• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
jěště když jsem tady sama se trochu vypovídám :frowning2:
to,že je krize všichni víme,ale myslela jsem ,že nás se to netýká,ale volala mě MM že to vypadá že je propustí vláda neuvolní žádné peníze na vystvabu dálnic atd takže nebudou mít práci když mě to zavolala tak sjme myslela že mě trfí šla¨k představuju si to nejhorši a vubec nevím co bude dál :frowning2: :frowning2:
8. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mareček fakt čurá na koberec dneska pořád myslíte,že to muže být že má trochu rýmu?? :frowning2:
vyčurá se na koberec a pak za mnou přijde a řekne at se jdu podívat a já jdu a zase loužička vubec nevím co to má znamenat :pensive: :frowning2:
8. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hééééj všichni spíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanul,
no a ja ze kto je to ta berenika :wink:
Presne to robil Sebastian, s tym curanim, bol v pohode a zrazu vsetko na zem, do plenky a oznamoval mi to, az ked uz bolo po tom ... a potom zo dna na den sa znova zacal pytat na nocnik ... asi to je normalne, poznam viacero takych pripadov :wink: len mu treba stale hovorit, ze sa cura do nocnika, ale to on dobre vie, ze, len to takto testuje.
U nas, ked sme boli deti, to bolo vzdy tak, ze nasi robili stromcek v noci a my sme ho videli na Stedry den rano, bolo to take super prekvapko a pamatam si, ze uz som bola dost velka a vedela som o tom, ale kvoli braskovi a segre som sa na to rano normalne tesila, budila som ich a brala do obyvaku ... a oni boli z toho hotovi ...
takze to asi presne takto zavedieme i my :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:
Taky jsem dumala nad tím,kdo to je ta Berenika :sweat_smile:
S tím čůráním mi to taky malá dělala,ale naštěstí se to zase vrátilo do normálu a říká si na nočník. Ono se to určitě zase srovná :wink:
U nás stromeček naši vždycky zdobili večer,když jsme my caparti zalehli :slight_smile: Takže asi stejné jako u Denis :slight_smile: Stejně nejhezčí bude štědrý večer,co si budeme povídat :grinning: Už se těším jak bude malá reagovat až zazvoní zvoneček a ona přijde k rozsvícenému stromečku s dárkama :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli presne tak..a proc neudelas hmotu dle ariel? je dobra a dobre se s ní dělá...
8. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nas se zdobilo ráno před ŠD...zdobily jsme si ho sami..ale jak to bylo když jsme byly uplne malí to nevím..my budeme večer před až bude spinkat aby ráno měla překvápko..ale letos dáme dárky až po večeří..přece jen už by to nevydržela se jen dívat:slight_smile:)
po večeři je pošlu do pokojíčku s tatkou a nanosím dárky pod strom.-)
8. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, ja uz sa na tie Vianoce tak tesim ....
8. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici jo??když já pořád nevím jestli to zvládnu :pensive: ,ale právě znám dost lidí co se jím roztékala :frowning2: i třeba z mého okolí ..........tak proto z ní mám strach :confounded:

jéé tak to jste mě potěšili stím čuráním fakt jsme dneska překvapená samá loužička všude hned přiletí at se jdu koouknout kde se zase vyčural :pensive: tak vydržím co bude dál :confused:
8. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím jak to bylo když jsme byli malinkatí když už jsme bli větší zbodili jsme sami ježíšek měl totiž moooc práce tak jsme mu pomáhali pak se zamknulo a čekalo se na večer
já bych chtěla,aby ho viděl až večer no uvidíme myslela jsme si že bych ho poslala s MM ven nazdobila nachystrala jak by přišli z procházky šlo by se hned večeřet a pak ke stromečku,ale zase budu ulítaná jak hadr na holi :grinning:
8. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli ono přes den ten stromeček stejne tak nevynikne jako večer když svítí:slight_smile:))
a mě se nikdy hmota neroztekla..musí být tuhá ..nedavat moc vody!!!!!
8. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,že nevynikne a mareček by stejně nepochopil proč tam je atd..i když říká že přijde ježíšek a donese dárky,ale večer když ho uvidí poprvé rozsvícený s dárkama jéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se zasnila

jo deni říkám mu kam se čura a on mě řekne pšece na nočník maminko :confounded:

mici takže si myslíš,že ta od ariell je nejlepší co se týče zpracování??na chuti mě moc nezáleží :wink: ta salková právě si ju všichni chválili co se týče zpracování atd.....
8. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak sem pekla poslední poks-pekla jsem na 80 stupńů po 2O minutách nahoře spálený vevnitř úplně tekutý :confounded: :angry: takže trouba je fakt v prd.....
Jinak u nás se stromeček zdobí ráno štědrý den a zdobíme společně celá rodina-malá loni podávala ozdoby :slight_smile: je to taková naše tradice :slight_smile:
Hani třeba má jen chvilkový období s tm čůráním :confused:
Jinak u nás už byly loni před stromečkem rosvícený očička :dizzy_face: :dizzy_face: moc moc se těším. JInak už malou připravuju na mikuláše,už teď říká mami mikuláš přinese dobrůdky,protože Klaudinka hodná :grinning:
8. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás se dárky normálně rozbalujou až po večeři-po večeři jdem pouštět lodičky -pak se nanosí pod stromek dárky a a zazvoní se na zvoneček :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nazdobime taky v noci asi...
a darky normos po veceri + nejake ty tradice :grinning:
taky se moc tesim
8. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holky vy už Vánoce..a my ještě neměli narozky..nějak mi to nedochází že už to bude za 14 dní...
jak výzdobu mám koupenou,dort upeču,dárky snad nějaký najdu po domě.-))

Leniz to je teda v prcicich zrovna kdyz potrebujes píct že:// a to bude termostat ..nam to taky u rodicu menily..
8. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIci a prosím jen informativně kolik asi tak stála výměna? já abych věfděla kolik si mám připravit,případně jak moc omdlévat :wink: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniz netusim..ale asi myslim, že tata to měnil sám.jen koupil ten termostat..
8. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac som sa bola pytat v tej nasej cukrarni, nie je problem kupit marcipan, ale 1kg stoji 400Kc. to si asi dojdem k Fialovym :wink:
Leni, dufam, ze sa to spravi ...
8. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici aha,nám příjde v úterý navečer opravář tak uvidím-hlavně potřebuju na víkend funkční troubu na dortík pro švagrovou a na perníčky. JInak sme akorát přijely z nákupu a zas peněženka plakala,ale zas mám už komplet vše na dortíky a vánoce :slight_smile: asi budu dělat na dorty jeden krém jahodovej a druhej z pikaa :slight_smile:
Jo a objevily sme tam dětský čaj Fifinka pro princezny,tak sme malý koupily :grinning:
8. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsetci.
HLasim sa aj dnes a je to sice trapne, ale normalne mam tepotu zvysenu. Tak ja uz neviem, co si mam o tom mysliet. Pred par tyzdnami sme sa vyhrabali z chripky jak hrom a teraz zase????A zase tu v Cr..... Kurnik, ved moji rodicia uz budu mat pocit, ze fakt furt pridem na SR choraa chodim sa tam len liecit. Ale ja osobne si myslim, ze to doniesol asi David, ked bol u svojej mamy, lebo oni su tam chori. A tchyna tiez chodi po nasom dome, tak bocily na nas striehnu odvsadial. Inak sme nikde neboli von, takze asi tak. Ach jaj....JA len dufam, ze to tentokrat Vikinu obide.

Idem vas docitat.....
8. lis 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz Fifinku jsem objevila minulej tyden...ovšem vypiju si to asi sama..Lilca caje nechce :confounded: :confounded:
8. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici tak unás čaje jedou jak blázen,jen chce spíš ty naše ovocný než dětský,nejvíc jí jede malinovej s vanilkou :slight_smile:
Leni :unamused: ono se to docela točí,malá měla rýmu kašel před 14 dny a teď zas :angry:
Tak sem koukala originál termostat mora stojí asi 500 tak se snad vejdem s opravou do litru :slight_smile:
Zdeni já asi zkusím tu hmotu od ariel a kdyžtak mám v zásobě ještě ty marcipánový tyčinky a krémy kdyby se to náhodou po... :grinning: teda pokud bude ok ta blbá trouba :angry:
Jo a už máme koupený a šampáňo na oslavu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk som docitala - no zrovna som vam chcela napisat, ze uz asi fakt skoro 2 mesiace krasne nocnikujeme a zrovna posledne 2 dni ....ja neviem, ako chodi na nocnik, ale v noci sa pocikala a dnes a cez den sa pocikala do pampersky, ked sme boli v pizzerke na obede a este sa aj pokakala. A to sa vie pekne pytat - doobeda sme boli normalne na bohosluzbach a pekne mi povedala, ze chce cikat, tak sme sli na zachod. Ako ja mam pocit, ze obcas skusa...ze je to pohodlne. A pritom tiez ked sa jej opytam, kde sa cika, tak povie ze:Do papmersky nie, ale do nocniku.

Vianoce - tak my este musime najprv oslavit narodky na SR - co bude asi za 3 tyzdne, potom budem riesit Vianoce. Ale napr minuly rok sme zdobili strom den pred vianocami a mala pomahala dotuha - nosila ozdoby, vesala salonky....Tak asi aj tento rok to tak urobime. Alebo mozeme zdobit doobeda. A darceky urcite az po jedle. :wink:
8. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, upřímně řečeno - vůbec netuším, kde budu trávit Vánoce :pensive:
8. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris, to je mi lito,

ja odufam, ze vanoce uz budiu v nivem bytecku. Jako mala jsem se po obede probudila a odpo byl stromeček, pak jsme ho vsichni zdobili pro Jeziska, aby prinesl hodne darku, to bylo moc hezke, stavili pod nej Betlem, jako ze tata delal svetylka, pak se u toho vztekal a my resili kde bude jaka ozdobicka nejhezčí. Tak my asi tak. Uz se strasne těším, hlavněabychom byli zdraví. Tuk tuk tuk
8. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska v Globusu nakoupila balici papiry a vykrajovatka na pernicky... jsem blazen, takhle brzy :grinning:

Iris, to je mi tak moc lito... Clovek furt pocita prasule a nema na nic cas, ale ac to zni jak fraze, opravdu je dulezitejsi zdravi a laska, bez toho cloveka nic nebavi :((
Drzim palce, at je do Vanoc u Vas doma lip, nebo at to nejak vyresite...
8. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Iris to je mi moc lto :frowning2: třeba se to nják vyřeší samo
Ladi,já už taky kupuju balící papír :grinning: :grinning: jo a malá nám včera vytuhla už po večeři přo večerníčku a vzbudila se až předchvilkou :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jeste me napadlo, at si jdes ten korpus upect k sousedum :wink:

Holky, ja vykrajovatka mam, ale kde??? stehujeme se az pristi vikend a koukala jsem u Vietnamcu maji balici papir krasny vanocni, za 15 kč ty 2metry, to je dobry
9. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, jo vyřeší, manžel se bude stěhovat zatím ke svým rodičům, myslí si, že nám to pomůže...ale abych pravdu řekla, vím, že když se odstěhuje, už ho zpátky nebudu chtít. Těšila jsem se, jak napeču cukroví, jak malej bude nadšenej z Vánoc...ale ty Vánoce budeme trávit jen ve dvou a nevím, kde. Na dárky nebudu mít ani peníze, takže pořídím Tomáškovi jeden větší dárek a pár drobností.
9. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek