• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
a ten obrazek drzel na pudinkovomaslovem kremu bez problemu, bez rozteceni, barva krasna, Decorgel jsem koupila, ale nebyl treba
5. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi me hmota nikdy netekla.s medem jsem ale nedelala ..
Kat ja si najdu dort na MMb ,kdyz maji pohled zvrchu tak je to v pohode:slight_smile:)
5. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ladi, nevím kolik jsi ho tam dala, ale toho sirupu, co se tam má dávat správně, se tam dává minimálně a hlavně ten sirup je elastický a netrhá se, proto se tam má dávat místo medu.
5. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
asi to bylo tim pouzitim medu, i ta chut prave byla az moc medova... ale pomery jsem dodrzela presne, pri zpracovani byla hmota super, i jsem si rikala, jak je to snadne... ale na teple zacala tect ( a tady je z tech kamen vedro desny :grinning: )
5. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
vecer hodim foto pro zasmani :grinning:
5. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, zkusím nějakého najít :slight_smile: Přinejhorším vykrojím sama, no...

Ladi, ono právě při zpracování se, já osobně teda, s ní docela nadřu, jak je to tuhé.
5. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Přišel mi balík a já ho nemůžu otevřít, protože Denča by mi do toho vlezla, ááá to jsou muka, doufám, že půjde dneska po obědě spát :grinning:
5. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kat to bych se zcvokla :grinning: :grinning: ale ja nechavam baliky posilat tem co to budou davat :grinning: :grinning: segra si teda objednava sama a svagrovi sem akorat rekla co.-)akorat kuchynku co budou davat tchani prisla nam..je to velika bedna tak at to netahaji v aute..
a ja zatim nemam za co objednavat ale i tak toho mam uz dost poschovavanyho jak obcas neco koupim a nedam ji to :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, to bylo od jedné paní a je to jak pro naše, tak pro švagrovou, tak pro nás, takže jeden velký balík :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a teda když mě to bude tát jak laduš mám pořád přisypávat cukr a mlíko zase takový teplo tady nemám kolem 20 týýý jo začínám se báááttttttttt

ladi tak na fotku se těším :grinning:

kat mě tady tuhle přišel balíček a mareček volá dárečky dárečky ukaž a já to víš že jo zalezl do pokojíčku a já to musela alespon tu krabici rozdělat mrknout :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
takže když se me to bude huř zpracovávat bude to dobrý???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mici a stím kupovaným marcipánem to jde dobře????????????mají ho normálně v cukrárně nebo musíš objednat???kolik stojí???ten se neroztíká???fakt potřebuju aby se povedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuchyňku budu skládat zítra večer :slight_smile: Je už půl roku na půdě, takže ji budu muset i umýt asi.

Jo a už jsem nakoukla :dizzy_face: Už chci Vánocéééé :grinning:
5. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul, nesmí se ti to moc lepit, musí to být spíš tužší, mě to třeba tvrdlo i normálně při pokojové teplotě, když jsem to nechala ležet, tak to ztuhlo, jako né na kost, ale bylo to dost tuhé.
5. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mývám s tim delaným problem spis že se rozjíždí..ne že by tekl ale musím dat navíc dost cukru a mlíka aby to drželo tvar..na potah to až tak nevadi ..ale figurku bych z toho nezvladla..
marcipán u Fialy..mají ho na prodejně..pracuje se s ním pěkně ..ja už budu svoje dorty potahovat jenom jím..ostatním podle jejich přání ..jelikož to proste fakt zabere casu..pak jeste obarvit ruzne..marcipan je pořád tvárnej..neztvrdne zabalenej v lednici..ani na vzduchu nebude jak šutr..a přesto bude držet tvar :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já dělala i figurky, táta si ji i nechal na památku a drží dodnes, normálně v pokoji. Jen musí být ta hmota tuhá, no... Letos budou z "marcipánu" jen oči, nos a pusa :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mici a kolik bych si tak měla koupit toho marcipánu??na normálná kulatý dort?,pujdu se asi zeptat........
5. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuli prave ze prodavaji jen 2,5kg..tobe by stacilo max 1,5kg
5. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty vole, tak to výjde jen ten marcipán na 450,- :confused:
5. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat na kone mi vyšlo 1,2kg..takže za 180kč..to se mi zda slusne na 5 kilovej dort :wink: blby je že musim koupit 2,5kg za 375kč..ale vydrží to v lednici dlouho .-)
5. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ted maji dokonce 5 procentní slevu predvánoční :grinning: :grinning: takže 390 i s DPH :grinning:
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat,já nedělala nikdy na plech ,ale vždycky do formy :sweat_smile: a pečení to nják z paměti nevím,ale mě ta rouba peče víc a rychlejš takže třený těsto i kynutý je fakt za chvilku hotový.
Asi radši koupím ve zdravé výživě ten sirup :slight_smile:
5. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, ještě k tomu korpusu, ty dáváš do toho hnědého víc prdopeče?
5. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
kat nedávám..dám 3/4 sáčku do cele dávky..ale hneda je dycky trosku nizsí
5. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mici, na dortománii Ariell píše, že na tu mou dávku, tedy asi ze 12 vajec, aby to nebylo moc nízké, ještě uvidím, možná dám jen deset, se dává 2,5 prdopeče, mi to příjde šíleně moc, ale tak ona má zkušenosti, že jo...
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
S oslavou sme sa vcera nedohodli nijak, pretoze sme sa tak dlho dohadovali, az som od unavy zaspala. :grinning:

JO a obdivujem kazdeho, kto vie piect a ma trpezlivost na papranie sa s ozdobou torty. :grinning:
5. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky

Lado, jsem rada, ze uz je Davidek doma a jak se citi bobeček?
My byli dnes v tom MC, prisla mi teplejsi, ale mozna ze uz jsem posahana, ted spi...

LeniZ, tak to mas akorat váhu, no ale je klidne mozny ze manzilkovi ses libila vic oplacanější, to vis, nezvaděčíme se, no.

Ladi, s tim dortem a proto ho letos dělala babička - no stresss!!!

Jdu na ní šáhnout ve spanku :grinning:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak malá spala po obědě asi 3 minuty :rolling_eyes:
Xeni,no jako váhově ano,ale ono fakt na to nemám kostro,navíc mám asi fakt víc svalový hmoty :sweat_smile: jinak mám díkyhrudníku ideální míry-90,63 ,90 tak si myslím,že si nemá na co stěžovat,dneska bude dýl pryč tak malý pusm pohádku a budu cvičit než příjde :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, no vis co, idelani - to byla twigy - a ta se vlastne chlapum uz moc nelibila...tak mozna cvic, to je určo zdravý, ale pridej na tom jidle, no :wink: ja uz chci byt taky hubenááááááááááááááá! v lete ale holky budu!!!
5. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Xeni,no já se na léto moc netěším,místo prsou má dvě rozinky a dost mi na břiše visí kůže a že jsem vyzkoušela dost přípravků,fakt katastrofa :confounded: jako dvojdílnáý plavky už na sebe vživotě nevezmu :frowning2:
Holky čím myslíte,že by šel přilepit ten orázek na tu faleš hmotu nebo marcipán? když to podmáznu krémem tak se to asi sveze že
5. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nemam prsa ted zadny :slight_smile:
Bram, chrchla hrozne, ale jinak je standardne divoky.
S dortem stres nebyl, fakt nas to pobavilo :sunglasses:
5. lis 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek