• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
A kde je Eli nevite?
29. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem dotaz kolik to teda je za kilo toho marcipánu a kolik ho musíš min. vzt nják se vtom nevyznám :sweat_smile:
Xeni nevím od těch narozek se neozvala že? :confused:
29. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenus :grinning: Tak jsem se mrkla jeste do svych papiru (stale jsem to neodevzdala u prakticke) a rano jsem Ti kecala - jaterky mi vyskocily taky po Augmentinu a ten mi pak vymenili za Zinnat. Takze je to asi jasny - hura!
Ale vis, jak me to v tom Podoli vydesilo? Uz jsem si predstavovala ztvrdla nefunkcni jatra, zloutenky, a nejhorsi.

Brzy bude v poradku, uvidis.
29. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliska asi nema cas.
29. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no ale byla 5 dni po Augmentinu, myslis, ze je to mozne?
29. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, cena je za kg, musíš vzít 2,5 kg, to by podle infa od Mici mělo stačit na potažení dvou korpusů
jeden mi vyšel na 375kč a druhý na 425kč

můžeš si to objednat i na dobírku
29. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, urcite, mne se to spravilo asi az za 14 dni
29. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LAdi diky, hned to Dr. vpalim, no takze by jeste mohli byt zvysene, jsou zvysene jen malinko, snad to bude OK.

Dostali jsme v pondeli Sumetrolim a ted koukam na Net a nikdo mi nerekl, ze se k nemu nesmi vit. C a kysele a já jí tím vyloženě dopuju! Pije jen džus! no to jsou info ty vogo...
29. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
já nestíhám.. děláme tu půlku bytu .. a to všechno s malým.. všude vystěhované věci .. bordel... hračky.. teď už i barva .. Nemám ložnici, nemám chodbu.. nemám v kuchyni stůl a židle.. :rolling_eyes: Všechno bude nové .. no a tak máme co dělat .. a to vše s mlaďasem v patách .. :zipper_mouth: :grinning:

Xeni, ty jaterky bych připisovala k Augmentinu .. ten se má taky předepisovat v nejkrajnějších případech, protože se to o něm ví .. většinou se používají alternativy.. aby to pak nezatěžovalo tělo .. kort ještě v kombinacích s jiným léčivem. Nasaď jí hlavně i prebiotika.. kvůli střevnímu prostředí .. pokud možno hodně pečovat o zoubky.. velké množství ATB ničí sklovinu.. V případě zácpy stačí jen švěstkovej kompot.. žádnou chemii na atb.. a v případě průjmu dej hylak .. :wink:

Snad se to zlepší.. moc na Vás myslím.. :pensive:

Hrozně mě bolí záda a jsem fakt hotová .. jdu si otevřít lambrusco, rozvalit matraci v obýváku a spááááát :fearful:
29. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted zapnu mobil a tam 4 zmeskany volani od nasi Dr. ze mame jit na testy uz zitra rano a necekat, tak nevim, zda se děsit nebo ne...

jeste jsem ji rekla o tom Augmentinu a ona ze ji ajterky neděsí, ež je ma zvysený jen uplne malilinko (to je tak, kdyz clovek nezna presne hodnoty) ale ze ji děsí ty vysoké leukocyty, tak chce vědět, zda to klesá, tak nám moooc drzte palce!!!
29. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram držím palce!!!!!snad už to klesá!!
29. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, taky moc a moc držíme palce!
29. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram, snad budete mat vysledky lepsie. Drzime palecky. Urcite nam daj rychlo vediet ..
Inac dobre rano, zatial dost zima, ale slniecko :wink:. Tento vikend som si urcila na pecenie pokusneho dortu. Tak som zvedava. Dufam, ze sa k tomu i dokopem.
30. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, my se stěhujeme, mysleli jsme, nez se zrekonstruuje novy byt aspon castecne, tak ze pujdu bydlet k tchyni a vecera mi volala kvuli necemu jinymu, ani nemohla mluvit a já na ní?: ty jsi enmocná? ano prý..ani mi to nerekla, ví, jak na tom mala je a klidne by tam na ní prskala, takze od zítra jsem bezdomovec a b´vubec nevim, co delat, jediny, ze se tchyne nekam odstehuje ...protoze ja jinak nevim
30. říj 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xeni, snad to dobre dopadne !!!!
Kdybychom mohli nejak pomoct, dej vedet!

Skladame se na darek mame k sedesatinam, a bracha se samozrejme trhnul, ze koupi neco extra, to same udelal, kdyz meli nasi 40 let vyroci. Uz me to nebavi !!!! Neco se domluvi, pocita se s jeho podilem, a nakonec prdlajs.
My musime do Vanoc jeste koupit druhou vetsi autosedacku... Ja si zacnu ty prachy tisknout asi :sweat_smile:

Holky, myslite, ze bude moct David za par mesicu do sedacky 15-36, ikdyz ma teprve 12 kilo? Pisou tam od cca 3 let, to je prusvih. Chceme MC Rodi nebo Jane Indy. Ach jo.
30. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram - :frowning2: Drzim palce, nech su vysledky lepsie a hlavne nech nie si bezdomovec. Ach jaj, niektorych ludi proste nechapem. Su chory a proste im nevadi , ze v ich blizkosti je male dieta. Vtedy by som fakt mlatila. :angry:

Tak....dnes su to presne 2 roky, co som za par minut schudla asi o 6 kg. :slight_smile:)))) To bola vtedy dieta, ze? :slight_smile:))

Ale oslavovat narodky budeme fakt tak sialene - pre CR budeme buduci vikend - male posedenie niekde v cukrarni asi a pre SR asi az o mesiac, ked sa uz nastahujeme, lebo nechcem uz nasich otravovat v ich byte obzvlast, ked mamina je teraz na marodke.(co sme mali tu chripku ja, VIka a aj moja mamina, tak ako ma maja mama problemy so srdcom a dychanim, tak taketo veci jej len vzdy poskodia, takze je este na marodke kvoli spazmam na plucach a inhaluje furt ako astmatici ked musia a to srdce tiez neni najlepsie). Tak ju nechcem zatazovat nejakymi oslavami, ktore by sa konali v jej byte. No a my , bohuzial, az o mesiac budeme byvat. No co uz, kus po termine bude oslava, ale tak co narobime, ze.....
30. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
princezne Vikince vse nejlepsi !!! to si pamatuju ten Tvuj porod, jak jsem z toho byla dojata :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikinke vsetko najlepsie!!! Datum oslav Leni nie je dolezity, Vika si aj tak bude pamatat len oslavy, nie datum :grinning: :grinning: :grinning: . Krasny den.
Xeni, tak ja dufam, ze sa to nejako vyriesi.
30. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, moj porod bol velmi rychly. :slight_smile:)) SI pamatam, ako ma moj DR po beznej prehliadke poslal do porodnice a ako som dostala prvu kontrkciu a potom do 3 hodin po nej som uz drzala Vikinku v naruci. Ach jaj, sa tu dojimam zase...... :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikínce přejeme všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face:
30. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikince přejeme moc zdraví a at se jí líbí v budoucím novém domově:slight_smile:)
30. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to nižší ale porad nad normou, tak v utery zase kontrola, jaterky mirnounce porad zvysene, sedimentace zvysena a leukocyty klesly, ale nad normou. Mela v pondeli 18, ted 11,5, norma je 10. Tak mame pokarcovat v ATB a v utery se uvidi, to nas asi ceka jeste jeden odber krve, to nas bude nenavidet, bylo to opet psycho
30. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to Dr. od Dr. ted jsem cetla dotaz jedne pani, co amji leukocyty na 14 a jejich Dr . rekla, ze je to hranicni,a le lecba neni treba...no asi to uz bude OK, jen se budeme setrit!
30. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno nejlepsi Vikince :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram,tak at je vse co nejdrive v poradku!
30. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kristy! Jak se ma Bellinka? A jak jde kojeni u druheho mimi? Ja to po 4 mesicich vzdala. Tak papame UM a zacneme pomalu se zeleninkou asi.
Mala se konecne prevaluje, je hrozne srandovni :sunglasses:
30. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mimochodem, pred chvili jsem ji pacila z krku LIPO, David je hroznej krmic :cry:
30. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj! kojeni jde,tuk,tuk,tuk,nekdy me trapi,ze ma porad hlad,jak kdyby ji to mliko nestacilo,ale pak to zase prejde...tak uvidime...

Bellinka se uz taky asi brzo prevali,uz je tak na polovine na boku :slight_smile:

ty jo ,LIPO ,tak to je sila :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristy: uz ji dal Nesquik, rohlik, karbanatek, detskou susenku, kartacek na zuby s Elmexem, a ted to LIPO... staci jit vyndat veci z pracky, nebo zamichat gulas, a uz ji dava ochutnat... proste furt musim hlidat

Bellinka je sikula, Betka prave na tom boku byla nekolik tydnu a neslo ji to a snazila se az do vysileni, tak konecne od uterka se prevaluje - ale lip ji to jde z briska na zada
30. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi ty brdo vy už budete mrkvičkovat..to tak letí :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Obě Betky jsou šikulky:slight_smile:)))a hrozně moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi a teda Davidek je dobrej krmič :grinning: :grinning: :grinning: to ho pak muzes vyuzit az bude Betka starsi...ji bude krmit :grinning: :grinning:

Jo a hlasim že mam potaženého koně..s marcipánem se pracuje fakt pěkně a chut nesrovnatelná :slight_smile:)) dokonce sem koníka potahla z kila marcipánu..sice na dve cásti..pac na jednou bych musela mit tak dve kila marcose..ale jsem spokojená..zítra dostane uzdečku ,hřívu a oko a nějakou kitku na ozdobu:slight_smile:)
30. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek