borec
27. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
se na ten dort tesim, ale bojim se :slight_smile:

a mimochodem, jestli cvicis hodne, tak svaly vazi vic nez tuk, ja kdyz chodila na posilovani, tak jsem vazila treba i 58 a tak, ale byla jsem krasne hubena
27. říj 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, potahuj to hned po zpracování té hmoty, ona pak totiž ztuhne, jako můžeš si ji udělat dřív, ale pak jí zase pracně rozmačkávat, aby byla měkká, pak uválet a hned dávat na dort, ten korpus nerozmačkáš, ta hmota se na to tak lehce položí a vyhladí :wink:
27. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
super,dekuju za rady :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak my sme asi prekoncali casovy posun tym, ze vcera sme mali celkom plny den, Sebos vobec nechcel spat, vecer odpadol dokonca bez vecere a rano spal zatial najdlhsie za cely svoj zivot - do 7.25 !!! Ale nerobim si nadeje, ze to bude trvat dlho :unamused: :unamused: :unamused:.
Dnes idem do poradne, som zvedava, ci mi bude robit UTZ ...
27. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz ..tak jako dve kila sem tam litaji zcela normalne ne...navic svaly jsou tezsi nez tuk ..tak se nediv že vážíš víc..

Xeni držím palce at se z toho malá brzo vyhrabe!!!!

Ladi ja vcera v Brne koupila ten marcipan na potah..tak jsem zvedavá jak to pujde...nejradsi bych ho snedla už tedka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bude a rekne Ti, co cekate :grinning:
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz moc to řešíš :wink:
27. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si právě zkouším jaký to je mít dvě děti :grinning: ségra si odskočila a malej se vzbudil
27. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni,dej pak vědět :slight_smile: já tipuju,že ty budeš mít druhýho klučinu :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi taky tipuju chlapečka :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak som zase v CR na par dni. UZ len mesiaaaaaac!!!!!!!

Akurat v nedelu ma VIka narodky, ale este vobec nemame premyslene, kedy a ako budeme oslavovat, nemam ziadne darceky, nic.

Tak u nas nove je to, ze Dav uz ma trvaly pobyt v Martine, takze on je uz Cech zijuci papierovo na SR a ja Slovenka papierovo zijuca v CR. :slight_smile:)) Zaujimavy paradox, ze? :slight_smile:)))
Najomnu zmluvu sme uz podpisali, takze 1.12. uz oficialne budeme byvat.
Pracovnu zmluvu Dav este podpisanu nema, lebo este nema vybaveny zivnostak, ale to si vybavi zajtra. Takze uz bude vsetko pripravene na nas prichod. Holky, ja sa uz tak tesim!!!!!!!!!UZ som sa s kamoskami dohovorila, na ake kruzky budeme chodit s prckami a tak.

No a inak noveho nemame asi nic.A chvalim VIku - uz par dni aj kakat chodi len do nocnika.. Cikanie je je uz tutovka - to sa aj v noci zobudi a pyta sa, len to kakanie bol problem. Ale zda sa, ze dievca pochopilo. Tak uvidime, ci jej to vydrzi. :grinning:
27. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dárky zatím nemám, ale už jsem okukovala obchody.
Jinak tchýně včera sdělila manžovi, že by bylo nejlepší, kdyby se se mnou rozvedl, protožee k našim jezdím na návštěvu jen proto, že si po prababičce zařizuju nové bydlení :angry:
27. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem volala sestře a hodnoty:
zvysena sedimentace,
zvysene leukocyty
zvyseny hemoglobin?
zvysene CRP 11,8

moč i výtěr OK, tak kurna co to je? Dr. tam bdue az ve ctvrtek, zatim mame ten Sumetrolim, slabsi antibiotika
27. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram :cry: Neměli by Xendě udělat kompletní vyšetření v nemocnici?
27. říj 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja nevim, Xeni. Je to divne. A do ctvrtka daleko...

Deni, ja uz snad radsi netipuju. Holcicku Vam preji, ale obavam se, ze tam bude pindik....

Zase nam nejakej pes nasral vedle pisku, uz me to nebavi. Lidi jsou fakt prasata.
27. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, no, jestli moje Dr. neprijde na nic, tak to vis ze jo. JInak snad zaberou ty prasky co ted ma obecne na zanety a pak udelame kontrolni testy
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek