• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Xeni-pěkný :confounded: hajzlové :angry:
Včera moli dneska tohle,se boím že až odpoledne přijede to ppl tak budou ty slaměný ozdoby rozbitý nebo fakt už nevím,no aspoň,že malá už ani nekašle
6. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to vis ze jo, zdraví nase vše!!!
6. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo,ale i tak to nas... štve že
6. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to vis ze jo, my ted jdeme na narozky sestrenice a svatek bratrance, tak mam zabaleny darky a Xenda ze jsou to jeji darky a uplne tropi sceny jezisi jezisi
6. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak sme konecne spat, teda, boli sme tam 2 hodiny (nie na UTZ, ale v cakarni), ale Seb bol zlaty, esteze vsade nosime so sebou plastelinu :slight_smile:
Prcek nas chce asi prekvapit, pretoze sa nechcel poriadne ukazat, ale Dr. vravela, ze sa jej zda, ze zahliadla chlapecka :wink: tak uvidime ... Inac vsetko uplne v norme, tak som rada, ze je vsetko v poriadku.

Leni, sa mi nechce verit, ze ta takto trouba opustila prave ked ju potrebujes. snad to spravia opravari ...
6. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni jé to je škoda ,já se těšila,že nám prozradíš jestly pro Sebíka bráška nebo ségra :slight_smile: naše princezna by chtěla ségru :grinning:
Jinak zkusím ještě jednou upéct osvědčenej recept,abych pak nevypadala fakt jak debil,ale vypadá to,že je možná v híji regulace teploty,jakoby jela furt naplno :confused:
Jinak malá dneska byla zlatá :slight_smile: a ozdoby přišly nerozbitý a nádherný,ale za ty nervy sem sežrala pořádnej kus milky s oříšky co si tu škudlím asi 2 měsíce :sweat_smile:
6. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, mnam, ja by som si hned tu milku dala ...
som trochu sklamana, ze to este nevieme na 100%, ale citak mam na chlapca :grinning: :grinning: :grinning: a ak sa to nedozvieme v nasledujucich tyzdnoch, tak to bude naozaj prekvapenie. Horsie to bude s menami, lebo sme dnes zacali rozmyslat nad tymi chlapcenskymi a fakt sme sa zatial na ziadnom nezhodli. Moj favorit je stale Dominik (Sebastian a Dominik by mi krasne sedelo) a M preferuje Zachary, Zack ...
6. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
no, Leni, to je teda den...
Deni, tak to bude asi chlapecek? Jeee :slight_smile: Tak uvidime, zda priste potvrdi.

Jinak nam volali dnes z nemocnice. Mame potvrzenou alergii na prach - takze krize. Astma. Takze mame inhalator prozatim naporad, ale pravdepodobne z toho nikdy nevyroste. Bez inhalatoru by nam kazdou virozu prozival tou pruduskovou atakou... :frowning2: Ach joooo...
Ale tak, jsou vice nemocne deti... Proste koupime cisticku, lepsi vysavac, lepsi matrace, a casem se odstehujeme :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi to je mi ho líto,hele Zdendovi našly snad všechny možný alergie ,dle doktorů by měl v podstatě bydet v holo bytě :grinning:
6. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, presne, zkuste homeopata?
6. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no, uvidime, mozna casem... zatim prejdeme do pece k Fuchsovi (kdo cte Maminku, zna ho), a s nim to nejak vymyslime
6. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Vše nejlepší Denisce k narozeninám! Ať je zdravá, hodná holčička a ať hezky spinká :slight_smile:
7. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Denisce vše nejlepší! Hlavně zdraví pro ni i setřičku!
Lada a děti
7. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Denisce přejeme krásné narozeniny a hodnou sestřičku do kolébky :slight_smile:))
7. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak, my prave pripravujeme obcerstvenie, za chvilu pride Davidova babicka a dedo.

Normalne som po 2 rokoch minuly mesiac mala kramy. A teraz mam zase, ale je to skor take spinenie. A zrovna na dnes mi to vyslo, tak som ako mechom ovalena. Boli ma hlava a brucho. :unamused:
7. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my se vratili ze svatby a jeste pojedeme, tak snad zrelaxuju a mala doma taky, ted toho mela hodne, nastesti s babickou jsou jedna ruka.
7. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenci, to je smula, ze zrovna dnes :(

No, my tu od rana saskujeme a peru snad vsechno. Povlaky na matrace taky, vysavame, vymyslime co a jak...
Planujeme solne jeskyne a more...
Leni, Zdeni, vyrazime nekdy do jeskyne spolecne?
7. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
7. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Deniske vsetko naj naj naj!!!! Nech rastie do krasy a hlavne to zdravicko, ze ...
boli sme dnes oskusat to odrazadlo Davidek,vyzera v pohode,Seb z neho nechcel zist ale na zem dostane len tak tak spickami ... snad do jari povyrastie :grinning:
Ladi, v solnej jaskyni som este nebola, ale rada skusim.
7. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, ten dort nahodou vyzera celkom ok, Betynka je cely ocino, a Davidek frajer na pohladanie.
A co keby si nam s Lenkou dala zaklady brusneho tanca? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ladi, Davídek je moc pěknej klučina, roztomilej, moc se mi líbí :slight_smile: :dizzy_face: A Bětuška jako by mu z oka vypadla. A dort jsme včetně svíčky měli stejný :wink: My tam teda měli obrázek Františka, ale jinak to vypadalo stejně. A židličku Safari máme taky stejnou :grinning:
7. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: dekujeme za pochvaly ...
Zuzko, mame dobry vkus :wink:

Zdeni, klido pido.
To odrazedlo je D. taky jen tak tak, ale jeste kluci povyrostou. Ale to, co dostal Ondrasek by nam bylo stopro velike.
7. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som tiez najprv chcela tu motorku, ale zda sa mi, ze mu to bude velke. a v ziadnom obchode som ju zatial nevidela, aby sme oskusali. Ale Davidek vypada v pohode a Seb bol nadseny ...
7. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
Viky a Denisce všechno nejlepší k narozkám :dizzy_face:
Holky tak si předstvte jak sem blbá,zapoměla jsem dát malý večer plínu a ona ráno cuděrta celá počůraná,ale usmívala se,a teď zas začla kašlat-ikdyž mám podezření,že to občas dělá schválně :confused:
Ladi dortík náhodou vypadá príma :slight_smile: jestly my nespraví tu troubu(zítra ještě zkusím péct korpus na 120) tak sem z dortem v háji :confounded:
Jo představte si,sem dneska chovala malýho když ségra papkala ,no tak houpu,on se mi přicucnul na ruku ,že tam teD´mám cucák a pak usunul :slight_smile:
Ladi ,Zdeni já beru jak ty jeskyně tak ty břišní tance :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a přivezla jsem si od našich krásný vykrajovátka na perníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Viky a Denisce vše nej! :dizzy_face: Hodně zdravíčka!

Na perníčky se chystám po Tomových narozkách :wink:
7. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
krááásné ránkoo
všechno nej nej všem druhoročkum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
denisce všechno nej nej nej ...........

ladi dort nevypadá zase tak nejhuř :dizzy_face: a dětičky máš opravdu nádherný davidek má tvuj kukuč a Betynka je opravdu celá MM

zdeni tak kluka já u sebe si čím dál vic dokažu představit 2 roštáky :dizzy_face:

jinak jsme už měsic bez plínky krásně si říkal i když měl prujem ani se nepokakal nic a včera pořád počuranej i pos.anej nechápu co to má znamenat i dneks a sedí ve stoličce a snídá a najednou sliším téct vodu a on čurá a já sedím vedle něho vubec nechápu co to má znamenat :pensive: :pensive: myslíte že je to jen dočasné???

rozhodla jsme se pro ten potah ze salka i když prý je nic moc,ale mě bonbony sisi chutnají,ale prý se sním nejlíp pracuje mici je to pravda?????????????? :grinning: chudáku tě pořád otravuju :grinning:
8. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
týden se marně snažím přïhlásit svým a nejde to :rolling_eyes:
tady hanka
8. lis 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky je divný že u tchyně mě to nešlo a doma to jde :confused: :confused: :confused: :confused:
tak jsem napsala adminum at muj druhý nick smažou :pensive:
8. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a jak to budete dělat na vánoce???
budete zdobit stromeček před štědrým dnem nebo dětičky uvidí stromeček až opravdu večer
já nevím jak to mám udělat v malém bytě není moc kde zdobit aby to neviděl bych to chtěla aby viděl až stromeček s dárečkama večer no uvidíme jak to zvládneme
8. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek