• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
bram to je teda síla :astonished: :astonished: :astonished: zmetci ty lidi fakt...

LAdi ach jo chudak Davidek://a ty se vylež(se to řekne co..)
1. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lidi jsou svině...
1. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
díky za pochvalu dortu
Mici - ta tráva a kytka je fakt odfláknutý, už bylo pozdě a přeci jen je zkušební
potažení bylo pracný, příště si ho obarvim taky den dopředu a nechám v lednici do druhého dne. Docela se mi to lepilo k podložce, na ruce, na dortu jsem to pak uhladila nožem a lehce vodou. Ta ovečka pak šla úplně super, to jsem ani nčekala. Doma jsou všichni nadšení a Ema nic netuší :grinning:
Jen mám asi malou dortouvou formu, 22cm, mohl by být vyšší a větší, možná si jí koupim, takhle mi toho marcipánu docela dost zbylo

Bram - lidi jsou fakt svině, to je svatá pravda

Dožehlila jsem hromadu o velikosti K2 a jdu zalehnout, pa
1. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mem a podsypala sis vál a váleček tím solamylem?? pak by se ti to nelepilo..a nebo válet přes mikrotenovej sáček.-)
1. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedim, cucim, a cekam, zda nam Davidka vrati domu z nemocnice, nebo tam zustane... ani tam nemuzeme byt s nim, jak jsme nemocni... uz to mame vsichni 4, i Betynka... ja se zblaznim! kde jsme to vzali, kdyz skoro nikam nechodime?
kdyby byvali dali Davidkovi hned rano antibiotika, tak se to nemuselo stat, pry ze astma z kominu - blbost, ma to co my vsichni... urcite od nekoho z tech hostu na zabijacce, co courali barakem...
sotva dejcham, Betka ma teplotu... a kluk nekde v noci v rukou neznamych lekaru...
proc vzdycky marodime o vikendu???? :frowning2:
1. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, to je neskutecny, lidi jsou fakt svine

neslavila dnes Nicolka narozky? pokud ano, preji vse nejlepsi!!! (ale mozna se pletu)
1. lis 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si ho tam nechali... vubec nevim, na jak dlouho, co mu je, nic proste
alespon, ze tam nakonec Honzovi dovolili byt

chodi mi smsky: inhalator, odbery, injekce, chudacek...
ja tady bdim nad Betkou a motam se v horecce, a bulim samozrejme, tchyne- chudak- je nekde v aute na dalnici

mam strach
2. lis 2009 ve 03:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi to je hrozný. Moc na vás myslím a držím palce ať se vše srovná. Alespoň že u nej může být Honza. Jinak děkujeme Nicolce za přání a přejeme tuším dnes Xenušce a zítra Davídkovi vše nejlepší a co nejvíc ZDRAVÍ.
2. lis 2009 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikolce a všem co budou mít narozeniny tento týden vše nej.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi to je v prčicích,ale aspon tam nechali Honzu s ním:(((
2. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, no to je fakt des, dufam, ze budete rychlo v poriadku. myslime na vas!!!
2. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem oslavenečkům jen to nej!
Já dnes koupila Tomáškovi velké popelářské auto, dostane ho buď k narozkám, nebo k Vánocům, uvidíme.
2. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pomoc!!!! Smazali na MMB recept na tu potahovací hmotu na dorty, nemáte to někdo napsané? I ten recept na ten mramorový korpus?Díky!!!!
2. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdybyste ho tam videly... lezel jako lazar, hadici na dychani, desne...
ale ted mi Honza poslal mmsku, jak jezdi David po nemocnici s ruzovym kocarkem s panenkou, tak snad bude brzy dobre... jsou na pokoji dva tatinci s detmi se stejnou diagnozou, pokoj hned vedle herny, celkem to jde...
CRP mel v poradku, ja taky, je to viroza - ale neni vylouceno, ze v kombinaci s astmatem nebo tak, vysledky z imunologie jeste nejsou, na ty se ceka

kez by ho pustili zitra na narozky! oslavu sobotni rusime pro ostatni, oslavime jen ve ctyrech

Xende hodne steeeesti zdraaaavi !!! Jak to s Vami vypada?
2. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím se po screeningu, vse je OK, NT 1,7 prostě miminko bylo krásné, i se normálně smálo, ale pohlaví rekl ze je moc brzy, coz je fakt. MM byl na měkko.

Xenda jde na kontrolu zítra ale od včera začala zase hezky papat! všřím, že to bude OK. Jdu vas dočíst a děkujeme, hlavně hlavně zdraví, že...
2. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi jezismarja!!! chuděrka Davídek, moc na něj myslíme, to je hrůza, hlavně at uz ho pustí, musí ti být strasne!
2. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, hoky, to co su za dni???Co to tu citam?Az je mi z toho vsetkeho do placu...Ale , bhuzial, musim sa k vam pridat s blbymi spravami o Vikinke.

Vcera mala uraz. Boli sme v cukrarni, tam je detsky kutik, ale taky, ze je to obsietkovane a ona ako liezla na tu sietku - ona totiz sa nehra normalne ako ostatne deti, tak spadla a a zubami su riadne sekla do pusy tam pod peru. No krvi jak na zabijacke - zvnutra tam ma proste jeden velky napuchnuty kus masa, zasek taky, ze malom az na vonkajsiu stranu pod perou sa to preseklo. A ako spadla, tak presne v tych miestach, len zvonka ma tiez trochu seknute. Tak ako fakt super. Chudatko, furt sa stazuje, ze ju to boli. Tak jej aspon pod chvilou davam mlieko, to ju upokojuje. A to som uz kojila len 2x za den,ze...Musim teraz totiz davat pozor, aby sa do tojho nebuchla, aby sa jej to POMALY mohlo hojit.Takze nemozem si dovolit nejake hysaky, kde hadze celym telom, tak jej splnim fakt vsetko, aj to mlieko. Ach jaj...A zase takto pred oslavou narodiek je takato dokalicena.....

Bram - no hnus, nemam slov. Ludia su svine, fakt.

Ladi - no ako zabijacka v panelaku, to vazne pocujem prvy raz. A ako vravis - Slovak, MAdar, Rus,...to je jedno, ale nemaju pravo robit ten bordel.A Davidkovi prajem skore uzdravenie.

Inak holky, ako sme my boli chori, tak to tiez - 40teploty asi 5 dni nas drzali, ale aj napriek antibiotikam priznaky chripky nas drzali este dlho. Fakt teda 3 tyzdne som este hnusne kaslala. A Moja mama doteraz ma este nasledky z tej choroby - ale ona zase z inych dovodov.

No, tak som sa rozpisala, zase vam dam na chvilu pokoj. :grinning:
2. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Xenuske vsetko najlepsie!!!!! Hlavne vela zdravicka a Davidkovi k zajtrajsim narodeninam tiez.
Ja som zacala byt zavisla na hackovani !!!
2. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni smarjáááá

no chripky jsou hnus co ted lita za zmutoovany viry, vzdyt nas se drzi uz mesic, děs běs

Vsem brou noc a Ladi dej vedet!!!
2. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau taky my jdeme s xendou za chvilku na kontrolu. Myslim na Ladu.
3. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davídkovi,.. VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM .. Hlavně zdravíčko .. :dizzy_face:
3. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda, co to tady čtu za hrůzy :astonished: :cry: Přeji všem marodům, ať jsou brzy zdraví a Davídkovi, ať ho brzy pustí domů :pensive:

Jinak blahopřejeme všem oslavencům, Nicolce, Xenušce, Davídkovi všechno nejlepší k narozeninám, hlavně to zdravíčko :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dekujeme za prani.
Smudlika dnes domu jeste nepusti, ale mozna je to dobre, protoze ja kaslu jak tuberak. Uz inhaluje "jen" po 4 hodinach, zacinal po hodine. Az to bude po 8, pujde domu. Uz je pry jasne, ze jde o virozu. Ale pozdeji se i dozvime, ma-li nejake predpoklady pro astma. Kazdopadne prevence ted bude fakt nutna. Takze zadna centra, nakupy, navstevy.. Rano snedl jogurt a chleba, z herny nechce ven, je celkem spokojeny, obcas mi zavola mobilem :pensive:
Holky, taky si ted davejte bacha, takovou chripku jsem nezazila. Lita ted opravdu nejake svinstvo!
A aby to nebylo malo, tak jsem to dnes po cca 13 mesicich dostala :confounded:

Az ho pustej, udelam dortik a oslavime to vsechno, uz se tesim!!!

Betka vstavala v noci po 3 hodinach... Des bes.
3. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vikinka - silene, ach jojo. At se to rychle hoji!
Vojtisek od vedle si vcera rozbil hlavu... Deti, deti...

Bram gratuluji ke screeeningu, parada! A drzim palce Xenusce na kontrolu.
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi děs běs co ted lítá!!! uz aby byl doma u maminky, chapu.
3. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja uz dufam, ze odteraz uz budee na kona pisat len same dobre spravy....

oslavencom gratulujeme a snad vsetci oslavime narodky v zdravi..... :wink:
3. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zpravy od Dr. testy z toho patku jsou pry v normě (do telefonu mi rikala, ze jsou zvysene leukocyty...tak nechapu), ale jsou zvyseny ty jaterky (myslim 1,7 a norma je 0,8) a železo mela dobry (tak to uz asi nemam pokracovat s tim aktiferinem, ja jsem se zapomela zeptat).pak mela zvysene nejaky bilkoviny nak nam dala jeste jednu lahev toho Sumetrolinu, ze ho mame brat 1x za 24hodin, takze jeste asi 14 dni, pak pockat 3 dny a pak jit na kontrolni odbery.

Co myslite s tim zelezem?

Co myslite s tema antibiotika, nani to zbytecne?
3. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,já teĎ byla od pátku bez netu :unamused: Takže Davídkovi,Viky,Xenušce všechno nejlepší k narozeninkám.
Xeni jak je na tom malá? ještě sem nedočítala...
3. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek