• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Kat jj už zase jí ...ale není to zlozvyk ale vážně hlad :/( ale už nedavam kaši aby tam nepřibírala asopn ..stejne nemela žadnej učinek zasytovaci://
takže 3 dny odnaučování pak pohoda...a pak začala řvat nonstop pár dní...tak zkusíme později...ale myslim že už ji jen jednou..aspon to no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,akorát jak tam píšou ,že opakpocat i v 5 ráno,asi bych tam co večer měla návštěvu sousedů aby už byla malá sticha :sweat_smile: navíc manža je celý den za volantem,tak nevím jestly by sme to zvládly :pensive:
13. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dala obcas med do caje, ale jen malo... a takove to medove mlicko od Nestle miluje
13. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já se obávám, že u nás to taky není zlozvyk, dneska v noci nebylo moc mlíko a jí nestačí jen dudlat, ona když to neteče, tak řve, pak usnula, ale za chvíli byla zas vzhůru a hledala kozu :pensive:

LeniZ, no právě proto to ani my nemáme dopilovaný k dokonalosti, páč takhle v noci bych na to neměla ani nervy a ani by to nešlo, Michal taky ráno vstává a je celý den na cestách, takže jsme zavedli jen to večerní uspávání a supéééér :dizzy_face:
13. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas se spi, 13-15h, a od 20-8 rano, presne dle priručky :grinning: jsem ji najela tvrdej rezim presne v 8 snidane, 11:30 obed, 16h svacina a 18:30 vecere, zajimavy je, jak to treba o pul hodiny posunu, hned se ji zhorší i to spaní.

No pak mela 2 dny horecku, to taky nespala, ale dnes uplne OK. Takze stridave jsno az oblacno.

JInak nic noveho, kamaradka ted u sve holky objevila pupinky tak cekam, jestli budeme mit nestovice, nebo ne...

jo a taky dnes v MC velkej chlapeček, tak mu rikam, proc nejsi ve skolce a on ze tam nesmi ze ma rymu a kasel, no mě malem jeblo, prej mamina ze uz je zdravej, ale aby jeste znovu neco nechytnul. Neveřím, čekám kdy onemocníme!
13. únor 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat tak to je no :(( ona je proste velka tak ma asi vetsi spotrebu ci co.(( a to sem se tak radovala ze spime celou noc :pensive: :pensive: :pensive:
Jo a dneska se stala super vec..sem pred mesicem reklamovala botky ..kdyz sem je kupovala tak byla akce 1plus 1 zadarmo .-) takže dvoje stály 1500...no a na reklamačku my napsaly na ty jednu cenu 1500 a dneska mi řekli že jsou neopravitelne a vratily 1500 :grinning: :grinning: :grinning: jsem bohata a mam boty doma zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: tak si na jaro koupim jiny no :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ted se prachy hodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bram jo to znam..nachrmlany decka v MC...do tydne to mame doma taky :/( ted cekam kdy lehnem pac mamka je nemocna ..ale doma mame 14 stupnu tak nevim kde bysme byly://
13. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAt,tak dneska usnula do 10 minut takže super,ale už sem jí upozorńovala ,že jak nebude chodit spát do 20 minut ,že na ní použiju tu metodu :grinning:
My teď dlouho v mc nebyly ,ale nic nám nikdy nebylo :confused:
13. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nas vylet sa zacal vysokymi horuckami, ma uz druhy den 39, a to neviem, ci uz nemal v Singapure, ja som myslela, ze sa poti z toho tepla ... vcera sme nabehli k doktorovi, ze mam davat panadol alebo nurofen, inac ze vyzera ok. Seb kasle a z nosa mu tecie zase zeleny sopel, dost mi to pripomina ten stav, co sme mali cez Vianoce, tak snad to prejde. na krku ma pupinky, ale tie dostal v Singapure, myslim, ze z tepla a ostreho slniecka, hoci som sa snazila ho chranit ... ach jaj ... myslim, ze sme si doniesli nejaky vir z europy
14. únor 2009 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Tomík včera udělal sám tři krůčky :dizzy_face: Několikrát... :slight_smile:
14. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasneho Valentyna :grinning:

Iris: parada, gratuluji! ted to pujde hrozne rychle, uvidis!
Deni: to je skoda, chude male, hlavne, at se mu nerozjede neco jeste horsiho :cry:
14. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,přeju krásného valentýna
Iris,gratuluju,teď toi už půjde fakt rychle,za chvilku ti bude běhat :slight_smile:
Deni,snad to není nic vážného a bude brzo ok.
JInak naše treperenda byla do půl 6 u tchánů a sice sme jí nechyběli ,ale problémy s jídlem a pitím,ráno jsem jí dala kousek mufínka a bílej jogurt,k obědu u tchánů snědla půlku skleničkového příkrmu,pak půlku hruškového sunárku,kousek banánu a pak jí tchýně nacpala koláčema :angry: takže fakt super :angry: navíc toho moc za celý den nevypila :frowning2:
14. únor 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já vubec neměla náladu mám doma takovýho uknouránka až z toho někdy šílím :pensive: :pensive: :pensive:
dočítám pravidelně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsem koukala do alb a tééééda všechny jsou kráásný ty naše batolátka taky musím přidat našeho holohlavce sjela jsem ho mašinkou a on by takovej ježura kráásnej

u nás pořád při starém akorát mě nic moc nejí roste nám 8.zub tak asi proto :angry: :angry: běhá jak o život už si na lezeni ani nevzpomene
jinak spaní večer v pohodě vykoupeme namasírujeme vypije mlíko u toho a jde do postýlky a usne si,ale přes den hruuuzaaaaa dám ho do postýlky a řev nechám ho chvilku vyřvat pak přijdu vezmu do náruče a do 5 minut tuhoš tak ho odložím do postýlky a spí vždycky spal těch 20minut a ted poslední měsi 2 hodiny tak snad jsem najeli na nějaký režim

doma je v pohodě,ale jakmile jsme někde na návštěve viz dneska u prabábičky knourá,řve nic mu není dobrý no otřes i když já už jsem celkem imunní jak psala ket na ten řev,ale ostatní ne :grinning: :grinning: tak jsem o chytla a zavřela do ložnice tam se chvilku vyřval a vzala jsem ho pak už byl v klidu vubec nevím co sním je jestli zuby tak to nás ještě čeká pěkná itálie :angry: :grinning:

na něco jsem chtěla reagovat,ale už vubec nevím jdu dát nějaký ty fotečky
14. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo ještě těm číslum botek my máme pořád 18,5 doufám,že nám nezakrněla :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle je to pořád když tady jsem nikdo nikde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

al je víkend to věštinou je mrtvo :dizzy_face:

já totiž když přes den sednu k pC tak je u mě jak magnet tak musím jen když v poledne spí nebo večer :unamused:
14. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame boty č. 22 :grinning:

LeniZ, to neřeš, ono ji to jednou za čas neuškodí, anši ji taky nacpou koláčema, řízkama a pribinackem, ale za tu chvilku volna to stojí a ona ej za to miluje :grinning: :grinning: :grinning: tak co, babi jsou od toho aby rozmazlovali, kdyz to nedelaji kazdy den :wink:
14. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni,to máš pravdu,ale zejtra jí naordinuju trochu víc zeleninový a ovocný den. Jo nejlepší bylo,když tchýně říkala jak je ten koláč ze šlehačky ,že na něm nic špatnýho není :grinning: no přešla jsem to :wink: naši malý zas cppou čokoládu :sweat_smile:
Každopádně to zvládla perfektně,ani si na nás nevzpoměla :slight_smile: myslím,že za pár měsíců zkusíme dá i přes noc.
JInak sem dnes měla malou dietní nekázeň(váha šla konečně na 61kg :dizzy_face: ) byly jsme na obědě a fakt super,porce mega a neodalala jsem a dala si i dezert,Ladi kdybyste měli chuť je to Zelný Dvůr v Březiněvsi ,porce velký,ceny fajn a příjemná obsluha a širokej výběr,manža doma před jídle neodolal a nacpal se hambáčema co mám v mrázáku jemu na sváču a pak už si da jen šneky a šopák,já si dala panenku na houbové omáčce s bramboráčkem a dezert čokoládové foundy :dizzy_face: nutno podotknout ,že se ve mě moc dlouho neohřály ,sem nják jak na to nejsem zvyklá lítala furt na záchod :sweat_smile:
Hani,já už když fakt nemůžu,třeba malá řve,vysí my na kalhotech zatím co vařím a trvá to hodně dlouho a nepomůže ani zabavení něčím jiným nebo obejmutí a upozornění,že se jí budu věnovat,ale jen musím dodělat jídlo,tak jí vez,u a šoupnu do pokoje ,zavřu a snažím se uklidnit :grinning:
My máme akorát 20,na ven 21 :wink:
14. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO holky představte si,máme už htovou ložnici a začínáme předělávat pokojík,tak sme stěhovaly skříně a čumíme a tam obr plíseň,no já myslela,že mě omejou :confounded: sme tam stím byly víc jak rok,takže jentak pokojík hotovej nebude,nejprv musí zmizet plíseň ,takže zas zdržení :unamused:
14. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni my jak předělávali taky ten byt tak jsme ju taky našli :unamused: plísen,ale v obýváku ted v ložnici a mužu ti říct těžko se dá ji zbavit když někam jedeme tak to postříkám savem proti plísni a na chvilku je klid ted nám budou zateplovat barák tak si myslím jak to zateplí tak to bude horší chjo jsou to starosti
leni to videní na noze je u nás taky,ale jak jávařím a on za mnou tak já ho překračuju a nevšímám si,ale je to boj já třeba jdu na záchod a už slyším,že jde za mnou pak jdu do komory a hned slyším tapání a už ho mám za sebou pořád za mnou chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak že by nám ta noha zakrněla :confused: :confused: :confused:

taky pořád hubnu a hubnu :grinning: doufám že do září to zhubnu a pak druhé mimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a k plínkám my jsem každy ráno pročuraní a to v noci mlíko nepije ani čaj

na nočník nechodí tuhle jsem mrkla do pokojičku a vidím jak stoji pokrčené nohy a tlačí chytla jsem ho a posadila na nočník a vysledk asi 3 dny měl zaražený sr..ní :grinning: :grinning: :grinning: bolelo ho břicho a byl ještě uknouranější než je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže nočnik odsouváme na neurčito na léto na chatu :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,na mě přímo visý,buď se mě drží za nohu,nebo za nohavice :confounded: je to hrozný i roztomilý zároveň.
Jinak gratuluju k hubnutí,já říkala,že druhý nebude dřív dokud nebudu mít aspoň 55 kilčo :wink: aby to tak nebolelo,ale jestly nude mít ségra tak odkládám abych jí nebrala to hezký období :wink:
U nás nočník taky nic moc,sice si tam sedne,neprotestuje,čas od času do něj čůrá,ale toť vše,akorát teda minule čůrala a ukazovala dolů a prej ččč,ale od té doby do něj nečůrala :unamused:
14. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :dizzy_face:

leni dneska jsem si chystala snídani a děs byl za mnou v koupelně na záchodě v komoře a když stojím u linky kouká na mě a směje se asi abych senezlozila že za mnou leze nebo nevím :grinning:

vubec nevím co mám vařit a co budeme dělat jsem sami MM je v práci a v neděli se mě nechce nikoho otravovat :grinning: ale asi budu muset :grinning:
15. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delala pangasie a brambory, dezert jsem koupila jahody.

LeniZ, u nas teda nocnik taky nefunguje, etd tam vubec nechce, tak jsme nasadili sedatko na zachod a tam je dulezita a cte si katalog hraček :grinning:
15. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes delala jenom bramboraky

nocnik nas nebavi, taky se chystame rovnou prejit na male prkenko :slight_smile:
Davidek je tak protivnej... reakce na Trivivac zatim zadna, ale je zlobivej !!!!

LeniZ: hod foto, tos musela silene moc zhubnout!!! parada

vcera jsme nakonec misto veletrhu a masopustu jeli plavat, bylo to senzacni, skoro nikdo tam nebyl... uzasne...
delala jsem ty coko babovicky z Maminky :slight_smile: a dobre papani jsme si nakonec dali doma
15. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co noveho???
TAk zajtra uz bude auto nove, uz len technicak a mozeme ist auto nahlasit na policiu a "hura" do CR. :frowning2:
Vcera sme boli na karnevale, Vika bola lienka, no fakt si to uzila. Hral a blbla s detmi, robila vsetky discipliny, ako starsie deti. No fakt prca bola. :wink:
15. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my dnes měly kuřecí prsíča na sladkokyselo s ananasem a rýží,jako dezert banán :wink:
Jinak dnes sme byli poprvé v solné jeskyni s malou a paráda,jediná scéna byla když sme musely už jít pryč,furt chtěla zpátky :grinning: takže ve středu jdu znova se sestřnkou a její malou.
Ladi,moc ne :unamused: do těch 55 pořád dost chybí ,navíc sem se po včerejšku radši ani nevážila abych neoimdlela hrůzou co se mnou valentýnské odpoledne provedlo :sweat_smile: ,za to mannžamoc spokojenej není,chce abch hubnout už přestala,on má rád jak říká když je za co chytit a teď sem prej tak akorát :sweat_smile: dokonce si příjde oktradenej,protože když si mě bral měla jsem 75kg a teď těch 61
15. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...váhu mi ani nepřipomínejte...omezila jsem jídlo, cvičím, fakt se snažím, nejím sladké...ale snažilkování se mi vzdaluje, manža trvá na tom, že jestli chci druhé mimčo, musím shodit na 58 Kg, teď mám 60 a ta 2 kg nejdou dolů...mám pocit, že už je to takovej psychickej blok :unamused: Prostě se necítím v pohodě a nehubnu a manža to bere jako podmínku ke snažilkování... :cry:

U krůčků jsem byla naměkko, byla to nádhera, teď se častěji pouští, i když na další krůčky je trochu lakomej, ale věřím, že teď už to půjde :slight_smile:
15. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že žijeme a omlouvám se, že nereaguju a nevím moc, vo co zrovna go. Myslím, že máme s Hanul stejný dítě-mně poslední dobou pořád visí na kalhotách. To je fakt síla, někdy jsem z ní dost na nervy, páč s emi pořád plete pod nohama. Nejvíc nesnáší,když si sednu k PC, tak si tam ani moc nesedám.Jen vždy vyřídím to,co potřebuju (někdy to je se řevem) a musím se jí věnovat.
JInak se pořád nemůžeme vymotat z nemocí-angína, antibiotika, kopřivka, blití,teplota, nachlazení - pořád si to s Nici předáváme mezi sebou. Se z toho už asi poseru :rolling_eyes:
Tolik nemocí, co máme teď jsem neměla snad za posledních 15 let.
15. únor 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co blbnete, kolem 60kg je to parada, akorat :wink:
ja obe tehotenstvi zacinala na 55, tak jsem zvedava, jak to ted pujde nahoru

Lenci: co je to lienka?

LeniZ: my uz dlouho v jeskyni nebyli, ale chystame se... nestrkala si sul do pusy? hrala si tam? ted uz ho tam neudrzim v lehatku jako drive...
15. únor 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, Kat: jak je to s povinnosti uklizet si po psovi vykaly? tady si ted jeden debil z baraku poridil psa, venci ho stylem: na retezu ho privaze na balkon nebo si stoupne pred vchod, kouri, pes beha kolem baraku a kadi atd... takze se kolem domu mnozi jeho nadilky, a my, jakozto spravci baraku, nevime jak ho donutit to uklizet... je to pablb... dnes Davidek malem hned do dvou slapnul, je to nechutarna
15. únor 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris,proč mu tak záleží na 2 kilech?
Ladi,krásně si hrála s kyblíčkem,hravičkama a lopatkama,přendavala sůl z jedné hromady na druhou a ani jí nenapadlo sůl ochutnat,vůbec sme jí od tamtud nemohly dostat,chtěla si furt hrát :slight_smile:
15. únor 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, tak my taky zase vyrazime
15. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek