• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
iris, to bych ho nakopala, víš kam :angry:

Korpus dělám tento http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8873&user=9782
A krémy různé, tenhle je dobrý http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15218&user=17557
29. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, díky moc, to vypadá vážně skvěle, určo vyzkouším! :slight_smile:
29. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7420
nebo Pikao v plechovce smíchat s ušlehaným máslem a kaší, kterou se nastavují krémy http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18876&user=126509 nebo povařit salko a taky smíchat s našlehaným máslem a tou kaší. Kaše nemusí být, je to pak ale víc máslové.
29. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tu kaši znám, já s ní dělám jednoduchej harlekýn dort... :slight_smile: Ale ty krémy vyzkouším, už mi došly nápady a dorty moc často nepeču.
29. říj 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ale z antibiotik je spis prujem , ne? Na to jsem davala ty probiotika? Myslite ze pomuzou i na zacpu? ja ji to dam, doma to mam....
29. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to salko jsem delala loni, bananovej dort, bylao to strasne sladky a tučný, vubec mi to nejelo, holky to vychvalujou, ale ja mam nejradsi zloutkovej krém, uz mam zase chut na zloutkovej venecek, neodolatelnou!!!
29. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram a nastavila jsi to tou kaší?
29. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám chuť an toho harlekýna a na tiramisu :grinning:
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram antibiotika ničí bakterie ve střevech a tudíž ty nepracují jak mají- zácpa.... ja to mam letitě vyzkoušené na morčatech :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: oni se lečí stejně jako lidé .-)

Iris já právě peču dort koníka..jako Kat dělám korpus..je nejlepší..krém dělám bud Milenovej(dělala sem i kofilovej a z čokolady plnene malinovym kremem) a byly super všechny..
ted delam klasiku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56102 je užasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak mam ten potahovaci marcipan a jsem fakt hodne zvedava jak na spotřebu tak na to ja se s nim bude pracovat
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenastavila asi, proto...jako byklo to moc dobry, mnamka, ale proste strasne sladky!!!

Harlekýna bych si taky dala, hele fakt jedu, jen co jirka prijede, to se neda vydrzet.
29. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, nestalo se ti někdy, že by se ten korpus při pečení-po vychladnutí se to ještě zhorší, jak bych to napsala "zúží v pase"? :grinning: Prostě když jsem ho dělala v kulaté formě, tak jak je třeba na výšku 6cm, tak ve 3cm ho mám hodně zúžený, prostě z boku vypadá jak modelka 90-60-90 :grinning: Stalo se mi to dvakrát, nevím proč, jestli moc vody, nebo málo, nebo vysoká teplota, nebo nízká, nevííím :confounded:
29. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, tak to muselo být sladký jak prase, takhle to dává máma na cukroví a je to teda sladké hodně, ve větším množství to musí být hrozný. Já ho nastavuju tak dlouho, dokud se mi nezdá ok, a ani nemám ráda tu klasickou máslovou chuť, je mi z toho špatně.
29. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, přišly mi těhu pásy, vypadají super, sice ten matroš mohl být i lepší, ale co jsem četla zkušenosti holek, tak si nikdo nestěžoval, že by se to vytahalo nebo tak.
29. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se letos ten dort vůbec nechce dělat :pensive: Nevím, jak to budu zdobit :unamused:
29. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, ten marcipán děláš, nebo kupuješ?
29. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat aha, no vida, s tou kasi jsem to nevedela....ty maslove prave taky nemam rada, ale kdyz tak se da koupit v prasku od Dr. Oetkera a ja nevim proc, ale ty mi strasne chutnají
29. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten korpus je fakt super z jiného už snad ani nedělám,jednou sem dělala jinej a hrůza,byl takovej jakoby těžkej :unamused: a jinak na promazání mám nejradši obyč marmeládu,jednou sem dělala ze skaramelizovvanýho salka a strašně sladký :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a to mi Zdenda asi půlku toho salka sežral :grinning: :grinning: ) Máslový krémy přímo nesnáším ani šlehačkový moc ne,spíš pudinkový ty mi jedou.
Já se děsím letos tý potahovačky-to sem řeci jen nedělala a asi radši ještě dokoupím ten deko gel na ty obrázky :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych potahovala, tak jsem v klidu, ale Michalovi to moc nejede a babičky taky radši krém než marcipán, tak jsem chtěla z krému "vypuckovat" jakoby hlavu elma, no ale toho se právě bojím. Radši bych potáhla :confounded:
29. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ a tobě se nikdy nestalo, že by se ti to žúžilo v pase? Ten korpus? :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deniska zas nechce jíst, cpe se mrkví, kterou si vyřvala, ale oběd nechce a nechce jít spát, jenže jestli to bude jak včera, že zas chtěla jít spát v šest, tak to je na prd.
29. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat nene to se mi zatím nestalo,spíš při jednom jiným receptu si hodně sed a byla z něj spíš buchta :rolling_eyes:
My dnes máme špagety s tofu ,ale jelikož do sebe předchvilkou venku nacpala celý jabko tak chvilku počkáme a po obědě razíme na poštu-beztak jinak než v kočárku neusne :unamused:
29. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, a neni to troubou treba?

ty praskove kremy me nechutnaji - ja je nekupuju, ale sousedka s tim dela, furt nam cpe neco s prichuti vajecneho konaku, a to rovnou vyhazujeme...
a budu delat pul na pul pudink a maslo
29. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat zkus si to těsto rozdělit dřív na tmavy a světlý a do tmavyho dej víc kypřícího prášku...a taky uprostred zakončuju bílým těstem..ted mam upecenej na plechu a tmavy je asi o pul cm níž než bílé..ale o tolik jako tobě mi to nikdy nekleslo..nebo dej mín kaka..cim vic kaka tim vic pradopeč .-)

Iris ja delam falesnou marcipánku..a prave tedka sem koupila 2,5kg pravé 30 procentní mandlove potahovky..tak jsem právě zvedavá..bude to koník pro sousedku a pak Lilce na dort..

Kat toho Elma bych se vubec nebála..jaks dávala ten obrázek dortu ..jen hlava ..vydubkovaná červeným krémem..ale asi bych koupila červenou barvu do kremu od wiltona..bych se bala že z tech obyč bude jen ružovej...
29. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ ja maslove nesnasim..ale ten co sem hazela odkaz je uzasnej:slight_smile:) maslo není cítít..
Kat a pečeš na kolik??? já na 150 horkovzduch..

Leniz Lilča snedla pred chvilkou taky cely jablko..davala morčatum tak chtela taky..a my máme na oběd pizzu...zajimavy že toto slovo se naučila hned :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, předtím jsem to pekla normálně :confused:

Mici, jenže ono to nekleslo jakoby zvrchu, že by se ten prostředek propadl, teda trochu jo, ale hlavně z profilu to bylo hodně vidět, jako baby ve středověku, velký kozy, velký zadek a úúúzoučký pas narvaný v korzetu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A myslíš, že bude růžovej? Já měla loni červenou a bylo to dost červený :confused: Měla jsem práškovou.
29. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tom snědl teď velkou porci bram. kaše s hořčicovou omáčkou a vepřovým :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, nevím na kolik :sweat_smile: Mám to někde v receptu, zkusím na 150 teda.
29. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat možna v kremu se chova jinak..do hmoty se asi musi dat vic..
tak to nevim s tím tvím MODEL korpusem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici...jak se dělá falešná marcipánka? já s tím zatím nikdy nepracovala...nejradši mám pudingové krémy, např. co je do bebe buchty :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, kašlu na to, loni se mi to právě stálo zrovna u narozeninového korpusu, zaplácala jsem to krémem, nešlo to vidět, ale ten vnitřek byl uprostřed takový uplácnutý, mokrý? :confused: , nevím, ale kámoška, co tu byla se mě ptatla, co to mám za hmotu uprostřed těch krémů, že to je super :grinning: To byl ten sražený korpus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek