• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Zus taky jsem se několikrát ptala dr.,ona mi řekla,že když zkraje byla hodná,tak že teď to prej dohání. Fakt super názor. :angry:
10. led 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus taky pořád čekám,kdy jí to přejde. Moc si mě teda neuklidnila s tím tvým synovcem,snad to u nás bude jiné.
10. led 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
takový "názory" od doktorů teda vážně miluju :angry: snad to kočku přejde, přeci jen je to holčička, tak by měla být hodnější. Vůbec si to neumím představit. a ještě druhý dítko co chodí do školy. Jseš silná, vážně :wink:
10. led 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Zus těžko,pořád jen brečím. Právě že mi už několik lidí řeklo,že kluk by určo nebyl tak vzteklej,tak teda nevím. A je fakt,že co jsem viděla ve školce u Erika,tak tam byly teda holčičky vážně horší než kluci.
10. led 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
svomi: je to des, je mi te lito :(

Kat: sam ji pecivo, piskoty, ovoce, kasi z flasky s usima, ale lzickou ani nahodou - to vylije, rozpatla, fuj... ale budeme to zkouset... treba zuby si sam cisti bez problemu
10. led 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Luci to je mi tě moc líto,zkus víc zapojit přítele,já se včera trošku lízla,tak se manža musel snažit ,oblíkal,dával na nočník,dal snídani,přebaloval :wink:
U nás je zas obtížnější uspávání,musí být u nás v postely a než usne chce aby byl někdo s ní pak spinká celou noc,za měsíc už bude mít vlastní pokojíček tak uvidím jestly nebudem mít v ložnici častou návštěvnici :wink:
10. led 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky ještě dotaz,od kdy můžou děti mhd bez kočárku? Já přemýšlím,že až budu u našich,že bych zajela za babičkou,ale nechce se mi rvát do příměstského kočárek
10. led 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!
Kat, to je děs, já bych jí taky kozu dala, kdyby takhle v noci vyváděla :pensive: jsem ráda, že se to u nás zlepšilo, v noci jsem zas kojila "jenom" dvakrát, což je pro mě zázrak....myslím, že k tomu prostě nějak dojde "samo", u někoho dřív u někoho později...a s tím jídlem, Julinka taky večeři moc nedá :angry: :angry:

no a s tím samostatným krmením - lžičkou vůbec, to by bylo bordelu :sweat_smile: a když jí něco dám na kousky, ať si to bere sama, tak si tam narve třeba tři kousky najednou, má plnou papulu a neví co s tím, tak to zas vyplivne :unamused:

svom - ach jo, ale to by třeba bylo řešení, kdybys odjela a nechala TP, ať si poradí jednu noc s ní sám :confused:
10. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co mám udělat Veruš dnes k večeři, když jí nechci dávat kaši
10. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ: ja jsem tu psala, ze jsme tak ve ctvrtek normalne jeli, bez problemu - s kocarem je to do primestskyho katastrofa ! v MHD je hloupe, ze je narvano, ale snad Vas nekdo pusti si sednout, abyste si dojely na ten primestsky take v pohode
10. led 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoma: ja bych to take nechala nekdy na Tvem priteli, je to i jeho dcera

Domi: ja nevim, kolem seste mame pecivo se syrem atp., a v 8 stejne tu kasi na noc
10. led 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.tak mala by sedla vse,co ji das,ale lzickouto spis zkousi,ale netrefi se do pusy a spadne to vsude okolo..ale myslim si,ze na to maji jeste cas...
10. led 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsem dala poprvé Denisce k obědu lžičku. Vyzbrojila jsem ji takovou tou igelitovou zástěrkou a připravila se na nejhorší :grinning: Ale katastrofa se nekonala teda... Sice kdybych jí nedávala druhou lžičkou já, tak je o hladu :sweat_smile: , musela jsem jí furt říkat, nabrat, ták a do pusinky, no a to do pusinky, vypadalo tak, že se hezky strefila do pusy, ale ještě než lžičku zasunula do pusy, tak nevěděla jak vykroutit ručku, takže lžičku otočila vzhůru nohama, skoro všechno jí teda spadlo na bradu a do pusy strčila prázdnou lžičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

DOMI, mě by taky zajímalo, co dávat na večeři, protože kaše u nás už několik měsíců nehrozí a sýr Deniska nechce ani náhodou, zkoušela jsem jich už plno druhů a nic :confounded:
10. led 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
my myvame na veceri bud chleba ze syrem ted mela takovy ty tasticky s ovocem..jak se prodavaji mrazeny...to ji jelo :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Svom, posli mi od IP e-mail a poslu ti knihu jak naucit dítě spát, nám to teda zabralo do 3 dnu a ze jsem mela slusny kruhy pod ocima.
10. led 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak uplne souhlasim s Mici u nás to melo uplne stejny prubeh, navic, trebas jí naposledy tak v 18h treba jen kousek jablka, veceri nechce, vydrzoi az do rana a ani se do sniadne nehrne, oni se nebudí hladem, ale teple mliko je uspava, ale je na čase, aby se naučili spat bez mlíka.
10. led 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi díky,chci jen zajet k babičce do ďáblic.
Teda dneska má malá totálka rozhozenej režim,na rybu s bramborem k obědu se my vykjašlala a ani nechtěla po o spát a to sme jely autem na nákup a prd,tak sem jí udělala pak kaši aby měla aspoň něco teplého,pak ve 4 usnula,spala do 5,dala si přesnídávku a jablíčka a jsem zědavá v kolik my večer usne ,ale že usne jako normálně v 8 pochybuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás je k večeři buď kaše,nebo chleba s lučinou,sýrem nebo dětsdkou šunkou,nebo velký jogurt s houskou,nebo tvarohsjogurtem od Madety,nebo sunárek od 12 měsíců na dobrou nocv polévka s těstovinama
10. led 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky gratuluju vam k druhemu trimestru... Svom, teda dostalo me, promin, ze se malou bojis nechat manzelovi doma? Tak to nevim to bych se picla, jirka od mala hlida a je moje 100 pro zastoupení tedy....ty tri noci bez mlika jsme se k maly sridali, budila se co pul hodiny a rvala papat papat, nic nedostala, jen vodu v nejvetsi krizi a najednou je pohoda, ale hlavne ona zacala byt pohodovejsi i pres den. Svom, myslim, ze kdyz se proste nevyspi v noci, tak nemuze byt pohodova pres den. Zkus fakt to co popisovala mIci na straně 1

Kat Xenush taky nejhodnější dítě před cizejma, to se předváděj asi no... :wink:
10. led 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahopj holky.
Kika - jejda, to je hruza, obdivujem ta, ze vobec nieco take vydrzis.... MNe chyba DAv, ked so mnou neni par dni, nieto este pol roka....ach jo....

Inak sa mame dobre - Vika kazdy den chodi bobovat, hrat sa detmi, na nakup a uziva si hlavne deti. To je hlavne. Furt je stastna, ked bvidi kamaratov, pusinkuje ich, objime...No zlata je. DAv je tiez tu, ale furt za PC - uci sa na skusky a pise diplomovku.
Dnes sme boli pozriet mojho ocina v nemocnici - Vika ho tak rozveselila, ze mal naladu uplne super. Mal este bolesti, tak si ho tam nechali az do pondelka. ale uz sa na neho tesim, az pride domov.

Inak noveho nemame nic, pojdem vas docitat.

Kika - jo a take tie hysaky a to skrecanie - uplne viem, o com hovoris. :grinning:
10. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky díky, dnes měla chleba se sýrem a šunkou.Holky já už přestala kojit.Ani nevím kdy, myslím, že těsně před vánocema, nebo tak nějak a dnes jsem chtěla vědět co Veruš na kozu, jestli ještě bude vědět co a jak.Tak jsem jí vytáhla, ukázala Veruš a ona dostala záchvat smíchu, čapla mě za bradavku a začla jí kroutit a vůbec netušila co po ní chci :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Domi no jasně, děti mají krátkodobou pamět, někdy m ěto děsí... :pensive:
10. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to jezení lžičkou, teda v uvozovkách :grinning: , asi budu praktikovat, protože ty naše jídla je jedna velká katastrofa...nebo komedie??? :grinning: No jak pro koho, pro toho, kdo by nás s Michalem u toho sledoval, tak asi komedie a pro nás hrůza :rolling_eyes: Už jen nacpat malou do židličky je umění, musím jí nacpat něco zajímavého do ruky, a pak aby otvírala pusu, musíme zpívat, tancovat, dělat zvířátka, ksichty nebo jiné "vtipné" věci, přinejhorším všechno dokupy :confounded: :angry: Takže jestli jí to bude bavit, tak budeme dál zkoušet lžičku, snědla toho totiž dneska jednou tolik, co jindy a nebylo to tím, že by měla větší hlad.
10. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kat, mě Veruš nejedla v židličce vůbec, jakmile jsem jí tam šoupla zavřela pusu, nebo spustila řev, tak jsem se uchýlila k tomu nejhoršímu řešení, že jsem jí krmila na zemi a lítala za ní se lžičkou a on se jí pak asi roztáhl žaludek, jak začla takhle víc jíst a pak jsem jí občas zkusila dát do židličky a ted jak se rozjedla na té zemi, tak v židličce baští pěkně a nejvíc, když příjdeme z venku.
10. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,další proječená noc. Před chvilkou mi usnula,ani se nedivím,když byla každou chvilku vzhůru a před půl šestou už měla vyspáno.Až se vzbudí,tak jedu s dětma na celej den k mamce a babičce,ať si taky užijou,i když ona se před nima přetvařuje,kdyby jí mamka neslyšela ječet pokaždé,když mi volá,tak by mi asi ani nevěřila,jaké je to ječidlo,herečka jedna.
11. led 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, no teda, ste sa zasili ... aspon som docitala staru, aby som zistila, ze uz je nova diskusia :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes ideme lyzovat, hura. Maly ostane s nasimi. Ja mu uz vobec nechybam, ked je s nim moja mamina alebo oco...
akurat ho mamina trochu rozmazlila, pretoze vzdy, ked spadol, tak k nemu skakala dvihat ho zo zeme a teraz na to caka. A to predtym vobec nerobil, ked spadol, tak sa sam hned zdvihol a pokracoval ....
a tiez nam asi rastu horne jednotky, konecne.
11. led 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Co sa tyka jedenia, tak s tym problem fakt nemame. Seb by jedol od rana do vecera. sice niekedy ho musim nahanat po byte s lyzickou, ale to az na zaver, ked uz len dojedame. Zato vcera sme boli na navsteve a tak sa prejedol, ze v noci hodil neskutocnu sablu - museli sme prezliekat nielen jeho, ale aj jeho perinu a vankus, koberec je v kupelni ... to bolo o polnoci a potom samozrejme dve hodiny o postielku nemal zaujem, chcel sa hrat, si myslel,, ze uz je rano :slight_smile:
11. led 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Tak u nás šla beruška spinkat až po 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale když to takhle slyším od Lůci tak jsem šťastná,že šla vůbec spát.
jinak malá asi dobrovolně najela na dietní režim,na snídani se my totálě vyprdla :confused: :sweat_smile: no aspoň bude jíst pořádně oběd :slight_smile:
11. led 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat - jak bych to psala já, s tím jídlem, aby otvírala pusu...zpívat, tancovat, ksichty...no úplně přesně jak u nás :grinning: :zipper_mouth: jako já jsem po každém krmení úplně vyčerpaná z toho šaškování :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniz mě usíná brzo,ale vklidu spí tak do deseti a pak je to horor,už jsme zkoušeli i dát jí spát později,ale řádila stejně a ráno vstávala taky stejně.

A jak koukám na to vaše krmení,tak já to tak měla s Erikem taky,teď jsem si na to dala pozor a malá jí úplně perfektně v lehátku, A jedla by taky pořád,mi přijde,že ani nepozná,kdy má dost,má svůj oběd,pak loudí po MP,když obědvá,pořád by se jen cpala. Tak aspoň něco,že máme vpohodě.

Jinak za chvilku vyrážíme,už se těším. :wink:
11. led 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, presne, kdybych nemohla nechat maleho obcas Honzovi, tak si to muzu jit rovnou hodit :slight_smile:
Nemohla bych do skoly, k doktorce atd. To by proste neslo. Od zacatku se stara, je to preci dite nas obou, a ze bylo u me v brisku a pilo moje mleko neznamena, ze si Honza bude litat po vsech certech a cumet na telku a jen ja se budu starat ...
11. led 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek