• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Holky, jsem mrtvá :pensive: Od pondělka je mi divně a od té samé doby je Denča tak protivná a dneska to vrcholilo... Jsme s Michalem vyřízení, málem jsme ji zabili :zipper_mouth: :pensive: Tohle byl nejhorší den snad za poslední rok nebo od té doby, co brečela celé dny, když byla malá. Měla zvýšenou teplotu a cpala si ruce do pusy, takže stoličky, ale jak byla hyperaktivní a zlá... Dopo jsme byli v obchodě, to šlo, pak usnula na chvíli v autě a pak to začalo, běhala po býtě, mlátila psa, kopala do hraček, mlátila s nima o zem, o zeď, skákala po záclonách, házela věci po televizi, trhala knížky, plivala jídlo, rozlévala čaj a to všechno třeba během čtvrt hodiny, byla jak tajfun :zipper_mouth: Tak jsme se sbalili a šli pěšky do lékárny, to ještě šlo, ale pak už chtěla domů a až do večera to samé, demolice bytu. Furt jsme ji od někud sundávali, chytali padající věci, nepomohlo řvaní ani to, že po delší době dostala na zadek :pensive: Už leží, ale furt tam něco pytlíkuje :confounded: Už jsem na dně, fakt, si říkám, jak zvládnu druhé dítě, když nezvládneme Denču :pensive: Samozřejmě jsme se pak pohádali s Michalem i mezi sebou... Mám depku, už mě i napadlo, že jsem radši nezůstala bez chlapa a bez dětí :pensive: Což mi bylo líto hned, co mě to napadlo a už jsem to i obrečela, že mě taková blbost vůbec napadla, obzvlášť, když mě teď Deniska v posteli mohutně objímala :pensive: Navíc se stydím, že se cítím na dně, co pak chudák Bram, když je Xenuška nemocná :frowning2: Ach jo...
30. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame sbaleno, ted uz jenpoklidit a od zitra jsem bezdomovec, páč tchyne je asi nemocna, resp. tvrdi ze neni, ale ja tomu neverim, no to bude psina jeste s nemocnou Xendou buhvi kde spat!
30. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no jo hysterka, my to zname, akorat xenda řádí tak asi 5 minut a pak zacnenekontrolovaně brečet a nezabírá nic, jen pláče, tak je z toho sama neštastna, ale rve pak treba hodinu, ale jak jsem psala, co je nemocna, tak to nemela. ted zase ma to, ze vsechno JE MOJE!!! hruza, ale da se to.
Kat drz se, ale on avam to vynahradi a vy na vse zapomenete!
30. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, já vím, ona taková nebývá, ale už týden v kuse je moc, navíc oba s Michalem jsme nějací nemocní, jako na chřipku ta únava a tak a do toho takové tornádo, kdyby jen chvíli, ale celé dny v kuse, už nemám sílu. Ale jak říkám, jsou to prkotiny proti tomu, co teď řešíš ty :pensive:
30. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,vydrz... My dnes taky den blbec... Az se Davidek tak vyhystercil, ze poblil koberec... no comment...
takovych dnu jeste bude :confounded:
ale presne, hlavne at jsme vsichni zdravoucky! dobrou noc
30. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat - no, take dni pozname. Obcas mi takto Vika salie, ked sa nudi alebo proste len tak. A takmer vzdy sa s Davidom pohadame, lebo kazdy to chce riesit inak. :unamused:

Bram - a tak teda kde zajtra pojdes???? :confused:

No a hlasim, ze uz fakt kakme asi 2 tyzdne bez nehody do nocniku. ZAjde si aj sama kakat, co je dobre. Vonku vydrzi tiez v pohode, takze uz davame papmersky len na noc, ale aj to vydrzi alebo sa pyta. Takze zda sa, ze mame vyhrane a KONECNE kazdy mesiac usetrime na plienkach.Jupiiii!!!!!

Dnes maly oslavenec bol doma, ale poobede sme sli do Shoppingparku do Ostravy. Tam sme si dali kolacik, trochu sa pohrali s detmi a sli sme domov. NEni s nou moc rec, lebo furt len dookola mrnci, ze chce ist do uz za starkou a starkym do Martina a uz vymenuva vsetky atrakcie, kde by tam chcela ist. Dnes som ju ani z domu nemohla dostat. Vraj len ked pojde do Martina, tak sa bude obliekat. No nervy fakt niekedy....Ale inak bola dobra a den sme si spolu uzili vcelku dobre. Aj DAv sa dnes krotil. Inokedy ju mlati furt po zadku a krici po nej, dnes fakt minimalne, ked uz je ten oslavenec.

JA neviem, ale on fakt niekedy nezmyselne ju tyra. Ona je pri mne a on si ju vezme, ze pod k tatinkovi. A ona zacne plakat, lebo prave chcela mat chvilku s maminkou. A reve a reve. A on ju nasilim drzi a nepusti a vraj - Vikinka, kym sa neutisis, nepustim ta. Co ju, samozrejem, este viac nastve, tak vresti este viac. A az vysilenim prestane plakat, tak potom ju pusti. A ked ju branim, ze len chcela ist k maminke, tak nech jej nerobi nasilie, tak sa len pohadame, ze mu nedovolim Viku vychovavat. Psycho fakt niekedy mam aj ja.
30. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kat, nic si nerob z toho, ze mas aj ty niekedy den blbec, nyslim, ze je to normalne. Mne tiez niekedy utecu nervy a to Seb teda (klop klop) az take besne dni a hystericke zachvaty zatial nemal. Ale niekedy je ako z divych vajec, lieta z jednej izby do druhej, vsetko vyhadzuje a najnovsie ma hryzie, akoze fakt silno, neviem, ako ho mam od toho odnaucit. Uz som ho dokonca uhryzla naspat, ze je to naozaj au au a ze sa to nesmie, ale on sa proste hra na tigra a ham ...

Uz par dni mame posadlost plastelinou, chce, aby sme robili gulicky, za sekundu ich pomacka alebo potrha a znova, mami, ball ... a bez guliciek nejde ani do postele :slight_smile:

Xeni, tak drzim palce, aby sa to vyriesilo. Ak naozaj nemate kde prespat, tak pridte k nam :wink:

Mici, si frajerka, dufam, ze nam toho marcipanoveho konicka hodis do albicka. idem sa dnes opytat k nam do cukrarne, ci by mi nejake 2 kila marcipanu nepredali, uvidime...
31. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc vás všechny po čase zase zdravím :slight_smile: rozjíždíme se s narozeninama, tak všem našim dětem přeju trpělivé rodiče a hodně zdraví!!!

Kat - Deniska je teda torpédo :pensive: to já neznám....Juli není doma taková "hyperaktivní a zlá", ale zato ji občas chytnou záchvaty vzteku, např. dneska v tramvaji, plácla tam sebou o zem a ječela a ječela, nebo i venku prostě sebou praští o zem, rozječí se a pak se nemůže uklidnit...dost mě to vyčerpává teda, ale vím, že pak přijdem domů a ona si bude třeba půl hodiny úplně v klidu kreslit...nebo se dívat na tv...to pak sbírám síly a energii :wink:

Lenci - občas doma mám něco podobného :unamused: taky se nemůžem shodnout na výchově :pensive: , přesně to, co popisuješ...např. MP očekává, že když budem v obchodě něco vybírat nebo řešit s prodavačem, Juli bude vedle nás stát a čekat a nebude nikam utíkat...což nehrozí, že...na vině je moje špatná výchova :sweat_smile:

Bram - doufám a věřím, že všecko bude v pořádku!

A všem, co vaříte a pečete - jste fakt dobré!!! :dizzy_face: :slight_smile:, jenom obdivuju
31. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ..tak kun dopad celkem pěkně myslím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ješte musím trošku domalovat oko a snad to nepokazim..to by mě kleplo!!

Hanel joo ty obchody je síla..sedět nebude a vedle košíku npochodovat už vubec ne..vždyt je to jedna velka zabava ten obchod že....

Denis tak proč nezajdeš k tomu Fialovi?? :wink: :wink: :wink:
31. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, do tej cukrarne chodim takmer kazdy den, maju tam vlastnu vyrobu a robia marcipanove dorty .... tak som myslela, ze najprv sa spytam tam, kym pojdem k fialovi, predsa len to nemam cez cestu :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak treba prodají:slight_smile:)
tak muj vytvor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=63055
31. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici, konik je nadherny!!!!!!!!
31. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, hlasim se od tchyne, stehovaci stale stehuji a meli to mit hotovo ve 14h, takze never more stehovani_kvalitne.cz
31. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso! To je nadhera !!! Jsi sikovna, ze zavidim ty rucicky :slight_smile:

Ja mam dnes utracivou... Byli jsme v Detskem raji prozkoumat autosedacku a odrazedlo. Dostat Davida odtamtud = trapas nejvetsi, rev jak prase, nudle z nej strikaly, no comment.
Ta sedacka Rodi je jedina takova mensi, tak jsme ji vzali. A odrazedlo Davidek jsme taky vzali, ale jeste je mu trochu velke, ale on je prcek. Lilince bude krasne. Je to objednane, tak snad brzy privezou.

Jinak mame o zabavu postarano. Jedni ti debilni lidi z baraku ( co jim ten pes vsude kadi, nevenci ho atd.), vecer zabrali parkovaci mista... Rano v pul 6. desnej hluk vsude, venku viselo prase, krev vsude, bordel lili neckama do kanalu, coudili nejakym kotlem, vse zpracovavali v kocarkarne spolecne placenou vodou a elektrinou!!! Spina, krev, smrad vsude. Jsme spolecenstvi vlastniku, na to nemaji pravo!!! Ja se brodila s detmi a kocarem v tom sajrajtu a nadavala jak spacek. Jeste ted tam maji "vecirek" a neco michaji na parkovisti v sudu.
Uz to resim s pravnickou (kamoskou) a starostkou. Nikoho se neptali.
At zije zabijacka v bytovce !!!
:grinning:
31. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, paráda! Ještě se zeptám, tu hmotu barvíš potravinářským barvivem?
Ahoj holky...
Ladi, zabíjačka v bytovce? Děs a hrůza, to nejsou normální :angry:
31. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici super
prosím radu - dělám teď ten marcipán, barva v pohodě, to mi jde, ale na vyválení asi zase trochu nechat ztuhnut že ?
nechci to moc máčet, aby to nebylo plné vody :unamused:
31. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Mici, krásný dort, já ten svůj výtvor, co budu dělat příští týden ani nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ladi, to je hustý teda s tou zabíjačkou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jinak dneska u nás lepší. Michal ji hned ráno vzal ke tchýni, abych se vyspala a on si taky odpočinul, že na ní nemusel furt dávat pozor, pak jsme makali na zahradě, tak to byla kupodivu taky hodná-minule furt ječela, že chce domů, pak šla bez kraválu spát :confused: , ale slíbila jsem jí, že když bude hezky spinkat, tak půjdeme na zvířátka :sweat_smile: , no po spaní jsme šli na ty zvířátka do parku a do dětského koutku, pak nakoupit a až na hysterák, že se nechce koupat, to teda bylo dobrý :dizzy_face: Ale večer byla teplá, asi zas měla teplotu, dala jsem ji nurofen, páč si zas cpala ruce do pusy, tak to jí srazí i tu teplotu. Měřit jsem se v tom hysteráku fakt nepokoušela...
31. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem tu večer plácala ten dort. taková legrace to nebyla, ale čekala jsem to ještě horší
tady je fotka http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3478976&vReferer=
snad jí tam admini chvíli nechají, jinak vám jí tam ještě zítra hodím

Ladi - to je neuvěřitelná story, četla jsem to i mm a nechápeme

Kat - snad bude líp, Ema je taky poslední týden úplně jako vyměněná, takovou jí neznám, ty poslední stoličky dávaj pěkně zabrat
31. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mem ten dort je krásnej, tys dělala i tu ovečku?

vy jste sikovny, se stydim...

holky, jsme prestehovany, sko¨ncili v 8 večer, pomaláci, 11 hodin, krát 1300, no jsme se prohnuli...no ale tak je to, ted ta rekonstrukce. U tchyne dobry, Xenuska tu kupodivu spala celou noc i pres den a hraje si v klidu s babičkou, takze docela odpocivam...dokonce dnes tchyne uvari obed, tak mozna pak pujdu makat na byty...
1. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem, super dort :wink:

bram, ty jo, tolik peněz :confused: My jsme se teda stěhovali už třikrát, ale vždycky sami, jsme měli půjčeného Transita a jezdili jsme sami, takže jsem vůbec netušila, co takoví stěhováci stojí :confused: :rolling_eyes: :angry:
1. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já budu ráda, když ten dort potáhnu :frowning2: A ta ovečka je super :wink:
1. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat děsný, no čekali jsme tak 6 tisic...ale jsou placeni na hodinu, tak co bys čekala. No my hlavně stěhovali do 3. patra bez výtahu takovýty věci co neuneses. Gauč a tak. By si jirka strhnul zada, uz takhle makal s nimi s těma lehčíma věcma, abysme nezkrachovali...
1. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Ladi to je celkem mazec a pekne nechutny...to bych taky tak nenechala...jako kde to viděli dělat zabiječku v baráku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

mem dortík náhodou potaženej pěkně a ovečka je pěkná moc!!!ta trava a kytka asi ..to budeš muset natrenovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja si obarvila marcipan den dopredu..abych se tim nezdrzovala..jeho vyhoda oproti te falesne mlecne hmote je že ma pořad stejnou konzistenci..neztvrdne jak šutr .-)

Iris hnědou sem barvila kakaem..jinak mam gelovy potravinařsky barvičky :wink:

Dortík se oslavenkyni líbil a i chutnal tak jsem ráda..byly jsme tam včera od 5 do pulnoci...a dneska sem jak kdyby mě někdo praštil..kocovina jak vyšitáááááááá auauaua
1. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, díky...sakra, já sice peču dost, ale s tou hmotou jsem nikdy nedělala, proto se ptám na detaily...jen nevím, jestli zvládnu něco vymodelovat :grinning:
1. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ladi, no to je fakt neuveritelne. Teda u nas na vychode slovenska sa deju aj take veci, ale to su ti nasi tmavsi spoluobcania a tym je fakt vsetko ukradnute :wink:. a ze na to vyuzili spolocne priestory je fakt drzost, to by ste tak nemali nechat.
Mem, ovecka je nadherna, tak to som fakt zvedava, ako dopadne moj pokus. vcera som skusala len korpus, a ten sa vydaril, tak super, aspon nieco.
1. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ahoj... jsem uplne v pr...

samozrejme jsem ted v baraku za nejvetsiho prudice, ale jeste ted ten bordel neni uklizenej, slape se tu v krvi, takze jsem udelala tochu bugr (mimochodem, Zdeni, jsou to Slovaci)...
vzbudila jsem se s paradni chripkou a David jel ted na pohotovost s astmatickym zachvatem z toho jejich kotle... no comment
1. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi naostatni veci prd, hlavni je zdravi, klidne bud za prudiče, ja to znam, oni ostatni takynadavaji, ale malokdo to v nasi republice umi rict nahlas, hlavne se drzte zdravi, pocasu je naprdku!
1. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to mi je luto, ze su to zrovna Slovaci. Ozvat sa treba, inac sa to bude opakovat. a to ostatnym susedom to akoze nevadi???
1. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas fuk, zda Cesi, Slovaci nebo Madari :slight_smile:
vadi to i ostatnim, jenze nadavaji stranou a jim nic nereknou

tak Davidek prijel z pohotovosti, uz nema ani antibiotika, rovnou foukadlo - manzel ho za 500 koupil, ale koupil malou velikost, ja se picnu... tak davame dychat kelimkem od jogurtu...
snad je to jen "detske astma", co do 3 let zmizi, to pry manzel mel, i jeho bracha, tak uvidime

ja se tu sotva plazim, boli me normalne vsechny kosti, snad to neni praseci chripka.... :pensive:
1. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame zatim jen ukradli novej notebook za 10 tisíc, vytahli ho pri stehovani nejací sousedi z tašky, mela to blbe zabaleny, jinak snad zatim zadny ztraty

Ladi, to jsou starosti, to je hruza, to je hruza...
1. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek