• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
hm tak už máme i kašel a zvýšenou teplotu :unamused: takže zejtra nikam nejedem,v neděli uvidíme jak na tom malá bude máme v plánu velkej nákup v tescu tak jedině snad že bych povolala zas švagrovou
5. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, jeden clovek za druhym... Honzova mamka vcera odjela a tchan ma dnes pres 39, a synovec, ktereho tam meli o vikendu taky 39... jeste, ze je profesionalni zdrav. sestra :grinning:

chudak Klaudinka
5. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - o prsiach mi ani nehovor!!!! Moje krasne predtehu pevne C-cka dnes vypadaju ako kozy starej tetky - ovisnute, male , navyse prave prso, kedze sa mi tam tvori viac mlieka je o cislo vacsie, tak ako na kupalisku urcite tiez nevypadam ako miss universe. :grinning:
Ale miery mas teda idealne,no. :slight_smile:)))) Otazka je, co sa paci tvojmu manzelovi, ze..... Napr tomu ojmu sa pacia vychudnute, zakze z mojho zadku si bude robit srandy asi vzdy,no. :angry:
5. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute zeny,
no vidim, ze sa tu stale pecie a rozbaluju darceky. Ja som uz pred troma tyzdnami objednala na MMB tie Duplo vlaciky a okamzite zaplatila, zatial nic neprislo, a to mi minuly stvrtok pani pisala, ze poslala obchodny balik ... Tak som jej pisala znovu, dufam, ze do narodiek to mame.
Rozmyslala som, ze si korpus urobim o vikend skor a dam zamrazit, keby sa nahodou nevydaril ... teraz som skusala ten mramorovy, polovicu som mala v mrazaku a po rozmrazeni bol ok...

Inac Ladi, Eli - ako to vypada s tymi odrazadlom? Mate same pozitivne pripomienky?

A zajtra ideme na velky UTZ ... uz sa neviem dockat!!!!!!!!!!!!!!
5. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A boli ma v krku, uz som nasadila medovo citronovu cajovu kuru ...
5. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis tak doufáme že roztáhne nožky prcek :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Tom dneska nějak málo spal a teď tady řve v postýlce...a to potřebuju, aby usnul, musím jít přiložit ke kotli, když se manža zas courá po schůzích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jé tak to sem zvědavá co to bude :slight_smile: my malý taky nasadily čajovou kůru s citronkem a kapkou medu :slight_smile:
te´d třeba vypadá,že jí snad ani nic není,jen občas zakašle z nosu už jí neteče ani při kýchání tak snad jr to na ústupu :slight_smile:
Iris,Klaudinka dneska nespala přes den krom tří minut vůbec :rolling_eyes:
Tak štrůdl už manžílek zdlábnul,nechal akorát malý na snídani,tak přemýšlím co upeču o víkendu jestly perníček,koblížky z trouby,ovocný koláč nebo lineckej koláč :confused: Zdenda řek,že to jíst nebude tak nevím já mám chuť v podstatě na všechno :grinning:
5. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, zitra drzime palce!
kolo jsme schovali az na Vanoce
5. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím zaťukat, Tomík se drží a nemá ani rýmu, doufám, že to vydrží, aby to nechytl před svou oslavou.
hm, pořád kouká, nám to asi vyhasne, ale samotný tady zůstat nemůže, už přelézá postýlku.
5. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Leni,já mívala pěkný 4ky a jso nenávratně v háji teĎ mám tak 2ky(to manžílkovi asi vadí nejvíc)
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to já mám 5 a klidně bych je za ty 2 vyměnila :unamused:
5. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris,kdyby to šlo tak bych si klidně vyměnila :wink:
5. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vždycky vadí ty upřené pohledy...a pak mi to vadí na sport.Jenže s tím nic nenadělám :grinning:
5. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem v současné chvíli s prsama zase na chvíli spokojená :slight_smile: Ale po kojení vypadaly děsně :frowning2: Po druhém kojení je ani nechci vidět :unamused:
5. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakoupila jsem ingredience a zítra dopoledne se vrhnu na pečení, tak mi držte palce. Jestli mi ten korpus zase nějak moc klesne, tak odpo s mámou upeču normoš piškotový...
5. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak drzim palce, aby ten dort vysel paradne.
Ja mam teraz prsia akurat, podla seba i podla M, skoda, ze uz len par mesiacov :grinning:
5. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, děkuji, letos nepočítám s nějakým převratným dortem, snad to bude jakž takž, ale nic krásného to nebude. Nemám tu pravou tvořivou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Tak jsem se dnes po dlouhé době parádně vyspala :slight_smile: Malá vstávala prvně dýl než já,jak já jí za to miluju :sweat_smile:

Všem kdo už slavili přejeme vše nej k narozeninám,nestíhám to sledovat :sweat_smile:
6. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nám vykradli auto :angry: jako jediný co ukradli byla sbírka vypálených cdéček nic jinýho v autě nemáme teda krom autosedačky-kdyby šlohli tu tak fakt nevím :confounded: jako nevíc mě štvou ty zámky :angry:
Kat přeju hodn štěstí s dortíkem,já jdu dneska do toho perníku :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je fakt smola, svine jedne. Takto ti skazit den :angry: :angry: :angry:
6. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni oni se o to pokoušeli už jednou,ale vyrušil je alarm,teď se jim to povedlo :angry: ,ale volala Zdenda ,že nakonec nevzali ani ty cd a hodily je jen na zadní sedačky :sweat_smile:
hurá dneska příjdou ozdoby na stromeček-budem mít letos slaměný ozdůbky,jablíčka,sušený pomeranče a perníčky :dizzy_face: tak už jen dárky pro ségru,švagry a švagroviu a dárky nakoupený :sunglasses:
6. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - no fuj, ludia su fakt svone. Keby kazdemu zlodejovi odpadla vzdy 1 ruka, to by bolo spravodlive...

No moje prsia, z peknych C-cok mi po porode ostali F-ka, co sa vsak za tie 2 roky zmenilo na tieto male vysusene slivky, takze fakt ked mi niketo hovori, ze kojenim mu prsia opekneli, tak mozem len ticho zavidiet. No co uz. Esteze existuju dobre podprdy,ze....
6. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz - to je teda smůla, hlavně, že sedačka zůstala.
Já nakoupila taky ingredience an dort,a le my budeme slavit až příští týden.
6. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je fakt den,teď sem pekla ten perník a nahoře a zespoda spálenej a vevnitř syrovej :confounded: jako od tý doby co je ta trouba jinde se mi v ní peče pěkně blbě,teď peču na zkoušku korpus,páč lepší když bude nepoživatelnej teď než rychle schánět něco na poslední chvíli.
6. lis 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk myslim, ze ta oslava sa vyriesila sama - svokor je chory, takze zda sa, ze tak maximalne navstivime DAvidovu babicku, dame si kolacik a zablahozelaju VIke. A s jeho rodicmi teda mozeme ist do pizzerky hocikedy cez tyzden.

Dnes by sa mal David dozvediet, ci ho pustia o tzyden skor z prace, tak snad sa to podari.
Holky, za 2 tyzdne uz budeme baliiiiit!!!!!!!!!!!A uz buchta sampus a robit si asi halusky na privitanie a pojedat korbaciky. :grinning: :grinning:

Prave sme sa bavili, ze Dav urobi nejaku rozlucku aj s chalanmi z prace, tak musime teraz ked pojdeme na Sr nakupit korbaciky, nech je to take symbolicke. :wink:
6. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - tak to moja truba jke este "zazracnejsia", v nej mi nevynde takmer nikdy nic. :slight_smile:))))) Ale u mna je to skor moj antitalent na pecenie.
Tot dovod, preco aj torty vzdy davam robit. :grinning:
6. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak korpus dopad stejně,jako by ta troua pekla strašně rychle a to sem to měla na 150 :angry: přitom kynutý těsto,listový těsto maso ,ryby a třeba linecký tam jde dobře jen něco co je vyšší je v háji :angry: :frowning2: asi budu muset jedině koupit hotový korps :unamused:
6. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je den fakt,nejdřív auto,pak trouba(iuž mám na ní opraváře tak snad nebudu vypadat jak debil co neumí péct) pak mi pračka sežere mojí oblíbenou ponožku(je hodná,e mi jednu nechala) a teď sem objevila u malý v pokojíčku plíseň za skříní-co se ještě může pos.... á se snad večer ožeru
6. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, se aspon muzes opít...:slight_smile:

nam vykradaji auto soustavne kazdy patek a dsobotu, mrchy vozralý, vědí uz jak se tam dostat a my uz 2x davali spravovat zamky a ted uz na to prdim, dokud se neodstehujeme, fakt.
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek