• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
To my asi taky bychom vyrazili a kde jste byli? Asi bych taky sla.

Iris, to je snad zlej sen jako podminku ke snažilkování! Nenech si do toho kecat, je to tvoje tělo!!!

LeniZ: neboj, vsude se pise, ze nepribereš kdyz jen obcas ujedes!!!!
15. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem tu přes víkend nebyla, nebyl čas, dělala se nová plovoučka do obýváku, místo toho špinavého koberce :rolling_eyes: , byli tu naši, brácha se švagrovou, tak bylo veselo :slight_smile:

Holky, vy jste tu úplná hubnoucí četa :grinning: Hlavně to nepřehánějte :wink:

LeniZ, já takové věci jako koláče a tak už vůbec neřeším, už jsou docela velcí, si myslím, já Denči normálně dávám nějakou bábovku a tak, když máme, sem tam dostane i kousek čokolády :zipper_mouth: :sweat_smile:

Ladi, k těm psům, ono to záleží na městské vyhlášce, každý to má trochu jinak, u nás je to tak, že když tě policajti vidí, že to nesebereš, tak ti dají pokutu. Mě pes s.re na zahradě, tak jednou týdně děláme po zahradě, jak říká Michal, hovní turistiku :grinning: :grinning: :grinning: a sbíráme. Jak bude hezky, tak to budeme muset dělat samo denně i víckrát, že jo...

Zus, to je mi líto, že jste marod :frowning2: Ale my, nebo teda spíš já, na tom nejsme o moc líp :confounded:
15. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nočník u nás dobrý, jen měla minulý týden asi tři dny takové, že stávkovala s nočníkovým kakáním, ale už zas ok :slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky Xenda uz ochutnala kouek čokolády, a pak ji vyžadovala, takže má zase holka utrum :grinning: já taky hubnu, uz mam 5 kg dole od zacatku ledna, ale nikdo si toho nevšiml, bodejt, dyk mam 84, no ale lepsi nez 89, že jo...
15. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: diky, zkusim nekde zjistit, jak to mesto ma
Zus: hruza, to marodeni :(
Bram: my chodime do Neratovic

tak Davidek se ted pred spanim opupinkoval, jsme 10.den po Trivivacu, vpich mu zcervenal, ale horecky nema... snad je nedostane, rano jedeme do Prahy, mam poradnu
15. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my cokoladu nedavame, ale Brumika a kus babovky uz mel
15. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lada - lienka je beruska. :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee, beruska :slight_smile: musela byt krasna !
15. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky občas dáme čokoládu,občas brumíka a když v sobotu peču tak dostane kousek k snídani s bílim jogurtem,ale teď toho bylo prostě podle mě moc :sweat_smile:
JInak teda chutnala už mřížkový koláč,linecké cukroví,bábovku,mufínka s jahodama :wink:
Xeni ,no já tloustnu i po vodě,takže to tam určo vidět bude :unamused: jinak gratuluju ke kilíčkům co jsou dole
JO my chodíme do Letňan :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My Brumíka moc nemáme, páč jí nějak moc nejede, dostane třeba kousek bábovky na snídani, nebo kousek štrůdlu, sem tam Bebe oplatky s mlékem, sem tam sýrovou tyčinku... Už to prostě nijak neřeším, sní stejně jen kousíček, nedávám jí kořeněné věci, nebo nějaké zákusky, ale takové ty běžné, nekořeněné věci a podobně, jí ochutnat dávám. Stejně má asi nejvíc ráda ovoce a zeleninu, dostane kus mrkve, jako zrovna dneska ,a je happy :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já čokoládu taky dávat nechtěla, ale sama jsem závislák, tak mě párkrát viděla jak kousek kradu ze špajzu, tak jsem jí pak musela dát, by mi to svědomí nedalo :pensive: :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,naše si jí rovnou našla ,rozbalila a snědla :sweat_smile:
15. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to zlej sen...mám pocit vydírání a couvání od manži..hm, hlavně, že s tím návrhem o snažilkování přišel on na Silvestra, cítím se dostn zklamaná...Manža se bojí, abych moc nepřibrala, zbláznil se :angry: Při Tomovi jsem nabrala 11 Kg, což je akorát, moje váha mi vyhovuje a rozhodně se nepřecpávám.

Jinak Tomovi jede kinder mléčný řez :wink: O Vánocích do sebe cpal linecké a mrkvové cukroví a u kamarádky v nestřežené chvíli esíčka.
16. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem včera zapoměla nahlásit osmý zub :slight_smile: Takže máme čtyři nahoře a čtyři dole :sunglasses:

Iris, a bavili jste se o tom, proč se tak bojí abys nepřibrala? Vždyt 11kg při Tomíkovi je super, já měla 16 :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
my byly plavat a konecne se zase vraci do normalu..uz se ji to zase líbí:slight_smile:) akorat mame posledni plavani na nahradu a pak konec:((

Iris nechapu..kdyby sis tu podminku dala ty sama ..jakoze se v tech 60kg necitis..dobre..ale co on ti do toho ma kecat??? myslim ze si to asi rozmyslel to snazilkovani..aspon mi to tak projde no.(

Bram vahu mame stejnou.-) ted mam nervy tak zeru cokolady pizzu bramburky..smazeny veci...ale musim opet najet na dietku..a dat dolu dalsich 5kg...

Leniz tvoji vydrž mít .-)) a mas pravdu .kdyz sem jedla jen zdrave veci a jednou zhresila..okamzite slo vschno ven .-) telo takovej "bordel" nechtelo...ale kdyz je to tak dobry že.-))

Ladi ..naši serou taky na zahrade...a venku v přirode nesbiram...ve meste mam sacky .-)) ale pokud sere u baraku tak bych mu to opravdu naridila..a nebo bych mu ty hovna dala pred byt :// blbecek:/
16. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já v lese taky nesbírám, v lesoparku kam chodilo hodně lidí jo, jen mě to tam pěkně štvalo, páč tam nebyly nikde koše :angry: A to s tím dát mu ty ho.na před dveře je dobrý nápad :grinning:
16. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Iris,to teda nechápu,promiň ,že to takhle anpíšu,ale buď je debil,nebo už se mu do toho nechce a výmluva,že bys moc přibrala je teda fakt děs :confounded: jako kdyby jsi to řekla ty tak chápu,ale od manžela docela sprostý :angry:
Já přibrala 23kilčo a schazovala jsem to skoro rok takže njákých 12 naprosto krása :slight_smile:
Mici,už to taky není co dřív a občas zahřešík kouskem musly tyčinky nebo večeří(většinou buď křehký plátek nebo celozrná houska s šunkou)
16. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat no treba ted jsme byly v Brne na vystavisti a lidi ty psi nechali srat na ceste a neposbirali si to..no nechutny :// na travniky se nedalo slapnout...ono 10 000 psu za dva dny neco nasere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ...to cos napsala neni hřešní .-) hřeším já...celá tabulka čokolády nebo pytel chipsu .-) hlavne večer .-)
se tady nad tebou smeju ..teda nad tema hrichama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, nevím, proč se bojí...když jsme se seznámuli, měla jsem dokonce 65kg a nikdy si nestěžoval, pak mjsem zhubla průběžně pozvolna, nechtěně a nenásilně na 56 kg a po dítěti mám 60kg a jsem sama se sebou spokojená...psala jsem, že mám pocit, že si to rozmyslel. :frowning2: Jo, manža je na mne poslední dobou sprostej až dost...

JKinak...brambůrky mě nelákají...já jsem přes čokoládu...ale dokážu odolat :wink:
16. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pře čokinu teda, brambůrky nejím, ted jsem taky hřešila a výsledek je že se váha týden nehnula, no aspon ne nahoru, no...

LeniZ, se taky smeju, páč u mě je celozrna houska (1) nebo křehký plátek běžná večeře, většinou teda jím salát se sýrem či balkánem, ale co se teda nmá večeřet jako při dietě? bych umřela hlady, no je fakt, že taky moc nehubnu, no :grinning: ale prý uplne v normě, pul kg za tyden je prý zdravé hubnutí.

Iris, hele to je divný, spíš asi se leknul, třeba se jen bojí, chce to s ním o tom promluvit, asi mu říct: Hele já 2. dítě chci a až ho budeš chtít taky, tak řekni, ale neklad si nesmyslný podmínky. ???
16. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jim bramburky jen parkrat za rok!! ale ted mam asi 14 dni období bramburkovych orgii..fakt nechutny:(( a cokolada k tomu no:/(( jsem prase:/

Iris to je divny ten manza :(( co v tom muze byt :// fakt to chce rozhovor navtrdo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojky tak já čokoládu neměla snad pul roku :unamused: :unamused: fakt nemužu,aale našla jsem pár nahražek jako třeba Karob aje to výtečný zdravé a ještě málo kalorické ted hodně vesměs chodím do zdravé výživy a tam tech dobrutek je plno

iris já v těhu nabrala 30kilo a ted mám dole pár kilo v září chci pokoušet další mimi,ale moje néé manžova podmínka je moje před těhu váha MM je to uplně jedno jeslti jsem tlustá nebo hubená je to pro muj pocit a klid

holky pomooc ted jsem nějak myslela na neštovice a MM je ještě neměl je mu 36 má se radši naočkovat???nebo jak je to já je měla,ale ted okolo nás řádí a chtěla bych aby je mareček měl ale ted mě teda MM dostal,že je ještě neměl :fearful: :fearful: :fearful:

já teda taky na bramburky nejsem :grinning:
16. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já buď nevečeřím nebo mám jen mrkev :sweat_smile: ,ale dneska my manža přines tu velkou milku s karamelem a oříškem tak sem neodololala a ochutnala,ale váhu radši nechci vidět,se bojím si nani stoupnout :unamused:
Hani,radši ano,přeci jen čím je starší tím se to prý prožívá hůř a kor chlapy :wink:
16. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul me prave kamoska psala ze nebyly dneska v plavani ze maji nestovice..teda starsi syn ale mala ze to asi urco chytne taky..

Leniz ..joo tu milku jsem taky objevila..je uzasna :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. únor 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, at si necha zjistit protilatky, a pak pripadne investuje do ockovani. Ja je taky nemela, a po mimcu pujdu.
Jinak ja jsem cokoladova, tatrankova, oriskova (nesolene), Jesenkova, Pikaova atd. Chipsy nene...

Byla jsem dnes v poradne. Miminko je krasne, vse se zda OK a pani doktorka ma na 75% tip na pohlavi. Ale dam vedet az po velkem ultrazvuku za 10 dni. :grinning:
16. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovno za dvere jsem navrhla vcera, ale Honza mi to zatrh, ze bychom tu s nimi nevydrzeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ldi ty seš,já už sem se těšila :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak malá má opět tu hnusnou zelenou rýmu,asi mě už odvezou.O víkendu jsme byli u mamky a samozřejmě,že spinkala celou noc a mě doma zase řádila na dnešek přes dvě hodiny,fakt netuším,čím to je. :frowning2: A jinak mamka si vzala na týden malého,mají jarní prázdniny,docela se tu teď nudím,malá spinká a já sama doma. :frowning2:

Ladi teda ty umíš napínat,taky jsem čekala,že nám to prozradíš. :wink: Ale jinak gratuluju k úspěšné kontrole. :wink:
16. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju, az bude jistota, jo ? :slight_smile:
16. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek