• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
LAi ježiš co to čtu,nechápu vždyť vy asi skoro moc nikam nechodíme,za to my sme min. 2X týně v mmc a jednou za tejden na yamaze :confused: chděra malej :frowning2: snad bude dobře.
My jdem zítra na přeočkování žloutenky tak doufám,že nebude mít reakci :wink:
Mici ,MEm dortíky naprosto náádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak ségra už začíná být z toho refluxu docela nešŤastná,malej sice dost přibírá ,ale i tak,navíc je potom co se poblinká i celej osypanej-tak nevím jestly to můžou bejt potničky nebo njáká alergie... :confused:
3. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni, ona bere i zelezo? Tak to je pak jasne, ze ma zacpu. Zelezo je na to ze vseho nejhorsi.

Leniz: vis co, to staci, ze na nas prsknul nekdo v baraku, v samosce, nebo ve stredu Natalka (sestrenka) mela rymu, tak jsme to mohli chytit, to uz nezjistis, to nemusi byt jen od deticek v MC... kazdopadne si myslim, ze se ted rozjede pekna epidemie, alespon tady ve meste uz je
3. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo tak to se zítra dr zeptám,jestly radši nemám s malou bejt víc doma,že bysme max chodily na tu yamahu :confused:
3. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim, prosim Te, Ti rekne stejne, ze to je na Tobe, a ze chytit neco muze kdekoli, nebo nemusi nikde... spis ji davej hodne ovoce a kdyz uvidis nekde deti s nudlema u nosu, tak pryc od nich :grinning:
a hlavne, Davidek byl oslabenej nemoci pred 2 tydny, tak ho tohle dorazilo, chudacka, ach jo... snad jsme si to uz vybrali vsichni na par let dopredu :grinning:
3. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tchan s tchyni mu ted jeli poprat, bobikovi malymu :slight_smile: ta tabule z Ikey je super !!!! a velikostne akorat, ikdyz tam pisi samozrejme: nevhodne pro deti do 3 let
3. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi tak ovoce problém není ,spíš zeleninka :unamused:
To do 3 let je pomalu na všem i na tom našem puzzle co malou tak baví :grinning:
Jinak sme teď začly používat když se malá vzteká,že jí řeknem ať jde za dveře a příjde až se uklidní-holky ona tam fakt chodí sama ,normálně si otevře dveře zajde za ně a za chvilku už klidná příjde :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zacpa se zlepsila kdyz zacala vice jist. Zitra bude mit jatrovou omacku.

JInak mame povoleny tanečky a cvicenicko i presto, ze budeme brat dal ty antibiotika jako prevenci, tak snad na nas nekdo neprskne, ale je ted pecena varena mezi detma u Dr. nemocnyma - napr. dnes v čekárně a dobrý, tak horší to snad nikde nebude, ze...
3. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram, ty jo, radeji davejte pozor-
LeniZ: taky to tak delame, za dvere a uklidnit :grinning:
4. lis 2009 ve 04:39  • Odpověz  • To se mi líbí
kráásné ránko byli jsme u tchyně na severu taky byl trochu odpočinek
mareček je 12 den po priorixu a teploty má :cry: :cry: :cry: chjooo jak nebyl nikdy nemocnej mám docela šok po trivivacu nic neměl a nakonec na synflorix nejdeme konečné rozhodnutí :wink:
ladi a ta tabula z ikee jakje vysoká akorát na naše děti jakože došáhnout nahoru na pasaní???byla jsme u kámošky a ta měla jinou a mareček mohl čmárat jen dole nahoru nedošáhl
ale ladi a bram moc amoc vám držím palečky at jste brzo fit a dětičky jsou jen a jen zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: mareček má jenom 38 druhý den a já tu šílím ,protože stím vubec nemám zkušenosti adt..moc vás obdivuju jak to zvládáte....
mem dort jako prvotina super ovečká kráásná :dizzy_face:
kat deniska je takovej drak týý jo mareček teda ne,ale celý týden protivnej,ale strašně s velkým řevem když něco vidí a chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:a já vysvětluju a vysvětluju moc nezabírá,ale ve společnosti nemužu řvát :astonished:

leniz u nás taky puzzle od 3 let má zmáknutý na jedničku ted se ohlížím po těžších skládačkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem pročetla všechno o pečeni dortu a rozhodla jsme se taky péct :stuck_out_tongue_closed_eyes: korpus vím,ale tu hmotu poradte jakou pro začátečníka studovala jsem jich hodně,ale nevím mici Kat co myslíte že se mě podaři :grinning: co třeba ta ze salka??????

všem oslavencum dodatečně všechno nej hlavně zdravíčko a uspšné vykročení do druhého ročku
holky je to k nevíře,že už 2 roky???? :fearful: :fearful: fakt jsem celkem v šoku jak to utíká............
4. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, vis co, my uz musime, ona je doma uz strasnej poděs. tak snad to bude ok
4. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Bram bude to dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dávate nějaký vitamíny dětem????

u nás včera celej den sněžilo a amreček se bál jít do sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
HAni my skládáme puzzle tak o 22 kouskách takže njáký složitější zatím netřeba :grinning: já si taky říkám,že je to snad pár dní co sme si jí přivezly z porodnice :slight_smile: Jinak tady jen leje a leje a je hnusně zataženo :unamused:
Já dávám akorát ovoce,zeleninu,červenou řepu a čaj na posílení imunity,občas dám do oyč čaje trošku medu a citronu ,dneska máme jít na očkování ,ale nevím jako nemá ani teplotu ani rýmu,nebo kašel ,ale sem tam kýchne tak nevím nják mám furt strašáka,že by se jí to potom očko mohlo rozjet.
4. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Brý ráno,

hanul, ta salková je chuťově hnusná, říkala Micinka, zkus tu falešnou z toho sušeného mlíka... Já nevím, jaký nakonec budu dělat, jsem nějaká nachlazená, unavená, ani se mi moc nechce, ale něco udělat na tu sobotu musím. Navíc asi nemůžu udělat jen tu hlavu Elma, páč ta kulatá forma by byla pro tolik lidí málo :confounded:

Mici, nevíš z kolika vajec mám udělat ten mramorovaný korpus na velký plech? Se bojím, že mi to zas klesne, chjo.

Včera mi volala sestřička, že jestli je Denča ok, tak máme přijít na přeočkování spalniček. Jenže když měla-má?, tu zvýšenou teplotu, tak ne. Takže se to odsouvá, navíc Michal má strašnou rýmu a malá taky hůř v noci dýchala, tak snad nebudeme všichni marod :unamused:
4. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jako složitější jsemmyslela třeba jak se navlíkaji na šnurku a tak nemyslela jsme že ybch koupila hned 1000dílku :grinning: :grinning:

u nás když začne kýchat tak bude brzo rýmka takže s očko nevím nevím
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, my vitamíny nejíme, možná nějaký koupím, zatím si teď dáváme jen Oscilo jako prevenci.

Nevím, co mám dělat s Deniskou venku, za prvé tak už týden nechce chodit a když už je venku, tak si furt sundává čepici a bundu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nechce si to nechat dát zpátky, vzteká se jak blázen a pak začne ječet, že chce domů :angry:
4. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat a myslíš že to zvládnu?????????????????? :cry: já udělám normoš kulatý dort a pak tymedové řezy s oříškama taky nás bude dost tak větší dort bych asi nezvládla budu ráda za tento

kat napíšu IP
4. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu péct dorty dva ,budu dělat tu faleš se sušeným mlíkem a místo sirupu zkusím med :slight_smile:
U nás občas kýchá i jen tak a nic z toho nní,tak uvidím,jako kejchla od rána dvakrát no,tak jí ještě pro jistotu přeměřím :sweat_smile:
Kat,naše poslední dobou taky venku moc chodit nechce,jen by se vozila až nakonec v tom kočárku usne :sweat_smile:
4. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
kat jj očkováni jsme 12.den a teplota sice menší,ale snad to nebude horší

s tím vztekáním vubec nevím mareček dokáže být táák hodny a pak tááák děsny nic mezitím není když je na ránu tak je to fakt šílený a mě tečou nervy uplně tě chápu musíme asi vydržet až to přejde u nás teda platí když se vzteká tak mu psutím ruku a říkám ahoj jdu za svým marečkem tenhle není muj a on jde a seká latinu na chvilku

včera třeba nechtěl jít po sněhu jak se bál já dvě tašky kabelku a on chtěl na ruce :unamused: strašná kombinace řval mě před nohama sápal se na mě já ověšená kabelama u nás před barákem asi 30 dělníku tak si dokážeš představit jak jsme pěnila,ale byla jsme milá usměvavá a v duchu bych ho......dopadlo to tak že sebou prasknul o zem trochu jsem ho nohou odsrčila seděl a já šla dál on volala maminko stuj m,aminko stuj a já šla tak mě doběhl řval ......no síla
4. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
LeniZ, no mě se právě nechcou péct dva, ale možná to tak dopadne, páč lepší zkazit jeden menší a na druhý si dát větší pozor, než zkazit jeden veliký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem byla rozhodnutá pro toho ležícího Elma http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=160&t=1673&hilit=elmo , Denisce se líbí, jenže jak se to tvaruje tou punčovinou, tak se bojím, jak to bude vypadat na řezu, přece jenom prababičky se těch dortů napekly a na tohle hledí :unamused: A navíc nevím, jak bychom to porcovali... Tak pak jsem přemýšlela nad tímhle, ale zas nevím, jak se mi povede sedící elmo a nevím, z čeho bych ho dělala http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=26208 je u něj výhoda, kdyby se mi nedařil sedící elmo nebo bych měla mega kopr, tak tam šoupnu jen takového http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49985
A pak ještě se mi líbí takový http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=44922
4. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kat tak ty dorty jsou náádherný pro mě opravdu nereálný :grinning:
4. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malá má 36,9 tak sem nás přeobědnala,dneska skočíme akorát nakopit a jinak jí nechám doma v klídku.
Kat,tak já z punčoviny tvarovala trochu beršku a celkem dobrý
4. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale holky, zase sa tak asi nemozeme bat tych bacilov.... LEni, aj mala nema teplotu, trak to neries. Aj ma dnes ideme na ten Trivivac na preockovanie. JA len dufam, ze v cakarni nebude 243657438543 chorych infekcnych deti. Ja to nechapem, preco to nemaju nejak zariadene, ze napr rano doobeda ockovanie a preventivky a az potom klasicky vysetrovanie pacientov s infekciou v tele.Ach jaj....

JA teda dufam, ze sme si uz tou chorobou odbili to najhorsie a uz bude zdrava.

Ako holky, ja neviem preco to je, ale je to zakonitost - DAvidova strana nenormalne rad oslavuje narodky kazdeho clena rodiny. Ako ja sa tomu snazim vyhybat ako sa da, ale obcas sa to neda. No a VZDY z kazdej oslavy si Vika odnesie minimalne nadchu. A obcas aj ja. A pritom chodi DENNE ked sme v Martine do obchodnych centier, do materskych centier, do detskych kutikov,....proste vsade.A pohoda, je zdrava. TAk ja uz neviem vyriesit tuto zahadu. :frowning2:
4. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
lankaz - já četla, že ten med způsobuje u té hmoty vysychání a drolení, ale já jsem totální laik, budu to dělat poprvé
díky za ty odkazy...teď jen, jestli se vrhnu na traktor, nebo na ovečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ztrácím přehled, kdo který den slaví, tak radši přeju všem vše nej :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
iris tak to budeme dvě co budou tvořit poprvé :dizzy_face: docela se bojím,ale i se těším figurku jsme si raději objednala to bych nezvládla mašinku s 2 vagonkama tka když to potáhnu jen dám koleje a do každého vagonku svíčku aha jako představu mám nádhernou,ale jaká bude realitato nevím

já četla že med taky dobrý :fearful: tak ted nevím chtěla jsme to zkusit s medem.....
4. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak u nás k teplotě se přidal prujem ymslíte ,že to muže být taky reakce na očkování
naštěstí ne do plínky od rána říká,že ho bolí břicho pořád uprcavá na nočník a pořád kaká :pensive:
4. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat ja davam na hlubokej plech 2 dávky..ale myslím že i z 10 vajec bude akorát..protože sem prořezávala 2 krát a spodni dílk se mi zkoro rozpadal..takže to chce trošku vyšší..
4. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ved uz to neni mozne, ze furt je daco deckam. My sme terza, chvala Bohu, zdravi...... Ale ked to tu denne citam, je mi z toho smutno.... :frowning2:
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
leni u nás to je po priorixu dneska jsme 14 den od včera 38 dneska už jen 37,5 a prujem ted už spí tak snad se z toho vyspí v noci ve dvě říkal vstávat a myslím,že dlouho nespal pořád po měl lezl tak snad dá alespon 3 hodky :slight_smile:
měla bych jít uklizet ale táááák se mě nic nechce
4. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem se domluvila se sestřičkou na příští týden,prej to nemá cenu hrotit,jestly na ní něco leze tak by se to mohlo po tom očkování rozjet dál,tak to nebudu hrotit,je to přeočkování žloutenkya to má bejt do roka od prvního a to sme měli loni v prosinci tak je čas :wink:
Hani to asi neporadím,my neměli vůbec žádný reakce a to sme měli obě dávky priorixu.
Iris,no já tam zas četa,že se může v pohodě použít,dokonce prej i můžeš místo sušeného mlíka sunar nebo jinou um :wink:
Tak u nás s dorama počítám bude pohoda,korpusy udělám ty mramorový(jný už snad ani nedělám náplním krémem potáhnu hmotou a navrh dám obrázek a dozdobím :sunglasses: ještě max upeču věnečky nebo koupím pár indiánků,chlebíčky,slaný šenky a hotovo :sunglasses:
Leni tak u nás je to s oslavama tak,že u manžela se moc neslaví,maximálně,že si teda sednem,dáme pár chlebíčků a jen my a tchánovi se švgrovou,unás se dělaj vždy větší oslavy a já sem na ně i zvyklá takže manžel byl z toho dřív kapku vyjevenej :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek